Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze: Navštivte Gretin Svět snů

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Vážení hráči, zde můžete diskutovat k nové verzi události Svět snů.
Text a dodatek najdete zde
«1

Komentáře

  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Tak se změnil i dosud dobrý Tessin snový svět,ve kterém se daly získat diamanty.Všechno je jinak a k lepšímu to rozhodně není.Poslední dny se daří pokazit co se dá a ničit radost ze hry,díky
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Tak se změnil i dosud dobrý Tessin snový svět,ve kterém se daly získat diamanty.Všechno je jinak a k lepšímu to rozhodně není.Poslední dny se daří pokazit co se dá a ničit radost ze hry,díky
    Ahoj
    Tessin snový svět se nezměnil. Bude se objevovat za plotem. Gretin Svět snů je druhá verze události.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    A nakonec si dá Gréta s Tessou po papuli, která z nich odejde. :-))))
    Ono je těch soutěží a událostí málo. Ještě by Olegovi mohli přidat Olinu.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Panda...děkuji za vysvětlení.Nenapadlo mě,že v podstatě stejná událost bude fungovat dvakrát.jednou pro jednotlivce,podruhé pro spolky.Dělají v tom dobrý zmatek,ach jo
  • Jenny G (CZ1)Jenny G (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Pando , jaksi jsem to nepochopila , můžeš mi , prosím sdělit , kde  tuto událost najdu a jestli se jí může 
    zúčastnit také farmář jako sólo ? Nejsem zatím v žádném spolku . Děkuji .
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 03.11.2020
    Jenny G (CZ1) napsal(a):
    Pando , jaksi jsem to nepochopila , můžeš mi , prosím sdělit , kde  tuto událost najdu a jestli se jí může 
    zúčastnit také farmář jako sólo ? Nejsem zatím v žádném spolku . Děkuji .
    Ahoj
    Za plotem je budova události. Je dostupná od lvl hráče 30 a hráč musí být v době zahájení události ve spolku, třeba sám ale musí být člen spolku.

    Post edited by Panda on
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Interní žebříček členů se otevře až dokončíte svůj první projekt. Body a odměny za projekt se dělí mezi první 3 hráče (možná počet hráčů závisí na velikosti spolků, to ještě nevím).
  • Jenny G (CZ1)Jenny G (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    upraveno 03.11.2020
    Pando děkuji za vysvětlení . Jsem tuším v lévlu  24 tak si budu muset ještě počkat. Škoda. Mám ráda tyhle 
    události navíc . V ........  hrajeme podobné události už od lévlu 3 . 
    Zdravím. Jenny G . 

    Edit: úprava příspěvku aby odpovídal směrnicím pro komunitu

  • Jenny G (CZ1)Jenny G (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Malý dotaz, Pando  - proč směrnice nedovolují napsat jméno jiné hry ? Bojí se konkurence, nebo co? 
    To nechápu . 
    Nazdar . 
    J.G. B)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jenny G (CZ1) napsal(a):
    Malý dotaz, Pando  - proč směrnice nedovolují napsat jméno jiné hry ? Bojí se konkurence, nebo co? 
    To nechápu . 
    Nazdar . 
    J.G. B)
    V tomto se, bohužel, musím GGS zastat. Snad v žádné hře se nepovolují názvy jiných her.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Jenny G (CZ1) napsal(a):
    Malý dotaz, Pando  - proč směrnice nedovolují napsat jméno jiné hry ? Bojí se konkurence, nebo co? 
    To nechápu . 
    Nazdar . 
    J.G. B)
    Ahoj
    Nedovolují se. Provozovatel her GGS si stanovil pravidla na svých forech. Není to nic neobvyklého. Na nás je pravidla dodržovat. 
  • vorisek (CZ1)vorisek (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    takže jednou pojede Tessin snový svět pro jednotlivce a příště zase Gretin snový svět pro spolky, rozumím tomu dobře? Jarka
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    vorisek (CZ1) napsal(a):
    takže jednou pojede Tessin snový svět pro jednotlivce a příště zase Gretin snový svět pro spolky, rozumím tomu dobře? Jarka
    Ano, tak by to mělo být. 
  • Ricollo (CZ1)Ricollo (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahojky , zajímalo by mě kde a kdy se připíší bonusové odměny spolku farmářů , na snové ani na normální farmě se odměny nepřipisují. Jitka
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 05.11.2020
    Ricollo (CZ1) napsal(a):
    Ahojky , zajímalo by mě kde a kdy se připíší bonusové odměny spolku farmářů , na snové ani na normální farmě se odměny nepřipisují. Jitka
    Ahoj
    Na tabuli s žebříčkem a odměnami je napsáno: ....Všechny odměny budou vyplaceny na konci Snového světa...
    Takže si musíme počkat.

    Ale ještě se na to zítra zeptám.


    doplnění: Ano je to tak, odměny budou vyplaceny na konci události na hlavní farmu.
    Post edited by Panda on
  • aerovodochody (CZ1)aerovodochody (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    upraveno 08.11.2020
    Ahoj,
    Mám jeden dotaz, diamanty na konci události dostanou všichni členové spolku, nebo jen členové, kteří se zúčastní projektů ve snovém světě (nebo alespoň do snového světa vstoupili).

    Děkuji za info

    P.s.: zajímá mě jestli dostanou diamanty jen ti kteří se snaží, nebo i ti co to mají úplně na háku.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj,
    Mám jeden dotaz, diamanty na konci události dostanou všichni členové spolku, nebo jen členové, kteří se zúčastní projektů ve snovém světě (nebo alespoň do snového světa vstoupili).

    Děkuji za info

    P.s.: zajímá mě jestli dostanou diamanty jen ti kteří se snaží, nebo i ti co to mají úplně na háku.
    Ahoj
    Diamanty by měli dostat jen ti hráči, kteří vstoupili do snového světa.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Jak je to s připisováním odměn - bonusová odměna spolku farmářů vykazuje, že mělo být připsáno 14 stavebních žetonů, což se nestalo - viz přiložený obrázek - horší je nedošlo k připsání fialového krmiva z mořských řas a po splnění kontraktu v tržnici ani k připsání fialového humusu z mořských řas v počtu 9 ks. Hra byla restartována, historie vyčištěna, atd. .
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 12.11.2020
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Jak je to s připisováním odměn - bonusová odměna spolku farmářů vykazuje, že mělo být připsáno 14 stavebních žetonů, což se nestalo - viz přiložený obrázek - horší je nedošlo k připsání fialového krmiva z mořských řas a po splnění kontraktu v tržnici ani k připsání fialového humusu z mořských řas v počtu 9 ks. Hra byla restartována, historie vyčištěna, atd. .
    Ahoj 
    odměny ze světa snů budou připsány na konci události na hlavní farmu.
    Na odměnu za kontrakt se zeptám.

    P.S. Nikdo další problém s odměnou za kontrakt nehlásil. Takže zbývá jedině podpora. Jenže událost konči dnes.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Ahoj, děkuji za odpověď. Že se odměny ze snové farmy připíší na hlavní farmu - tak to jsem netušil.

    Ten humus - no když to není nic horšího - a jak píšeš- stejně to končí.

    (ten kontrakt byl na zásoby - bedny s nářadím a 9 x fialový humus)
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    V Tessině snovém světě nefunguje opakovaní sklizeň - jeden z počátečních úkolů - nelze jej spnit .
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Helena123 (CZ1) napsal(a):
    V Tessině snovém světě nefunguje opakovaní sklizeň - jeden z počátečních úkolů - nelze jej spnit .
    Ahoj
    Byla oprava bez přerušení hry. Je potřeba se znovu přihlásit.
  • bigsidka (CZ1)bigsidka (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    je možné,že nemám na farmě snový svět,nemohu ho najít
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Není na farmě - na parkovišti vedle farmy :-))
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 09.12.2020
    tak už nic
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Asi trochu opožděně, ale můžu se zeptat z jakého důvodu na snové farmě nefungují výhody předplatného? Pamatuju, když začínala ještě původní snová farma, tak byly dokonce přístupné všem zdarma, teď bych to musel platit zlatem, přestože na normální farmě předplatné mám a ty ceny ve zlatě jsou naprosto zcestné. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Komentářů: 4,037
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Asi trochu opožděně, ale můžu se zeptat z jakého důvodu na snové farmě nefungují výhody předplatného? Pamatuju, když začínala ještě původní snová farma, tak byly dokonce přístupné všem zdarma, teď bych to musel platit zlatem, přestože na normální farmě předplatné mám a ty ceny ve zlatě jsou naprosto zcestné. 
    Ahoj :)
    Předplatné je zdarma k dispozici všem pouze v Tessině vysněné zemi, Greta ve vysněné zemi je dostupná pro zlato.Bylo to tak od začátku Gretiny snové země.
    Diana
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    upraveno 10.12.2020
    Diana napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Asi trochu opožděně, ale můžu se zeptat z jakého důvodu na snové farmě nefungují výhody předplatného? Pamatuju, když začínala ještě původní snová farma, tak byly dokonce přístupné všem zdarma, teď bych to musel platit zlatem, přestože na normální farmě předplatné mám a ty ceny ve zlatě jsou naprosto zcestné. 
    Ahoj :)
    Předplatné je zdarma k dispozici všem pouze v Tessině vysněné zemi, Greta ve vysněné zemi je dostupná pro zlato.Bylo to tak od začátku Gretiny snové země.
    Diana
    To jsem si všiml  :-D Ale zajímalo by mě proč to tak je? Pokud bych měl snovou farmu brát vážně, tak mi bude brát většinu herního času, tudíž by bylo na místě abych tam tyhle výhody měl taky, když už si je platím. 

    Případně by se ještě dalo uvažovat o tom platit si to pro snovou zvlášť, ale rozhodně bych zachoval tu možnost mít to za určitou částku neomezeně, protože za zlato se fakt nevyplatí a bez toho je hra docela otrava.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Diana napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Asi trochu opožděně, ale můžu se zeptat z jakého důvodu na snové farmě nefungují výhody předplatného? Pamatuju, když začínala ještě původní snová farma, tak byly dokonce přístupné všem zdarma, teď bych to musel platit zlatem, přestože na normální farmě předplatné mám a ty ceny ve zlatě jsou naprosto zcestné. 
    Ahoj :)
    Předplatné je zdarma k dispozici všem pouze v Tessině vysněné zemi, Greta ve vysněné zemi je dostupná pro zlato.Bylo to tak od začátku Gretiny snové země.
    Diana
    To jsem si všiml  :-D Ale zajímalo by mě proč to tak je? Pokud bych měl snovou farmu brát vážně, tak mi bude brát většinu herního času, tudíž by bylo na místě abych tam tyhle výhody měl taky, když už si je platím. 

    Případně by se ještě dalo uvažovat o tom platit si to pro snovou zvlášť, ale rozhodně bych zachoval tu možnost mít to za určitou částku neomezeně, protože za zlato se fakt nevyplatí a bez toho je hra docela otrava.
    Ahoj
    Je to záměr tvůrců hry. Grétina snová farma je taková záměrně.
  • fifapes (CZ1)fifapes (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Zajímalo by mě, proč se v Grétině snové farmě negenerují denní úkoly (jsou tři, za splnění je jeden žeton).
    Je to problém pouze v této poslední farmě. V předchozí vždy po půlnoci se vygenerovaly 3 nové úkoly.
Sign In to comment.