Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

aktualizace červenec 2020 - Mléčné koktejly, palačinky a žetony

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k plánované aktualizaci.
Panda
Post edited by Panda on
«1

Komentáře

  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    Nemohu najít speciální sekci tržiště rpo mléčné produkty
  • lilik (SK1)lilik (SK1) SK1 Komentářů: 14
    kechuos (CZ1) napsal(a):
    Nemohu najít speciální sekci tržiště rpo mléčné produkty

    Na trhovišti vedľa trhu s rybami

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 31.07.2020
    Tak, a máte to s mlékárnou. Můžete farmu zase rozrejpat(týká se to těch, kteří už máte HF plně postavenou a nemáte plac, kam ji dát). Je zajímavé, že má rozměry jako prasečák. Zbourat, tak to tedy ne, prasata jedou na trhu jak divočáci. Postavit prasečí dům? Rozměr 7x8 je ještě pitomější(proč nemá rozměr prasečku, jak bylo u ubytovacího bloku, čili prasečák za pracečí dům ?). A to nemluvím, kde se dostat rozumně k diamantům, Tesu fakt ignoruji, akce pro movité a další čas přilepený ke hře. Vyházet dekorky? Trochu na hlavu, proč si snižovat spokojenost. Všechno by bylo fajn, kdyby parcela pro mlékárnu by byla umístěna mimo farmu. Tak se tým BF chová jako bezohledný developer, "chceš stavět, bourej, a my ti povolíme postavit mlékárnu". => tento projekt je pro ty, co ještě nemají farmu dostavěnou nebo pro ty, čo si můžou dovolit finanční brikule. Jaksi se zapomělo na ty, kteří už HFmají vlasním přičiněním a lety ve hře postavenou a plně funkční. A bral bych to jako zásah do autorských prv. Navíc se nemůžu zbavit dojmu, že toto rozšíření bude stejně zpasťařené, jako výroba na KR, sice v menším měřítku, akorát místo odznáčků máme podivné žetony. Pater noster. A o trhu samotné by se musel vykecávat další 3 odstavce.
    Papoušci, tak tohle je fakt úlet. Abych dopsal nějaký text, tak si musím pořídit papoušky? Že chat je nedostačující se ví už leta. Zvláště, když někomu radíš. Zprávy jsou to samé. Komunikace je ve hře důležitý prvek, ale platit za to? Jistě, v jiných hrách je také omezení na počet znaků, ale přiměřené,nikoliv nedostačující.Počet znaků v SMS zprávách se také zvětšil, ale cena je pořád stejná.
    Nakonec jsem marně hledal to nastavení vyskakovacích oken s hláškami na ukončení. ??? Kdepak se ti čermanti schovali. Asi probíhá resustitace.(PS: už našel, překvapení, v základním nastavení to není, hledej Šmudlo)

    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 31.07.2020
    Až Ti vyskočí hláška o neaktivitě i aktivitě, tak v ní to najdeš v levém rohu dole - to nastavení.
    A teď jsem si všiml, že když chceš pustit soutěž, tak než klikneš na zelené tlačítko "najít soutěž" , tak nahoře jsou také ozubená kola nastavení misí.
    Post edited by Bobby2 (CZ1) on
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 03.08.2020
    Myslel jsem, že si tady počtu o jogurtovém a palačinkovém "pekle". Tak tu můžu jen tlumočit, co vyzjistila spoluhráčka. Podobnost s KR se ukázala(jak jsem psal, dělali to ti samí).
    Postavíte mlékárnu. Můžete vyrábět 2 položky(zatím na 1. úrovni). Jdete na trh a zadáte si mléčnej kontrakt, kde sice vidíte počet požadovaného, ale už né čeho. Pak zjistila , že jogurty, které měla. Kontrakt splnila a vypadl ji žeton na olivy(je to jako pěstovat pařez). Umístila žeton na olivy, neukázalo se, o kolik produkce byla navýšena, což zjistila až odpočtem po ukončení produkce-60ks(fujky). A žeton se rozbil(jako u vybaní koně po jednom závodu, i když je zde nižší pravděpodobnost, ale víte jak tu funguje). Žeton lze opravit, pochopitelně za zlaté nebo členstvím  v BFC.
    Bych se pozastavil nad tím, že vám může vypadnou 90 různých žetonů pro všechny farmy(6). Když k tomu přidám i úrovně, je to 450.(nv, jestli jsem to napočítal dobře, neb nevidím žádné žetony a jejich umístění ve skladu). Někdo jinej si může spočítat, jaká je pravděpodobnost, že když potřebujete víc mléka(např.), pokud možno co nejdříve(TP), jaká je šance, že tyto žetony získáte po ukončení x kontraktů. Toto není pružná záležitost, syslist všechny žetony, vyrábět do zpitomnění(KR) a nakonec se to stejně rozbije. A jejímy slovy, tato akce se jeví jako nesympatická.
    Nv, zda jsem interpretoval správně poznatky od spoluhráčky. Toto není návod.
    Opět zbytečně překombinováno stavou a výrobou dalších prokuktů. Nebylo by daleko jednodužší, když už musí být žetony, aby z kotraktu, který obshuje mléko a odeslán, vypadl žeton na kravín? V horším případě žeton vztahují se k dalším produktům z kontraktu?(6)
    Jsem rád, že mlékárnu bych musel horkotěžko umistit a pak ji stejně hybernovat, jako KR. Tuto srandu si odpustím. Jinak přeji mnoho zdaru, kteří se do toho pustili a pište sem prosím svoje dojmy a zkušenosti.


    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    Tak já jsem se do toho pustila - to je zase děsivý sen šíleného programátora. Mlékárnu jsem postavila, v tržnici našla kontrakty a tím jsem vyčerpala svoje intelektuální schopnosti. Splnění kontraktu bude možné tehdy, pokud budu mít od každého produktu předem vyrobeno maximální množství z požadovaného. Protože např. údaj 74 a 37 požadovaných produktů je všechno, co se dozvíme. Nevím, co se po mně žádá. Teoreticky by ale vlastně bylo možné, že to po mně bude požadovat nějaký počet produktu, který mohu vyrobit až ve vyšší úrovni mlékárny, než mám :o . Ha. Automatické vylepšování mlékárny je další blábol. S každým vylepšením to samozřejmě chce další počet pracovníků, takže aniž bych chtěla vyšší level a chci vyrábět, přesto musím protrpět mnohahodinové vylepšování stávajících domů, protože mlékárna se rozhodla, že chci vyšší úroveň  :s. Začíná přibývat prvků, které se generují automaticky, i když o ně nestojíme. Protože jsme první kontrakt nesplnila, žetony mě zatím minuly  :*. Takže mlékárna opět jen pro silné povahy.
  • mamka Eva (CZ1)mamka Eva (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Já zjistila, že kontrakt, který mi nevyhovuje můžu zrušit. Ale ty žetony mě neberou . Asi nejjednodušší bude produkty prodat ze stodoly. Aspoň nějaký užitek .
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 06.08.2020
    Jeden důležitý dotaz ze spolku - když prasklý žeton nechtějí opravovat, lze jej přebít tím samým(pokud se jim ho podaří sehnat, hehe) nebo odstranit ze slotu ??? Jen se ještě pozastavím nad tím, že žetony s LEPŠÍM krmivem mají větší pravděpodobnost poškození, není to trochu na hlavu?(logicky - nišší stupeň krmiva, vyšští poškození)
    Též si nv rady s žolíkem na zelí, který nelze nikde umístit :-(
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Jeden důležitý dotaz ze spolku - když prasklý žeton nechtějí opravovat, lze jej přebít tím samým(pokud se jim ho podaří sehnat, hehe) nebo odstranit ze slotu ??? Jen se ještě pozastavím nad tím, že žetony s LEPŠÍM krmivem mají větší pravděpodobnost poškození, není to trochu na hlavu?(logicky - nišší stupeň krmiva, vyšští poškození)
    Též si nv rady s žolíkem na zelí, který nelze nikde umístit :-(
    Ahoj
    Žeton nemůžete odstranit. Dá se opravit ale buď za zlato nebo dolary pokud máte předplatné.
    Poškozený žeton můžete nahradit jiným.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 07.08.2020
    Ahoj @JZDman (CZ1)
    Všechny žetony se dají použít v chovech a v sadech. Takže i ten na zelí by měl. Pokud Ti to nejde dej sem prosím screen.

    a tady je něco k pravděpodobnosti poškození žetonu při sklizni:


    čím lepší krmivo, tím menší šance na rozbití

    Post edited by Panda on
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    Tak já jsem se do toho pustila - to je zase děsivý sen šíleného programátora. Mlékárnu jsem postavila, v tržnici našla kontrakty a tím jsem vyčerpala svoje intelektuální schopnosti. Splnění kontraktu bude možné tehdy, pokud budu mít od každého produktu předem vyrobeno maximální množství z požadovaného. Protože např. údaj 74 a 37 požadovaných produktů je všechno, co se dozvíme. Nevím, co se po mně žádá. Teoreticky by ale vlastně bylo možné, že to po mně bude požadovat nějaký počet produktu, který mohu vyrobit až ve vyšší úrovni mlékárny, než mám :o . Ha. Automatické vylepšování mlékárny je další blábol. S každým vylepšením to samozřejmě chce další počet pracovníků, takže aniž bych chtěla vyšší level a chci vyrábět, přesto musím protrpět mnohahodinové vylepšování stávajících domů, protože mlékárna se rozhodla, že chci vyšší úroveň  :s. Začíná přibývat prvků, které se generují automaticky, i když o ně nestojíme. Protože jsme první kontrakt nesplnila, žetony mě zatím minuly  :*. Takže mlékárna opět jen pro silné povahy.
    Ahoj
    Kontrakt je omezený na 6 hodin, za tu dobu můžeš něco dovyrobit. Nebo můžeš nevyhovující kontrakt odmítnout. U mlékárny to je psáno, že se bude vylepšovat automaticky, je vidět požadovaný počet pracovníků. Takže pokud ji chce člověk postavit, může se na to nejdřív "nachystatů na farmě.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 07.08.2020
    Panda napsal(a):
    Ahoj @JZDman (CZ1)
    Všechny žetony se dají použít v chovech a v sadech. Takže i ten na zelí by měl. Pokud Ti to nejde dej sem prosím screen.
    Tedy nev, proč posílat skreen. Pole nemá v kruhové nabídce ikonu pro umístění jakýhkoliv žetonů.To samé platí i pro louky a zahrady. Jsem jen tiskový mluvčí(já tuhle krávovinu nehraji).Pokud by se to mělo vztahovat i na výrobní budovy, tak tam taky pusto prázdno.(např. mlejn). Tak to není problém jen spolufarmáře, neb to vidím i já, ale všeobecný.
    Chyba nebo zase puštěn nedodělek pro bandu laboratorních krys? Též kolega nadnesl konspirační teorii, že to bude záviset na úrovni mlékárny:-))))) Nikdo nic nv, a je naštavej, že dosal žeton na zlatokytky(zelnej taky k nepoužití) a nemá ho kam dát(tento žeton a jeho smysl mi uniká, když počet kytek je generován náhodně v nějakém rozmezí, hnůj a dárečky mimo hru).
    PS: Kolega právě zjistil, že lze žetony umisťovat kdekoliv, pokud je místo k umístění. Na včelínu mu to psalo +20 fialek. takže zelí bude pěstovat na kachnách a zlatokytky vrazí do kurníku........tak to je fakt masový případ pro Chocholouška, kdepak děti pěstujete zelí?, no přece u kraviček). Navíc není vůbec jisté, zda se tato kocourovská sadba přičte např. do SS a jiných úkolů.
    A slovy Venslovského "já su tak šťasné", že jsem do toho nelez, se loučím. (tohle nevypadá na pár prásků marjány,ale na něco silnější).

    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    Ahoj @JZDman (CZ1)
    Všechny žetony se dají použít v chovech a v sadech. Takže i ten na zelí by měl. Pokud Ti to nejde dej sem prosím screen.
    Tedy nev, proč posílat skreen. Pole nemá v kruhové nabídce ikonu pro umístění jakýhkoliv žetonů.To samé platí i pro louky a zahrady. Jsem jen tiskový mluvčí(já tuhle krávovinu nehraji).Pokud by se to mělo vztahovat i na výrobní budovy, tak tam taky pusto prázdno.(např. mlejn). Tak to není problém jen spolufarmáře, neb to vidím i já, ale všeobecný.
    Chyba nebo zase puštěn nedodělek pro bandu laboratorních krys? Též kolega nadnesl konspirační teorii, že to bude záviset na úrovni mlékárny:-))))) Nikdo nic nv, a je naštavej, že dosal žeton na zlatokytky(zelnej taky k nepoužití) a nemá ho kam dát(tento žeton a jeho smysl mi uniká, když počet kytek je generován náhodně v nějakém rozmezí, hnůj a dárečky mimo hru).
    PS: Kolega právě zjistil, že lze žetony umisťovat kdekoliv, pokud je místo k umístění. Na včelínu mu to psalo +20 fialek. takže zelí bude pěstovat na kachnách a zlatokytky vrazí do kurníku........tak to je fakt masový případ pro Chocholouška, kdepak děti pěstujete zelí?, no přece u kraviček). Navíc není vůbec jisté, zda se tato kocourovská sadba přičte např. do SS a jiných úkolů.
    A slovy Venslovského "já su tak šťasné", že jsem do toho nelez, se loučím. (tohle nevypadá na pár prásků marjány,ale na něco silnější).

    Ahoj
    Všechny žetony se dají použít jen u sadů a stájí. Takže např. na jablečný sad dáš premiové hnojivo a žeton na zelí. Pak sklidíš jablka a nějaké zelí. Jakýkoli žeton se dá použít pouze u stájí a sadů.To není chyba, tak to funguje.
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Panda napsal(a):
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    Ahoj @JZDman (CZ1)
    Všechny žetony se dají použít v chovech a v sadech. Takže i ten na zelí by měl. Pokud Ti to nejde dej sem prosím screen.
    Tedy nev, proč posílat skreen. Pole nemá v kruhové nabídce ikonu pro umístění jakýhkoliv žetonů.To samé platí i pro louky a zahrady. Jsem jen tiskový mluvčí(já tuhle krávovinu nehraji).Pokud by se to mělo vztahovat i na výrobní budovy, tak tam taky pusto prázdno.(např. mlejn). Tak to není problém jen spolufarmáře, neb to vidím i já, ale všeobecný.
    Chyba nebo zase puštěn nedodělek pro bandu laboratorních krys? Též kolega nadnesl konspirační teorii, že to bude záviset na úrovni mlékárny:-))))) Nikdo nic nv, a je naštavej, že dosal žeton na zlatokytky(zelnej taky k nepoužití) a nemá ho kam dát(tento žeton a jeho smysl mi uniká, když počet kytek je generován náhodně v nějakém rozmezí, hnůj a dárečky mimo hru).
    PS: Kolega právě zjistil, že lze žetony umisťovat kdekoliv, pokud je místo k umístění. Na včelínu mu to psalo +20 fialek. takže zelí bude pěstovat na kachnách a zlatokytky vrazí do kurníku........tak to je fakt masový případ pro Chocholouška, kdepak děti pěstujete zelí?, no přece u kraviček). Navíc není vůbec jisté, zda se tato kocourovská sadba přičte např. do SS a jiných úkolů.
    A slovy Venslovského "já su tak šťasné", že jsem do toho nelez, se loučím. (tohle nevypadá na pár prásků marjány,ale na něco silnější).

    Ahoj
    Všechny žetony se dají použít jen u sadů a stájí. Takže např. na jablečný sad dáš premiové hnojivo a žeton na zelí. Pak sklidíš jablka a nějaké zelí. Jakýkoli žeton se dá použít pouze u stájí a sadů.To není chyba, tak to funguje.
    Práve som sa chcel opytat to iste.
    To vážne mozem dat zeton jasminu k prasatam a ono to tam vyrastie?? WTF ty kráávo
    alebo dat zeton od somarov k sliepkam a vypadnu mi navyse somare??? 
    a nie je to tak nahodou proti samotnej hre kde sa zbiera z niecoho konkretneho nieco konkretne a to je predmetom sutazenia napriklad?? 
    ale toto mi uz hlava fakt neberie, ako v GGS sa citia kompletny tam hore?

    Z ranca sa stal grind roka, a ten kdo tam nevysadil jediný prutik do zeme a vykaslal sa na cele kone je King.
    Odmeny su zas len zobracenka, a niekde na konci ked si zoderiem ruky, klavesnicu a mys budem mat licenciu.
    Tlieskam.
    A potom mliekaren, kde mozem topit produkty aby som vyrobil zetoniky ktore mi hodia "cosi" navyse
    UHM fajn ideme z kopca
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo. Tak jednoho osla do kurníku nacpeš, nebo ne? :-))) Jsem říkal, že je to jako podělaný KR. Vyrábíš nesmyslně, navíc nelogicky. Lítáš po farmách, jakej žetom jsi kam dal. Počítáš, jestli se ti to vleze do skladu. Jednou nohou na tržnici, kde meleš nějaký kontrakty(jako by těch odmítnutí už nebylo dost i u normálních produktů). Pak musíš najmout nový lidi a postarat se o ubytování, protože jogurtárna stojí(automamaticky u upgerade). Jediné + je, že tady nemusíme počítat v setinách, ale kalkulaču bych stejně měl mít po ruce. Chocholouškův letní tábor vítá naše poddajné chovance. A teď šupkydupky sklízet zelí z třešní.(nikdo se tomu nediví), a když budete hodní, tak vás vezmem podívat se na koníčky.(kdyby se někdo cukal, dáme plegomazínek)
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    A aby toho nebolo dost, tak mliekarne sa daju postavit minimalne dve. Videl som to niekomu vo spolku.
    Keby niekto mal zbytocne miesto, urcite ho potesi nieco take :P 
    ja dam prednost kravinu


  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Nikdo nic nv, a je naštavej, že dosal žeton na zlatokytky(zelnej taky k nepoužití) a nemá ho kam dát(tento žeton a jeho smysl mi uniká, když počet kytek je generován náhodně v nějakém rozmezí, hnůj a dárečky mimo hru).
    Tak kolega použil zlatokytkový žeton. Záhada vyřešena-žádný zlaťáky, ale fakt 150 zlatokytek=400$/ks :-))))
    Navíc už začal špačkovat, že je velice těžké synchronizovat žetony v chovech a sadech s normální produkcí =>hlava jak přefouklej balon => dost blbé, ba nemožné, aby se to dalo využít v SS, TP atd.
    Žetonová produkce se jinak přičetla v SS správně.

  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    vie mi niekdo vysvetli.. vylešovanie žetónov.. kontrakty som splnil už mám 3- a žetóny v kontrakte - stále na 1.
    hlavné že v ofitku. je zmena. z 5 možností vylepšenie je zmenené na 3. ale toto sa už do hry.. na trhu- do kontraktov nedostalo.
    P,S: mliekarne možu byt až 3.. na hlavnej farme
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    dodko44 (CZ1) napsal(a):
    vie mi niekdo vysvetli.. vylešovanie žetónov.. kontrakty som splnil už mám 3- a žetóny v kontrakte - stále na 1.
    hlavné že v ofitku. je zmena. z 5 možností vylepšenie je zmenené na 3. ale toto sa už do hry.. na trhu- do kontraktov nedostalo.
    P,S: mliekarne možu byt až 3.. na hlavnej farme
    Ahoj
    žetony 2. úrovně se objevují u mléčných kontraktů lvl 11
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj
    Mlékárny mohou být na hlavní farmě 3.
    Mlékárny mají 9 úrovní vylepšení. Nové recepty jsou do úrovně 6 a od úrovně 7 vylepšování snižuje množství přísad potřebných pro výrobu.
  • Jana Lomjanská (SK1)Jana Lomjanská (SK1) SK1 Komentářů: 10
    Čítam veľkú kritiku na mliekareň...no mne sa to celkom pozdáva. Napr. pri MS, ak mi hodí do súťaže blbú lucerku, fúknem lucernový žetón na kurín a môžem raz dva odložiť súťaž...to mi príde výhodné. A že zbieram lucernu s vajcami? No a? Keď je to pre mňa výhodné, prečo nie, sú aj väčšie nezmysly na svete :-))
    A ďalej...prasačí žetón dá 1000 prasiatok, dvojkový dokonca až 2000, to už sa oplatí.
    Tak isto pri UTP som oveľa ľahšie dotiahla kukuricu na maximum pomocou žetónov na kurínoch a ušetrila som vzácne chaluhy.
    Pravda je, že niektoré žetóny sú nanič, ale niektoré sú fakt dobré, tak už hľadám miesto aj na tretiu mliekareň.
  • BIO63 (CZ1)BIO63 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Proč nemohu použít většinu žolíkových žetonů z mlěkárny?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    BIO63 (CZ1) napsal(a):
    Proč nemohu použít většinu žolíkových žetonů z mlěkárny?
    Ahoj
    Všechny žetony se dají použít v sadech a chovech kdekoli na stálých farmách. Podívej se tady:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/207438/mlekarna-jak-pouzit-ziskany-zeton#latest
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Kolegině vznesla dotaz, zda lze vypnout automatické upgradování mlékárny :-))))
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Kolegině vznesla dotaz, zda lze vypnout automatické upgradování mlékárny :-))))
    Ahoj
    To nejde, mlékárna takto funguje.

  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    upraveno 23.09.2020
    Mňa táto mliekáreň tiež nejak neoslovila. Dosiahla som 3.úroveň a zbúrala som ju. Skôr by som uvítala, keby pridali do garáže ďalší traktor na posilnenie produkcie v sadoch.

    Neviete niekto koľko prasacích palácov sa dá postaviť na farme?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Mňa táto mliekáreň tiež nejak neoslovila. Dosiahla som 3.úroveň a zbúrala som ju. Skôr by som uvítala, keby pridali do garáže ďalší traktor na posilnenie produkcie v sadoch.

    Neviete niekto koľko prasacích palácov sa dá postaviť na farme?
    Ahoj
    jen jeden.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Panda napsal(a):
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Mňa táto mliekáreň tiež nejak neoslovila. Dosiahla som 3.úroveň a zbúrala som ju. Skôr by som uvítala, keby pridali do garáže ďalší traktor na posilnenie produkcie v sadoch.

    Neviete niekto koľko prasacích palácov sa dá postaviť na farme?
    Ahoj
    jen jeden.

    Určite len jeden? Pretože v prípade bytovky mi ukazuje, že ,,Dosiahol si limit,,. Ale v prípade paláca nie. Preto sa pýtam. Nemám ani dostatok diamantov, aby som to zistila.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Mňa táto mliekáreň tiež nejak neoslovila. Dosiahla som 3.úroveň a zbúrala som ju. Skôr by som uvítala, keby pridali do garáže ďalší traktor na posilnenie produkcie v sadoch.

    Neviete niekto koľko prasacích palácov sa dá postaviť na farme?
    Ahoj
    jen jeden.

    Určite len jeden? Pretože v prípade bytovky mi ukazuje, že ,,Dosiahol si limit,,. Ale v prípade paláca nie. Preto sa pýtam. Nemám ani dostatok diamantov, aby som to zistila.
    Ne, promiň. Prasečí paláce můžou být dva. I ostatní komunitní budovy pro zvířata, vždy na příslušné farmě. Ubytovací blok jen jeden na každou farmu. Omlouvám se,za špatnou informaci.

  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    Pěkný nový týden,
    také se vám z mlékárny nepřičítají body XP, přestože vizuálně z ní vypadávají? Patří to tak nebo se jedná o chybu? 
    Děkuji za odpověď.
Sign In to comment.