Domů Czech Technické problémy & bugy

chyby po aktualizaci 29.4.2020

2

Komentáře

  • Poštoránek (CZ1)Poštoránek (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    upraveno 29.04.2020
    Jsem na tom stejně, zmizela farma sladkostí a vše nad farmou. Vymazání historie ani jiný prohlížeč nepomohl!
    Body a odměny se připisují.

    Edit: Využívej prosím možnost upravit příspěvek, místo psaní několika příspěvku za sebou
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • montacek (CZ1)montacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Ráda bych informovala Bobby2, že nepomohlo ani vymazání historie ani jiný prohlížeč ani následovné restartování, tak jestli ví něco jiného než kritizovat "vlákna", byla bych ráda...

  • anička 62 (CZ1)anička 62 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    co se to děje ???Vše se ztratilo
  • montacek (CZ1)montacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Zároveň se chci omluvit Radkovi, omylem jsem vymazala jeho zprávu, ale odpověď má výše - nevím jak dál
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    montacek (CZ1) napsal(a):
    Ráda bych informovala Bobby2, že nepomohlo ani vymazání historie ani jiný prohlížeč ani následovné restartování, tak jestli ví něco jiného než kritizovat "vlákna", byla bych ráda...

    Zmizelo vše z parkoviště , co mne dnes naštvalo , Nelze se připojit do Big Farm , nechce najet hra
    technický problém , aktualizace z 29.4.2020   -   zdá se Ti to málo vláken o jednom problému?
    Řešení je - čekat, až se uráčí to opravit.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    upraveno 29.04.2020
    Ahoj,taky mám úplně prázdno.Zmizelo silo,snová,za plotem úplně prázdno.To je dobrý,když je rozběhnuté tolik soutěží,to se zase povedlo.Jo a cukrová dočasná farma je taky v tahu
  • 44ella (CZ1)44ella (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    A na koňském ranči probíhá nikdy nekončící trenink. To je tedy   s í l a .
  • A také na konském ranči v továrnách nula surovin a suroviny ze stromů nejdou sklízet, tahle udržba byla na dvě věci.
  • GoodSara6 (CZ1)GoodSara6 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj, taky po aktualizaci nemám Snovou, soutež atd, přijde mi to jako kdybych začínala, přihlásila jsem se ze tří jiných web prohlížečů vymazala historii a nic stále to samé jako bych měla prázdnou farmu 
  • 44ella (CZ1)44ella (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Proč to neopraví? To jsou všichni na obědě?
  • draha49 (CZ1)draha49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    Ahoj, parkoviště zeje prázdnotou a myslím, že naše stížnosti je vůbec nezajímají, nebo vůbec nečtou, prostě binec
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
  • Po druhé aktualizaci kůn trénuje stále dál i když je tam hvězda že dotrénoval,nejde ho vyzvednout a běhá stále dál.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 29.04.2020
    to zas museli do hry rýpat, když jede silo? To si nemohli odpustit, a vydržet, než to skončí? Kdo nám nahradí běžící bonus, který půl dne běžel na nic! A to, že lidé mohli na silu si přičíst jeden rychlostní bod, a teď mají houby, je taky nezajímá, pány vývojáře, co? :-(  A ztracený čas při dokončování dobrodružství, který teď bude chybět, nám taky nikdo nenahradí!  Ať se jdou raději projít v dešti, protože mají přehřátý systém z toho sezení doma!
  • 44ella (CZ1)44ella (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Ještě stále trénuje jeden kůň, již 6 hodin. Promiňte, ale to jsou opravdu packalové!!!!! 
  • Robo Masa (CZ1)Robo Masa (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ukončil se mi trénink koně a nelze jej skončit a tím  pádem začít nový.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Robo Masa (CZ1) napsal(a):
    Ukončil se mi trénink koně a nelze jej skončit a tím  pádem začít nový.
    Ahoj
    Odpověď polské moderátorky na problém s tréninkem koní:

    ahoj
    Trénink nemůžete dokončit, protože ukazuje špatného koně.

    V dialogovém okně musíte koně přepnout a poté dokončit výcvik.
    Diana
  • BeruskaVerka (CZ1)BeruskaVerka (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Dobrý den, nelze mi odebrat  u dvou koní odměnu za trenink nereaguje na odběr .Tím mám stále v soupisu farem zeleně zbarvené že je něco hotové. Je možné toto odstranit? Děkuji předem  BeruskaVerka  CZECHFARMTEAM

  • alik54 (CZ1)alik54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Dobrý kompenzace došla a opět nový problém koníci asi padnou !!!  Nejde ukončit trénování!!
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Dobrý den, nelze mi odebrat  u dvou koní odměnu za trenink nereaguje na odběr .Tím mám stále v soupisu farem zeleně zbarvené že je něco hotové. Je možné toto odstranit? Děkuji předem  BeruskaVerka  CZECHFARMTEAM

    Ahoj
    Odpověď polské moderátorky na problém s tréninkem koní:

    ahoj
    Trénink nemůžete dokončit, protože ukazuje špatného koně.

    V dialogovém okně musíte koně přepnout a poté dokončit výcvik.
    Diana
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Po druhé aktualizaci kůn trénuje stále dál i když je tam hvězda že dotrénoval,nejde ho vyzvednout a běhá stále dál.
    alik54 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý kompenzace došla a opět nový problém koníci asi padnou !!!  Nejde ukončit trénování!!
    Ahoj
    Odpověď polské moderátorky na problém s tréninkem koní:

    ahoj
    Trénink nemůžete dokončit, protože ukazuje špatného koně.

    V dialogovém okně musíte koně přepnout a poté dokončit výcvik.
    Diana
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    44ella (CZ1) napsal(a):
    Ještě stále trénuje jeden kůň, již 6 hodin. Promiňte, ale to jsou opravdu packalové!!!!! 
    Ahoj
    Odpověď polské moderátorky na problém s tréninkem koní:

    ahoj
    Trénink nemůžete dokončit, protože ukazuje špatného koně.

    V dialogovém okně musíte koně přepnout a poté dokončit výcvik.
    Diana
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    No jestli někdo děláte koně, tak tam je to taky super....ty dílny- nedá se nic vyrábět protože máte údajně plné sklady a nic když sklidíte stromy nenaskčí jako že je výrobní matroš........ale přestože tedy máte plné sklady, tak  sedlářská dílna nevyrábí nic z důvodu, že nemáte žádný materiál z těch výrobních budov....úplně na palici....teď jsem sklidila houby a to listí....přestože sklidila ...ve skladu či čem dál nuly a není z čeho vyrábět.


     ...

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak nevím, jak komu, ale mně se kompenzační balíček nepřičetl. Ani po restartování, ani po vyčištění.
    Takže zase podpora. Už si připadám, že Bruce je můj brácha, jak často mu píšu  :Jo - měl jsem na balíček upozornění, že je jim líto.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Jayne (CZ1) napsal(a):
    No jestli někdo děláte koně, tak tam je to taky super....ty dílny- nedá se nic vyrábět protože máte údajně plné sklady a nic když sklidíte stromy nenaskčí jako že je výrobní matroš........ale přestože tedy máte plné sklady, tak  sedlářská dílna nevyrábí nic z důvodu, že nemáte žádný materiál z těch výrobních budov....úplně na palici....teď jsem sklidila houby a to listí....přestože sklidila ...ve skladu či čem dál nuly a není z čeho vyrábět.


     ...

    Ahoj
    Poslala jsem to dál, budou to opravovat. Kdy, to netuším.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    mizuki (CZ1) napsal(a):
    Mazlik666 (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    né, nejsem naštvaný - spíše potěšen - konečně nás vyslyšeli a zrušili úplně všechno - povedená aktualizace

    jen proč když nechali zrychlení za rybky , tak se nevztahuje na stavbu ,ale jen na produkci

    tlesk, tlesk - to se povedlo
    souhlasím stebou 
    když to dáš předělat tak čas skočí přestavby na polovinu, byť se tváří než potvrdíš přestavbu, že to bude původní čas
    neriskoval jsem to - 44 hodin mi přišlo dlouhé - příště to vyzkouším na nějaké dekoraci
    tohle zjištění je pro mne pozdě - zrychlení je pryč
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    na té koňské farmě...dál a dál...sklidíte stromy...a v těch výrobách vám nic nenaskočí...ani houby, ani listí, vlnovec nic...tak není z čeho vyrábět ...přesto mám plné sklady to ještě z doby před aktualizací..........a jdete do sedlářské dílny ...chcete vyrábět třeba sedlo...ale přestože jsou plné sklady...nelze nic udělat...protože tady vám to píše nuly...to je prostě k zešílení...sklízíte a je to jako by jste nedělali nic a nic s tím není možné udělat!!!!
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Jayne (CZ1) napsal(a):
    na té koňské farmě...dál a dál...sklidíte stromy...a v těch výrobách vám nic nenaskočí...ani houby, ani listí, vlnovec nic...tak není z čeho vyrábět ...přesto mám plné sklady to ještě z doby před aktualizací..........a jdete do sedlářské dílny ...chcete vyrábět třeba sedlo...ale přestože jsou plné sklady...nelze nic udělat...protože tady vám to píše nuly...to je prostě k zešílení...sklízíte a je to jako by jste nedělali nic a nic s tím není možné udělat!!!!
    Ahoj
    Už jsem ti odpověděla, opravdu není nutné to psát několikrát.
    Problém jsem předala, odpověděli, že to budou opravovat.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 03.05.2020
    Tak a máme to z5. Umluvné, jak se dalo čekat.Dobytek opět utichl, tak předpokládám  další troúhelníček.


    29.4.2020 19:58

    Bože můj, takovou drzou oblíbenou nabídku jsem fakt neviděl. Opravdu nemám doma tiskárnu na falešný certifikáty na zlato.Fakt by mne zajímalo,v který hlavě se tohle rodí, a co se v ní vůbec honí. Asi aby jsme si spočítali, co nám dali za omluvu.
    ("Chocholoušek, jeden urgentní příjem !!!")

    Edit: používej prosím upravit příspěvek, ne multipost
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    to zas museli do hry rýpat, když jede silo? To si nemohli odpustit, a vydržet, než to skončí? Kdo nám nahradí běžící bonus, který půl dne běžel na nic! A to, že lidé mohli na silu si přičíst jeden rychlostní bod, a teď mají houby, je taky nezajímá, pány vývojáře, co? :-(  A ztracený čas při dokončování dobrodružství, který teď bude chybět, nám taky nikdo nenahradí!  Ať se jdou raději projít v dešti, protože mají přehřátý systém z toho sezení doma!
    shrnutí 
    - propadlý běžící bonus osobní i spolkový, propadlý rychlostní bod, ztráta času při dokončování týdenních akcí
    - ztráta z plodin, komodit připravených pro silo = většinou prodaných za směšnou cenu
    - prodloužení času pro plnění kontraktů = neotevření nových = opět prodání za směšné ceny
    - špatný popis pro využití zrychlení - stavby = nepostavení plánovaných staveb
    - zmizení cukrové farmy = bez komentáře - jen taková maličkost - chybějící vějíře mohou na konci chybět pro MS

    souhlasím, že použitý odpustek jako omluva je fakt dost málo - problémů to hráčům, spolkům způsobilo výrazně více

    trochu jsem se těšil, že to zkusí udržet třeba do konce týdne - no dobře - to je utopie

    na konec bych přidal otázku - jak GGS kompenzovala stav, kdy zaplacenou službu - turbo sečku nemohli hráči používat plnohodnotně více než týden - odpovím nijak
Sign In to comment.