Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze: Aktualizace září 2020 - Vytvořte prostor pro bonusy

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Vážení hráči.
Zde můžete diskutovat o nové aktualizaci. Text si přečtete zde.

Komentáře

  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 01.10.2020
    prvotní radost, že se bude moci rozšířit farma je těžce zkalena faktem, že nákup pozemku je zcela zcestně a nesmyslně naceněn. A opět se stává něčím z VIP zóny. Proč nemohly ty pozemky mít i variantu koupě jen za dolary? A v informátoru je to napsáno tak lišácky!. :-( 
    A k příručkám: inu. je to neustálý tlak na zlato. Ale na to zlato, které si člověk koupí za reálné peníze! Možnost zisku zlatých mincí či povolení k těžbě anebo zlatých květin ve hře je v poslední době čím dál víc nulová. 
    A bonusy, no nevím. Ukáže čas, zdali to bylo ku prospěchu hráčů.
    Post edited by chytrák (CZ1) on
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Po aktualizaci nejde na koňské farmě nic sklidit,pokud předtím napřed všechny zásoby neprodáte.A cena za nové pozemky je skutečně jen pro ty,kdo nakupuje zlaťáky ve velkém,pro ostatní naprosto nedostupné.Pro mě zatím aktualizace zklamání...bohužel.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Po aktualizaci nejde na koňské farmě nic sklidit,pokud předtím napřed všechny zásoby neprodáte.A cena za nové pozemky je skutečně jen pro ty,kdo nakupuje zlaťáky ve velkém,pro ostatní naprosto nedostupné.Pro mě zatím aktualizace zklamání...bohužel.
    Restartuj (vyčisti) prohlížeč. Já problémy nemám.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Po aktualizaci nejde na koňské farmě nic sklidit,pokud předtím napřed všechny zásoby neprodáte.A cena za nové pozemky je skutečně jen pro ty,kdo nakupuje zlaťáky ve velkém,pro ostatní naprosto nedostupné.Pro mě zatím aktualizace zklamání...bohužel.
    Ahoj
    Ohledně sklizně u koní:
    Zde se jedná o problém s dialogem prodat, když je sklad plný. Může se sklízet, ale musí se ručně vybrat, kolik jich prodat. Musí se prodat dost na to aby se uvolnilo místo pro sklizeň.

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    prvotní radost, že se bude moci rozšířit farma je těžce zkalena faktem, že nákup pozemku je zcela zcestně a nesmyslně naceněn. A opět se stává něčím z VIP zóny. Proč nemohly ty pozemky mít i variantu koupě jen za dolary? A v informátoru je to napsáno tak lišácky!. :-( 
    A k příručkám: inu. je to neustálý tlak na zlato. Ale na to zlato, které si člověk koupí za reálné peníze! Možnost zisku zlatých mincí či povolení k těžbě ve hře je v poslední době čím dál víc nulová. 
    A bonusy, no nevím. Ukáže čas, zdali to bylo ku prospěchu hráčů.
    Pohoda - tak v březnu budu mít diamanty na první rozšíření - možná :-)
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    já ani v březnu pač vylepšuju bloky, nějaké rozšíření mi netrhá žíly
  • Thiry (SK1)Thiry (SK1) SK1 Komentářů: 1
    Obrovské sklamanie, fakt zbytočne ľuďom sprotivili hru, každým "vylepšením"  je horšia a horšia, nemám slov.
  • Jenny G (CZ1)Jenny G (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    upraveno 23.10.2020
    Nestěžujte si , vážení spoluhráči . Kdybyste zkusili hrát třeba ..........., to byste teprve koukali ! Tam než se stačíte trochu rozjet , tak vás některý soused tak vybere (to je v rámci hry) , že vás přejde chuť pokračovat v hraní - pokud teda nejste rváč a bojovník . Což já nejsem , takže jsem s raději dala do pěstování dobytka . 
     B) 

    edit: úprava příspěvku aby odpovídal pravidlům komunity, Panda
    Post edited by Panda on
  • Jenny G (CZ1)Jenny G (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    @Panda Ráda bych věděla , proč byl odstraněn název hry, který jsem napsala.  Třeba by se někomu zrovna líbila . Pokud vím, hraje ji dost hráčů .
     B) 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Jenny G (CZ1) napsal(a):
    @Panda Ráda bych věděla , proč byl odstraněn název hry, který jsem napsala.  Třeba by se někomu zrovna líbila . Pokud vím, hraje ji dost hráčů .
     B) 
    Ahoj
    Byl odstraněn, protože odporuje pravidlům pro komunitu. Doporučuji se s nimi seznámit.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Ohľadom tých novo pridaných pozemkov. Prvá možnosť platby je doláre a diamanty. To je na pevno dané alebo, keď budem mať požadované množstvo dolárov, tak sa dá kúpiť iba za doláre? Teraz mi to píše ,,Nedostatok dolárov,, ale nedostatok diamantov nie.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Ohľadom tých novo pridaných pozemkov. Prvá možnosť platby je doláre a diamanty. To je na pevno dané alebo, keď budem mať požadované množstvo dolárov, tak sa dá kúpiť iba za doláre? Teraz mi to píše ,,Nedostatok dolárov,, ale nedostatok diamantov nie.
    Ahoj
    Možnosti platby jsou 3: za dolary a diamanty, za zlato a diamanty nebo jen za zlato.
    Tady je kolik platíš na hlavní farmě, ke to ale v němčině ale čísla jsou jasná.


    Pokud  budeš něco potřebovat napiš.
Sign In to comment.