Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci "Postupte se svým koněm na vyšší úroveň" 22.04.2020

pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
Ahoj 
Zde můžete diskutovat o nové aktualizaci, text najdete tady
«1

Komentáře

  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    Ve spolku zmizely hráčům diamantové hodnoty koní. Nikde jsem to v oznamech nenašla, že by to mělo nastat. Tak to hlásím jako chybu (či něco, co se nepovedlo), a co nastalo u hodně lidí. A co dožralo hodně hráčů!
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 22.04.2020
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    Ve spolku zmizely hráčům diamantové hodnoty koní. Nikde jsem to v oznamech nenašla, že by to mělo nastat. Tak to hlásím jako chybu (či něco, co se nepovedlo), a co nastalo u hodně lidí. A co dožralo hodně hráčů!
    Ahoj
    Vyčistěte historii prohlížení nebo zkusit anonymní okno nebo jiný prohlížeč a dej prosím vědět. Zeptám se na to.
    A prosím, piš buď do technických potíží nebo do diskuze o aktualizaci. Chápu, že vás to naštvalo ale nemusí být všechno v naštvávacím vlákně. Tohle je něco co souvisí s aktualizací nebo chyba po ní.
    A ještě co myslíš diamantové hodnoty? Nevidí tabulku v diamantové lize?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    takže multipostím ale aby jste věděli:
    Koním zmizel údaj o chovné hodnotě (ten znak v levém horním rohu u koně ve stáji), je to hlášená chyba. Kdy bude opravena nevím.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Po aktualizaci ztrácím o koně totální zájem. Spousta číslíček, upgrade domů a "světe div se" i stromů. Tato nástavba by byla hodna samostatné hry pro milovníky koní. A jak bylo v předchozích diskuzích napsáno, dostat se do platinové( a to i díky rozšíření žebříčku pořadí), kvůli jednomu certifikátu na zlato, nestojí. Pro farmáře se stává jen bolestivým apendixem, se stále svítícím upozorněním, že je něco připraveno ke sklizni(což je vlastně pořád). K paternoster ohledně výroby pro nic za nic a koňských odznaků jsem se také již vyjádřil v první diskuzi. Pro mne je důležité, kdy dotěží důl, eventuelně je ukončen trenink a šlus. Koho to baví, tak bych volil samostatnou hru s koňmi, tady je to jen zabíjení času.
    A to pominu i totálně nefungující animaci turnaje, kdy váš kůň podle ní zvítězí a pak jen utřete. Ta nefunguje od 1. upgrade.  Tak na co tam vlastně je?
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    tak nejenom , že zmizely chovné hodnoty...ale kůň co mi běžně vyhrával...protože už měl chovnou hodnotu 5 , tak najednou veškeré závody...měla jsem plno 100 v kanystrech...- tak teď prohrál úplně vše , i s koňmi o 40 níž
    prostě to je teď super vychytávka, navíc stavět na pařezu  strom 10 hodin a tím mít zablokované další stavění...už vzhledem k tomu kolik tam těch pařezů je...to je neskutečný dementní výmysl, hlavně že k tomu nacpou ty ostrovní farmy kde potřebuješ stavět, a najednou vystavět prales...jo co je zatím...jo jasně urychlujte za zlato ...o nic jinýho nám nejde..člověk přijde aby si orazil, a akorát se vytočí
  • deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    ...stromy na koňské farmě by neměly plodit automaticky, ale pouze po nějaké výzvě... případně by ty stromy měly jít i zbourat... ti, kteří koně hrát nechtějí, jsou nuceni všechno sklízet, aby neměli trvalou výzvu ke sklizni...
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    tak díky za každé nové vlákno  ...........

    je tady aktualizace k novotám na koňské farmě - tak proč takovéto nesmyslné vlákno zakládáš ???? 
  • deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26

    japefi (CZ1) Komentářů: 422
    tak díky za každé nové vlákno  ...........

    je tady aktualizace k novotám na koňské farmě - tak proč takovéto nesmyslné vlákno zakládáš ???? 
    =====================================================================
    ,,,protože jsem takové vlákno nenašel...!!!
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 23.04.2020
    deda.1 (CZ1) napsal(a):

    japefi (CZ1) Komentářů: 422
    tak díky za každé nové vlákno  ...........

    je tady aktualizace k novotám na koňské farmě - tak proč takovéto nesmyslné vlákno zakládáš ???? 
    =====================================================================
    ,,,protože jsem takové vlákno nenašel...!!!
    Ahoj
    Je na první stránce, když otevřeš diskuze. Je to 12 vlákno odshora. Jen se podívat.
    Nebo si otevřít kategorii Diskuzní koutek k oficiálním oznámením.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 23.04.2020
    Ahoj
    z anglického fora:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/4260464/#Comment_4260464

    U koní stále existují určité problémy se zobrazením, ale jsme si jisti, že nic nezmizelo.

    Chovné efekty z koňské pastviny nejsou vidět od roku 2017, ale stále se počítají, pracuje se na tom, abychom je mohli konečně vidět,

    Jak je uvedeno v Průvodci rančem, chovná kvalita (úroveň rarity) a generace louky (číslo pod žlutým srdcem) nemají v tuto chvíli žádný zvláštní dopad, ale pokud víme, to není důvod, proč úroveň chovné kvality zmizela, zdá se, že jde pouze o chybu zobrazení a tým si je toho vědom a nemá to žádný negativní dopad. Generace louky, kolikrát byl váš kůň chován na louce, to neznamená, že chovné efekty z pastviny již nemají účinek.
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    hezký podvečer ,,,,já chci vrátit odznáček  / kosočtverec /  nejen ,že neni vidět ,ale kůn je chromej na  všechny čtyři , když chci potrénovat toho podle mě  nejlepšího  skočí tam jiný kůn a nejde vyhodit ,doufala jsem ,že dnes bude oprava ....... a nic ,hlavní otázka v dotazníku jestli kupuji zlatky ,nekupuji ,čekám až ta hra zajde na úbytě 
  • deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    pexi (CZ1) napsal(a):
    deda.1 (CZ1) napsal(a):

    japefi (CZ1) Komentářů: 422
    tak díky za každé nové vlákno  ...........

    je tady aktualizace k novotám na koňské farmě - tak proč takovéto nesmyslné vlákno zakládáš ???? 
    =====================================================================
    ,,,protože jsem takové vlákno nenašel...!!!
    Ahoj
    Je na první stránce, když otevřeš diskuze. Je to 12 vlákno odshora. Jen se podívat.
    Nebo si otevřít kategorii Diskuzní koutek k oficiálním oznámením.
    ...nezapojoval jsem se do diskuse... vkládal jsem podnět na vylepšení a ten zkrátka patří do podnětů... tak se omlouvám, další podněty již vkládat nebudu...
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    pexi (CZ1) napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    Ve spolku zmizely hráčům diamantové hodnoty koní. Nikde jsem to v oznamech nenašla, že by to mělo nastat. Tak to hlásím jako chybu (či něco, co se nepovedlo), a co nastalo u hodně lidí. A co dožralo hodně hráčů!
    Ahoj
    Vyčistěte historii prohlížení nebo zkusit anonymní okno nebo jiný prohlížeč a dej prosím vědět. Zeptám se na to.
    A prosím, piš buď do technických potíží nebo do diskuze o aktualizaci. Chápu, že vás to naštvalo ale nemusí být všechno v naštvávacím vlákně. Tohle je něco co souvisí s aktualizací nebo chyba po ní.
    A ještě co myslíš diamantové hodnoty? Nevidí tabulku v diamantové lize?
    vyzkoušeno, nepomohlo... Myslela jsem chovnou hodnotu (nebo jak se to přesně nazývalo - kapka 2, trojúhelník 3, čtverec na roh 4....) Rozčarování je veliké, protože to stálo nemálo úsilí a času a herní měny, který lusknutím prstů zmizel.
    Že jsem to vervala do nesprávného vlákna se omlouvám. 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 23.04.2020
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    Ve spolku zmizely hráčům diamantové hodnoty koní. Nikde jsem to v oznamech nenašla, že by to mělo nastat. Tak to hlásím jako chybu (či něco, co se nepovedlo), a co nastalo u hodně lidí. A co dožralo hodně hráčů!
    Ahoj
    Vyčistěte historii prohlížení nebo zkusit anonymní okno nebo jiný prohlížeč a dej prosím vědět. Zeptám se na to.
    A prosím, piš buď do technických potíží nebo do diskuze o aktualizaci. Chápu, že vás to naštvalo ale nemusí být všechno v naštvávacím vlákně. Tohle je něco co souvisí s aktualizací nebo chyba po ní.
    A ještě co myslíš diamantové hodnoty? Nevidí tabulku v diamantové lize?
    vyzkoušeno, nepomohlo... Myslela jsem chovnou hodnotu (nebo jak se to přesně nazývalo - kapka 2, trojúhelník 3, čtverec na roh 4....) Rozčarování je veliké, protože to stálo nemálo úsilí a času a herní měny, který lusknutím prstů zmizel.
    Že jsem to vervala do nesprávného vlákna se omlouvám. 
    Ahoj
    Je to chyba ohlášená k opravě. Kdy to bude nevím.

    Podívej se sem
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4260505/#Comment_4260505
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    soutěžní úroveň nahradila chovnou hodnotu - naskakují mi tam nějaká čísla, ale nevím proč

    Ví někdo něco?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 24.04.2020
    japefi (CZ1) napsal(a):
    soutěžní úroveň nahradila chovnou hodnotu - naskakují mi tam nějaká čísla, ale nevím proč

    Ví někdo něco?
    Ahoj
    Že zmizela chovná hodnota, to je nahlášená chyba. Bude opravená ale nevím kdy. Soutěžní úroveň a soutěžní body zkušeností to nenahradily, ty souvisí s protivýzvami.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4260505/#Comment_4260505
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 24.04.2020
    Jsem si až teď všiml, že pro masochisty byla aplikována těžba v dole o další rudy. K tématu, jak jsme zasypváni běžnými cerifikáty, jsem se už vyjářil v Co mne dneska naštvalo(22.4.) Fantastické, když ještě lv dolů se zvedá za zlaté. Výroda ingotů je zase cílena na kupující zlatkře, a doba těžby u cerošů se zkracuje s lv dolu. "Buhaha" by řekl Rychlonožka, normárn hráči si můžou okusovat nehty, až po dvou dnech si můžou dovolit vytěžit nějakou jinou rudu, než s certifikátem. Líbí se vám toto rozšíření hry?
    Omlouvám se, ale tato poznámka k novému rozšížení KR je jen okrajová. U mne už zatrženo "ignorovat koně" několik dní. A bude se ladit (božíčku, to je zase výmysl, továrny vyrábějí až do roztrhání, pokud mají volný místo ve skladu,pak se i sami sklidí aby se pak šprajcli na nedostatku materiálu, tak to by se taky mohly sami přepnout na produkt, kde je materiál k dispozici), opravovat(ha zvětšení skladových zásob již proběhlo), ale efektního zjednodušení KR se stejně nedočkáme.

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    hodnoty pro úrovně ve zlaté lize opět nově - v jedné hře jsem byl v lvl 1 pak 2  a jsem opět jedna

    halelujá
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tak nám zlevnili pěstování pařezů. Ne že by to pro mne k něčemu bylo, sklady plné, nic nevyrábím. Stále jsem nepochopil a nikdo mi tu ani neodpověděl, jak mám přehodit kamaše za jiné kamaše u vybraného koně. Nikde není přehled, jjaké vybavení vlastně konkrétní kůň má na sobě. Nic, odcházím opět pod kanálovou mřížku.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Tak nám zlevnili pěstování pařezů. Ne že by to pro mne k něčemu bylo, sklady plné, nic nevyrábím. Stále jsem nepochopil a nikdo mi tu ani neodpověděl, jak mám přehodit kamaše za jiné kamaše u vybraného koně. Nikde není přehled, jjaké vybavení vlastně konkrétní kůň má na sobě. Nic, odcházím opět pod kanálovou mřížku.
    Ahoj
    jak vybavit koně:

    Tohle mám pro koně vyrobené v sedlářské dílně, z toho vybírám


    V přepravníku otevřu sezonu a zvolím protivníka a disciplinu, vybavení koni dávám do těch políček se zeleným +


    Vybrala jsem dostihy a koni dala silné dostihové sedlo, chci to změnit, takže kliknu na červený křížek u toho sedla = odebrat vybrané předměty



    A vybrala jsem mu rychlé dostihové sedlo. vybavení vidíš u každého koně, kterému ho přidělíš v dané disciplině, když si těma malýma šipkama pod koníkem přepínáš svoje koně.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    netuším co se na koňské farmě děje
    - sklízím stromy - zdvojnásobilo se mi množství plodů
    - co sklidím, to se do skladu dílen nepřípíše
    - dílna vykazuje  nulový stav surovin a přesto vyrábí
    -sklad výrobků je 0/-1 - přesto mi to píše, že je sklad plný

    tak tomuto už opravdu nerozumím


  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    japefi (CZ1) napsal(a):
    netuším co se na koňské farmě děje
    - sklízím stromy - zdvojnásobilo se mi množství plodů
    - co sklidím, to se do skladu dílen nepřípíše
    - dílna vykazuje  nulový stav surovin a přesto vyrábí
    -sklad výrobků je 0/-1 - přesto mi to píše, že je sklad plný

    tak tomuto už opravdu nerozumím


    No, to je.
    Ta chyba s výrobou a sklizní je hlášená. Kdy to opraví nevím.
    Poslala jsem pro jistotu i tvůj post.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ta chyba s výrobou a sklizní je hlášená. Kdy to opraví nevím. Poslala jsem pro jistotu i tvůj post.
    tak 2x čištěno, restart a sklady se srovnaly. Stromy plodí více, to zůstalo.
    stejně mi to nesedí- tahle farma je tak trochu mimoň - dělat na každý dostih nové a nové rozdílení - ne, to nemusím.
  • mery234 (CZ1)mery234 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    Nevím jestli je to chyba,ale sklidila jsem důl a žádná ruda se nepřipsala,aspoň v huti se nic neukázalo a nedá se tam nic vyrábět,mohl by mě prosím někdo vysvětlit jak to stou rudou je,děkuji.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    mery234 (CZ1) napsal(a):
    Nevím jestli je to chyba,ale sklidila jsem důl a žádná ruda se nepřipsala,aspoň v huti se nic neukázalo a nedá se tam nic vyrábět,mohl by mě prosím někdo vysvětlit jak to stou rudou je,děkuji.
    Ahoj
    Je to stejné jako kydž sklízíš ze stromů, jen sebereš z dolu. V huti se dělají ingoty, automaticky, jen můžeš přepínat druhy.
    Pokud v huti nic není zkus jako Japefi vyčistit historii prohlížení, třeba si to dá říct.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    jak vybavit koně:

    A vybrala jsem mu rychlé dostihové sedlo. vybavení vidíš u každého koně, kterému ho přidělíš v dané disciplině, když si těma malýma šipkama pod koníkem přepínáš svoje koně.
    Tak tam jsem takjy došel. Ale to se týká sedel. To jako můžu dát jen  jeden předmět a to sedlo? Protože boty ani kamaše hlasí, že nelze je použít(sedlo tam ani mometálně v zásobách nemám) Navíc poznámka , že vybavení patří do jiné disciplíny, tak tomu už vůbec nerozumím.
    Původně jsem si myslel, že můžu přiřadit alespoň 2 věci(jak bylo před update, a taky jsem se 2 věcmi závodil).Znamená to, až budu mít někde nějaké pidičíslo,tak můžu přidat další předmět(zelené +)? A zatím můžu vyrábět jen sedla do zblbnití? A co teda pak ještě znená to lomítko?
    Omlouvám se, ale je to celkově složité, neintuitivní, čert by se v tom vyznal. Navíc bych byl rád, kdyby opravili nebo zrušili zavádějící animaci, kdy kůň "podle kamerového záznamu" jasně zvítězí o celou délku,aby se pro "doping" dočkal prohry, A o tom  přehazování zatržítek se tu už taky psalo. Člověk si po chvilce vůbec není jistej, jakýho koně vybavuje a čím.

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    jak vybavit koně:

    A vybrala jsem mu rychlé dostihové sedlo. vybavení vidíš u každého koně, kterému ho přidělíš v dané disciplině, když si těma malýma šipkama pod koníkem přepínáš svoje koně.
    Tak tam jsem takjy došel. Ale to se týká sedel. To jako můžu dát jen  jeden předmět a to sedlo? Protože boty ani kamaše hlasí, že nelze je použít(sedlo tam ani mometálně v zásobách nemám) Navíc poznámka , že vybavení patří do jiné disciplíny, tak tomu už vůbec nerozumím.
    Původně jsem si myslel, že můžu přiřadit alespoň 2 věci(jak bylo před update, a taky jsem se 2 věcmi závodil).Znamená to, až budu mít někde nějaké pidičíslo,tak můžu přidat další předmět(zelené +)? A zatím můžu vyrábět jen sedla do zblbnití? A co teda pak ještě znená to lomítko?
    Omlouvám se, ale je to celkově složité, neintuitivní, čert by se v tom vyznal. Navíc bych byl rád, kdyby opravili nebo zrušili zavádějící animaci, kdy kůň "podle kamerového záznamu" jasně zvítězí o celou délku,aby se pro "doping" dočkal prohry, A o tom  přehazování zatržítek se tu už taky psalo. Člověk si po chvilce vůbec není jistej, jakýho koně vybavuje a čím.

    Neomlouvej se, nemáš za co. Je to složité.
    To přiřazování platí pro všechny předměty. Ale ne každý předmět můžeš použít pro každého koně. U sedel to je celkem dobré, ty jen u každé překážky pro každou disciplinu zkrátí čas. U dalších věcí to už musíš hlídat, fungují na konkrétní překážku a disciplinu (to se nemění) ale mají podmínku - vyžadují určitou vlastnost u koně nebo volné místo pro vlastnost. Takže je třeba se podívat na popis při výrobě a vyrobit to co můžeš na koně použít.
    Můžeš u každé discipliny přiřadit 3 předměty (pro danou disciplinu a koně). V sedlářské dílně jdou ty předměty vylepšovat = použije to určitý počet obyč. předmětu a další věci a vyrobí to vylepšený předmět (zkrátí více čas) tohle jsem zatím udělala se sedlem. Nemám moc času, no.

    Máme 3 discipliny - parkur, drezuru a dostihy. V každé disciplině jsou 3 překážky. U každého předmětu můžeš vyrábět určitý počet pro disciplinu u sedel, kamaší, čepic a podsedlových deček 6 vždy po dvou druzích pro každou překážku, boty 3 druhy - jeden pro každou překážku. A jen u sedel není žádná podmínka (omezení použití) podle vlastnosti koně.
    Takže u dostihů musíš vybírat z předmětů určených pro dostihy a podobně u ostatních disciplin.

    To lomítko za přiřazeným předmětem znamená počet předmětů doporučených použít v soutěži / počet předmětů, které jsi použil, když je červené nebo počet předmětů, které máš na skladě (je pak černé).
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Vsimol som si, ze je kopec ludi stratených vo vyrobe konských postrojov tak sa pokusim osvetlit (skor este viac skomplikovat) využitie výrobkov z pece - to su tie farebne tehlicky

    Ikona podkovy (sipka hore) sa otvori po vylepseni dielne na uroven 2.
    info o výrobe noveho naradia (sipka v strede) sa zobrazi po kliknuti na konkretne naradie
    dolna sipka ukazuje ake surovniny potrebujete na pripravu vylepseneho naradia - mimochodom je to fajn sposob ako utratit enormne mnozstvo standardnych surovin ako su koze a bavlna lebo je ho treba namraky

    dufam ze som nieco ozrejmil prajem prijemne sutazenie s vetrom vo vlasoch  :p
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 03.05.2020
    :-)))) Fajn, perpetum mobile pokračuje  ve větším měřítku(jasně kam strkat všechny ty nesmysly co se vyrobí).
    pexi (CZ1) napsal(a):
      U dalších věcí to už musíš hlídat, fungují na konkrétní překážku a disciplinu (to se nemění) ale mají podmínku - vyžadují určitou vlastnost u koně nebo volné místo pro vlastnost. Takže je třeba se podívat na popis při výrobě a vyrobit to co můžeš na koně použít.

    Máme 3 discipliny - parkur, drezuru a dostihy. V každé disciplině jsou 3 překážky. U každého předmětu můžeš vyrábět určitý počet pro disciplinu u sedel, kamaší, čepic a podsedlových deček 6 vždy po dvou druzích pro každou překážku, boty 3 druhy - jeden pro každou překážku. A jen u sedel není žádná podmínka (omezení použití) podle vlastnosti koně.
    Takže u dostihů musíš vybírat z předmětů určených pro dostihy a podobně u ostatních disciplin.

    Fajn, totál maglajz. Ale stejně mi nejde do hlavy proč nemůžu přiřadit Vytrvalost mám jako vlastnost  To se bavíme o efektech šlechtění?.Stále píše, že koně nelze tímto předmětem vybavit.
    Tak proč jsem to vyrobil ?Kůň je dostihový.
    PS: vedle sedla jsem mohl přiřadit dečku a přilbu, ne že by mi to v závodě pomohlo, no alespoň nějaké světlo na konci tunelu
    (nakročí-li kůň u startu levou přední, bude utracen)

    Post edited by JZDman (CZ1) on
Sign In to comment.