Domů Czech Technické problémy & bugy

Nepřipsání zlatých / bonusu k nákupu zlatých

12426»

Komentáře

  • Bararich6 (CZ1)Bararich6 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Jen by mě zajímalo jestli ty zlatáky dostanu,protože byla akce  a měla jsem jich dostat 33.000.Tak snad je dostanu všechny.Ale nikdy se mě toto ještě nestalo,vždycky po zaplacení se mě to hned přičetlo.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bararich6 (CZ1) napsal(a):
    Jen by mě zajímalo jestli ty zlatáky dostanu,protože byla akce  a měla jsem jich dostat 33.000.Tak snad je dostanu všechny.Ale nikdy se mě toto ještě nestalo,vždycky po zaplacení se mě to hned přičetlo.
    Ano, dostaneš, i včetně bonusu, na který máš nárok.
  • vendy2211 (CZ1)vendy2211 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    upraveno 23.07.2018
    Dobrý den ,už od čtvrtka 19.7.2018 mi nebyly připsany zlatky za které jsem zaplatila přes Trust Pay.Zkoušela jsem psát i na podporu,v jednom případě chtěli doplnit ještě nějaké údaje ohledně platby a od pátku už žádná odezva. Pro důchodce je částka 530 korun docela dost a jsem docela zklamaná a naštvaná zároveň.
    Post edited by vendy2211 (CZ1) on
  • AmazingEva (CZ1)AmazingEva (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Dobrý den, i mě se stalo to samé, zaplatila jsem 530 korun a dosud jsem nedostala nic
    Napsala jsem na podporu, že chci peníze zpět.
    Už se mi to stalo podruhé, poprvé na konci roku 2016, mi nakonec daly jen základní zlatky, bez dalších bonusů.
    Čekám jak odpoví, a už přestávám hrát..... :-(
  • vendy2211 (CZ1)vendy2211 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Dnes vše vyřízeno i s omluvou. Naštvání a zklamání je pryč. Děkuji
  • AmazingEva (CZ1)AmazingEva (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    já se zatím nedočkala ničeho....:-(

  • Bararich6 (CZ1)Bararich6 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Mě zlatáky s bonusem a omluvou přišli včera.
  • hiphop (CZ1)hiphop (CZ1) Komentářů: 6
    merry9 napsal(a):
    Uz som dva krát kupila zlato cez internet banking a zlato mi neprišlo ani po týždni.
    Stalo sa to už niekomu?:mad:
    Ano stalo se mi to nyní a  celá podpora dělá mrtvého brouka, nemám připsané a nikdo nekomunikuje..psala jsem několikrát začíná se mi to jevit jako pěkný podvod...
  • AmazingEva (CZ1)AmazingEva (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    ano i já mám ten problém, 19.7. jsem si koupila v akci zlatky za 530,- Kč, nikdo nereaguje, už ani zlatky nechci, chci zpět peníze a skončit s hrou ... :-(
  • AmazingEva (CZ1)AmazingEva (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Tak mě do dnes nepřišlo vůbec nic :-(

  • hiphop (CZ1)hiphop (CZ1) Komentářů: 6
    Nápodobně žádná reakce , zkusím  po 3. zaslat na support a pokud nebude vyřízeno oslovím  všechny okradené a nechám prověřit tyto podivné praktiky.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Prosím, pochopte také, že přes léto má podpora omezenější kapacity, proto vyřízení tiketů trvá déle. Také se jim ve formuláři snažte poskytnout maximum informací a tiket vždy zasílejte na konkrétní podporu ve stejném jazyce, tj. v angličtině na anglickou, v ruštině na ruskou atd.
  • Vjitule65 (CZ1)Vjitule65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Dnes ráno jsem spustila hru a jsem o 20000 zlatáku okradena.Nic jsem nekupovala ani neplatila.Co s tím,prosím.Restart nepomohl.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Vjitule65 (CZ1) napsal(a):
    Dnes ráno jsem spustila hru a jsem o 20000 zlatáku okradena.Nic jsem nekupovala ani neplatila.Co s tím,prosím.Restart nepomohl.
    Ahoj
    Restart, vyčistit historii jiný prohlížeč. Pokud to nefunguje musíš napsat na podporu. Ti jediní to můžou napravit.
    Tady je návod:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/16082/jak-kontaktovat-podporu-navod
  • Vjitule65 (CZ1)Vjitule65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    nevím kde se čistí ta historie
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Vjitule65 (CZ1) napsal(a):
    nevím kde se čistí ta historie
    tady je návod
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/147606/mazani-cookies-a-historie-prohlizeni

    pokud to neumíš, zkus jiný prohlížeč, když zlatky nebudou piš na podporu
  • Sosack (CZ1)Sosack (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    ctěla bych se zeptat jak chodí akce na zlatky. me totiž už čtvrtý den žadna akce nepřisla 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Sosack (CZ1) napsal(a):
    ctěla bych se zeptat jak chodí akce na zlatky. me totiž už čtvrtý den žadna akce nepřisla 
    Ted zrovna jedna naskočila
  • Ajíček1 (CZ1)Ajíček1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Dobrý den. Těžila jsem zlataky v dole a přestože byly indikovány, tak mi ale nebyly připsány.
  • verunkaac (CZ1)verunkaac (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Dobrý den, koupila jsem si zlaťáky, ale nic se mi nepřipsalo.. Co mám dělat ?
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    verunkaac (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, koupila jsem si zlaťáky, ale nic se mi nepřipsalo.. Co mám dělat ?

    Ahoj, někdy to trvá i tři pracovní dny, tady je popis:

  • ilona45 (CZ1)ilona45 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    prosím zakoupila jsem si 150% balíček za99kč a bylo mi to strženo,ale zlaté mi nebyly připsány děkuji za kladné vyřízení
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    ilona45 (CZ1) napsal(a):
    prosím zakoupila jsem si 150% balíček za99kč a bylo mi to strženo,ale zlaté mi nebyly připsány děkuji za kladné vyřízení
    Ahoj
    Tohle na foru nikdo nemůže vyřídit. Musíš napsat na podporu.
Sign In to comment.