Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Rybář Oleg

157»

Komentáře

  • Marenda (CZ1)Marenda (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    díky vyšší urovni budeš mít dobré věci a né ty špatné plečky:-)))
  • Lenka51 (CZ1)Lenka51 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Zjistila jsem, že potřebuji plachetnici k nalovení jeseteru. mám jen obyčejnou loďku,ale jak získám takovou, abyc mohla ulovit Jesetery?
  • Lenka51 (CZ1)Lenka51 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Potřebovala bych je na rybí trh ,abych mohla vyrobit focatela s Jeseterem
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Teď nevím, co tím chceš říci. Prostě je musíš nalovit.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Lodě+ se Ti u Olega střídají. A opravdu není potřeba k tomu zakládat dvě vlákna.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 22.08.2020
    Lenka51 (CZ1) napsal(a):
    Zjistila jsem, že potřebuji plachetnici k nalovení jeseteru. mám jen obyčejnou loďku,ale jak získám takovou, abyc mohla ulovit Jesetery?
    Ahoj Lenko
    K ulovení jesetera nemusíš mít loď. Můžeš je lovit sama, pokud si koupíš návnadu na jesetera a dáš ji do rybářského kufříku.
    Druhá cesta je posílat lovit na lodi Olega. A pokud chceš jesetery, vybrat rybářskou oblast divoká řeka.


    Olega pošleš lovit na lodi na květinové farmě, když na kruhové nabídce klikneš na pronájem lodi.
  • Lenka51 (CZ1)Lenka51 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    upraveno 22.08.2020
    nástrahu na jesetera jsem koupila a vložila do rybářského kufříku ašak, když jsem šla rybařit, tak jsem nikde neměla toho jesetera, abych ho mohla lovit.
    A když jsem zkoušela 2. možnost poslat Olega, píše mi to, že je Oleg zaneprázdněn. On mi teď loví zlaté rybky, to asi musím počkat až akce skončí.

    A když si kliknu na pronájem lodi a chci jít rybařit sama, tak tam výběr jen mělké a klidné vody.

    Jo a na rybářské oblasti divoká řeka je napsáno, vyžaduje plachetnici! Nějak to nechápu, ach jo, snad na to přijdu, přijde mi, že jsem nějaká natvrdlá

    aha, oni se ty lodě střídají, to jsem nikdy nesledovala, teď tam mám nafukovací člun,tak to dál budu hlídat


    edit: sloučení příspěvků, prosím využívej funkci upravit příspěvek, Panda
    Post edited by Panda on
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Lenka51 (CZ1) napsal(a):
    nástrahu na jesetera jsem koupila a vložila do rybářského kufříku ašak, když jsem šla rybařit, tak jsem nikde neměla toho jesetera, abych ho mohla lovit.
    A když jsem zkoušela 2. možnost poslat Olega, píše mi to, že je Oleg zaneprázdněn. On mi teď loví zlaté rybky, to asi musím počkat až akce skončí.

    A když si kliknu na pronájem lodi a chci jít rybařit sama, tak tam výběr jen mělké a klidné vody.

    Jo a na rybářské oblasti divoká řeka je napsáno, vyžaduje plachetnici! Nějak to nechápu, ach jo, snad na to přijdu, přijde mi, že jsem nějaká natvrdlá

    aha, oni se ty lodě střídají, to jsem nikdy nesledovala, teď tam mám nafukovací člun,tak to dál budu hlídat


    edit: sloučení příspěvků, prosím využívej funkci upravit příspěvek, Panda
    Když jdeš chytat sama, musíš tu nástrahu na jesetera použít. Tím ho tam dostaneš a můžeš lovit.

    Nechoď lovit na lodi sama, pošli Olega. Můžeš to střídat s lovem zlatých rybek nebo počkat na konec akce.

    Ano lodě se střídají a na divokou řeku může plachetnice a další lodě.

  • Lenka51 (CZ1)Lenka51 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    upraveno 22.08.2020
    No tak jsem už nějakého jesetera ulovila, ale nejsem z toho nějak pořád moudrá. Když jsem šla lovit sama, tak jsem tam mohla přidat jen návnadu na lufaru, ale po několika přidání tam již byly jeseteři,tak jsem nějaké ulovila a když jsem šla lovit po chvilce, zas tam byla možnost přidat návnadu,ale už ne jesetera. A když dám poslat Olega na ryby, tak je tam jen možnost tuňák, nebo okoun. No jsem z toho blázen.
    Ale zase jsem to zkoušela a už jsem na to asi přišla, jak poslat toho Olega, ale dalo mi to teda zabrat,ach jo, to je se mnou někdy práce
    ale moc děkuji za rady, tak nakonec se mi to s tvou pomocí povedlo
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Lenka51 (CZ1) napsal(a):
    No tak jsem už nějakého jesetera ulovila, ale nejsem z toho nějak pořád moudrá. Když jsem šla lovit sama, tak jsem tam mohla přidat jen návnadu na lufaru, ale po několika přidání tam již byly jeseteři,tak jsem nějaké ulovila a když jsem šla lovit po chvilce, zas tam byla možnost přidat návnadu,ale už ne jesetera. A když dám poslat Olega na ryby, tak je tam jen možnost tuňák, nebo okoun. No jsem z toho blázen.
    Ale zase jsem to zkoušela a už jsem na to asi přišla, jak poslat toho Olega, ale dalo mi to teda zabrat,ach jo, to je se mnou někdy práce
    ale moc děkuji za rady, tak nakonec se mi to s tvou pomocí povedlo

    Tak to je dobře.  :) Jen se nevzdávej
    Olega pošleš chytat na lodi, když na kruhové nabídce klikneš na pronájem lodi

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Doporučují a to všeobecně, koupit návnady (platí na cokoliv), přirazit k potoku nebo k rybníku, vylovit co tam je až na nějakou poslední čudli. Pak naházet návnady(objeví se požadovaná ryba-čím víc návad tím lépe) a odlovit třeba na nejlevnější návnady. Jako ukázka Jak na zlaté rybky(plave tam jeden okoun jako pojistka)
    Pozor na obměnu loviště(a teď si nepamatuji 20-30min). Plný kyblík vysypat a zpátky dolovit zbytek, pokud stíháš před obměnou, jsou pořád tam, též můžeš přihodit i návnady,. Odloveno v pohodě cokoliv, vlastnoručně a většinou stíhneš před obnovením loviště. Jasně že to můžeš udělat i u moře, ale v potoku u HF máš alespoň rychlej přehled o stavu produkce. :-)
  • BigIvča (CZ1)BigIvča (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj všichni,chtěla bych se zeptat,proč se mi ještě neodemklo pronajímání lodí,když už jsem v 16 levlu?.Děkuji za odpověd Ivča.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    BigIvča (CZ1) napsal(a):
    Ahoj všichni,chtěla bych se zeptat,proč se mi ještě neodemklo pronajímání lodí,když už jsem v 16 levlu?.Děkuji za odpověd Ivča.
    Ahoj
    Pokud máš rybářskou úroveň 16  měla bys mít možnost pronajímat si lodě na květinové farmě.

Sign In to comment.