Domů Czech Technické problémy & bugy

chyby po aktualizaci 29.4.2020

montacek (CZ1)montacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
upraveno 30.04.2020 v Technické problémy & bugy
Tak opět proběhla údržba a aktualizace... Zmizela mi sladká farma, silo, soutěž, vše, co bylo k dispozici...
Post edited by pexi (CZ1) on
«13

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    A zase povedená údržba. Prázdné parkoviště a silo už asi stojí.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    né, nejsem naštvaný - spíše potěšen - konečně nás vyslyšeli a zrušili úplně všechno - povedená aktualizace

    jen proč když nechali zrychlení za rybky , tak se nevztahuje na stavbu ,ale jen na produkci

    tlesk, tlesk - to se povedlo
  • BohunkaPr (CZ1)BohunkaPr (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Ahoj, silo nejede, snová není a zkrácení času výstavby jako odměna ze zlatých rybiček nefunguje. Povedená údržba !!!
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    také silo   nefunguje, a bonus běži .Prázdné parkoviště máme.
  • alik54 (CZ1)alik54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Ahoj taky prázdné parkoviště stánky nikde ani snová nejde.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    taky prázdné parkoviště PC vyčištěné a restartované a nic fakt at už jdou do háje
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    upraveno 29.04.2020
    tez mi vse zmizelo. ale na pozadi to udalosti asi registruje - vypadavaji mi kyticky pri sklizeni poli

    cukrova farma - vypada to, ze je uplne fuc

    konske zavody - pryc

    mistrovstvi vypada, ze na pozadi pokracuje

    silo je taky asi uplne v cudu
    Post edited by Laiena (CZ1) on
  • Mazlik666 (CZ1)Mazlik666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    japefi (CZ1) napsal(a):
    né, nejsem naštvaný - spíše potěšen - konečně nás vyslyšeli a zrušili úplně všechno - povedená aktualizace

    jen proč když nechali zrychlení za rybky , tak se nevztahuje na stavbu ,ale jen na produkci

    tlesk, tlesk - to se povedlo
    souhlasím stebou 
  • BohunkaPr (CZ1)BohunkaPr (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Nejde ani cukrová farma, pouze se zkrátil čas produkce. Bonus doběhne a kde nic tu nic. 

  • malá matka (CZ1)malá matka (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    Ahojte, po údržbě nemám nic za plotem. ani lis, nic, nemůžu  na snovou farmu. není ani vstup na snovou z mapy. Není cukrová. Co to bylo za údržbu? 
    děkuji za vysvětlení
    mala matka
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 29.04.2020
    Tak to je konečně kolaps na n-tou. Stánky srovnány se zemí, akce vylatěly no luftu a cukráři zmizeli v prachu dějin. Tanuki a šikmooký Omar už leží v karanténě.Koně šli do koňskejch salámů. Slepice přestali kdákat a a krávy buček. Jen zlověstné hlučení z dáli(asi vítr z hor).
    Jen červené vikřičníky se drží jako klíšťata.
    Upřímne by tento stav mohl trva aslepoň týden. Díky bohu za klid. Čekáte na masnou kompenzci(pár fialek žrádlo pro slépky, eventuleně pár zelených semen) ? :-))))))
    Pochopitelně jsem vyčistil co se dalo, naskočil stánek s Mistrovstvím. U Doc. Choloulouška mají ovšem plno už od posledně.Další klienty snad někdy v listopadu, což ovšem není vůbec jisté.

  • malá matka (CZ1)malá matka (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    Je to na Bohnice, co to bylo za údržbu? Není nic za plotem, nemůžu na snovou farmu. To mne dnes hodně naštvalo.
  • ManagerKytka (CZ1)ManagerKytka (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    I já mám stejný problém jako mala matka. Navíc nejde poslat koně na další trénink a vyzvednout z předešlého. Ať to rychle napraví,chci hrát dočasnou farmu a tam stavím a zrovna mi dojíždělo vylepšení...takto promrhám plno času...co kompenzace v podobě zkrácení času vylepšení, nebylo by???
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Hra naběhne - jde o technický problém.
  • Hanyzek (CZ1)Hanyzek (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Je fajn že hraju baličku, ale není vidět silo ... bonusy běží, ale nejde hrát .. vsadím se, že nákup zlatých funguje perfektně ....
  • mimithea (CZ1)mimithea (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Po dnešní údržbě není na farmě žádná akce je tam prázdno..Asi po půl hodině tam naskočilo jen celosvětové mistrovství..Všechno mám rozjeté a můžu to zabalit tak co s tím ? Čekat jako vždy třeba i 24 hodin jako posledně nebavka...
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    A co třeba pročíst Fórum a nezakládat zbytečně další vlákno?
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    no vyčistila jsem historii ,dala restart nic ,pusto prázdno, asi všechno sežral covid-19 :D
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    Nejen že se nelze připojit ale i ve hře je binec.Zmizely nám všechny ikony z parkoviště a tím i všechny soutěže.a také nedokončená hra skauti.
  • mimithea (CZ1)mimithea (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Jsou to technické problémy tak to píšu sem tady to patří a nebudu projíždět celé forum kde kdo co psal
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    A třeba tohle vlákno je co? - technický problém
    Pak se tady nikdo v ničem nevyzná.
  • kytickaa (CZ1)kytickaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Po dnešní aktualizaci zmizely soutěže,stánky.Byla soutěž těžce pracujících-také tam není,chybí ostrovní farma sladkostí.Děkuji za odpověď.
  • malá matka (CZ1)malá matka (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    bedru (CZ1) napsal(a):
    no vyčistila jsem historii ,dala restart nic ,pusto prázdno, asi všechno sežral covid-19 :D
    Kdo ví, kdo to sežral, někdo komu hrabe v karanténě. Se nudil, tak udělal údržbu a vyčistil farmu úplně ode všeho, není tam kromě stánku mistrovství nic. 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Páté vlákno o tom samém problému. Lidi - umíte taky číst?
  • Danny966 (CZ1)Danny966 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    kdyby aspoň venku nepršelo , šel bych k ťamanům na lahváče , alo co teď ? hra nejde , v tv jenom covid , spát už mě nebaví , těžkej život ...
  • montacek (CZ1)montacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Nemám ani farmu snů.. Už mě to fakt nebaví.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    A založila o tom šesté - naprosto zbytečné vlákno.
  • Lenka (CZ1)Lenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Dnešní údržba stála za to.Z parkoviště zmizelo vše.Cukrová farma taky v háji.Místo aby se to vylepšovalo,tak se to kazí.
  • mizuki (CZ1)mizuki (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    upraveno 03.05.2020
    Mazlik666 (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    né, nejsem naštvaný - spíše potěšen - konečně nás vyslyšeli a zrušili úplně všechno - povedená aktualizace

    jen proč když nechali zrychlení za rybky , tak se nevztahuje na stavbu ,ale jen na produkci

    tlesk, tlesk - to se povedlo
    souhlasím stebou 
    když to dáš předělat tak čas skočí přestavby na polovinu, byť se tváří než potvrdíš přestavbu, že to bude původní čas

    29.42020 13:50
    tak druhá aktualizace za den a opět není 100%. Nějak mi chybí u ozdoby ve Zlatém týdnu, za sbírání květů do spokojenosti vesnice, úsměvy. Ráno tam bylo 12 a nyní 0. Tak spravili něco a něco opět není jak bylo před první aktualizací 

    edit: používej prosím upravit příspěvek

    Post edited by pexi (CZ1) on
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    upraveno 29.04.2020
    Ahoj taky nemám nic a více lidí :((((

    Dokonce ,když dám něco na pole tak mi hned vyroste na sklízení ,jen jsem si nevšimla jesti to bere zlatky .

    Edit: Prosím využívej možnost upravit příspěvek
    Post edited by pexi (CZ1) on
Sign In to comment.