Domů Czech Technické problémy & bugy

zobrazení aktivity

Ahoj. Chci se zeptat, proč se mi v tabulce členů spolku nezobrazují lopatičky podle kterých se ukazuje aktivita. Ve spolku jsem již víc jak dva měsíce a pořád tam nejsou. Ukazují se jen vedoucímu a zástupci. My ostatní členové je tam nemáme. Můžete poradit, pomoci?

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 26.06.2020
    pub9 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Chci se zeptat, proč se mi v tabulce členů spolku nezobrazují lopatičky podle kterých se ukazuje aktivita. Ve spolku jsem již víc jak dva měsíce a pořád tam nejsou. Ukazují se jen vedoucímu a zástupci. My ostatní členové je tam nemáme. Můžete poradit, pomoci?
    Ahoj
    Lopatky ukazují aktivitu na projektech. Každý člen spolku, pokud dělá projekty je má po dvou proběhlých projektech zobrazené. Nejsou jedině pokud nedělá projekty nebo u nových členů ve spolku.
    Když tak sem dej obrázek.
  • pub9 (CZ1)pub9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    Soutěžíme pravidelně. Dávám obrázek, omlouvám se za kvalitu.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Nejde o soutěže ale účast na plnění spolkových projektů (Kino se vším všudy, Utlouci se po jablkách, Po uši v sýru a další). Ale protože dva lidé je plní pochybuji, že by se ostatní nezapojili a že by bylo tolik lidí ve spolku kratší dobu a neudělali dva projekty. Údaje nejsou k dispozici - to tam píše jen u nových členů, kteří ještě 2 projekty neudělali. U ostatních, pokud by je nedělali by měly být všechny lopaty šedé.
  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    pub9 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Chci se zeptat, proč se mi v tabulce členů spolku nezobrazují lopatičky podle kterých se ukazuje aktivita. Ve spolku jsem již víc jak dva měsíce a pořád tam nejsou. Ukazují se jen vedoucímu a zástupci. My ostatní členové je tam nemáme. Můžete poradit, pomoci?
    Ahoj, případně taky přepnout šipkou (nahoře u členů) na zobrazení aktivity. Jestli nemáš náhodou navolený počet darovaných dolarů či zlaťáků.  
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj @pub9 (CZ1)

    Ještě pořád nevidíte lopaty za aktivitu? Mělo by to u vás normálně fungovat. Kontrolovali to. Dej vědět jestli je vidíte nebo ne?
Sign In to comment.