Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuse k oficiálnímu oznámení 5.3.2020 - Změny v události Tessin snový svět

pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
Ahoj
zde můžete diskutovat k of. oznámení o Změnách v události Tessin snový svět.
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4241112/#Comment_4241112
Post edited by Panda on

Komentáře

  • ANDREA5 (CZ1)ANDREA5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    zajimalo by mne ,co se stane s produkty napr, z Tessina sveta ,po ukonceni akce, yda to ma pro mne nejaky vyznam na hlavni farme, yda si ta prenesu nejake bonusiy nebo zda je to hra jen tak mimochodem
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    Ano. Zajímalo by mne jestli si z nás dělají legraci? Současný Tessin svět na týden? I těch 14 dnů bylo málo na vybudování něčeho.To nemá cenu ani se hrou začínat.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    marynela (CZ1) napsal(a):
    Ano. Zajímalo by mne jestli si z nás dělají legraci? Současný Tessin svět na týden? I těch 14 dnů bylo málo na vybudování něčeho.To nemá cenu ani se hrou začínat.
    Ahoj
    Pustili akci na týden aby otestovali, jestli se to bude hráčům líbit. - odpověď polského moderátora na dotaz na polském foru
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Už ho asi nemá smysl hrát, když ho takhle očešou.
  • lipa54 (CZ1)lipa54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    Od kterého lvl funguje snová farma? Mám lvl 24 a snovou farmu nemám:(((
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    lipa54 (CZ1) napsal(a):
    Od kterého lvl funguje snová farma? Mám lvl 24 a snovou farmu nemám:(((
    Ahoj
    Je dostupná od lvl 30
  • Karel Havelka (CZ1)Karel Havelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 47
    lipa54 (CZ1) napsal(a):
    Od kterého lvl funguje snová farma? Mám lvl 24 a snovou farmu nemám:(((

    bonum vesperum ,je dostupná od úrovně 30
     a nezakládej zbytečná vlákna
  • alenka04 (CZ1)alenka04 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    Ne že bych si chtěla stěžovat ale na snové mi nejdou dekorky lepe řečeno měla bych nějaké dostat když jich mám určitý počet zasazených ale ja při počtu 20 zasazených nedostala ani jednu i když mí spoluhráči je dostávají.Pc jsem několikrát vyčistila ale k ničemu to nebylo tak nevím kde je chyba?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    alenka04 (CZ1) napsal(a):
    Ne že bych si chtěla stěžovat ale na snové mi nejdou dekorky lepe řečeno měla bych nějaké dostat když jich mám určitý počet zasazených ale ja při počtu 20 zasazených nedostala ani jednu i když mí spoluhráči je dostávají.Pc jsem několikrát vyčistila ale k ničemu to nebylo tak nevím kde je chyba?
    Ahoj
    Poslala jsem tvůj problém dále, v pondělí. Odpověděli, že prověřili úkoly týkající se dekorací na snové farmě a žádnou chybu nenašli. To mě mrzí.

    Hm, píšeš, že jsi vyčistila PC, pokud je teda historie prohlížeče vyčištěná tak leda ještě zkus otevřít hru v anonymním okně nebo v jiném prohlížeči. Dej vědět.
  • GirlAkriv (CZ1)GirlAkriv (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
    Už jsem několikrát vytočila v Tessině snovém světě na kole semínka opuncie, ale mizí v neznámu, nikde nejsou. Růže nebo slunečnice se chovají normálně.
  • pexi (Pomocník)pexi (Pomocník) Guest, CZ1 Komentářů: 48
    GirlAkriv (CZ1) napsal(a):
    Už jsem několikrát vytočila v Tessině snovém světě na kole semínka opuncie, ale mizí v neznámu, nikde nejsou. Růže nebo slunečnice se chovají normálně.
    Ahoj
    Máš postavenou zahradu? Opuncie se dají pěstovat jenom tam, tak by se měly objevit v osivu pro zahrady
  • GirlAkriv (CZ1)GirlAkriv (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
    Pravdu díš, jsou tam.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Tak sa mi zdá, že mi už 2.krát neboli vyplatené diamanty za tie bonusové úlohy za dokopy 8000 diamantov. To si musím kúpiť tú priepustku za 16 999 zlata, aby mi boli vyplatené? Alebo ako ich získam? Úlohy som mala splnené.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Tak sa mi zdá, že mi už 2.krát neboli vyplatené diamanty za tie bonusové úlohy za dokopy 8000 diamantov. To si musím kúpiť tú priepustku za 16 999 zlata, aby mi boli vyplatené? Alebo ako ich získam? Úlohy som mala splnené.
    Ahoj Sariona
    Ano pro získání diamantů za úkoly, které to ukazuje jako splněné v tom okně musíš mít propustku koupenou. Je to tam i psané: tohle získáš s propustkou (něco takového tam je) bohužel nemám screen.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Panda napsal(a):
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Tak sa mi zdá, že mi už 2.krát neboli vyplatené diamanty za tie bonusové úlohy za dokopy 8000 diamantov. To si musím kúpiť tú priepustku za 16 999 zlata, aby mi boli vyplatené? Alebo ako ich získam? Úlohy som mala splnené.
    Ahoj Sariona
    Ano pro získání diamantů za úkoly, které to ukazuje jako splněné v tom okně musíš mít propustku koupenou. Je to tam i psané: tohle získáš s propustkou (něco takového tam je) bohužel nemám screen.

    Aha, ja som myslela, že tá priepustka len uvoľňuje ďalšie také úlohy. Dobre vedieť. Dík.
  • mona 12 (CZ1)mona 12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 645
    Ahoj, mám dotaz ohledně snového kombajnu ( opakovaná sklizeň). Úkol vyžaduje použití kombajnu, ovšem ten neexistuje :-))  Je to jen u mě, nebo je to chyba a nebo že by úmysl ??
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    mona 12 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mám dotaz ohledně snového kombajnu ( opakovaná sklizeň). Úkol vyžaduje použití kombajnu, ovšem ten neexistuje :-))  Je to jen u mě, nebo je to chyba a nebo že by úmysl ??
    Ahoj
    V Tessině snovém světě byla chyba. Opravili to dnes kolem 13 hodin bez přerušení hry. Je potřeba aktualizovat stránku aby se nahrála nová verze hry. Takže se odhlaš a znovu přihlaš do hry.
Sign In to comment.