Domů Czech Hráč hledá spolek

Snový spolek hráčů

HankaT. (CZ1)HankaT. (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
upraveno 14.10.2020 v Hráč hledá spolek
Prosím, o pozvánku do snového spolku, jeden jsem dostala a nestihla,už se naplnil.Mě to nabízí jen založení a ne hledání a posílání žádostí.Bez vzájemné pomoci to jde opravdu pomalu,takže jsem ochotna pomáhat dle svých sil, jsem na 13 levlu na snovém.

Vadí mi, že je pouze nabízena možost pouze a jenom "založit spolek" a ne "vyhledat a poslat žádost o připojení." Asi chyba????

edit: sloučení příspěvků, prosím využij funkci upravit příspěvek, Panda
Post edited by Panda on

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 14.10.2020
    To asi chyba nebude.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    HankaT. (CZ1) napsal(a):
    Prosím, o pozvánku do snového spolku, jeden jsem dostala a nestihla,už se naplnil.Mě to nabízí jen založení a ne hledání a posílání žádostí.Bez vzájemné pomoci to jde opravdu pomalu,takže jsem ochotna pomáhat dle svých sil, jsem na 13 levlu na snovém.

    Vadí mi, že je pouze nabízena možost pouze a jenom "založit spolek" a ne "vyhledat a poslat žádost o připojení." Asi chyba????

    edit: sloučení příspěvků, prosím využij funkci upravit příspěvek, Panda
    Ahoj
    Ne to není chyba. Ve světě snů se do spolku dostaneš jen pokud ti vedoucí spolku nebo zástupce pošle pozvánku, ze spolku hráče nelze vyloučit, může jen odejít sám. Další možnost jak se můžeš dostat do spolku je napsat osobní zprávu některému hráči ze spolku a požádat o pozvánku - buď toho hráče znáš nebo musíš hledat v žebříčku hráčů a dívat se kdo je v jakém spolku a pokud tam chceš napsat si o pozvání.
    Takhle to funguje.
Sign In to comment.