Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci "Postupte se svým koněm na vyšší úroveň" 22.04.2020

2»

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    :-)))) Fajn, perpetum mobile pokračuje  ve větším měřítku(jasně kam strkat všechny ty nesmysly co se vyrobí).
    pexi (CZ1) napsal(a):
      U dalších věcí to už musíš hlídat, fungují na konkrétní překážku a disciplinu (to se nemění) ale mají podmínku - vyžadují určitou vlastnost u koně nebo volné místo pro vlastnost. Takže je třeba se podívat na popis při výrobě a vyrobit to co můžeš na koně použít.

    Máme 3 discipliny - parkur, drezuru a dostihy. V každé disciplině jsou 3 překážky. U každého předmětu můžeš vyrábět určitý počet pro disciplinu u sedel, kamaší, čepic a podsedlových deček 6 vždy po dvou druzích pro každou překážku, boty 3 druhy - jeden pro každou překážku. A jen u sedel není žádná podmínka (omezení použití) podle vlastnosti koně.
    Takže u dostihů musíš vybírat z předmětů určených pro dostihy a podobně u ostatních disciplin.

    Fajn, totál maglajz. Ale stejně mi nejde do hlavy proč nemůžu přiřadit Vytrvalost mám jako vlastnost  To se bavíme o efektech šlechtění?.Stále píše, že koně nelze tímto předmětem vybavit.
    Tak proč jsem to vyrobil ?Kůň je dostihový.
    PS: vedle sedla jsem mohl přiřadit dečku a přilbu, ne že by mi to v závodě pomohlo, no alespoň nějaké světlo na konci tunelu
    (nakročí-li kůň u startu levou přední, bude utracen)

    ano, o efektech šlechtění. Mě to přiřadit šlo. Můžeš sem dát prosím screen, když chceš vybavit toho koně na dostih? 
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 03.05.2020
    Myslím, že jsem konečně zvedl nohy z vedení.Pro danou disciplínu platí:
    1.Vlézt do stáje a zjistit, jaké efekty šlechtění má vybraný kůň pro danou disciplínu
    2.Vlézt do přepravníku a zvolit disciplínu a soupeře
    3.Kliknout na zobrazení a zjistit druh překážek a počet
    4.Kliknout na zelené + a opět zvolit disciplínu(!)
    5.Přepnout na výrobu vybavení koně
    6.Zadat výrobu pro zvolenou disciplínu(!)
    7.Vyrobit pro dané překážky věci podle Popis-omezení(viz bod 1)-v tom je zakopanej pes, tak pak taky můžeš věkterý věci prostě vyházet
    8.Vrátit se do Turnajové výzvy a opět zvolit disciplínu (!)
    9. a do  +sek nastrkat vyrobené předměty(Opět volit disciplínu ! pro každé +) Bacha, najednou tam máte jiné koně i disciplínu a vybavení, furt ve střehu(Franta Kocourek)
    10 Pomíjím desetin vteřin u malejch zelenejch číslíček, o které jsem se zlepšil
    11. Odstartuji, podívám se na zavádějící animaci, prohraju(známý algoritmus fakt funfuje i tu),  věci fuč, benzínu hafol, ale před dalším turnajem si musím 15 min dáchnout, hlava jak meloun a můžete začít znovu.
    12. Nezapomenout oškubat stromy a začít jinou automatickou výrobu(nebo taky ne), vykopat horníky z dolu a těžit něco dalšího.
    Fakt by to už jednodušeji nešlo? Myslím, že i návody na automatickou pračku jsou intuitivnější a jednodušší. A budu jezdit hambatej, není čas mazlit se z koňmi.


  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Myslím, že jsem konečně zvedl nohy z vedení.Pro danou disciplínu platí:
    1.Vlézt do stáje a zjistit, jaké efekty šlechtění má vybraný kůň pro danou disciplínu
    2.Vlézt do přepravníku a zvolit disciplínu a soupeře
    3.Kliknout na zobrazení a zjistit druh překážek a počet
    4.Kliknout na zelené + a opět zvolit disciplínu(!)
    5.Přepnout na výrobu vybavení koně
    6.Zadat výrobu pro zvolenou disciplínu(!)
    7.Vyrobit pro dané překážky věci podle Popis-omezení(viz bod 1)-v tom je zakopanej pes, tak pak taky můžeš věkterý věci prostě vyházet
    8.Vrátit se do Turnajové výzvy a opět zvolit disciplínu (!)
    9. a do  +sek nastrkat vyrobené předměty(Opět volit disciplínu ! pro každé +) Bacha, najednou tam máte jiné koně i disciplínu a vybavení, furt ve střehu(Franta Kocourek)
    10 Pomíjím desetin vteřin u malejch zelenejch číslíček, o které jsem se zlepšil
    11. Odstartuji, podívám se na zavádějící animaci, prohraju(známý algoritmus fakt funfuje i tu),  věci fuč, benzínu hafol, ale před dalším turnajem si musím 15 min dáchnout, hlava jak meloun a můžete začít znovu.
    12. Nezapomenout oškubat stromy a začít jinou automatickou výrobu(nebo taky ne), vykopat horníky z dolu a těžit něco dalšího.
    Fakt by to už jednodušeji nešlo? Myslím, že i návody na automatickou pračku jsou intuitivnější a jednodušší. A budu jezdit hambatej, není čas mazlit se z koňmi.


    Já tolik kroků pro to dělat nemusím ale ano dojdeš k tomu taky. Je to složité a jsou tam chyby (přeskakování koní). Mě ty koně tolik nepřeskakujou. 
  • mery234 (CZ1)mery234 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    pexi (CZ1) napsal(a):
    mery234 (CZ1) napsal(a):
    Nevím jestli je to chyba,ale sklidila jsem důl a žádná ruda se nepřipsala,aspoň v huti se nic neukázalo a nedá se tam nic vyrábět,mohl by mě prosím někdo vysvětlit jak to stou rudou je,děkuji.
    Ahoj
    Je to stejné jako kydž sklízíš ze stromů, jen sebereš z dolu. V huti se dělají ingoty, automaticky, jen můžeš přepínat druhy.
    Pokud v huti nic není zkus jako Japefi vyčistit historii prohlížení, třeba si to dá říct.
    Děkuji,bohužel z dolu se mě nic nepřičítá do hutě,tak nemůžu nic vyrábět,nevím jestli jsem sama komu to dělá,podle mě je to chyba,nic nepomohlo ,ani vyčistit historii.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 03.05.2020
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 03.05.2020
    pexi (CZ1) napsal(a):
    @mery234 (CZ1)  zkontroluj si verzi hry, musí být tady ta V1.2.9-build.1787 A1.2.149
     S99.1154.0 iXML6107 lXML2820|8:51-22/4
    Uvidíš ji při přihlašování do hry nebo když ve hře klikneš na tu ikonku s vykřičníkem vpravo nahoře.
    A dej vědět jestli to funguje nebo ne.
  • mery234 (CZ1)mery234 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    pexi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    @mery234 (CZ1)  zkontroluj si verzi hry, musí být tady ta V1.2.9-build.1787 A1.2.149
     S99.1154.0 iXML6107 lXML2820|8:51-22/4
    Uvidíš ji při přihlašování do hry nebo když ve hře klikneš na tu ikonku s vykřičníkem vpravo nahoře.
    A dej vědět jestli to funguje nebo ne.
    Tak jsem se dívala,ale při přihlášení tam nic nevidím a na tom vykřičníku jsem to našla,ale bohužel je to hrozně malým písmem a tak to nevidím přesně ,ale začíná to V1.2.11-build179G B1002011 S99.116G.D iXMLG111 IXML2022,12:47-27/4,nevím jestli je to dobře opsané,ale snad se v tom nějak zorientuješ,děkuji.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Není nad to, vyrobit permanentní rébus a ještě s chybami. Opravdu ďábelská kombinace . Všem vám fandím, je to výzva :-).  Já myslím, že vyrobím prales a jako doposud, si hlavu s koníčkama lámat nebudu :-).


                                                           

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 05.05.2020
    A snad poslední dotaz, rudu jsem narubalm, dílna na lv2, ale sakryš kde se dělají ingoty????

    Mimochodem, pěstování pařezů podle již vyrostlých u spoluhráčů NEPLATÍ, místo břízy jsem vyfasoval další buk.

    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • ivetan (CZ1)ivetan (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Ahoj,
    na koňském ranči mi nejdou vyrábět nástroje pro koně,materialy jsou na 0 ikdyž sklidím ze stromů a navím mi to hlásí i plný sklad a nad budovami je červené Z.PC jsem nestartovala ,ale chyba přetrvává.Díky
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    ivetan (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    na koňském ranči mi nejdou vyrábět nástroje pro koně,materialy jsou na 0 ikdyž sklidím ze stromů a navím mi to hlásí i plný sklad a nad budovami je červené Z.PC jsem nestartovala ,ale chyba přetrvává.Díky
    Ahoj
    Zkus vymazat historii prohlížení v prohlížeči nebo otevřít hru v anonymním okně.
  • ivetan (CZ1)ivetan (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    tak opraveno,teď po udržbě už to vše jede,děkuji
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    A snad poslední dotaz, rudu jsem narubalm, dílna na lv2, ale sakryš kde se dělají ingoty????

    Mimochodem, pěstování pařezů podle již vyrostlých u spoluhráčů NEPLATÍ, místo břízy jsem vyfasoval další buk.

    edit: sloučení příspěvků
    Ahoj
    Ingoty se vyrábí v huti, to je zatím 4. výrobní budova u koní  :D a já jen doufám, že i poslední.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 06.05.2020
    Dnes se rozhodili předvolení zatržení koně , což jsem postřehl až po 4. drezůře. Fakt furt ve střehu a jezdím na Adama, což vyjde na stejno, i když se omašuji i se spodkama.
    Huť původně na place nebyla,naskočila až po zvednutí sedlárny na lv2.(nebo bůh ví kdy). Za fontánkou byl původně nějakej pařez.
  • luba6 (SK1)luba6 (SK1) SK1 Komentářů: 11
    ahoj, neviem kde robím chybu dnes som poslala kona na 15 súťaží z toho jedna výhra a všetko prehry, prehrávam aj zo slabšími súpermi, od začiatku ako su koníky ho trenujem a párim a nejdem sa dostať na vyššiu uroveň, na podporu nenapíšem lebo neviem anglicky , hru hrám už 7 r. prosím o radu 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    luba6 (SK1) napsal(a):
    ahoj, neviem kde robím chybu dnes som poslala kona na 15 súťaží z toho jedna výhra a všetko prehry, prehrávam aj zo slabšími súpermi, od začiatku ako su koníky ho trenujem a párim a nejdem sa dostať na vyššiu uroveň, na podporu nenapíšem lebo neviem anglicky , hru hrám už 7 r. prosím o radu 
    Ahoj
    Asi bude nejlepší, když sem dáš obrázky svých koní, jak vypadají a které koně dáváš do chovu. Nejsem žádný odborník na koně ale třeba na něco příjdem.  
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 08.05.2020
    Bych jenom podotkl, že anlgoritmus na výhru stále funguje A je fak jedno, jak se namašlíte. Dnešní pokus - ověšený vylepšenými věcmi - protivík jen o stejně silný(toho musíš prostě dát) - opětovný debakl. Jezdím jinak nahatej a vyjde to na stejno. Žádnej posun směrem k častějšímu vítěství se nekoná a celé rozšíření KR je prostě "píp". Daisy Town closed, ať žijí bratři Daltonové.
    PS: Oba soupeře lze  těžko rozlišit neb mají stejné trikoty(původně byl při volbě modrý tvůj, soupeř červený) a stejně se to pomíchalo. Teď už totálně(jsi horní nebo dolní zelený šášula?)
  • mery234 (CZ1)mery234 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    Už jsem sem psala,že mě nefunguje huť,už jsem několikrát sklidila důl,ale nic se do hutě nepřidalo,tak že pořád svítí červeně a když najedu na důl kurzorem,tak to jen píše že to vyrábí dolary nebo zlatky,nic jiného,tak nevím co s tím,už jsem vyzkoušela všechno,jinak všechny budovy jsou v pořádku a vyrábějí,díky za radu nebo nápravu.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    mery234 (CZ1) napsal(a):
    Už jsem sem psala,že mě nefunguje huť,už jsem několikrát sklidila důl,ale nic se do hutě nepřidalo,tak že pořád svítí červeně a když najedu na důl kurzorem,tak to jen píše že to vyrábí dolary nebo zlatky,nic jiného,tak nevím co s tím,už jsem vyzkoušela všechno,jinak všechny budovy jsou v pořádku a vyrábějí,díky za radu nebo nápravu.
    Ahoj
    Tvůj problém je nahlášený. Bohužel netuším co s tím bude dále. Zeptám se.
    Jenom se ještě zeptám, sice hloupě ale zeptám. Dala jsi v dole těžit rudu? Měděnou nebo cínovou?

  • mery234 (CZ1)mery234 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    pexi (CZ1) napsal(a):
    mery234 (CZ1) napsal(a):
    Už jsem sem psala,že mě nefunguje huť,už jsem několikrát sklidila důl,ale nic se do hutě nepřidalo,tak že pořád svítí červeně a když najedu na důl kurzorem,tak to jen píše že to vyrábí dolary nebo zlatky,nic jiného,tak nevím co s tím,už jsem vyzkoušela všechno,jinak všechny budovy jsou v pořádku a vyrábějí,díky za radu nebo nápravu.
    Ahoj
    Tvůj problém je nahlášený. Bohužel netuším co s tím bude dále. Zeptám se.
    Jenom se ještě zeptám, sice hloupě ale zeptám. Dala jsi v dole těžit rudu? Měděnou nebo cínovou?

    Tak teď ti nerozumím,nevím jak myslíš dát těžit tu rudu,jestli se to musí nějak zadat to nevím jak,jen kliknu na důl a dám povolení k těžbě,tak asi dělám někde chybu,pokud se to musí ještě někde zadat,tak nevím kde,prosím jestli můžeš tak mě poraď,děkuji.

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 08.05.2020
    mery234 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    mery234 (CZ1) napsal(a):
    Už jsem sem psala,že mě nefunguje huť,už jsem několikrát sklidila důl,ale nic se do hutě nepřidalo,tak že pořád svítí červeně a když najedu na důl kurzorem,tak to jen píše že to vyrábí dolary nebo zlatky,nic jiného,tak nevím co s tím,už jsem vyzkoušela všechno,jinak všechny budovy jsou v pořádku a vyrábějí,díky za radu nebo nápravu.
    Ahoj
    Tvůj problém je nahlášený. Bohužel netuším co s tím bude dále. Zeptám se.
    Jenom se ještě zeptám, sice hloupě ale zeptám. Dala jsi v dole těžit rudu? Měděnou nebo cínovou?

    Tak teď ti nerozumím,nevím jak myslíš dát těžit tu rudu,jestli se to musí nějak zadat to nevím jak,jen kliknu na důl a dám povolení k těžbě,tak asi dělám někde chybu,pokud se to musí ještě někde zadat,tak nevím kde,prosím jestli můžeš tak mě poraď,děkuji.

    Aha, klikni na důl, klikni na vyrobit a vidíš, že tam přidali stránku, na první je těžba dolarů a zlaťáků a na druhé je těžba měděné a cínové rudy. Vyber si co chceš těžit a za nějakou dobu budeš moci vyrábět v huti ingoty.
  • mery234 (CZ1)mery234 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    upraveno 11.05.2020
    pexi (CZ1) napsal(a):
    mery234 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    mery234 (CZ1) napsal(a):
    Už jsem sem psala,že mě nefunguje huť,už jsem několikrát sklidila důl,ale nic se do hutě nepřidalo,tak že pořád svítí červeně a když najedu na důl kurzorem,tak to jen píše že to vyrábí dolary nebo zlatky,nic jiného,tak nevím co s tím,už jsem vyzkoušela všechno,jinak všechny budovy jsou v pořádku a vyrábějí,díky za radu nebo nápravu.
    Ahoj
    Tvůj problém je nahlášený. Bohužel netuším co s tím bude dále. Zeptám se.
    Jenom se ještě zeptám, sice hloupě ale zeptám. Dala jsi v dole těžit rudu? Měděnou nebo cínovou?

    Tak teď ti nerozumím,nevím jak myslíš dát těžit tu rudu,jestli se to musí nějak zadat to nevím jak,jen kliknu na důl a dám povolení k těžbě,tak asi dělám někde chybu,pokud se to musí ještě někde zadat,tak nevím kde,prosím jestli můžeš tak mě poraď,děkuji.

    Aha, klikni na důl, klikni na vyrobit a vidíš, že tam přidali stránku, na první je těžba dolarů a zlaťáků a na druhé je těžba měděné a cínové rudy. Vyber si co chceš těžit a za nějakou dobu budeš moci vyrábět v huti ingoty.
    Moc děkuji,to jsem nějak přehlédla,tak hned jak mě skončí těžba tak se na to podívám a dám pak vědět,ještě jednou moc děkuji,snad už to bude v pořádku,jsem ti moc vděčná za radu.

    mery234 (CZ1) napsal(a):
    Moc děkuji,to jsem nějak přehlédla,tak hned jak mě skončí těžba tak se na to podívám a dám pak vědět,ještě jednou moc děkuji,snad už to bude v pořádku,jsem ti moc vděčná 
     
    Tak je to v pořádku,už jsem dala těžit rudu,nevím jak jsem to mohla přehlídnout,omlouvám se,že jsem tě s tím otravovala,ještě jednou děkuji za pomoc.

    edit :sloučeni příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 14.05.2020
    Ahoj lidi
    Prosím vás, dávejte sem screeny z koňské sezony. Ze závodů s vybavením, bez vybavení, výhry, prohry. Jenom napište jaký závod to je : např. dostihy proti lvl 86, bez vybavení, výhra.
    Něco aby jsme rozlouskli jak to funguje.
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • mamka Eva (CZ1)mamka Eva (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj lidi
    Prosím vás, dávejte sem screeny z koňské sezony. Ze závodů s vybavením, bez vybavení, výhry, prohry. Jenom napište jaký závod to je : např. dostihy proti lvl 86, bez vybavení, výhra.
    Něco aby jsme rozlouskli jak to funguje.
    Pexi to je asi zbytečné, já můžu dát vybavení se soupeřem o 20 levlů nižším, nebo bez vybavení a stejně prohrávám, mám koně na 136 a v platinový soutěžím s 200tovkama z diamantový. Jedině že tak často neprohrávám,když mě někdo vyzve -se to asi rentuje.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    závody koní v této formě jsou nesmysl - je to jen způsob jak donutit hráče více klikat
    už to sem někdo psal - závod kde se před každou překážkou mění sedlo, holínky, přilba je totální nesmysl
    tedy pokud nejde o dostihy, jde o to klikání
    představa, že vybavení může přispět k výhře, nebo prohře je pofidérní, prostě automat s více obrázky - volím jasného vítěze - GGS 
    sám vyrábím předměty jen, když jsou plné sklady, přidávám jen na 2 dostihy - pokud možno vše co vyrobím
    co je strašný - je to věčně zelené okénko, hlásící, že na farmě koní je něco k podělání

  • koláč1 (CZ1)koláč1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    upraveno 16.05.2020
    Systém koňské nové jsem jakžtakž pochopila , ale co nechápu , proč stojím ve zlaté pořád na začátku :)) , běžně jsem se svým koněm dělala platinku a ted mně porážejí mnohem nižší koně , a navíc mám koně i vybaveného :))) Takže nádherná práce opět od bigfarmu :)))) Jo a abych nezapomněla trénuji několikrát denně :))) takže mé rozhodnutí je , hrajte si koňskou sami a zlaťte a zlaťte až se bude z vás kouřit :))) a nakonec to nejlepší - když už náhodou se mi podaří vyhrát závod tak se mi bodíky nepřičtou , prostě dávám palec nahoru za tuhle koninu :)))))


Sign In to comment.