Domů Czech Technické problémy & bugy

SPOLKOVÁ FARMA

Dobrý den Dobrodruhův člun na spolkové farmě se stále nevylepšuje už sme několikrát dodali suroviny a dali vylepšovat a stále je na úrovni 1 vylepšeno už aspoň po třetí a stále beze změny kde je problém?

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Evouš31 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den Dobrodruhův člun na spolkové farmě se stále nevylepšuje už sme několikrát dodali suroviny a dali vylepšovat a stále je na úrovni 1 vylepšeno už aspoň po třetí a stále beze změny kde je problém?
    Ahoj
    Člun nestačí jenom vylepšovat. Musíte ho také opravit pokaždé, když se vrátí k molu. Pokud to neděláte tak ho sice o úroveň vylepšíte ale když ho neopravujete zase se o úroveň sníží.
  • Evouš31 (CZ1)Evouš31 (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    ok díky za odpovědˇ
  • Gerrynek (CZ1)Gerrynek (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Dobrý den,
    dnes mi naskočiliodměny, vybralajsem velký kačák, ale nikde ho nemám, ani v tematických budovách na gurm. farmě. Kam se mi ztratil prosím? 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Gerrynek (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    dnes mi naskočiliodměny, vybralajsem velký kačák, ale nikde ho nemám, ani v tematických budovách na gurm. farmě. Kam se mi ztratil prosím? 
    Ahoj
    Pokud jsi vybral velké kachny, měly by být v tématických budovách na gurmánské farmě. Zkus restart hry, vyčistit historii prohlížení anebo pustit hru v anonymním okně nebo jiný prohlížeč. Pokud ani potom odměnu nebudeš mít musíš napsat na podporu. 
Sign In to comment.