Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze: říjnová aktualizace - Více bonusů

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Vážení hráči,
zde můžete diskutovat o nové aktualizaci. Text zde.

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Raději ne, bo bych musel řvát jak tur, když se mi tam pletou ty reklamy. Zhovadilost!
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
        Čím víc zlatek budeme kupovat, tím víc nás budou škrtit. Jejich  firemní kasy jsou bezedné.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    To nemyslíte vážně ty reklamy.Hraju asi dvacet minut a už dvakrát reklama a čekání,až skončí.Jestli opravdu chcete,aby všichni s hrou skončili,tak jen tak dál.Hraji už pár let a i přes různé novinky,které mě vytočily,mě to pořád bavilo.Přerušování hry každou chvilku reklamou je už ale fakt moc i na mě....tak díky,že jste mi vzali i tuto radost.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Když na tu debilitu klikneš a hned zavřeš otevírající okno, tak nemusíš čekat.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    upraveno 30.10.2020
    Hmmm...reklamu jsem zatím neviděl. Nevím, jestli je tak ohromilo 88kč přes týdnem nebo to blokuje prohlížeč. I tak bych k tomu ale měl připomínky
    1. Když už se to dá na nějakou dobu zastavit nákupem zlata, tak by bylo vhodné uvést konkrétní poměr na jak dlouho za kolik a taky jestli se bere v úvahu i výše nákupu nebo jen frekvence a jestli se počítá i předplatné a nabídky, které zlato neobsahují. 
    2. V jiných hrách bývá zvykem, že hráč za shlédnutí reklamy něco dostane a vím, že to pak celá řada hráčů sleduje dobrovolně v takové míře, že poptávka převyšuje nabídku a provozovatel to musí vyplňovat reklamami na vlastní hry. Myslím, že by nebyl takový problém tenhle evidentně funkční model prostě obšlehnout, efekt bude více méně stejný a naštvanost hráčů řádově nižší. 

    Ale jinak chválím přidání osobních bonusů do sila, sice chápu, že účelem bude vytáhnout víc zlata z top hráčům, ale slabším to trochu pomůže dosáhnout na vyšší odměny (teda pokud nezmění požadavky)
  • Jenny G (CZ1)Jenny G (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Reklamy mně neberou , jsou snad ve všech hrách .A nejvíc při kartách - to je radost , když končíte a najednou 
    hups - a nabídnou vám krmivo pro rybičky ! 

    Zdravím všechny !  B)B)B)
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    Kolik zlaťáku teda musím koupit, abych se té otravné reklamy zbavila na avizovaných 60 dnů? Nikde jsem nevyčetla. Opravdu únavné klikání při každém přechodu na jinou farmu.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    Kolik zlaťáku teda musím koupit, abych se té otravné reklamy zbavila na avizovaných 60 dnů? Nikde jsem nevyčetla. Opravdu únavné klikání při každém přechodu na jinou farmu.
    Ahoj
    Je tam napsáno proveď nákup v obchodě. Klikni na BF prodej, to je ta ikonka vedle ikony poháru Odměny a dárky.Vyber záložku denní balíčky a tam, pokud chceš, nakup.
    Nikde není napsána částka, kterou musíš koupit. Funguje to 60 dní a pak se reklamy znovu zobrazí.
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    Panda napsal(a):
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    Kolik zlaťáku teda musím koupit, abych se té otravné reklamy zbavila na avizovaných 60 dnů? Nikde jsem nevyčetla. Opravdu únavné klikání při každém přechodu na jinou farmu.
    Ahoj
    Je tam napsáno proveď nákup v obchodě. Klikni na BF prodej, to je ta ikonka vedle ikony poháru Odměny a dárky.Vyber záložku denní balíčky a tam, pokud chceš, nakup.
    Nikde není napsána částka, kterou musíš koupit. Funguje to 60 dní a pak se reklamy znovu zobrazí.
    To jsem udělala, koupila si denní balíček za 35,- Kč (zkušebně) a reklama se mi zobrazuje i nadále. Nahoře běží odpočítávání 30 sekund, to si nejsem jistá, jestli tam bylo i před nákupem. Myslela jsem, že se reklama nebude zobrazovat vůbec. 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    Kolik zlaťáku teda musím koupit, abych se té otravné reklamy zbavila na avizovaných 60 dnů? Nikde jsem nevyčetla. Opravdu únavné klikání při každém přechodu na jinou farmu.
    Ahoj
    Je tam napsáno proveď nákup v obchodě. Klikni na BF prodej, to je ta ikonka vedle ikony poháru Odměny a dárky.Vyber záložku denní balíčky a tam, pokud chceš, nakup.
    Nikde není napsána částka, kterou musíš koupit. Funguje to 60 dní a pak se reklamy znovu zobrazí.
    To jsem udělala, koupila si denní balíček za 35,- Kč (zkušebně) a reklama se mi zobrazuje i nadále. Nahoře běží odpočítávání 30 sekund, to si nejsem jistá, jestli tam bylo i před nákupem. Myslela jsem, že se reklama nebude zobrazovat vůbec. 
    Ahoj
    Tak to mě mrzí. Reklama se po zakoupení zlata nemá zobrazovat 60 dní. Bude třeba napsat na podporu.
Sign In to comment.