Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

diskuze: únorová aktualizace

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Milí hráči
Zde můžete diskutovat o nové aktualizaci.

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Takže žetony zase pro mne nebudou, když je udělají jen za zlato. A celkově k aktualizaci - no potěš nás.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    tak jsem to pochopil - z Big Farm se stala testovací hra pro nedávno nastartované hry s podobnou tématikou . takže máme přejít jinam?  Asi je to jednodušší než se divit co to GGs zase zkouší - kdo si chce užít tak se může přeorientovat třeba sem  Big Farm: Home & Garden 

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/209930/big-farm-home-garden

    prostě to hrajeme moc dlouho

    ok, rozumíme
  • Jana Lomjanská (SK1)Jana Lomjanská (SK1) SK1 Komentářů: 10
    Ahojte,
    nejak som zatiaľ neprišla na to, kde sa dajú získať tie nové prémiové semená do sklenníka (šípkové, broskyňové a pod.).
    Vie mi niekto poradiť?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahojte,
    nejak som zatiaľ neprišla na to, kde sa dajú získať tie nové prémiové semená do sklenníka (šípkové, broskyňové a pod.).
    Vie mi niekto poradiť?
    Ahoj
    Jsou v obchodních nabídkách, vlevo nahoře nad lištou s úkoly na farmách. Ted jednu mám


  • jarubo (CZ1)jarubo (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahoj lidi,
    tak mě opět aktualizace nezklamala, stojí za nic. První soutěž dnešního dne a hned ananasový jam.  Opravdu asi nejvyšší čas s hrou skončit. Minule nám sebrali laboratoř co přijde dál...
  • Jana Lomjanská (SK1)Jana Lomjanská (SK1) SK1 Komentářů: 10
    Áno, ďakujem, keď som to tu dopísala, akurát sa mi tam objavili :-))
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ať už jdou do zadele s těma aktualizacema. Když jim to nefunguje, tak ať to do hry nedávají. To už nemá pomalu cenu, hrát nějakou soutěž, když ji stále přerušují a ničí tak snahu hráčů.
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Nove sklenikove sadenice funguju skvele, za kopec drobnych neuzitocných sa teraz dá kupiť jedno, ktoré nasadíte na noc a máte pekné zásoby,

    odznak za doláre vyskúšaný a funguje, trochu ma mrzí použitie tých lepších za zlato, na druhej strane to funguje ako knižnica, raz kúpim a zostane takže zostáva vhodne použiť rozum a stratégiu
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Opět diskutabilní aktulizace jen na naštvání hráčů.navíc se po ní celá hra seká a objevuje se celá řada problémů,které dřív nebyly.Například při spolkovce musím rozkliknout soutěž,abych se vůbec dozvěděla kolik jsem už vložila.S novými výrobky do soutěže to taky moc nevychytali.Celá hra jde pěkně do háje,bez zaplacení a koupení zlatých se už skoro hrát nedá.Tak hlavně že je zdarma
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj

    Sekání a otevírání tabulky se soutěží jsem nahlásila.

    Nemyslím, že je celá aktualizace zlá a souhlasím s Leftflankem, že žolíková tabule není špatná. Jen to chce chvilku přemýšlet co a jak využít. Co si kdo může dovolit. Jistě, platí se za odznaky ale už jen jednorázově. Je to podobné jako u příruček. Teď nemluvím o cenách ale o využití. A je to můj názor. Ne nějaké obecné doporučení.
  • farmar58 (CZ1)farmar58 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Panda napsal(a):
    Ahoj

    Sekání a otevírání tabulky se soutěží jsem nahlásila.

    Nemyslím, že je celá aktualizace zlá a souhlasím s Leftflankem, že žolíková tabule není špatná. Jen to chce chvilku přemýšlet co a jak využít. Co si kdo může dovolit. Jistě, platí se za odznaky ale už jen jednorázově. Je to podobné jako u příruček. Teď nemluvím o cenách ale o využití. A je to můj názor. Ne nějaké obecné doporučení.
    osobne si myslim, ze nakup "modrych semen" je sice brutalne nevyhodny, ale je na kazdem z nas zda ho vyuzije nebo ne, takze proti tomu asi nic nemam. Co se tyka zolikove tabule, tam si myslim, ze by bylo fajn, aby alespon polovinu LV bylo mozne koupit i za dolary. Chapu, ze treba LV4 a 5 budou jen za zlato, do smysl dava, ale pokud je za dolary pouze LV1, stava se to pro vetsinu hracu tak nejak mimo.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 26.02.2021
    Tak do spolkovky to zas natáhli hlavně pro zlatící. 
    Budiž - jablka a pampelišky bych ještě chápal (dá se na to připravit), ale džemy? Ty už jsou opravdu jen pro zlato, pokud nepadne ten, který mám vyrobený a nechaný v továrně. Pokud příjde jiný, tak mám prostě smolíka a zlato ze mne nedostanou (natož abych ho kupoval.)
    Prostě už se pomalu rozhlížím po nové hře.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Po tejto poslednej aktualizácii nefunguje jedna maličkosť. Keď nabehnete kurzorom na hocijakú budovu, tak sa zobrazí bublina (buď s textom alebo obrázkom). Pri organickom trhu stojí taký ujo a nad ním býva bublina s obrázkom dolára. Keď nabehnete kurzorom naň, tak sa tá bublina nezobrazuje. Takto neviem, čo mi ponúka na predaj.
  • ztracen113 (CZ1)ztracen113 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Dobrý den chci se zeptat kde najdu snový svět, od posledního update nemůžu nikde najít vstup na tu farmu.
    Děkuji za odpověď
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nejsi v žádném spolku.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    chci vyrábět ananas ze zakoupených modrých semen a píše mi to - nyní nelze

    lze vyrábět ze speciálních, ale z modrých jen to k čemu jezdí loď 

    chyba?

     
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    ad žolíková tabule - tohle jsme moc nepobral - abych mohl cokoliv aktivovaného využít, tak musím otevřít tabuli za 170.000 zlatek ????
    dříve to bylo za 7000


  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    ad žolíková tabule - tohle jsme moc nepobral - abych mohl cokoliv aktivovaného využít, tak musím otevřít tabuli za 170.000 zlatek ????
    dříve to bylo za 7000


    Ahoj
    Nerozumím moc tomu o čem píšeš, promin
    Za aktivaci odznaku zaplatíš pouze jednou, každý odznak má až 5 úrovní, podle toho, kolik jsi již odemkl. Čím vyšší je úroveň odznaku, tím více musíš za jeho aktivaci jednou zaplatit.
    Ohledně rámu - pro zvýšení úrovně musíš koupit více odznaků za zlato, pokud iž nebyl rám upgradovaný před aktualizací.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    chci vyrábět ananas ze zakoupených modrých semen a píše mi to - nyní nelze

    lze vyrábět ze speciálních, ale z modrých jen to k čemu jezdí loď 

    chyba?

     
    Ahoj
    Přetrvává stále tenhle problém?
    Dnes byla oprava ve hře, protože hráčům chybělo tlačítko k pěstování prémiového osiva
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    ne, srovnalo se to, ale zbytečně jsem utratil fialový humus 

    no, stanou se horší věci, že
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nevím, zda to není jen můj dojem, ale nejsou Ostrovy letos nějak dražší?
    Připadá mi, že platím za vše víc a to dost citelně.
Sign In to comment.