Domů Czech Otázky ke hře

Turnajový přepravník

JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
Máme ve spolku šikovnou děvčicu, ráda by už chtěla vytasit nějakýho koně do závodů ale, u mne je přístupný přepravník lv 1 dle infa od úrovně 16, jí ale píše od úrovné 60. Tomu ani kůň nerozumí. Mimo to, jak a proč se zvedá lv přepravníku(dle infa)?
Já už si ty začátky nepamatuji, takže co má vlastně udělat(je lv 50).? Díky za radu, jsem rád, že jsem se domlátil do fora, což se zatím dalšímu od nás nepodařilo.

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Máme ve spolku šikovnou děvčicu, ráda by už chtěla vytasit nějakýho koně do závodů ale, u mne je přístupný přepravník lv 1 dle infa od úrovně 16, jí ale píše od úrovné 60. Tomu ani kůň nerozumí. Mimo to, jak a proč se zvedá lv přepravníku(dle infa)?
    Já už si ty začátky nepamatuji, takže co má vlastně udělat(je lv 50).? Díky za radu, jsem rád, že jsem se domlátil do fora, což se zatím dalšímu od nás nepodařilo.

    Ahoj
    Nezvedá se lvl přepravníku, ten je pořád 1. Co se změnilo, myslím s poslední aktualizací koní? nebo při tom předělání koní, je to, že nově je koňská sezona dostupná od lvl hráče 60. Takže na závodění si bude muste počkat ale proti postavám BF závodit může.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Díky za odpověď. Tím pádem je chyba v českém překladu a lv hráče je zaměněna za úroveň, což je matoucí. Co se týká přepravníků někdo se při aktualizacích předběhl a v infu nám ukázal vyobrazení všech přepravníků až po úroveň(?) 7.
Sign In to comment.