Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

1101112

Komentáře

  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Dnes mě tedy neskutečně naštvalo, že aktualizace smetla skoro všechno, jen ty nové blbosti na koňské farmě se drží jak přibité. Kruci, taková to mohla být prima aktualizace, :-D
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    S těma spolkovkama už nejsou normální
  • Vždyt je hraje čím dál mín lidí většinou jen ze zlatý ostatní jen malinko, už to lidi přestává bavit, měli by nechat týden nebo 14 dní  pauzu,ale to vymysleli nesmyslnou farmářskou, tak jedou stále dokola.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Štve mne, že na snové se vše tváří, že nemá co do tlamy, že nemám čím pohnojit, ale všeho je dostatek.
    Jen to "zetko" se nechce z červené změnit na modrou.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    To už je snad jejich národní sport. Pustí něco a chvilku nato údržbu. Jsou to dementi.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Dovoluji se ještě jednou ohradit proti změně certifikátů na zlato na platidlo. Vím, že někteří jich mají hafol, ale to je jen nepatrné % hráčů. Ostatní jsou rádi, že nějakej vyhrají v akci. Jestli to má být motivace, aby se více závodilo na KR, tak pardon, do platinky se nedostanu ani náhodou(za to může rožšířený žebříček). Pochopil bych, kdyby jako platidlo použili běžné povolení, které padá jak u blbejch. Ale cerifkát na zlato? To si člověk 3x rozmyslí, jestli koupit pitominu, nebo raději knížky v knihovně. To je zase úlet.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Jojo, vyměnit certfikát za pět žetonů do kola štěstí, kterých mám asi tři tisíce, super byznys... :-D
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A teď se přiznejte všichni, kteří mají 15 a více cerifikátů na zlato. Reaguji na dnešní oblíbenou nabídku se vzhedy na vepřín atd. Fak jim ještě nedošlo, jak jsou tyto nabídky kontraproduktivní, učené jen vyvoleným a ostatní si ani neškrtnou? Je to záměr, aby tito vyvolení nemuseli těžit? A co mám dělat s běžnými certifikáty? Čekat na vánoce ? Křeček má tak podestláno, že to ani za 3 měsíce nepročůrá. Kdyby raději otevřili další důl, nebo zkrátili dobu těžby.
    PS: Opět problém s otvíráním beden po ukončení Ligy. To jako pořád po ukončeí všeho obnovovat hru a vymetat pavouky ?(asi si pořídím asistenta)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    A mě štve, že všechny jako magnet přitahuje tohle vlákno.
    Podívejte se po foru a pište prosím do vláken kam problém patří. 
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Je to vlákno bolístkové.
    Chocholoušek, jeden akutní výjezd ! Po TP opět TP. Dobrovolně nastavuji paži pro dávku Plegomazinu. Chce se mi akutně blinkat a asi mám halucinace, vypadla mi bulva, uááááááááááá, chro chro , kvok kvok , iáááááiáááá.
    (tomu se říká psychický teror v praxi)
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    štve mě to dlouho a dnes opět.pomalu každá zlatá bedna-člověk je rád když ji získá-obsahuje zbytečné fialové skleníkové hnojivo!čas k produkci ve skleníku je krátký tak na co ho chtít to hnojivo?navíc teď existují fialové bedny ze kterých chaluhová hnojiva dostáváme.a truhly se mi ztrácejí často také.nejdou otevřít a po aktualizaci stránky zmizí.to jsou tedy odměny!
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 30.05.2020
    právě jsem si uvědomila, že pravděpodobně po poslední aktualizaci (jinak si to neumím vysvětlit) mi zmizely postavené stromy u koní. Některé už byly na 2.úroveň. A z toho, co tam zůstalo se některé objevily jinde, a jiné nenávratně zmizely.. Nevím, kam jinam si postěžovat. Jiné vlákno mne nenapadá.
  • pexi (Pomocník)pexi (Pomocník) Guest, CZ1 Komentářů: 48
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    právě jsem si uvědomila, že pravděpodobně po poslední aktualizaci (jinak si to neumím vysvětlit) mi zmizely postavené stromy u koní. Některé už byly na 2.úroveň. A z toho, co tam zůstalo se některé objevily jinde, a jiné nenávratně zmizely.. Nevím, kam jinam si postěžovat. Jiné vlákno mne nenapadá.
    Ahoj
    Ano po aktualizaci byla chyba, že stromy změnily místa a jsou roztahané všude. Počet se ale nezměnil. Zkoušeli to opravit ale bohužel to nejde. Máš jeden strom lvl 2 na ranči. A jinak k těm vláknům: koňský ranč, diskuze k aktualizaci?  :)
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Mne dnes naštvalo, že se šibovalo v kole štěstí s cenama a místo certifikátu na zlato jsou zlatý kytky (kolik, bůh suď).Ne že by se mi podařil nějaký certifikát před změnou vytočit, ale tady se šetří jak může. Asi chtěli uvolnit dolu.(???) a dvě zlatinky jsou levnější, než jeden ceroš(odhad). Doufám, že nezačnou to měnit masově ve všech akcích. Platinka nedosažitelná, tak mi nějaký diamantový bedny můžou bejt ukradený. Jako motivaci k soutěžení to neberu.
    Jinak jsem rád, že mi v kurníku nešplouchá moře a vykřičníky už nehyzdí plochu.
  • ria25 (SK1)ria25 (SK1) SK1 Komentářů: 43
    ahoj, dedinsky jarmok nefunguje  ani po restarte, prosim opravit
     dakujem

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Funguje, ale blbě. Přičtení surovin se provede až po obnovení hry, to platí i po ukončení výzvy, ale fujky.
  • bella4 (SK1)bella4 (SK1) SK1 Komentářů: 2
    dedinský jarmok NEFUNGUJE!

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    upraveno 05.09.2020
    bella4 (SK1) napsal(a):
    dedinský jarmok NEFUNGUJE!

    a dál??  to víme, že funguje blbě  - nějaké další novinky?


    aktualizace čeho proběhla - naprosto nic se nezměnilo - naopak , už to neukazuje sav ani v krátké výzvě

    chci zadat výzvu - restart, chci vědět kolik je stav - restart   -- na palici


    edit: sloučení příspěvků, Panda
    Post edited by Panda on
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    mě už nic nepřekvapuje, ale abych se před spuštěním každé výzvy odhlašovala no to je děs
  • ria25 (SK1)ria25 (SK1) SK1 Komentářů: 43
    ani mna uz nic neprekvapuje, ale uz 2 hodiny sa neda vobec do hry prihlasit, vzdy , ked nieco opravia , kopec pokazia. Cim viac chyb , tym lepsie. 
  • HipBabka (CZ1)HipBabka (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    vesnická slavnost na nic,stále chyby,zadat výzvu restart,vědět stav restart
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Myslím, že by mělo být zavedeno i vlákno "Čemu jsem se zasmál, až jsem se za břicho popadal".
    Hííí chacha iiii "Exkluzivní nabídka diamantových beden", chocho chichííí. Tak to je tedy terno, obzvláště potěší fialové produkty a především žetony, za které se nedá vytočit nic kloudného, 1 zlatokytka to fakt nevytrhne.
    Nemusíte škrtit koně, aby se cpal do platinky, ani honit peony do dolů. Tyto produkty dostanete za zlato v koupených bednách, chochocho. Otrlejší pak při výhodných nabídkách přímo, a ušetří si infarktovní stav při otevření bedny. Fak nv co tam ti čerchmanti kouřej nebo chlastaj, ale brainstorming na blbosti jim fakt jde. Hehe  :D




  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 08.06.2020
    Novinkám na koňském ranči jsem se asi měsíc a půl smál. V aktuální sezóně ovšem smích postupně přešel v řadu vyjmenovaných slov směřovaných přímo do Hamburku. A dneska už toho mám natolik plné zuby, že jsem se rozhodl věnovat deset minut času tomu, abych to sem vy... psal.

    Mám koně, chovná kvalita 193, troufám si tvrdit, že to je jeden nejlepších koní na českém serveru. Více než 5 let piplaný, k dokonalosti už mu chybí jenom 8. level koňské pastviny ve vesnici, který by ho vytáhl ještě výše. (Což je ale, viz argumenty níže, zjevně absolutně zbytečné.)

    Ale to je prozatím fuk - i bez toho je to kůň, se kterým jsem se od roku 2015 do loňska (s jedním výpadkem v trošku slabším roce 2018) držel pokaždé v TOP 10 celoročního žebříčku. Ještě v minulé koňské sezóně, která skončila letos v květnu, jsem i při okázalé ignoraci celého toho nového rančového cirkusu opět zahrál TOP 10. Pohoda, odklikáno, vyhráno, prostě je to celkem vybroušený diamant. (To nevypisuju proto, abych si tu honil ego, ale aby případným čtenářům došlo, že není řeč o nějaké krpaté herce.) Vše výše uvedené bez použití zlaťáků.

    Od aktuální sezóny to stojí za vyližnohu. Klasické ranní závody, kdy za 100 kanystrů benzínu stihnu 8 výzev, už týden v kuse končí 1:7 nebo 2:6. Proti koňům s chovnou hodnotou cca 110-160.

    Proštudoval jsem "návod". Logika - to je moje, matematika taky, efektivní plánování mě vyloženě baví, ale tohle? Nesmyslná kupa čísel a pakáren.

    Nechápu, jak je možné, že koně, které vyzvu, se brání s botkama, helmou a sedlem a mají díky tomu skoro na každé překážce -3, přitom já si koně na obranu výzvy můžu vybavit jenom nějakou poblbanou čabrakou, podbřišníkem a ohlávkou.

    Nechápu logiku toho, že když už jsem cvičmo vyrobil některé z těch nových šidítek a vybavil jimi koně, tak na jeden závod jich spotřebuje (plácnu) deset. Roztrháme sedlo na každé překážce a v meziběhu mezi dvěma překážkami vyhodím helmu, nafasuju novou a ještě přezuju botky? Nebo zase jenom snaha nutit ovce klikat jak o život?

    Ne, nebudu vyrábět 200 sedel denně, 1000 helem za týden a absolvovat kvůli tomu dalších 300 kliknutí myší při každé návštěvě ranče. Tůdle nůdle, to se radši na celý ranč vykašlu. Vzhledem k filozofii "tvůrců" této hry, v rámci níž zjevně na dlouhodobě budované hodnoty v Hamburku totálně serou, nemá smysl s tím bojovat.

    Kůň s chovnou kvalitou 110 je hotový za pár týdnů až měsíců. Kůň s chovnou kvalitou blížící se 200 trvá bez použití zlaťáků několik let. Pokud mají nastavený algoritmus tak, že první jmenovaný si bude s druhým jmenovaným díky nesmyslným hračkám pravidelně vytírat zadek, je to jasný pokyn k odchodu z další části farmy.

    (Představte si, že třeba v simulátoru automobilových závodů x měsíců pipláte motor, ladíte techniku a pilujete jezdecké schopnosti a pak přijde Lojzek, vytáhne z garáže rezavé fáčko s třináctistovkou ze staré škodovky, přestříkne ho sprejem v plechovce za pajcku, přes střechu udělá dva bílé pruhy (jakože závodník) a ze čtyř závodů pak proti vám tři vyhraje díky tomu laku. K smíchu? No, tak to je aktuálně náš ranč.)
    Post edited by The Lonely Farm (CZ1) on
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tak jsem si pro srandu koupil jednu diamatovou bednu za 7tis zlatejch.  A dle očekávání jsem vyfasoval 12 žetonů.(cca 550 zlatejch za žeton) Ehm, nějak jsem s tím počítal, zamáčl slzu, profackoval jsem se za blbost , ale fakt marně přemejšlím, co s těma žetonama budu dělat, když kolo štěstí zdegradovali, a vůbec nemám tím pádem důvod s ním točit.(momentálně asi 150 žetonů). Milí hráči, doporučuji pořádné profackování, jednou to musí být poprvé, ale nikdy více.
    PS: Takvazavý Letní výprodej je taky na hlavu, jelikož se stále opakuje už asi měsíc, častější aktualizace by neuškodila(jako kdyby měli nasekané kurníky a kravíny do zásoby a teď se jich nemůžou zbavit, trapárna).


  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Dneska ráno s koněm 193 proti 110-150 skóre 0:9. Jděte do háje. A klidně i jinam.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A já definitivně vypěnil u čajíčkáře. Podle všeho zase úprava, aby se člověk nedostal k certikfikátu. Ty se podle mne odmazávají při prvním nebo druhém špatném tahu. Z čeho tak soudím? Hrál jsem několik her a netrefil jsem se ani na jeden ceroš, abych dohledal druhý.=>že po druhém (prvním)odmazání už ve zbytku hry prostě nejsou,  byly hned odklizeny. Děkuji, že zase někdo rejpal do pravděpodobnosti nalezení.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    dnes mne opravdu naštvalo  , že jsem začala soutěže . zaplatila jsem si odkládání a zvýšení výnosů a v polovinu soutěží mi přerušila ---- aktualizace --- takže výhody v háji a body taky protože ráno nemám čas vysedávat u soutěží celé dopoledne navíc by aktualizace mohli dělat v jinou dobu než v 8 hodin ráno když začínají soutěžící hrát - aktualizace by neměli vůbec zasahovat do časových soutěží je to nefér 
    nebo by měli v jejich čase pozdržet čas daný na odkládání a výnosů což je důležité v soutěžích
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    dnes mne opravdu naštvalo  , že jsem začala soutěže . zaplatila jsem si odkládání a zvýšení výnosů a v polovinu soutěží mi přerušila ---- aktualizace --- takže výhody v háji a body taky protože ráno nemám čas vysedávat u soutěží celé dopoledne navíc by aktualizace mohli dělat v jinou dobu než v 8 hodin ráno když začínají soutěžící hrát - aktualizace by neměli vůbec zasahovat do časových soutěží je to nefér 
    nebo by měli v jejich čase pozdržet čas daný na odkládání a výnosů což je důležité v soutěžích
    Oni vědí co by se nám líbilo :-))), jéénže jim se to do krámu nehodí.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    dnes mne opravdu naštvalo  , že jsem začala soutěže . zaplatila jsem si odkládání a zvýšení výnosů a v polovinu soutěží mi přerušila ---- aktualizace --- takže výhody v háji a body taky protože ráno nemám čas vysedávat u soutěží celé dopoledne navíc by aktualizace mohli dělat v jinou dobu než v 8 hodin ráno když začínají soutěžící hrát - aktualizace by neměli vůbec zasahovat do časových soutěží je to nefér 
    nebo by měli v jejich čase pozdržet čas daný na odkládání a výnosů což je důležité v soutěžích
    Oni vědí co by se nám líbilo :-))), jéénže jim se to do krámu nehodí.
    Proto nám nacpou slavnost, svatbu, silo, ostrov, sen, Událost a pak údržbu. Opravdu přemýšlí hlavou :D
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    staršně by mě zajímalo k čemu ta údržba, to už je je nenormální
Sign In to comment.