Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

1102112

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 24.06.2020
    Z polského fóra


    Dobrý den, 
    tým provede opravu. Chyba s předčasným koncem sezóny Ligy mistrů bude opravena. Doba výpadku serveru bude trvat asi 30 minut. Omlouváme se za nepříjemnosti.
    Diana
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    štve mne, že po každé výzvě (a to už několikátou vesnickou slavnost) musím restartovat hru. Nešlo by to jinak? Je to otravné
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Mne už totálně štve, že zůstává stále viset tabulka aktuállní výzvy, které se lze zbavit jen obnovením hry, ale zároveň vás to kopne do diamatový stránek, čímž ztratíte přehled, kde jste byli (např, bronzové)a kdo by si pamatoval, na kterél listu to bylo. Mohli by s tím  konečně po těch měsících něco udělat? Též mne štve, že prohledávat 44 a více listů pro danou ligu je tak neefektivní, že hledání vhodného soupeře mne od této akce odzazuje. To fakt nemůže být jeden list pro danou ligu. Alespoň by vidět, jak se hejbe.
  • pexi (Pomocník)pexi (Pomocník) Guest, CZ1 Komentářů: 48
    upraveno 25.06.2020
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    štve mne, že po každé výzvě (a to už několikátou vesnickou slavnost) musím restartovat hru. Nešlo by to jinak? Je to otravné
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Mne už totálně štve, že zůstává stále viset tabulka aktuállní výzvy, které se lze zbavit jen obnovením hry, ale zároveň vás to kopne do diamatový stránek, čímž ztratíte přehled, kde jste byli (např, bronzové)a kdo by si pamatoval, na kterél listu to bylo. Mohli by s tím  konečně po těch měsících něco udělat? Též mne štve, že prohledávat 44 a více listů pro danou ligu je tak neefektivní, že hledání vhodného soupeře mne od této akce odzazuje. To fakt nemůže být jeden list pro danou ligu. Alespoň by vidět, jak se hejbe.
    Ahoj
    Big Farm Tým o chybě ví. Opravena bude tak rychle jak to bude možné.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Je hezké, že to ví, my to taky víme, a už nějaké 3kolo této akce se s tím potýkáme. To není problém teď. Cca 2 měsíce jim na to nestačili, protože se látá KR, o kterej by se mohl projevovat zájem(pardon) jen bezlatkovej masochista se špagátem kolem krku. Navíc čert vem všechny turnaje, ale mám dost bobky, jestli se vůbec dostanu v mistrovství k pěti zletejm truhlám, na které jsem před tím dosáhl bez problémů.
    Jsem se mrkl na pořadník a jasně vedou lv 400 a více. A tuším, že většina se nás plácá ve stříbrné.

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jj jsem ve stříbrné
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    jj taky mě to pěkně štve plácám se ve stříbrné 
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Další příležitost pro zlatkaře, navíc provokatině umístěn pod balon. Prosím o ikonku "Jen pro movité - bez zlata sem nelez". Další měna, na kterou člověk normálně nedosáhne-žeton hledačů párů. Tento způsob segredace se začíná vyhrocovat čím dál více. Důvod je jasný - bez nákupu žetonů, stejně jako balonových(a vánočních) nelze jinak získat  než nákupem zlatek za reálné peníze. Nebylo by daleko rozumnější a akceptovatelnější, kdyby z mlejna a laboratoře místo absolutně zbytečných certifikátů k normální těžbě vypadl občas žeton na balon a páry, aby,  podobně jako Fuku, si je mohl člověk nastřádat, a jednou po čase si zkusit štěstí i v těchto hrách ? Nebo je zařadit jako odměny v akcích, které ovšem nebudou výhradně určeny jen pro platící. A pak tu máme i zlaté bedny, např.
    Nemáme německé platy, navíc po kronaviru jsou lidi bez práce. BF by měl prostě změnit přístup z "hamty hamty"na "i ostatní si chtějí hrát", a tuto možnost zpátky do hry vložit(něco jako lidký přístup). Zatím pokračuje trend VIP s nacpanými kreditkami, ostatní nás nezajímají.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Hlavně, že hru všude propagují jako "ZDARMA".

  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 06.07.2020
    Kupodivu jsem se i v nově dodrbaném rančovém systému dostal do Diamantové ligy. Sice to trvalo o dva až tři týdny déle než normálně, nicméně jsem tam. A dokonce opět v TOP 10. To pro mě ovšem není momentálně asi úplně podstatné, mnohem větší hodnotu pro mě má samotná možnost pohledu do Diamantové ligy a tím i možnost doplnit mé předchozí "postřehy z ranče" o pár dalších bodů. Sezóna se totiž chýlí ke konci a my můžeme bilancovat.

    Začneme tím podstatným. Koncem května nás hamburští kecalové v textu k aktualizaci tahali za nos frázemi o tom, že "budou změněny odměny za aktivitu a sezónní odměny. Teď už bude jednodušší je získat." Prosím pěkně, lež jak věž.

    Aktuálně, necelé tři dny před koncem sezóny, je v Diamantové lize pouze 7 hráčů. Pravděpodobně se ještě nějaký objeví, ale přes desítku se to podle mě už nepřehoupne. V sezónách uplynulých nebyl dvojnásobek ničím neobvyklým. Zda se ze strany GGS jednalo o záměr, nebo pouze o klasické neotestování dopadů provedených změn, to lze jen těžko říct, protože do hlav jim nevidím. Jisté ale je, že se omezil počet hráčů, kteří se dostanou ke dvěma licencím na zlato.

    Před aktuální sezónou avizovali jako novou úžasnou odměnu diamantové bedny. Co se týče odměn za aktivitu, tam pobronzované diamantové bedny začínají na 1500 bodech (1 bedna). Nad touto hranicí jsou aktuálně pouze tři hráči. Pokud půjde hodně dobře, mohou na tuto úžasnou odměnu možná dosáhnout ještě 4. a 5. hráč v žebříčku. Ale nevsadil bych si na to. Postříbřené diamantové bedny jsou pak k dispozici jako odměna za umístění pro TOP 10 - aktuálně tedy pro TOP 7.

    Suma sumárum - lžeme, utahujeme zlaté kohoutky a místo vytváření (a opravování) funkcí pro celou herní komunitu vymýšlíme kraviny pro jednotky lidí na každém serveru.

    (Jo a jako bonus "vymýšlíme" pexeso, které může hrát jenom ten, který zaplatí. Děkuji pěkně, raději otevřu šuplík a zahraju si to skutečné se skutečnými lidmi a zadarmo. A ještě se u toho zasměju...)

  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    na žebříčku vidím 15 000 hráčů  , bývalo 65 000 hráčů....2 500 spolků bývalo 10 000 spolků , možná ta hra  nebaví už ani GGS a ženou to do ztracena 
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    já jim z vysoka  kašlu na celé koně, kvůli povolence se nebudu hnát.
  • Punta1 (CZ1)Punta1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Před aktuální sezónou avizovali jako novou úžasnou odměnu diamantové bedny. Co se týče odměn za aktivitu, tam pobronzované diamantové bedny začínají na 1500 bodech (1 bedna)....

    Není o co stát. V pobronzované diamantové bedně jsem měla 50 krmiva z mořských řas :(
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Koně se už hrát vůbec nedají.Dříve lehce do zlaté,občas kousek platinové.Teď není možné aspoň dokončit stříbrnou.Na nějakou výhru při výzvě už ani nečekám,pravidelné skore pro mě 0.Nebaví mě už se na to ani podívat,odklikávám jen proto,aby bylo hotovo.Tohle zničili svou nesmyslnou úpravou naprosto dokonale.Hru mám jinak pořád ráda,ale tyto další a další novinky mě štvou pořád víc
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A většina končí ve stříbrné. Problém je už nabobtnání míst v turnaji z 5 na 8(žebříček v sezoně). Navíc se nemůžu zbavit dojmu, že ve zprávách z turnaje mám několik vítězství za sebou, ale do celkového skore se prostě nepočítají a tak kůň přestapuje na místě. O prohrát to asi neplatí. Zachovám slušnou mluvu, k pexesu jsem se už vyjádřil dříve, ty zlatky za to nestojí. Kolo štěstí zdegradováno odejmutím certifikátu a podstrčením jedné zlatokytky, jejíž vytočení je stejně "pravděpodobné" jako u certifikátu.
    Dostat se k certifikátu u cukrářů je stejně nemožné jako v TP. Diamantové bedny, jednu jsem koupil a dostal jsem do huby nějakým bezpředmětným osivem.
    Jediné co se povedlo, je hledání balonů a pěkné dekorky. Doufám, že to v srpnu zopakují.
    pexi (Pomocník) napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    štve mne, že po každé výzvě (a to už několikátou vesnickou slavnost) musím restartovat hru. Nešlo by to jinak? Je to otravné
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Mne už totálně štve, že zůstává stále viset tabulka aktuállní výzvy, které se lze zbavit jen obnovením hry, ale zároveň vás to kopne do diamatový stránek, čímž ztratíte přehled, kde jste byli (např, bronzové)a kdo by si pamatoval, na kterél listu to bylo. Mohli by s tím  konečně po těch měsících něco udělat? Též mne štve, že prohledávat 44 a více listů pro danou ligu je tak neefektivní, že hledání vhodného soupeře mne od této akce odzazuje. To fakt nemůže být jeden list pro danou ligu. Alespoň by vidět, jak se hejbe.
    Ahoj
    Big Farm Tým o chybě ví. Opravena bude tak rychle jak to bude možné.
    A tady máme další příklad, jak pokračují se základními opravavami, tato chyba je tu pořád, furt, zapikolovaná, otravná, nezájem ani po dalších týdnech. Nj, jsme vymejleli pexeso.

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Fakt to přihlašování/odhlašování u vesnické ligy, mírně řečeno leze na nervy, ale "chápu" připravujeme novou větev GGS...
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    tak nevím, jestli se smát, anebo plakat! Kůň:132 s dvojkovou chovnou hodnotou skončil s 449b ve stříbrné 2. Koně mě od té úchvatné renovace nebaví, a dnešek to jen dorazil! Nechte si ty své předělávky! Vybavený nebo ne, silnější nebo slabší, furt je to herka patřící do salámu! Minule jsem se dohrabala aspoň na krajíček platiny, ale co to mělo znamenat teď? ... no comment
  • alik54 (CZ1)alik54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Taky kašlu na koně . Dříve se člověk těšil na farmu  . Teď rychle sklidit a hurá pryč. Plno lidí přestalo hrát.Mám koně 142 doplazil se do stříbrný.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683

    pexi (Pomocník) napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    štve mne, že po každé výzvě (a to už několikátou vesnickou slavnost) musím restartovat hru. Nešlo by to jinak? Je to otravné
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Mne už totálně štve, že zůstává stále viset tabulka aktuállní výzvy, které se lze zbavit jen obnovením hry, ale zároveň vás to kopne do diamatový stránek, čímž ztratíte přehled, kde jste byli (např, bronzové)a kdo by si pamatoval, na kterél listu to bylo. Mohli by s tím  konečně po těch měsících něco udělat? Též mne štve, že prohledávat 44 a více listů pro danou ligu je tak neefektivní, že hledání vhodného soupeře mne od této akce odzazuje. To fakt nemůže být jeden list pro danou ligu. Alespoň by vidět, jak se hejbe.
    Ahoj
    Big Farm Tým o chybě ví. Opravena bude tak rychle jak to bude možné.
    A tady máme další příklad, jak pokračují se základními opravavami, tato chyba je tu pořád, furt, zapikolovaná, otravná, nezájem ani po dalších týdnech. Nj, jsme vymejleli pexeso.

    Atd atd atd.... už to začíná štvát víc lidi ve spolku, není vidět, jestli nebyla puštěna nová výzva, nebo se objeví ta předchozí, ukončená, navíc obnovení ukazatele dodaných produktů je tak pomalé, že není jasné, jestli se má něco dodat, nebo je to už dávno přešvihnuto, a ty produkty tím pádem nemůžeš použít v další výzvě.Restart restart restart, koho to má fakt bavit?

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak to mě štve silo. Že se ztrácí loviště ústřic, jsem si zvykl. Ale že začnou strkat bedny ústřic a hned mušlí, tak to mne sejří. Fakt už nevědí, co dělat. A jest-li si myslí, že budu za zlato přeskakovat, tak se šeredně pletou. To silo klidně zastavím, než něco nalovím.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    tak mě teď "pobavilo" tři svatby... na květině. Když to vrátili zpět, tak se to tvářilo, že se to vrátilo tam, kde člověk přestal. Nyní jsem zjistila, že je potřeba to znovu aktivovat, a začít od nuly.... Ach jo... už se jen směji, protože zlobit se nad tím, hořekovat, a nadávat nemá smysl... V realitě má člověk dost reálných problémů, které musí vyřešit.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Opravdu dávají v soutěžích na výběr. Na každou soutěž jsem čekal cca 4 min. Dost se snaží, zničit ještěrku.

  • vikev8 (CZ1)vikev8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Koně po inovaci se nedají hrát,postaru to bylo daleko lepší,nabaví nás to.Po poslední  inovaci a údržbě se nám ztratil 1 level u námořníka.Než jsme tam dodali 268000 hřebíků a ostatní  a jsme opět na počátku,tak to naštve.Co vy na to údržbáři?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 02.08.2020
    vikev8 (CZ1) napsal(a):
    Koně po inovaci se nedají hrát,postaru to bylo daleko lepší,nabaví nás to.Po poslední  inovaci a údržbě se nám ztratil 1 level u námořníka.Než jsme tam dodali 268000 hřebíků a ostatní  a jsme opět na počátku,tak to naštve.Co vy na to údržbáři?
    Ahoj
    Starý koňský ranč se nevrátí. Co se týká dobrodruha a ztráty lvl - nestačí pouze vylepšovat dobrodruha (molo) je potřeba taky jeho loď po návratu k molu opravovat, pokaždé. Pokud to neděláte, klesne o úroveň níže až na1.
    Takže je třeba loď pokaždé opravovat a při tom dodávat materiál na vylepšení. 
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 03.08.2020
    Dobrobruh byl přejmenován na vydřiducha. 14 dní nás chtěl zničit dodávkami bambusu, teď jede ve smrcích. Upgradování doků jsem zakázal. Dnes jsem se dožral, kdy na dárky (alespoň o 8 polích) sežral 400 dárkových košů. Fakt zlatíčko. A i když máme opravenou loď i s bonusem, tak přijde jak domlácenej po roztržce celého sálu hasičského plesu, včetně vysklených oken. (všeobecné poškození 30-45% na všem). Nad tím zůstává rozum stát. O tom jsem už psal před cca rokem, ale ty koše mne fakt dostaly a je zřejmé, že i poškození lodě je generováno náhodně(nepříznivě), místo toho, že by si člověk řekl "máme komplet opravenou loď, tak se vrátí s 10%-15% poškozením, a nemusím lítat s vyplazeným jazykem kolem remízků, ale věnovat se jiné akci".
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Dnes mě naštvaly zlaté kytky  i tady GGS  stáhlo zlato ,takže si můžeme jenom sázet  a výsledek je nic .Když se zamyslím ,povolení do dolu jsem neviděla asi půl roku ...... zřejmě jsou na mizině, ale to mě vlastně rozveselilo :D tak nevím kam to napsat
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    henriette (CZ1) napsal(a):
    Dnes mě naštvaly zlaté kytky  i tady GGS  stáhlo zlato ,takže si můžeme jenom sázet  a výsledek je nic .Když se zamyslím ,povolení do dolu jsem neviděla asi půl roku ...... zřejmě jsou na mizině, ale to mě vlastně rozveselilo :D tak nevím kam to napsat
    Ahoj
    A nebyly to náhodou zlaté kytky z posilovacího žetonu? Tam jsou jen kytky.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    no prostě od deseti k pěti ,koně domršili, pořád spolkovky, ,jsem zvědavá co bude dál....
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Dlouho už mne GGS nevytočilo tak, jako dnes. Normální dřina a k tomu výzva. Do dřiny jsme už investovali spolkové peníze na bonus a když sem vlezu, abych silo doplnil, tak běží výzva.
    To je opravdu dělané jen pro zlatící týmy.
    Mám si sklidit do výzvy to, co budu potřebovat do sila nebo mám nechat stát silo a věnovat se výzvě? Kdyby dřina nebyla spolková, tak to nějak překousnu, ale tohle? Nebo se máme vykašlat na oboje?
    Ani tu nemáme teď tolik hráčů, abychom se rozhodli, protože obě soutěže jsou spolkové.
    Kdybych ještě pil, tak se jdu raději ožrat.

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 18.08.2020
    Dnes mi urgentně volal Doc.Chocholoušek, jak psychicky zvládám kombinaci TP a slavnosti. Uklidnil jsem ho, že po této kombinaci se cítím blazeovaný(jen pro vysvětlení dle Wiki-Blazeovaný postoj je pojem zavedený německým filozofem Georgem Simmelem. Blazeovanost je pocit nudy a toho, že nemá smysl o něco usilovat. Kvalitu překrývá kvantita; otázka „zač něco stojí“ je nahrazena otázkou „kolik to stojí“. Blazeovanost doprovází ztráta jemného citu pro půvaby věcí.), a že je mi to fuk, neb si farmy nenaklonuji a dvě tyto věci se zároveň dělat pořádně nedají . Chápu, že tým GGS bude tvrdit,že to jde, a to díky zlacení(urychlení produkce).  Pardon, ale na to se můžu vykvajznout. Takže jsem úplně v pořádku, nepodpořím sice spolek tak jak bych za normálních okolností chtěl, ale alespoň nebudu požadovat opětovnou hospitalizaci na jeho oddělení. Německým chytrákům bych doporučil, aby se trochu věnovali filozofii hry(myšleno všeobecně), vcítění se do hráčů (blazeovanost to pěkně vystihuje), a ne jen ždímání hotovosti. Od toho jsou zde kompromisy(vlk se nažral a koza zůstala celá).
    Pokud to menežment neumí nastavit, měl by být neprodleně odejit.
    A jen tak pod čarou, vedle mlékárny tu máme slepičí vilu, komunitu krav a prasečí palác(o nevhodných rozměrech jsem psal dříve). Hezké, hezké, ušetří místo, ale tematické a hojně nabízené vzhledy končí v baráku, a jako vrchol se tyto budovy nedají odárečkovat. Produkci nezvedneš. Takže si pořádně rozmyslete, co je pro vás důležitější a nemusíte hned stavět každou pitomost, co vám hra podstrčí.
    PS: a máte v tom blázinci další podraz v TP, jasmin


    Post edited by JZDman (CZ1) on
Sign In to comment.