Domů Czech Technické problémy & bugy

Chybějící odměny z dokončených akcí

Stalo se vám někdy, že jste dokončili projekt a na konci jste si měli vybrat dekoraci, ale nešlo nic zvolit, a pak jste nakonec nedostali nic? Mě už několikrát. Naposledy před pár minutami. Dokončil jsem "Kousek Havaje",
Měl jsem dostat bazén úrovně 6 se spokojeností 105.
A nic.
Setkal jste se s tím někdo?
Díky

Komentáře

  • Lenouš3 (CZ1)Lenouš3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    Dobrý den,
    po dokončení úkolové hry To není z tohoto světa jsem neobdržela odměnu (observatoř), asi se stala chyba.
    Děkuji, Zelenková Lenka (Lenouš3).
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    upraveno 30.05.2020
    hra eště neskončila,nemohla jsi nic dostat
  • pexi (Pomocník)pexi (Pomocník) Guest, CZ1 Komentářů: 48
    Lenouš3 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    po dokončení úkolové hry To není z tohoto světa jsem neobdržela odměnu (observatoř), asi se stala chyba.
    Děkuji, Zelenková Lenka (Lenouš3).
    Ahoj
    Pokud jsi událost dokončila, hledej odměnu v okně Odměny a dárky, ta kulatá ikona s pohárem nahoře vpravo.
    Jestli tam není, zkus aktualizovat stránku případně vyčistit historii prohlížení nebo jiný prohlížeč. Pokud ani tak nebude musíš psát na podporu.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Pokud ho nemáš v kruhu na odměny nahoře obrazovky, tak zkus restartovat prohlížeč, popřípadě vyčistit historii.

  • NejlepsiFarmar (CZ1)NejlepsiFarmar (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Super. Bylo to nahoře v tom kruhu. Díky.
  • farmička8 (CZ1)farmička8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    za stříbrné mince jsem u obchodníka koupila 3x nový vzhled kravína, ale v kravínech mám napsáno "vzhled 
    nepřidělen" pod kýblíkem s barvou.  Tak nevím co s tím. Poradí mi někdo?
  • pexi (Pomocník)pexi (Pomocník) Guest, CZ1 Komentářů: 48
    farmička8 (CZ1) napsal(a):
    za stříbrné mince jsem u obchodníka koupila 3x nový vzhled kravína, ale v kravínech mám napsáno "vzhled 
    nepřidělen" pod kýblíkem s barvou.  Tak nevím co s tím. Poradí mi někdo?
    AHOJ
    Záleží jaký vzhled to byl. V nabídce je na normální kravín i na tématický (tropický, sladký). 
  • farmička8 (CZ1)farmička8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    ahoj. Jednalo se o "rustikální roztomilý" a 2x o "venkovský roztomilý" ale ani jeden nefunguje.
    díky za odpověď.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    farmička8 (CZ1) napsal(a):
    ahoj. Jednalo se o "rustikální roztomilý" a 2x o "venkovský roztomilý" ale ani jeden nefunguje.
    díky za odpověď.
    To jsou vzhledy na tematické kravíny, mají jiné rozměry a na normální kravín nejdou použít.
  • Marketa17 (CZ1)Marketa17 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    Dobrý den,
    už po několikáté skončené soutěži (Hurá do přírody, Pohádky, Asie) jsem neobdržela odměnu ve formě dekorace. Co s tím mohu udělat? Nebo se změnily podmínky hry?
    Děkuji Markéta
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Marketa17 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    už po několikáté skončené soutěži (Hurá do přírody, Pohádky, Asie) jsem neobdržela odměnu ve formě dekorace. Co s tím mohu udělat? Nebo se změnily podmínky hry?
    Děkuji Markéta
    Ahoj
    Odměny by měly být v okně pro odměny, to je ta ikona s pohárem vpravo nahoře. Pokud je tam nemáš, zkus vyčistit historii prohlížení nebo anonymní okno nebo jiný prohlížeč. Pokud i tak odměny nebudou, nezbývá nic jiného než napsat na podporu.
  • szorad (SK1)szorad (SK1) SK1 Komentářů: 1
    Zdraví chcem sa spýtať ako je to možné včera som dostal odmeny a mal som na výber Kolosálny Kravín a úchvatný výbeh pre Kačky  včera som si vybral úchvatný výbeh pre Kačky dnes som si to pozrel a zmizol mi to ako to je možné že na Hlavnej farme mám Kolosálny kravín ked som si to nevybral 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    szorad (SK1) napsal(a):
    Zdraví chcem sa spýtať ako je to možné včera som dostal odmeny a mal som na výber Kolosálny Kravín a úchvatný výbeh pre Kačky  včera som si vybral úchvatný výbeh pre Kačky dnes som si to pozrel a zmizol mi to ako to je možné že na Hlavnej farme mám Kolosálny kravín ked som si to nevybral 
    Ahoj
    Kachny by měly být v tematických budovách na gurmánské farmě. Pokud nejsou a vybral jsi si je včera a místo toho máš krávy. Zkus vyčistit historii nebo otevřít hru v anonymním okně nebo jiný prohlížeč. Pokud to nepomůže musíš psát na podporu.

Sign In to comment.