Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Zobrazení reklam

Dneska mě totálně naštvalo, že na BigFarm se každou půlhodinu zobrazuje reklama s titulkem ,, Chcete hrát bez reklam? Nakupte a hrajte šedesát dní bez reklam". Takže vývojáři se rozhodly z nás násilím ,,vymlátit" prachy nebo nehrajte.  :-( :-( :-(

Komentáře

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Aby byla hra stále zdarma pro každého, rozhodli jsme se vám během hry zobrazovat několik reklam. Stejně jako u mnoha her nám i tyto reklamy umožňují nepřetržitě přidávat do hry další obsah, a to bez přidání cenovky na Big Farm.              to je kousek kopie s ofika a to mám chápat jak kup si zlatky a hraj bez reklam    to je jako zadarmo pro každého děláte si z nás legraci?  nebo to myslí v GGS vážně :-(((((
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Adblock  :D
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    to mne také štve ve spolku si stěžují hráči , že z nich tahají peníze za koupení zlatek aby reklamy zmizely
    je to vrcholná drzost a je to nechutné od GGS takhle vymáhat peníze od hráčů = pokud si zlatky nekoupí tak budou už napořád koukat a vymačkávat blbý reklamy  ?? :(:(:(  
  • Eily (CZ1)Eily (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Je to nehorázná sprosťárna si takhle vynucovat peníze z lidí!!! Reklama se zobrazuje každou chvíli (i pře přechodu na další farmu) a opravdu mi začíná docházet trpělivost. Měla jsem dojem, že je to o hraní a ne o placení a tahání peněz z lidí. Už nevědí, jak by ty peníze z lidí vytáhli, tak teď zkoušejí trpělivost hráčů, ale myslím si, že dosáhnou jen toho, že hodně hráčům dojde trpělivost a raději skončí s hrou úplně.  :(
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Hraji tuhle hru už hodně dlouho a pozoruji, jak se neustále vyvíjí směrem, který mi nevyhovuje. Na původní relaxační oddechovku nabalují stále více pitomostí, které hru jen zbytečně komplikují a z mého pohledu na úkor zajímavosti. Stává se z toho přeplácaný cirkus plný věcí, které ignoruji - kdybych chtěl využívat vše, strávím u hry celé odpoledne.a dopoledne si k tomu budu číst návody, abych odpoledne všechno udělal ideálně.
    Vrcholem všeho je, že zjišťují, že provozovat tenhle celý cirkus jim zabere dost času, ale nenese to kýžený efekt - větší zisky. Proto do hry začali cpát otravné reklamy, kterých se hráč může pravidelnými platbami zbavit. Za mě je výsledek ten, že začínám ignorovat celou hru a nevím, jestli se na to nevykašlu úplně a mám za to, že nejsem sám.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Děkuji vám, bylo předáno.
  • Luk73 (CZ1)Luk73 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    do p...., jestli se ty reklamy nepřestanou každých PĚT MINUT, zobrazovat tak si tu svou hru zadarmo můžete strčit někam
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Luk73 (CZ1) napsal(a):
    do p...., jestli se ty reklamy nepřestanou každých PĚT MINUT, zobrazovat tak si tu svou hru zadarmo můžete strčit někam
    Ahoj
    Bohužel, nepřestanou je dávat. Rady co s tím, tady na foru jsou. 
  • Eily (CZ1)Eily (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Dnešní hra: Připojení ke hře - Reklama na prachy, po skončení reklamy - okno s lákáním na prachy. Po okamžitém přepojení na rybářskou oblast, opět reklama na prachy!!! Po posbírání několika lodí - výpadek internetu - jiní operátoři nám odmítli internet poskytnout z důvodu signálu - výpadek hry, po opětovném načtení - reklama na prachy, po jejím skončení okno s lákáním na prachy, po okamžitém přepojení na rybářskou oblast opět reklama na prachy. Tohle má být nějaká hra?!!! Už z principu takového vynucování, prostě nezaplatím, ale spíše přestanu po tolika letech tuto hru hrát!!! 
  • Krkovič ka (CZ1)Krkovič ka (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Ahoj. Když jsem začal hrát tuto hru, nakoupil jsem si výhodně celkem dost zlatek pro začátek. Nyní cca po dvou měsících hraní mi vyskočí reklama každých 5 minut!!! Nezjistil jsem jak ji zrušit. Nestihl jsem například v soutěži posbírat pampelišky na poslední chvíli, protože zrovna vyběhla reklama na 20sekund. Hra je v takovém stavu nehratelná! Až mě zlatky dojdou, koupím si další. Ale rozhodně nebudu kupovat zlatky z důvodu, že jsem byl donucen! To se na hru raději vykašlu. Pokud tím chtěli vývojáři získat více peněz, tak zrovna u mě to bude mít přesně opačný následek. Ukončením hry už ode mne nezískají ani cent..
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 12.10.2021
    diskuze: Oznámení - reklamy ve hře

    Jinak rady, jak na to, jsou i zde.
  • Krkovič ka (CZ1)Krkovič ka (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    upraveno 12.10.2021
    diskuze: Oznámení - reklamy ve hře

    Jinak rady, jak na to, jsou i zde.
    Díky, pročtu  :). Nebo že bych zkusil některou hru, kterou mi nabízejí v reklamě :D ? Myslím, že tohle je ten nejhorší způsob, jak se snažit vymáčknout z hráčů peníze..
    Post edited by Krkovič ka (CZ1) on
Sign In to comment.