Domů Czech Technické problémy & bugy

Dočasná ostrovní farma - ztratili se lidičky

Bea II. (CZ1)Bea II. (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
upraveno 19.11.2020 v Technické problémy & bugy
Zdravím,
na dočasné zimní farmě se ztratili lidičky, které jsme koupili za runy. Tváří se to, že si je můžeme koupit znovu, ale nejde to. Takže nemáme ani lidi, ani možnost je koupit u kupce, pokus o nákup vyhazuje error. Koupila jsem i spokojenost, ale nedokážu odhadnout, jestli i ta se snížila. V noci to bylo ještě v pořádku, vlastně ještě v 5 ráno, ale po připojení v podvečer už byli pryč.

Nejsem sama, ve spolku je nás takových víc.

Jitka
Post edited by Panda on

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Zkus restart prohlížeče a vyčištění historie a cookies. Popřípadě jiný prohlížeč.
  • BIO63 (CZ1)BIO63 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Koupila jsem na vikingské farmě 30 pracovníků za 250 000,ale žádní pracovníci nenastoupili...
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    BIO63 (CZ1) napsal(a):
    Koupila jsem na vikingské farmě 30 pracovníků za 250 000,ale žádní pracovníci nenastoupili...
    Ahoj
    Tak jak to vypadá s pracovníkama na tvé dočasné farmě?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bea II. (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,
    na dočasné zimní farmě se ztratili lidičky, které jsme koupili za runy. Tváří se to, že si je můžeme koupit znovu, ale nejde to. Takže nemáme ani lidi, ani možnost je koupit u kupce, pokus o nákup vyhazuje error. Koupila jsem i spokojenost, ale nedokážu odhadnout, jestli i ta se snížila. V noci to bylo ještě v pořádku, vlastně ještě v 5 ráno, ale po připojení v podvečer už byli pryč.

    Nejsem sama, ve spolku je nás takových víc.

    Jitka
    Ahoj
    Jak to u vás vypadá s pracovníkama na dočasné farmě? Změnilo se něco po vymazání historie a cookies nebo v jiném prohlížeči?
  • Bea II. (CZ1)Bea II. (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Ahoj.

    Ano, vrátili se, tedy u mě, ostatní mi ještě neřekli, jak na tom jsou. Jen doufám, že se to nebude opakovat, když přijdeš a máš mínus 7 lidí, tak to nepotěší a naruší plány. :-)

    Díky za odpověď. 

    Jitka
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Bea II. (CZ1) napsal(a):
    Ahoj.

    Ano, vrátili se, tedy u mě, ostatní mi ještě neřekli, jak na tom jsou. Jen doufám, že se to nebude opakovat, když přijdeš a máš mínus 7 lidí, tak to nepotěší a naruší plány. :-)

    Díky za odpověď. 

    Jitka
    U takových problémů je restart prohlížeče prvotní. To samé, když chybí dekorka, hnojiva a vlastně vše. Je to takové "zaklínadlo"  :D
  • BIO63 (CZ1)BIO63 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Pořád stejně,nikdo nepřišel!!!!
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Dočasná, ostrovní, farma - ztratili se lidičky - jen trochu koukat a ne jen psát. Vše by bylo jednodušší.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    BIO63 (CZ1) napsal(a):
    Pořád stejně,nikdo nepřišel!!!!
    Ahoj
    Vyčisti historii prohlížeče, zkus jiný prohlížeč.
  • BIO63 (CZ1)BIO63 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Tak u mě žádná změna,asi ke mě nechtějí
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    BIO63 (CZ1) napsal(a):
    Tak u mě žádná změna,asi ke mě nechtějí
    Ahoj
    Hned jak jsi psala první příspěvek o nákupu ptala jsem se na to. Podívali se na tvoji farmu a lidi jsi koupila. Vyčistila jsi tu historii nebo ne? Prosím udělej to.
  • BIO63 (CZ1)BIO63 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Jak mám vyčistit historii?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
  • BIO63 (CZ1)BIO63 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Přečetla jsem návod,provedla jsem operaci a.....nic se nezměnilo
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 22.11.2020



    Ahoj

    Tohle viděli 18.11. na tvé farmě. Nic špatného nenašli. Dělníky jsi koupila.

    na obrázku: celkem 91 dělníků
                        zaměstnaných 77
                        volných 14

    čísla dělníků jsou taková ... 17 pro hlavní budovu, 3x12 + 8 pro domy (celkem 61)
    +30 k dosažení 91

    Co vidíš na farmě ty? Prosím pošli screen ať se na to můžu zítra znovu zeptat. 

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    A nestavěla jsi něco? Že by jsi je hned zaměstnala a nehledala je až potom?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj @BIO63 (CZ1)

    Počty pracovníků u tebe souhlasily, dělníky jsi koupila. Pokud u sebe spočítáš dělníky a bude ti jich 30 chybět musíš napsat na podporu. Takovou mám odpověď.

    P.S.
    Možná jsi něco postavila, jak píše Bobby2. Spočítej si to, pořiď pokud bude potřeba sreeny a piš na podporu, když budou dělníci chybět.
Sign In to comment.