Domů Czech Technické problémy & bugy

technický problém

245

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Alčazv (CZ1) napsal(a):
    Prosím tě taky to mám v angličtině ale jen něco a nevím čemu říkáš anonimní okno. Už jsem zkusila vše a nic,verzi tam mám starou a nevím co stím. Díky za odpověď.
    Ahoj
    Pokud máš starou verzi musíš vymazat historii prohlížení v prohlížeči. Nevím jaký máš ale tady na foru je na to návod. Tady: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/147606/mazani-cookies-a-historie-prohlizeni#latest
    Nebo pokud používáš CCleaner tak to vyčisti s ním.
    Anonymní okno: v Google chrome otevřeš takto: vpravo nahoře(pod křížkem na zavření) jsou tři svislé tečky - klikni, otevře se tabulka a třetí shora je nové anonymní okno, klikni. Pak už jen zadáš adresu https://bigfarm.goodgamestudios.com/
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Nevím co se zase děje,ale neustále vypadává hra.Zkoušel jsem to už ve 4 prohlížečích a všude to je stejné. To už je zase na palici.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    dedl (CZ1) napsal(a):
    Nevím co se zase děje,ale neustále vypadává hra.Zkoušel jsem to už ve 4 prohlížečích a všude to je stejné. To už je zase na palici.
    Ahoj
    Nevím o ničem. Zkus vyčistit historii a PC od bince. Pokud jsou potíže jen s hrou
  • klapalka (CZ1)klapalka (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Proč jsou semena z vesnice spolu farmářů poloviční????
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    klapalka (CZ1) napsal(a):
    Proč jsou semena z vesnice spolu farmářů poloviční????
    Ahoj
    Co tím myslíš?
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    klapalka (CZ1) napsal(a):
    Proč jsou semena z vesnice spolu farmářů poloviční????
    Asi je sucho :-))
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    zajímalo by mne proč nemůžu vyrobit dostihové boty když mám konečné číslo 30 ale vyrobím pouze 17 potom vyhazuji materiál oknem ven a boty nebřibudou = takže opět nedokonalé - na co jsou ty blbý dotazníky? jsou postavené na hloupých otázkách myslím , že by stačilo si přečíst chyby ve hře od hráčů - pokud bude vylepšení fungovat tak jak má budou hráči spokojený a nemusí být dotazníky
  • Viktoris (CZ1)Viktoris (CZ1) CZ1 Komentářů: 58
    Dobrý den, všechny ikonky na dolní liště fungují, ale při kliknutí na ikonu stodoly, abych mohla přidat různé věci, které se tam nacházejí, tato ikonka nefunguje a NIC se mi neotevře. Co mám dělat prosím? Viktoris
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Přijatá odpověď ✓
    Viktoris (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, všechny ikonky na dolní liště fungují, ale při kliknutí na ikonu stodoly, abych mohla přidat různé věci, které se tam nacházejí, tato ikonka nefunguje a NIC se mi neotevře. Co mám dělat prosím? Viktoris
    Ahoj
    U mě stodola funguje všude. Dej sem prosím screen.
    Zkus vyčistit historii prohlížení nebo jiný prohlížeč a dej vědět.
  • Viktoris (CZ1)Viktoris (CZ1) CZ1 Komentářů: 58
    Co je to screen?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Viktoris (CZ1) napsal(a):
    Co je to screen?
    "fotka" tvojí obrazovky s hrou, když chceš otevřít stodolu
  • Viktoris (CZ1)Viktoris (CZ1) CZ1 Komentářů: 58
    ale jak se to dělá?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Viktoris (CZ1) napsal(a):
    ale jak se to dělá?
    No, asi nejjednodušší bude: otevři si na nové kartě CtrlV.cz, potom udělej ve hře sreen toho co potřebuješ - tlačítko Prt Scr. Pak jdi do toho okna CtrlV.cz, zmáčkni současně klávesu Ctrl + v. Udělá ti to obrázek, okopíruješ odkaz a dáš ho do příspěvku.
  • Viktoris (CZ1)Viktoris (CZ1) CZ1 Komentářů: 58
    Přijatá odpověď ✓
    aha, moc děkuji
  • Viktoris (CZ1)Viktoris (CZ1) CZ1 Komentářů: 58
    Právě teď se to otevřelo nám všem, ale na naší farmě to nikomu od rána nefungovalo. Moc děkuji za cenné rady, ale chyba byla zřejmě v Big. Viktoris
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Jo dotazníček, zase všeobecné dotazy prakticky k ničemu, nic konkrétního. Fakt by mne zajímalo, jak a co vlastně vyhodnocují, maximálně tak počet došlých odpovědí a jestli kupuji zlatky(což byl hned jeden z prvních dotazů),.
  • Bugy (CZ1)Bugy (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Ahoj, ráda bych si koupila na květinové farmě pozemek, ale píše mi to, že nemám dost peněz. A já mám.
    Lze spravit ?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Bugy (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, ráda bych si koupila na květinové farmě pozemek, ale píše mi to, že nemám dost peněz. A já mám.
    Lze spravit ?
    Ahoj
    Zkus aktualizovat stránku nebo vymazat historii + cookies v prohlížeči a dej vědět.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    nic se nezměnilo - jen uběhlo 5 dní ale chyby stále stejné - jo dotazníček byl pěkný potřebují vědět kolik zlatek se kupuje
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Opět problém  s bednama za farmářskou ligu, stále to samé při otvírání.
  • vendy 09 (CZ1)vendy 09 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    nelze zadat novou výstavbu - zaseknuto ---  vendy 09
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    vendy 09 (CZ1) napsal(a):
    nelze zadat novou výstavbu - zaseknuto ---  vendy 09
    prosím o screen
    pokud je zaseklá původní stavba a na ukazateli času jsou nuly někdy stačí přejít na jinou farmu a zpět nebo aktualizovat stránku nebo se znovu přihlásit do hry. Pokud ne čistit historii prohlížení.
  • Mazlik666 (CZ1)Mazlik666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Zdravím nevím co máte za chybu ale zmizelo mi všechno zelené hnojivo na stromy, už mě to pěkně začína štvat co s tím furt děláte furt nějaké vylepšení a pak vám to furt vypadává udělejte si v tom pořádek 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Mazlik666 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím nevím co máte za chybu ale zmizelo mi všechno zelené hnojivo na stromy, už mě to pěkně začína štvat co s tím furt děláte furt nějaké vylepšení a pak vám to furt vypadává udělejte si v tom pořádek 
    Ahoj
    Nevím, možná jsi ho spotřeboval nebo pokud zmizelo ze stodoly, zkus se znovu přihlásit do hry. A trochu se rozhlédni po foru.
    Mě zase štve, že post o možné chybě končí ve vlákně co mě naštvalo. Od toho jsou technické potíže.
  • velky_zajic (CZ1)velky_zajic (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj,
    ta k včera jsem zjistil, že mi se koňský ranč vrátil o několik dní zpět. U koně mám o 60 bodů zkušeností méně.
    Kůň, který trénoval na spol. vesnici, je zpět ve stáji nedotrénovaný. Kůň, který byl křížen zmizel, ale objevili se opět rodiče. ... Přitom ráno bylo vše ok. Večer už ne, přitom to nevypadá, že by zmizely nějaké body nebo peníze.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 05.05.2020
    Problém v rybářské oblasti. Lovil jsem mečouny,127ks a nacpal jsem návnady na 60% navíc(směs ze zlatoploutvého tuňáka)+veterány. Loviště má 11% postih(kdyby veteráni selhali)  Návnady nefungují, loď přivezla 127ks. Nv , od kdy je to zmršené, ale tuchu jsem měl už delší dobu, tentokrál jsem si to napsal a zkontroloval.
    Též by mohli opravit nastavení Tón, který se nekorektně chová při přepnutí na jinou farmu. Buď mi hučí moře, nebo řechtají koně, aby po nějaké době všechna pakáž ztichla a zústanou je základní zvuky. Do normálu se to dá při zapnutí Hudba a jejím vypnutím,není to však trvalé.U externích farem se to tak chová už dlouho, teď je to u všech.
    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • qwerty11 (CZ1)qwerty11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Dnes kolem oběda. Zase asi dělali aktualizaci. Výsledek na hlavních hrách žádné suroviny mimo těch, které jsem právě sklidil, nemožnost pustit skoro cokoli, protože na to nejsou suroviny. Asi po hodině jsou suroviny z5, ale ne všechny.
    Začíná to být tak, že jsou problémy standard. Odbudou to, možná, nějakým "omluvným", ale znamená to, že je hlavní nepospíchat a necpat do urychlení zlato. Často jsou to vyhozené prachy.
    Třeba se zlepší, ale pochybuji.
  • fexovka (CZ1)fexovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 97
    taky Vám nejde turbosklízeč zaplacenej? Sázet hromadně jde, ale sklidit ne ..
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    fexovka (CZ1) napsal(a):
    taky Vám nejde turbosklízeč zaplacenej? Sázet hromadně jde, ale sklidit ne ..
    Ahoj
    Vyčisti historii prohlížení a cookies nebo použij CCleaner. Pokud se nic nezmění zkus jiný prohlížeč a dej vědět.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Tiež sa pridávam k tým zvukom fariem. Mám to isté ako JZDman. Zapnem hru a nejdu zvuky ako kvokanie sliepok, bučanie kráv... Keď otvorím a zavriem loď, tam hučí more. To isté s koňmi. Zavriem stajňu a furt mi erdžia kone na každej farme.

    Od doby ako skončil flash mi nejdú zvuky na dočasných farmách. Naskočia len vtedy, keď príde ten šulín s kolesom šťastia. Otvorím ho, zavriem a potom už je počuť tie tulene (pri zimných), lemury (ostrovná)... Ako nie, že by mi to extra vadilo, ale proste, čím viac sa snažia opraviť jedno, tým viac pokazia druhé.
Sign In to comment.