Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Novoroční aktualizace

2

Komentáře

 • PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 894
  unico_sk (SK1) napsal(a):
  Panda napsal(a):
  Všechny vaše příspěvky byly a budou předány. Je potřeba dát týmu GGS nějaký čas, určitě se tím bude zabývat.
  A pomůžou tomu věcné připomínky, co je špatně a proč. 
  Moj komentar k aktualizacii - 
   ako hrac, ktory sa zameriaval hlavne na sutazenie mam velke mnozstvo kravinov a kacic, ziadne ozdobaky. Mal som tri laboratoria na lvl. 10, aby som mal dostatok premioveho krmiva. Po upgrade nedokazem vyrabat premiove krmivo v ziadnom z nich. Potrebujem investovat cez 200M dolarov, aby som aspon jedno dostal na lvl 17 a mohol znovu vyrabat premiove krmivo pre kacice. Pre vsetky 3 by som teda potreboval vyse 600M dolarov, aby som sa dostal tam, kde som bol pred aktualizaciou.
  Aj tak tu zostava druhy problem - nedostatok katalyzatorov. Len na krmenie kacic potrebujem 250ks krmiva (vodojem mam na max). Takze by som potreboval 800ks vynimocneho katalyzatoru na jedno krmenie. 2400ks denne pri troch krmeniach. A to hovorim iba o kacicach. K tomu treba priratat kravy a sady. To, co hra momentalne poskytuje ohladom katalyzatorov nie je absolutne postacujuce.
  Posledny problem, aj ked podla mna nie az taky velky, je skutocnost, ze dzem treba na doplnanie produktov v lodi. Na niektore druhy treba mat uroven 9, co je v prvy den hry nemozne.

  Navrhujem bud velmi vyrazne zvysit pocet katalyzatorov, ktore sa daju ziskat alebo ich pri premiovych  produktoch (krmivo, humus, hnojivo, ... ) odstranit uplne. Dzemy potrebne na dokladanie v lodi by som bud obmedzil po aktualne postavenu uroven budovy, alebo ich odstranil uplne a vratil sa k povodnej verzii.
  Takisto by stala za zvazenie kompenzacia pre ludi, ktory mali upgradnute laboratorium predtym. Stalo ich to niekolko miliard a po update sa im vyrazne znizila funkcnost.
  Děkuji, bude předáno.

 • karolína33 (SK1)karolína33 (SK1) SK1 Komentářů: 11
  No k tomuto novoročnému vylepšeniu myslim, že netreba žiadny komentár, treba len skončiť hrať, aby človek zostal zdravý a ak nemá do čoho iného vrážať peniaze, tak odporúčam hrať loto, tam je väcsia možnosť výhry
  karolína33 @ sk 1
 • mona21 (CZ1)mona21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
  Totální propadák, nedostatek katalyzátorů, výroba modrých krmiv  skoro nemožná :(
 • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
  Budete se divit, ale já k tomu komentář nemám.
  Jen je nutné, aby GGS informovala kancléřku Merkelovou, že Covid-19 je mnohem nebezpečnější, bo leze na mozek. A jak se zdá, tak všichni v GGS již tímto onemocněním prošli.
   Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
 • PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 894
  Ahoj @JZDman (CZ1)

  Děkuji za příspěvek.

  Prosím, co myslíš tady tím:
  .....Nakonec jen poznámka, i po včerejší opravě setrvává zatuhnutí hry při otevření dalšího okna (sklad, zadání výroby, přechod na jinou farmu atd.).....

 • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 656
  Jelikož není známo co vlastně pořád opravují, kdy po update došlo nejen ke zpomalení hry, ale k zatuhnutí hry samotné při některé akci. Hra si sice zrychlila, ale k zatuhávání (i když méně) stále dochází. (a proboha neříkejte, že mám zase něco odmazávat a čistit, PC je po startu jako panna - Ccleaner :-)) Tím chci říci, že update a ani následná oprava druhý den není dokonalá(a to ani nedělají registraci na očkování), však ono se to časem opraví.
 • apolenkaLendul (CZ1)apolenkaLendul (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
  Co jste to udělali s farmářskou laboratoří??Fakt hovadina .
 • IIjpf (CZ1)IIjpf (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
  Milá/ý Pando, vyzýváš k předání podnětů, návrhů, ..  . Máš jich desítky. Je to dostačující???? 
  Co Tvůj názor na celou situaci.? Bývalo zvykem, že Black Angel se k situaci vyjádřil. Za krátkou dobu tvého působení se Ti podařily 2 věci - na fórum se přestalo chodit, neb se hráč nic nového nedozvěděl a pakliže měl připomínku, dotaz , tak následovala oblíbená fráze - podněty byly předány.
  Za předpokladu, že moderátor není překládající robot, by mne zajímalo co si o poslední LEDNOVÉ AKTUALIZACI (o Novoroční se 28.1. asi mluvit nedá) myslíš?

  Co si o celé situaci myslí hráči je velmi trefně popsané v příspěvku na anglickém fóru - který si dovolím přiložit a který předpokládám nebude smazán, jako některé zde v minulých dnech.

  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/210381/jan-update-the-new-year-update-discussion/p13

  I, too, have been waiting patiently for a few days to see if GGS shows any sign of really "caring" about their players. Weekend or not, it doesn't seem to be the case.
  (trpělivě čekám několik dní zda GGS projeví nějakou péči o své hráče)

  While I'm lucky in not having lost any co-op members (yet), most of my players are pretty upset. Several have mentioned that it's not really worth playing anymore.
  (mám zatím štěstí, že ze spolku neodešlo moc hráčů, byť je většina posledními kroky zklamaná, někteří zvažují, že hrát dále nemá cenu)

  Now I'm just a tiny cog in a big money-making wheel, so GGS obviously won't care, since I cannot buy gold.
  ( tomu úplně nerozumím - kdo je dobrý v angličtině, tak to třeba přeloží - zřejmě že omezil nákupy zlatek)

  Some of my co-op members do, but we're not big spenders. But we have all worked hard on our farms, because we enjoy the strategy, and we have done well in certain events.
  (někteří hráči stále kupují, ale obecně moc neutrácíme, zato tvrdě pracujeme na svých farmách, neb máme rádi strategické postupy a daří se nám je použít při posledních událostech - soutěžích)

  Now Labs sit idle, Barnacle's boat sits idle, horses sit idle, and folks are getting frustrated.
  Nyni laboratoře stojí, loď jezdí málo, koně netrénují a hráči jsou naštvaní)

  I agree with so many others here... people play games because they are fun and relaxing. And the more fun people have, the more likely they are to open their wallets.
  (souhlasím s ostatními - HRÁČI HRAJÍ, BO CHTĚJÍ ZÁBAVU A ODPOČINEK - ČÍM VÍCE ZÁBAVY, TÍM VÍCE SPOKOJENOSTI A TÍM JE VĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOST, ŽE SI NĚCO KOUPÍ (třeba zlatky dodávám))

  I understand the need for any company to make money, but there are good ways and bad ways. Taking away things people worked and paid for is a "bad" way.
  (rozumím, že firma má vydělávat peníze, ale je dobrá cesta a špatná cesta - kašlat na hrající lidi a nechat si za to platit - to je špatná cesta) 

  I still hope that someone on the GGS management team will grow a brain cell, but I doubt it.
  Many online games have "died" over the years, and it looks like this is the future of Big Farm. One can only wonder why developers "kill" their own games, but they must have their reason us "peasants" don't know.
  (zkráceně - doufám, že lidi v GGS začnou používat mozek, byť pochybuji. mnoho on-line během let zemře a mám za to, že i Big Farm skončí. Je divné, že vývojáři zabíjí vlastní hru, ale děje se to)

  I'm not even going to add my voice to those asking for things with the Lab to be changed back or tweaked in a way that makes them functional again, because it won't serve any purpose to ask people who don't listen.
  (nevyzývám GGS k provedení úprav, vrácení laboratoře na dřívější stav, neb bych žádal lidi, kteří nenaslouchají)

  We'll wait a few days more. After that I cannot blame members if they go look for games that are more fun and still seem to care about players.
   (počkáme pár dnů, pak nebudu bránit hráčům, aby se podívali po jiné hře, kdy je zábava a kde si hráčů váží)

   We love our co-op, we can always go build a guild or group somewhere else and still remain a "family".
  Pity, GGS and Big Farm. You had a good thing. You killed it.
  Máme rádi náš spolek, vždy můžeme jít budovat někam jinam a stále zůstaneme rodina).
  (ŠKODA. GGS a Big Farm . děláte dobrý produkt  - ALE ZNIČILI JSTE JEJ)

  Omlouvám se čtoucím za slabý překlad, ale na jazyky moc nejsem.
 • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
  IIjpf (CZ1) napsal(a):
  Milá/ý Pando, vyzýváš k předání podnětů, návrhů, ..  . Máš jich desítky. Je to dostačující???? 
  Co Tvůj názor na celou situaci.? Bývalo zvykem, že Black Angel se k situaci vyjádřil. Za krátkou dobu tvého působení se Ti podařily 2 věci - na fórum se přestalo chodit, neb se hráč nic nového nedozvěděl a pakliže měl připomínku, dotaz , tak následovala oblíbená fráze - podněty byly předány.
  Za předpokladu, že moderátor není překládající robot, by mne zajímalo co si o poslední LEDNOVÉ AKTUALIZACI (o Novoroční se 28.1. asi mluvit nedá) myslíš?

  Co si o celé situaci myslí hráči je velmi trefně popsané v příspěvku na anglickém fóru - který si dovolím přiložit a který předpokládám nebude smazán, jako některé zde v minulých dnech.
  Na Pandovo obranu, on moderátor ani jinou pravomoc než podněty přeložit a předat nemá. Snad ještě může napsat svůj názor, ale čemu by to pomohlo? Navíc nabídka na místo moderátora tu visela bez odezvy asi rok, můžeme být rádi, že to vůbec někdo vzal. A fórum je mrtvé už dávno, dost lidí se na něj vykašlalo po změně poskytovatele (kterou taky dodnes nechápu), zbytek časem odradili technické problémy nebo to že se tu stejně nic neděje, to zdaleka není jen chyba moderátora.
  avatar© Streetfair
 • IIjpf (CZ1)IIjpf (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
  pokud se podíváš na fóra jinam, tak funkce moderátora je také v tom, že kroky zřizovatele třeba vysvětluje, nebo upozorní a ukáže v čem se přispěvatel mýlí a naopak když zřizovatel udělal něco dobrého pro hru tak to vypíchne

  tady máme milou Pandu s oblíbeným sloganem - podněty, byly předány

  jak inspirující
 • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
  IIjpf (CZ1) napsal(a):
  pokud se podíváš na fóra jinam, tak funkce moderátora je také v tom, že kroky zřizovatele třeba vysvětluje, nebo upozorní a ukáže v čem se přispěvatel mýlí a naopak když zřizovatel udělal něco dobrého pro hru tak to vypíchne

  tady máme milou Pandu s oblíbeným sloganem - podněty, byly předány

  jak inspirující
  Však není problém, aby si dělal moderátora Ty. Bude to lepší, než tady zaplňovat místo angličtinou. Když to sem už chceš dát, tak to alespoň přelož. Takhle je to na dvě věci.
   Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
 • IIjpf (CZ1)IIjpf (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
  no to jsem i udělal - pokud se ti to nezobrazilo, tak sorry jako
 • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
  upraveno 02.02.2021
  IIjpf (CZ1) napsal(a):
  no to jsem i udělal - pokud se ti to nezobrazilo, tak sorry jako
  Pokud myslíš ty české věty, které se ztrácí v angličtině, tak to nechápu. Pokud dáš odkaz na anglické fórum (snad aby si to mohli znalci angličtiny přečíst v originále), tak už to nemusíš kopírovat sem a ještě do toho schovat český překlad.
   Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
 • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 314
  dobrý den ,žádám tímto GGS o vrácení dolarů a zlatek za moji vylepšenou laboratoř ,protože vaším zásahem byla vytvořena jiná laboratoř kterou jsem nechtěla .Pokud dáváte do hry jinou budovu nemusíte kvůli tomu ničit tu původní ....výši náhrady si vypočítejte sami ,nemám na to náladu ....děkuji za vyřízení mé žádosti
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  zkouška GGS snad odpoví ,přeci si nedáme všechno líbit  
  henriette @ cs 1
 • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
  Ale to by bylo lepší napsat alespoň na podporu. Ne na forum.
   Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
 • IIjpf (CZ1)IIjpf (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
  Lajknul jsem příspěvek Pandy - řekl bych -  trvalo dost dlouho než jsi se vyjádřila a je to škoda, bo normální (lidské :)  ) slovo udělá mnohdy více než stereotypní věta  - ...... (však víš která).  

  Aktualizace? - následky jsou jisté a s příspěvky které požadují kompenzaci za změnu laboratoře na něco jiného nelze nesouhlasit - farmáři investovali svoje reálné peníze i do výstavby zařízení, kterému  byla násilně zřizovatelem změněna podstata. To je v běžném životě bráno jako podvod. Zřizovatel na nesouhlas hráčů nereaguje a jistě brzo přidá akční nabídku na koupi katalyzátorů - za zlatky nejlépe. Asi mu nevadí, jak hráči tlumí své aktivity a houfně odchází - na pár dnů možná přejdou do jiného spolku, ale proč vlastně - špatné podmínky pro hru nezlepší žádný spolek - a jak psáno výše - jen spokojený hráč si koupí i něco navíc i co třeba nepotřebuje.

  Aktualizace přinesla především nespokojenost a bohužel pro nemalou část hráčů i "zcizení" části vložených reálných peněz (jak výše uvedeno) - v reálném světě by zasáhl regulátor, protože zřizovatel neupozornil na investorské riziko - tj. že o vložené prostředky může investor přijít, neboť jde o rizikový produkt - tady máme reklamu na hru zdarma - závěr si udělá každý sám. 
 • IIjpf (CZ1)IIjpf (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
  Bobby2 (CZ1) napsal(a):
  IIjpf (CZ1) napsal(a):
  no to jsem i udělal - pokud se ti to nezobrazilo, tak sorry jako
  Pokud myslíš ty české věty, které se ztrácí v angličtině, tak to nechápu. Pokud dáš odkaz na anglické fórum (snad aby si to mohli znalci angličtiny přečíst v originále), tak už to nemusíš kopírovat sem a ještě do toho schovat český překlad.
  máš pravdu - jak říkáš "nemusíš"  - nemusím, ale můžu - nebo ne? 
 • IIjpf (CZ1)IIjpf (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
  upraveno 03.02.2021
  Bobby2 (CZ1) napsal(a):
  Ale to by bylo lepší napsat alespoň na podporu. Ne na forum.
  pokud píšeš na podporu, tak se dočkáš této odpovědi - již přeloženo

  ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
  ------
  Co trvá tak dlouho na vyhodnocení a provedení minimální úpravy ?- třeba přidat nulu k číslovce u obdržených katíků

  Skoro to vypadá, že provozovatel chce hru ukončit úplně.

  Edit: není dovoleno zveřejňovat soukromou konverzaci, prosím seznam se se Směrnicemi pro komunitu
 • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 314
  Bobby2 (CZ1) napsal(a):
  Ale to by bylo lepší napsat alespoň na podporu. Ne na forum.
  poslala jsem na podporu ....požadavek se zpracovává ...no  :wink:
  henriette @ cs 1
 • IIjpf (CZ1)IIjpf (CZ1) CZ1 Komentářů: 11

  Skoro to vypadá, že provozovatel chce hru ukončit úplně.

  Edit: není dovoleno zveřejňovat soukromou konverzaci, prosím seznam se se Směrnicemi pro komunitu
  abych si to ujasnil - odpověď od podpory, kterou dostala většina hráčů, která jim nesouhlas napsala se nesmí zveřejnit, ale okomentovat ji mohu? Když píšeš, že máme psát o vlivu na hru-tak máš odpovědi z 98% o negativním vlivu a odpověď od podpory ten náhled teda fakt nevylepšila. Další věc je, zda se jedná soukromou zprávu, když ji má dost stěžovatelů stejnou, zda to není odpověď veřejná.
  a nakonec se zeptám - není to pouze účelový výklad směrnic ?  Když se v létě dožadovaly spolky připsání odměn za vesnickou slavnost, tak se moderátor angl. fóra ptal zda již došla odpověď od podpory a co odepsali( anglického proto, neb na české nebyl schopen nikdo pomoci)  - ale to uvažuji nahlas jak celé to dění má vliv na hru - doufám, že to se smí
 • PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 894
  IIjpf (CZ1) napsal(a):

  Skoro to vypadá, že provozovatel chce hru ukončit úplně.

  Edit: není dovoleno zveřejňovat soukromou konverzaci, prosím seznam se se Směrnicemi pro komunitu
  abych si to ujasnil - odpověď od podpory, kterou dostala většina hráčů, která jim nesouhlas napsala se nesmí zveřejnit, ale okomentovat ji mohu? Když píšeš, že máme psát o vlivu na hru-tak máš odpovědi z 98% o negativním vlivu a odpověď od podpory ten náhled teda fakt nevylepšila. Další věc je, zda se jedná soukromou zprávu, když ji má dost stěžovatelů stejnou, zda to není odpověď veřejná.
  a nakonec se zeptám - není to pouze účelový výklad směrnic ?  Když se v létě dožadovaly spolky připsání odměn za vesnickou slavnost, tak se moderátor angl. fóra ptal zda již došla odpověď od podpory a co odepsali( anglického proto, neb na české nebyl schopen nikdo pomoci)  - ale to uvažuji nahlas jak celé to dění má vliv na hru - doufám, že to se smí
  Ahoj
  Není to žádný účelový výklad. Ve směrnicích to je jasně napsané. A jistě, že to je soukromá zpráva, protože s podporou komunikuje každý sám za sebe. Komentovat můžeš.
  Pokud věc řešíte s moderátorem a ptá se vás, sdělíte mu co odpověděli. Nemusíte dávat kopii odpovědi. A když vás požádá, zašlete ji třeba soukromou zprávou. • kubicek1 (CZ1)kubicek1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
  helca43 (CZ1) napsal(a):
  To je hnus,co jste s tím zase provedli.Laboratoř je k ničemu,aby šlo vyrobit něco k užitku musí být šílený level,na který bych potřebovala všechny finanční zásoby.Džemy jsou v nakládce lodi hned dva a to hned po oznámení,že nějaká továrna na džemy vůbec bude.Než se na továrnu najde místo,najde velký počet lidí nějakou dobu trvá.Potom se víc jak pět hodin staví.Když jsem se tím konečně prokousala,zjistila jsem,že jde udělat jen jeden druh.Takže jestli dobře chápu,musím se dostat na další level,abych mohla vyrábět další.A loď pořád stojí a stojí.Copak se tam už všichni zbláznili?Mají vývojáři pocit,že 24 hodin denně všichni sedí u farmy a plní jejich nesmyslné a šílené nové výmysly???
  Farmu hraju už hodně let,ale poslední aktualizace mi ji teda hodně znechutila
  Přesně tak a ještě by mě zaímalo kde ty katalizátory seženu jako doprčic.
 • PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 894
  kubicek1 (CZ1) napsal(a):
  helca43 (CZ1) napsal(a):
  To je hnus,co jste s tím zase provedli.Laboratoř je k ničemu,aby šlo vyrobit něco k užitku musí být šílený level,na který bych potřebovala všechny finanční zásoby.Džemy jsou v nakládce lodi hned dva a to hned po oznámení,že nějaká továrna na džemy vůbec bude.Než se na továrnu najde místo,najde velký počet lidí nějakou dobu trvá.Potom se víc jak pět hodin staví.Když jsem se tím konečně prokousala,zjistila jsem,že jde udělat jen jeden druh.Takže jestli dobře chápu,musím se dostat na další level,abych mohla vyrábět další.A loď pořád stojí a stojí.Copak se tam už všichni zbláznili?Mají vývojáři pocit,že 24 hodin denně všichni sedí u farmy a plní jejich nesmyslné a šílené nové výmysly???
  Farmu hraju už hodně let,ale poslední aktualizace mi ji teda hodně znechutila
  Přesně tak a ještě by mě zaímalo kde ty katalizátory seženu jako doprčic.
  Ahoj
  Katalyzátory jsou v odměnách za aktivitu v soutěži spolků a teď taky v Akci těžce pracujících. Bohužel jich není moc. Asi nezbývá než se snažit získat co nejvíce člověk zvládne a zatím si je šetřit.

 • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
  Já bych i šetřil, ale ty tujvy kachní chtějí furt žrát :-)))
   Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
Sign In to comment.