Domů Czech Technické problémy & bugy

Kolo štěstí

Milii (CZ1)Milii (CZ1) Komentářů: 21
upraveno 27.02.2015 v Technické problémy & bugy
Dobrý den,chci jen nahlásit,že dnes vůbec nešlo kolo štěstí.Vždy,když došlo na kolo prémiové tak se to zaseklo a netočilo a výhra žádná.Přišla jsem o žetony....
Post edited by Milii (CZ1) on

Komentáře

  • Masinka80 (CZ1)Masinka80 (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    upraveno 26.02.2015
    Ahojky,mám problém s kolem štěstí. Vytočila jsme 8 žetonů,dalo mě to na hlavní kolo,dala jsem točit,ale nic. No a vše je v háji a znovu točit nejde. Stalo se to i jiným hráčům u nás ve spolku
  • kopretina1709 (CZ1)kopretina1709 (CZ1) Komentářů: 1,325
    upraveno 26.02.2015
    A já mám problém s kolem štěstí! Měla jsem 10 pokusů. Po třetím se i kolo seklo, pokus se odebral a odměna není! Nové točení nemůžu, protože patřičné tlačítko je šedé! :( Zavřu křížkem, znovu otevřu, točit můžu, ale předešlé točení je v pr.... a odměna taky.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.02.2015
    A já mám problém s kolem štěstí! Měla jsem 10 pokusů. Po třetím se i kolo seklo, pokus se odebral a odměna není! Nové točení nemůžu, protože patřičné tlačítko je šedé! :( Zavřu křížkem, znovu otevřu, točit můžu, ale předešlé točení je v pr.... a odměna taky.

    Chyba s kolem štěstí již byla nahlášena.

    Pokud jsi nedostala odměnu za jednotlivá točení a sebralo ti to žetony, napsala bych na podporu.
  • kopretina1709 (CZ1)kopretina1709 (CZ1) Komentářů: 1,325
    upraveno 26.02.2015
    Díky jdu jim napsat!
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 26.02.2015
    A já mám problém s kolem štěstí! Měla jsem 10 pokusů. Po třetím se i kolo seklo, pokus se odebral a odměna není! Nové točení nemůžu, protože patřičné tlačítko je šedé! :( Zavřu křížkem, znovu otevřu, točit můžu, ale předešlé točení je v pr.... a odměna taky.

    Ahoj, po restartu se ti na kole štěstí, po jeho otevření zobrazí výsledek posledního točení. Bohužel nevím, zda se jackpot připsal, nebo ne, protože jsem vytočila semena růží. Jsi -li si jistá, že se nepřipsal, kontaktuj podporu hry.

    Tak potvrzeno - jackpot se mi připsal, schválně jsem dokoupila točení :)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 26.02.2015
    hanah napsal: »
    Ahoj, po restartu se ti na kole štěstí, po jeho otevření zobrazí výsledek posledního točení. Bohužel nevím, zda se jackpot připsal, nebo ne, protože jsem vytočila semena růží. Jsi -li si jistá, že se nepřipsal, kontaktuj podporu hry.

    jsem na tom stejně jako ty.. po jackpotu se mi to seklo a po znovunačtení a otevření kola štěstí jsem tam měla semena růží, ale mě se přičetla, tak snad i ostatním :)
  • catha (CZ1)catha (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 26.02.2015
    taky mám potíže s kolem štěstí, při jackpotu se mi sekne celá hra a nevím, co jsem dostala, ani, jestli se mi to přičetlo :o((
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 26.02.2015
    catha napsal: »
    taky mám potíže s kolem štěstí, při jackpotu se mi sekne celá hra a nevím, co jsem dostala, ani, jestli se mi to přičetlo :o((

    Tady jsem odpověděla a děkuji Elis za potvrzení :)
    hanah napsal: »
    Ahoj, po restartu se ti na kole štěstí, po jeho otevření zobrazí výsledek posledního točení. Bohužel nevím, zda se jackpot připsal, nebo ne, protože jsem vytočila semena růží. Jsi -li si jistá, že se nepřipsal, kontaktuj podporu hry.

    Tak potvrzeno - jackpot se mi připsal, schválně jsem dokoupila točení :)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 26.02.2015
    řekla bych, že tvůj případ by mohl být jako můj a hanah
    hanah napsal: »
    Ahoj, po restartu se ti na kole štěstí, po jeho otevření zobrazí výsledek posledního točení. Bohužel nevím, zda se jackpot připsal, nebo ne, protože jsem vytočila semena růží. Jsi -li si jistá, že se nepřipsal, kontaktuj podporu hry.

    Tak potvrzeno - jackpot se mi připsal, schválně jsem dokoupila točení :)
    Elis359 napsal: »
    jsem na tom stejně jako ty.. po jackpotu se mi to seklo a po znovunačtení a otevření kola štěstí jsem tam měla semena růží, ale mě se přičetla, tak snad i ostatním :)

    nevím, co sis vytočila, ale připsat by se ti to mělo, i když jsi animaci neviděla :)
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 26.02.2015
    Mně se to stalo taky a napsala jsem na podporu. Udělej to radši taky.
  • xJANAx (CZ1)xJANAx (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 26.02.2015
    DObrý večer, dopadla jsem stejně - při prémiovém kole štěstí se mi to seklo a nedostala jsem nic, a i přesto jsem se nenechala odradit a točila ještě jednou 8x plus prémiové a opět se mi to stalo - takže jsem přišla o dvě prémiové ceny - Můžete s tím něco udělat, je to celkem nepříjemné a dost to odrazuje od hry!!!!!!!
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 26.02.2015
    xJANAx napsal: »
    DObrý večer, dopadla jsem stejně - při prémiovém kole štěstí se mi to seklo a nedostala jsem nic, a i přesto jsem se nenechala odradit a točila ještě jednou 8x plus prémiové a opět se mi to stalo - takže jsem přišla o dvě prémiové ceny - Můžete s tím něco udělat, je to celkem nepříjemné a dost to odrazuje od hry!!!!!!!

    pokud jsi o ně opravdu přišla, napiš na podporu, ale myslím si, že je velice pravděpodobné, že jsi jen neviděla animaci.. mě se to tak také stalo, musela jsem hru znovu načíst, a když jsem klikla na kolo štěstí, viděla jsem tam semena růží.. chvíli předtím jsem je sázela na pole, takže jsem věděla zhruba jejich počet a ten se navýšil.. myslím si, že jsi jackpot také získala, jen jsi ho neviděla :) ale když napíšeš na podporu, tak tím nic nezkazíš
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 27.02.2015
    Ahoj, u kola štěstí je chyba pouze v animaci. Vytočené věci se připisují, někomu hned, jinému po restartu hry. Pokud chcete vidět výhru, stačí znova otevřít kolo štěstí, poslední točení se tam zobrazí.

    Tato chyba je nahlášená.
    Vlákno zamykám
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Mám problém.
Sign In to comment.