Domů Tým fóra

Moderátorský věstník

148

Komentáře

 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  Ahoj lidi.
  Jenom vám chci říct, že všechny chyby co jsou tady hlásím dál. Nebojte se, jenom to máme trochu komplikovanější. Pokud něco pošlete vy, dohlídejte odpověď a dejte to k nám na forum.
  Děkuji 
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  Ahoj
  od angličanů:
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/199783/support-form-issue

  V současnosti existují problémy s formulářem podpory.
  Hráči, kteří se snaží kontaktovat podporu přímo ze hry, by neměli mít žádné potíže, ale v současné době nefungují jiné cesty (např. Prostřednictvím webových stránek).
  Doufáme, že to bude vyřešeno zítra.

  Mezitím by měl kdokoli, kdo potřebuje vložit lístek, použít k tomu prosím tlačítko ve hře.

  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  ahoj
  od poláků
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4198685/#Comment_4198685

  Objevují se potíže s přihlášením na forum. Tým už pracuje na nápravě.
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  Ahoj
  Chyba v žebříčku farmy polární záře nebude opravena v průběhu trvání události.

  z polského fora, odpověď moderátora
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4201014/#Comment_4201014
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  Ahoj
  z polského fora
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4201433/#Comment_4201433

  Dnes v 13:00 (čas se může změnit, je plánovaná aktualizace. Přerušení hry bude něco kolem 40 minut.
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  upraveno 28.11.2019
  Aktualizace 2019/11/28 - Vánoční období 2019 na Big Farm začíná!

  Ahoj farmáři,
  Nejoblíbenějším obdobím roku pro všechny farmáře je sváteční období, které se blíží k vašim farmám! Všichni jsme nadšeni a těšíme se na Vánoce. To však neznamená, že zavřeme farmu a posadíme se se sklenkou svařeného vína, abychom si mohli vychutnat tento magický okamžik. Než se oddáme vánoční náladě, máme toho ještě hodně na práci, že? Příprava je klíčem k nejpříjemnější sváteční době roku! Připravte své farmy na magické vánoční svátky s nejnovější aktualizací.  Užijte si sváteční sezónu se spoustou vánočních překvapení
  Parkovací místo bude ozdobeno mnoha vánočními prvky. Některé stánky, jako je stan soutěže spolků farmářů, Vesnická slavnost a Akce těžce pracujících, budou mít slavnostní vzhled. Ceny v žebříčku budou aktualizovány a mezi odměnami za aktivitu budou také nové vánoční žetony, které můžete použít ve Svátečním kole štěstí. Kromě toho se celkové odměny za aktivitu zvýší o přibližně 50%! Sbírejte co nejvíce vánočních žetonů z těchto akcí a dopřejte si mnoho dárků!
  Nezapomněli jsme na oblíbené každoroční akce farmářů během Vánoc! Farmář George již uzavřel dohodu s Rudolfem, sobem Santa Clause! Těší se na návštěvu vaší farmy se spoustou skvělých dárků! Adventní kalendář a Sváteční dílna Santa Clause se vrací na vaše farmy s novými produkty!
  Nechte sněhové vločky dopadnout na vaše farmy!
  Všichni zemědělci vědí, že ve světě Big farm je vždy slunečno, což je dobré pro vaše zemědělství. Vše, co pro vánoční období potřebujeme, je SNÍH! Dnešní předpověď počasí říká, že ve světě Big farm bude během Vánočních svátků sněžit. Vaše farmy budou pokryty bílým chmýřím. Čeká vás ještě jedno překvapení: na vaši farmu padnou sněhové vločky! Spusťte povětrnostní efekty v nastavení a nechte na vaše farmy sněžit.
  Nový člen rodiny - turbo chovatel

  !!! Tato funkce bude v současné době k dispozici pouze na následujících serverech: IT, BR, TR a bude zavedena postupně na všechny servery !!!

  Jsme rádi, že vám můžeme představit novou funkci - Turbo chovatel, stejně jako další užitečné funkce, od nynějška můžete jediným tlačítkem přeskočit veškerou aktuální produkci. Turbo chovatel výrazně usnadní a urychlí život na farmě! Tlačítko bude umístěno pod Turbo sečkou na pravé straně obrazovky a bude k dispozici pro hlavní, gurmánskou a květinovou farmu a rybolov. Budete mít možnost získat slevu na náklady na přeskočení v závislosti na celkové době, kterou budete muset přeskočit.
  Ještě více změn v grafice
  Neustále pracujeme na vylepšení grafiky ve hře. Tato aktualizace také přinese některé změny. Farmář George nám řekl, že panel správy farmy shromažďuje plodiny a zemědělské stroje! Takže to zorganizujeme lépe, uspořádáme a vložíme nové police a zásuvky! Od nynějška bude na panelu správy zobrazen nový dialog, ve kterém uvidíte plodiny, semena a položky ze všech farem! Kromě toho budete odtud dokonce moci přímo prodávat a nakupovat zboží!   Kapitán Barnacle nám řekl, že dlouhý projekt stavby na hlavní farmě je u konce. A jeho loď se vrací z květinové na hlavní  farmu i se skleníkem! Od nynějška bude jeho loď zakotvena v přístavu na hlavní farmě!
  A co víc, zvířata v prasečích chlévech a kurnících rostla více než kdy předtím! Nyní budou ve vašich budovách větší, takže si můžete při práci na farmě užít společnost vašich prasat a kuřat.  Dobrá zpráva pro začínající zemědělce
  Na začátku dobrodružstvís Big Farm dostanou noví zemědělci dvě budovy, jeden obytný dům a jednu stodolu. Tato další změna umožní novým zemědělcům  rychlejší růst jejich farem.  Nabídka měsíce - Král podzimu
  Nová dekorace bude představena jako nabídka měsíce! Pokud hledáte dárek pro sebe, co takhle dekorace? Nenechte si ujít tuto příležitost!

  Horse Season Autumn Decoration


  Opravy chyb
  Níže jsou uvedeny některé z hlavních chyb, které budou v této aktualizaci opraveny:

  Podzimní památník - pekařský posilovač - zobrazí se zvýšené množství vesnických produktů vyrobených za vesnické dolary.
  Letní památník - Ikona produkce mořských řas se nezobrazí.
  Sotěž spolků farmářů - Posílení obchodu - Zpoždění po kliknutí na tlačítka nákupu.
  Soutěž spolků farmářů / Akce těžké práce - Odměny za aktivitu - Volitelný odměnový dialog se objeví opakovaně, když byla výhra vyhrána, když byl hráč offline.
  spolková vesnice - vylepšení budovy - Nesprávný štítek zobrazený, když se zástupci nebo šéf spolku pokusí o nákup materiálů.
  Turbo sečka - dialog zlatého zámku se neobjeví ihned po přepnutí z jedné farmy na druhou.
  Funkce spolku - Po přijetí nebo zamítnutí všech přihlášek se zobrazí oznamovací značka.
  Předplatné - věrnostní balíček - dialog knih je blokován, když se pokusíte kliknout na konkrétní knihu ve studovně.
  Svět snů - příručky v knihovně: Kravská siláž a krmivo pro prasata - bez posilovače.
  Svět snů - základní hodnota zážitkových bodů země snů je zobrazena v dialogu farmy a smlouvy o smlouvě, i když je aktivován posilovač garáží.
  Svět snů - Dialogy hodnocení / ceny - ikona 3. týdne se vždy zobrazuje v sekci „Earlier dosiahnutých“.
  Svět snů - Týdenní dialog - namísto množství diamantů se zobrazují body zkušeností Světa snů, pokud hráči nejsou v TOP 10.
  Potravinový náklaďák / svatební přípravy - dekorace se ve finále akce nezobrazují.
  Tlačítko Dočasná farma - tlačítko knihy z knihovny není k dispozici ve spodní liště nabídky.
  Dočasný statek / prodavač - Události Humus z mořských řas nejsou v nabídce koláčku k dispozici.
  Dočasná farma - v poli se zobrazí věrnostní předplatná karta.
  Farma polární záře - dialogy s informacemi o hráčích se neotevřou při kliknutí na jména hráčů v klasifikaci.
  Farma polární záře - třetí mise v úkolech - odměna za dekoraci se po dokončení úkolu nepřidává.

  Šťastné farmaření !!!
  Vaše Tessa z Big Farm.  Snový svět splňuje více snů
  Po otevření země snů, ještě více farmářů bude mít krásné sny, když bude spát na své paralelní farmě! Nyní budete moci Snový svět nakonfigurovat ještě rychleji! Když poprvé vstoupíte do země snů, objeví se dialogové okno se dvěma nastaveními farmy. Pomocí této funkce budete moci vytvořit svůj Dreamland ještě rychleji a získat ještě lepší výsledky!

  Kromě výše uvedené změny bude v zemi snů také příležitost, o které mnoho zemědělců sní. Nakonec budou představeny v zemi snů spolky. Od této chvíle si budete moci užívat Snový svět s přáteli a členy spolku. Nezapomeňte však, že spojenectví nebude převedeno z velkých farem, musí být obnovena.

  K dispozici budou pouze uzavřené spolky, což znamená, že pouze zakladatel bude moci pozvat členy z týdenního žebříčku. K dispozici budou tři pevné velikosti spolku. Zakladatel spolku bude moci pozvat pouze omezený počet farmářů, v závislosti na tom, jakou velikost si spolek vybere v době svého založení. Kromě toho bude váš spolek moci získat slevu na náklady na výzkum (měděné měsíce) v závislosti na velikosti spolku.

  Zemědělci se mohou připojit ke spolkům pouze na základě pozvání. Zástupci nemohou odstranit členy, ale můžete opustit spolek sami.

  Zahájení výzkumů bude zdarma, jak šéf, tak zástupci mohou začít výzkum. Nábor vědců bude stát: měděné měsíce nebo zlato.

  Od nynějška budete moci spolupracovat ve spolku na odemknutí výzkumu, až bude výzkum ukončen, všichni členové spolku budou mít z výzkumného projektu prospěch.

  Každá doba výzkumu je zkrácena, což odpovídá konfiguraci Země snů.

  Následující funkce nebudou ve Světě snů k dispozici: projekty, spolkové body, žebříček spolků a nebudou se dát převádět dolary.
  Post edited by pexi (CZ1) on
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  ahoj
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4201576/#Comment_4201576
  polské forum

  Do OO jsem přidala informace o Snovém světě. Po aktualizaci se spustí Snový svět.
  POZNÁMKA
  Byl jsem informován, že množství diamantů přijatých za dokončené úkoly bylo sníženo maximálně o 10%. Úkoly, ve kterých lze získat diamanty, se nezměnily.
  Diana
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  Ahoj
  Tým už pracuje na opravě kola štěstí na dočasné farmě.
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  Ahoj
  Z polského fora:
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4203834/#Comment_4203834

  ahoj
  Od herního týmu jsem obdržel informace o kompenzaci (hráči, kteří nedostali žádnou kompenzaci nebo ti, kteří obdrželi nesprávný balíček). Chcete-li získat náhradu, pošlete mi soukromou zprávu.
  Diana
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Tohle se týká kompenzací odměn z Vesnické slavnosti, kdy s tím byly potíže. Koho se to týká, prosím, napište mi soukromou zprávu, zajistím předání dále. Pexi
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  od poláků
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4203844/#Comment_4203844

  Oprava ve hře se týká kola štěstí na dočasné farmě a vyplacení odměn v Lize mistrů
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  oficiální oznámení
  polské forum
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/200161/skorzystaj-z-najlepszej-czarnej-oferty-w-historii

  Využijte ty nejlepší černopáteční slevy

  Tdenn akce k ernmu ptku

  Milí farmáři,

  naše týdenní akce k černému pátku již brzy skončí, ale ještě před koncem toho nejrušnějšího týdne celého roku pro vás máme jedno skvělé překvapení!

  Ten největší Prime Time se bude konat právě dnes.Tento 150% Prime Time bude dostupný POUZE několikrát v průběhu dnešního dne!

  Využijte největší Prime Time nabídku tohoto roku.

  Hezký zbytek týdne s černopátečními slevami!

  Tessa z Big Farm


  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  Ahoj lidi
  Po úspěšné opravě byla spuštěna událost Den svatého Patrika. Událost trvá 13 dnů.
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  upraveno 01.04.2020
  Oficiální oznámení z 31.3.2020
  polské forum
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/203737/nowa-aktualizacja-podkowy-dla-was

  Nová aktualizace - Podkova pro tebe

  Nová aktualizace březen 2020 ?????????  Ahoj farmáři

  Podívejte se z okna, co vidíte? Je to pravda, jaro je tady a protože se k nám vracejí v barvách všechny květiny, dáváme koňské oblasti v této aktualizaci čerstvý vzhled.

  Koňský ranč

  Od této chvíle vaši koně povedou zcela nový slavný život. Představujeme zbrusu nový koňský ranč a umožníme vám, abyste opravdu vyrazili ven na svých čtyřnohých kamarádech. Můžete se těšit na spoustu nových vlastností a příležitostí, které dají vašim koním lesk.

  Zde je krátký přehled toho, co vás čeká:

  Stávající hodnoty koní, jako jsou úroveň, vlastnosti a chovné efekty, získají nové významy, které budou mít dopad na výzvy v Koňském turnaji. Například u koní s vyšší úrovní je pravděpodobné, že budou mít v závodě náskok ve srovnání s koňmi nižší úrovně. Pokud má váš kůň vyšší úroveň, máte lepší šanci vyhrát proti svým konkurentům!

  Budou zavedeny nové výrobní cykly. Bude možné vyrábět nové předměty, kterými můžete vybavit svého koně do turnajové výzvy. Na koňském ranči budou různé druhy stromů, na kterých rostou přísady, jako je například kožená houba, korek, plody vlnovce a další. Ty pak mohou být použity v sedlářské dílně k výrobě předmětů, jako jsou sedla, jezdecké boty, čepice atd.

  Budete moci získat více koní, protože rozšíříme koňský trh.

  Nakonec jsme si nechali to nejlepší: Koňský turnaj získává čerstvý nátěr. Budete moci posílat své trénované koně na vzrušující závody proti ostatním hráčům a budete moci získat skvělé odměny.

  Když s koněm aktivně nezávodíte, můžete nastavit neaktivního koně, který pro vás bude závodit s ostatními hráči, což vám také dá odměny.

  Celkem vzato, je co objevovat a získávat z nového, vylepšeného koňského ranče.  Nabídka měsíce - Včelí balón                                                                                                                     
  DoM - Bee Balloon


  Tento balón je nejen neuvěřitelně roztomilý, ale také ideální pro reklamu místních včelínů.                            
  Tato nabídka se objeví v záložce dekorace ve složce postavit od dubna.                                                        
                                                     
  Oprava chyb                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
  Níže jsou uvedeny některé z hlavních chyb, které byly v této aktualizaci opraveny:
  Gurmánská farma (pekařství) Při dodání produktů dochází k chybě.
  Oblíbené nabídky - nabídky nejsou dostupné všem hráčům.
  Big Farm nabízí - chybí popis budovy události na parkovišti.
  Spolková vesnice - chybí informace o stavu hráčů online / offline.
  Zmenšení dialogového okna nabídky - během hry se zobrazí hlavní dialogové okno Nabídka.
  Zahradní architekt - zobrazí se nesprávná informace na tlačítku.
  Dočasný tropický ostrov - nesprávný počet plantáží manga v úkolu.
  Krátkodobé / dlouhodobé události - zobrazují se nesprávné informace o výběru.
  Krátkodobé / dlouhodobé události - odměny za aktivitu - jsou zobrazeny nesprávné informace o počtu odměn.
  snová farma- při nákupu žetonů se objeví chyba.
  snová farma - příručky jsou seřazeny v nesprávném pořadí.
  snová farma - Klasifikace - prázdné hodnocení pořadí je zobrazeno při prvním otevření.
  Země snů - gurmánské farmářské úkoly - V záhlaví dialogu chybí některé záhlaví a popisy.

  POZOR !!!
  Dnes poslední aktualizace nahrána pouze na mezinárodní server (INT). Hned po aktualizaci bude probíhat týden na mezinárodním serveru zkušební jezdecká sezóna. U ostatních serverů bude aktualizace hry na začátku příštího týdne, pokud bude test na serveru INT úspěšný.

  Šťastné farmaření!
  Tessa z Big Farm  
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  Ahoj lidi

  polské forum
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4251675/#Comment_4251675

  V pondělí v  9:00 ( čas se může změnit) proběhne březnová aktualizace "Podkova pro vás". Prostoj serveru asi 30 minut. Během této doby nebude možný přístup do hry.
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  polské forum, oficiální oznámení
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/203888/czekoladowa-tajemnica

  Čokoládové tajemství

  Nov aktualizace bezen 2020

  Doufám, že se dobře bavíte a máte teď tu správnou náladu na hledání a sbírání. Pokud ano, tak je váš šťastný den. Dnes vám chci představit naši krásnou, novou a hlavně lahodnou akci – Čokoládové tajemství!

  Akce Čokoládové tajemství se skládá ze dvou částí – hledání a sbírání. 

  A jak že budete hledat a sbírat?

  V první části této tajemné akce budete sbírat velikonoční čokoládové zajíčky po každé sklizni na své hlavní farmě. Po nasbírání dostatečného množství čokolády získáte odměnu: Třešňový strom a Velikonoční vlajku 2020. Tak pokračujte ve sběru té sladké čokolády, farmáři!

  A teď něco o části Čokoládového tajemství, která se týká hledání. Někde na vaší hlavní farmě, koňské farmě a vesnici spolku farmářů se nachází jisté předměty, které musíte najít. Budou se měnit každý den, takže dávejte pozor. Pokud bude vaše hledání úspěšné, budete bohatě odměněni. 

  Máte z toho radost? Doufám, že ano, protože akce Čokoládové tajemství začíná již dnes!


  Nezapomeňte na velikonoční dárek zdarma

  Nezapomeňte si do sbírky přidat bezplatný velikonoční dárek, který budeme rozdávat od 1. do 14. dubna! 

  _________________________________________________________________________________________


  POZOR

  Velikonoční hledání začne znovu v pondělí po aktualizaci. Nová verze bude nahrána spolu s aktualizací.

  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807

  Začíná Pohár hvězd koňské sezóny 2020!

  Nov aktualizace bezen 2020

  Milí farmáři,

  jak už víte, koňský ranč dostal v poslední aktualizaci spoustu novinek a vzrušujících nových funkcí!

  Nová sezóna „Poháru hvězd 2020“ koňského turnaje začíná již dnes a přináší spoustu skvělých odměn.

  Nov kosk ran

  Více informací o novém koňském ranči se dozvíte na fóru! Najdete tam průvodce a krátké video s přehlídkou nových funkcí!

  Připravte se na vzrušující první sezónu hned po této velké změně!

  Rose z Big Farm

  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807

  Sníh taje a k životu se probouzí Liga mistrů

  Nov Liga mistr Jaro 2020

  Milí farmáři,

  toto je moment, na který jsme čekali. Nastal čas vystoupit ze stínů přímo do světla reflektorů. Slunce poprvé v letošním roce pořádně prohřívá půdu a sněžná pokrývka mizí pryč. Pole jsou konečně znovu volná a my můžeme dělat to, co umíme nejlépe: farmařit a sklízet jako šampioni!

  Jarní kolo Ligy mistrů Soutěže pro spolky farmářů vyzývá vás a členy vašeho spolku k probuzení ze zimního spánku. Dejte do toho všechno a dosáhněte všech cílů, budou z vás skuteční mistři farmáři.

  Během této jarní sezóny budete mít šanci získat novou dekoraci. „Jarní monument 2020“ na vás už čeká a chce vám pomoci dosáhnout vyšších met!

  Tak na co čekáte? Jarní monument 2020 je k dispozici a jarní kolo Ligy mistrů Soutěže pro spolky farmářů začíná již dnes! Máte na to!

  Tessa z Big Farm

  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  upraveno 22.04.2020

  Aktualizace 22/04/20 Postupte se svým koněm na vyšší úroveň!  Ahoj farmáři!!!!

  Zapojili se vaši trénovaní koně do turnajových výzev od té doby, co bylo do Koňského ranče přidáno mnoho nových věcí? Jsou všechny nové budovy připraveny k výrobě a je spuštěna sedlářská dílna, aby vytvořila veškeré výkonné vybavení pro koně?

  Díky této aktualizaci budou dále rozšířeny některé výrobní budovy. Kromě toho budou v dialogovém okně Příprava turnaje představeny další zajímavé funkce.

  Nechť vaše koně září!

  Nové úrovně pro výrobní budovy a stromy

  Všechny stromy získají tři nové úrovně pro vylepšení, takže celkem má každý strom čtyři úrovně. U každé úrovně vylepšení dojde ke zvýšení počtu položek, které můžete najednou vyrobit. Všechny stromy lze vylepšit za koňské odznaky a zlato.
  Všechny nové výrobní budovy také obdrží tři nové úrovně pro vylepšení, takže celkem má každá budova čtyři úrovně. Pro každou úroveň vylepšení dojde ke zvýšení počtu položek, které můžete najednou vyrobit.Zvýší se také počáteční objem výroby devíti rafinérských produktů (např. Koželužna na úrovni 1 dá 27 veganské houbové kůže místo 18). Všechny budovy lze vylepšit za koňské odznaky a zlato.
  Rozšíření stromů a výrobních budov (koželužna, přádelna, barvírna a huť) zvyšuje skladovací limit pro každý produkt. Rovněž byl zvýšen původní limit pro skladování produktů ve výrobních budovách.
  např. rozšíření stromu ibišku zvýší skladovací limit pro květy ibišku
  např. rozšíření koželužny zvyšuje skladovací limit ve vaší koželužně
  Vylepšování všech výrobních budov a stromů probíhá v normálním stavebním slotu.
  U stromů a budov musíte vylepšovat v průběhu výroby. Jakmile však začnete s vylepšením, bude spuštěná výroba zastavena a dostanete množství položek v závislosti na uplynulém čase výroby.
  Původní náklady na stavbu stromu se sníží. Pokud jste již před touto aktualizací vytvořili stromy, vrátí se vám cenový rozdíl mezi starou a novou cenou. (Pravděpodobně to bude 2-3 hodiny po aktualizaci).
  Bude upravena a snížena každá prodejní cena devíti rafinérských produktů.
  Nové vybavení jezdce pro protivýzvu

  Jak víte, pokud vás jiný hráč napadne na turnaji, můžete předem určit jednoho ze svých koní, který bude soupeřit s jedním z vašich soupeřů. Na kartě Příprava turnaje si můžete vybrat, který kůň se má použít v které disciplíně protivýzvy.

                                                                       

  Tato aktualizace přinese více zajímavých funkcí na kartě Příprava turnaje. Nyní můžete své koně vybavit novým vybavením pro jezdce.

  Na určeného koně budou tři dané sloty pro položky.
  Všechny položky koňského vybavení pro protivýzvu NEJSOU spotřebním materiálem.
  Každý slot je obsazen určitou kategorií vybavení koně, jako jsou čabraky, ohlávky a pobřišníky. V každé kategorii bude možné vybrat různé druhy položek.
  Každá položka vybavení poskytuje 3 různé pozitivní účinky na vaše koně. Účinky každé položky můžete zkontrolovat na informačním panelu vybavení jezdce.
  Soutěžní úroveň a soutěžní zkušenosti 

  Pro vaše koně budou přidány nové statistiky, soutěžní úroveň, které budou přiřazeny k protivýzvě.

  Díky vyzývání vašich soupeřů vám každá výzva udělí soutěžní body zkušeností a váš kůň může postupem času dosáhnout vyšší soutěžní úrovně.
  Vyšší soutěžní úroveň posílí účinky vybavení jezdce.

                                                    


  Nová výrobní hala - huť

  Nyní můžete těžit nové suroviny, měděnou a cínovou rudu v dole na koňské farmě. Tyto ingredience mohou být zpracovány v nové výrobní budově, huti, kde můžete vyrábět rafinérské předměty pro zlepšení vybavení koně.

  důl
  Zde můžete těžit měděnou a cínovou rudu.

  huť
  Zde můžete vyrábět pomocí měděné a cínové rudy z dolu měděný ingot, cínový ingot a kompozitní ingot.
  Vylepšení vybavení koně v sedlářské dílně

  V sedlářské dílně bude nová karta nazvaná Vylepšení vybavení. Zde můžete vyrobit vzácné koňské vybavení pomocí běžného koňského vybavení a dalších požadovaných složek. Špičkové vybavení pro koně má lepší vliv na vlastnosti koně. Karta Vylepšení vybavení bude k dispozici v sedlářské dílně od úrovně 2.
  Věrnostní předplatné aktivuje více slotů pro vybavení koně!

                                                     

  Jak víte, vybavení koně má jedinečný skladovací limit, nezávislý na obvyklém skladovacím limitu vašich stodol. Pokud chcete uložit větší množství vybavení pro koně, balíček předplatného pro vás aktivuje více slotů!  Oprava chyb
  Níže jsou uvedeny některé z hlavních chyb, které byly v této aktualizaci opraveny:

  Dekorace monument - v informačním okně se nezobrazují žádné výrobní bonusy
  Monument léto / jaro - Výrobní čas je resetován změnou farmy
  Spolková vesnice - v dialogu stodoly není možné prodávat produkty za hotovost
  Koňský ranč - chovné efekty z koňské pastviny spolku farmářů se nezobrazí v dialogovém okně výsledek výzvy
  Koňský ranč - Doba překonání každé překážky se sčítá a zobrazuje v každé nápovědě místo toho, aby ukazovala každou dobu překonání
  Koňský ranč - Chovný efekt "vytrvalost" z koňské pastviny vesnice spolku farmářů se zobrazuje jako "skákání"
  Koňský ranč - Turnajový přepravník - Při otevření dialogu po přesunu na další ligu se místo aktuální pozice pro hráče zobrazí horní pozice v lize.
  Koňský ranč - chybí počítadlo dokončených / potřebných výzev
  Koňský ranč - U hráčů s nižšími úrovněmi (pod úrovní 60) se zobrazí zpráva Sezónní přestávka
  Vodárenská věž - v informačním okně se zobrazí dvojnásobná hodnota bonusu.

  Šťastné farmaření!
  Tessa z Big Farm


  edit:
  tahle chyba co má být opravená s  dnešní aktualizací se týká vstupu do diamantové ligy:
  Koňský ranč - chybí počítadlo dokončených / potřebných výzev - nebylo tam vidět počítání těch 50 výher před vstupem
  Post edited by pexi (CZ1) on
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  Ahoj
  Aby vám nová aktualizace fungovala správně a byla v češtině vymažte prosím po aktualizaci historii prohlížení + cookies.
  Musíte mít tuto verzi hry: 
  • V1.2.9-build.1787 A1.2.149
    S99.1154.0 iXML6107 lXML2820|8:51-22/4
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  anglické forum
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/4259809/#Comment_4259809

  Jak jste si možná všimli (nebo ne), náklady na strom úrovně 1 na koňském ranči byly sníženy, takže kompenzace koňských odznaků pro hráče, kteří si již stromy lvl 1 koupili, bude dnes.
  Výplata bude spuštěna přibližně do 16:00 CEST
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  anglické forum
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/4260040/#Comment_4260040

  Koňské odznaky již byly vyplaceny, pokud jste je ještě neviděli,zkontrolujte okno odměny, měly by tam být označeny jako „Omluva“.
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  Ahoj
  anglické forum:
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/4260579/#Comment_4260579

  Zpráva o balonu
  Po několika dotazech týkajících se místa pobytu balónového Kola štěstí jsme vyslali zvířátka, aby to prozkoumala a bylo jsme šokováni, když jsme slyšeli, že silný náraz větru nečekaně utrhl balón z jeho kotviště a hodil Montyho přes palubu, když stoupal nad BF. Monty se naštěstí zapletl nohou do lanoví a přestože se nejistě houpal několik kilometrů, byl relativně nezraněný a dokonce se mu podařilo udržet si klobouk.

                                                 

  Naštěstí, je ve městě krajský veletrh a poté, co se náhle zastavil, zamotaný do ruského kola, byl Monty bezpečně zachráněn a balón byl úspěšně načten - Po několika drobných opravách je balón nyní znovu nafouknutý pro testování a měl by být zpět na vašich farmách, než se nadějete.


  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  upraveno 24.04.2020

  Tradiční oslava Zlatého týdne

  Vprodej Zlatho tdne

  Milí farmáři,

  stoupněte si do řady a nastupte do jednoho z nejrychlejších vlaků světa! Přesně tak, na oslavu japonského Zlatého týdne cestujeme zemí vycházejícího slunce a připravili jsme si pro všechny v Big Farm skvělá překvapení!

  Zlatý týden se slaví v Japonsku a my bychom tuto tradici znovu rádi přinesli i k vám. Abychom vás naladili do správné nálady, přineseme mimo jiné také Výprodej Zlatého týdne, ve kterém na vás čekají krásné dekorace, fantastické nabídky a výjimečně nablýskané slevy.

  Letošní Výprodej Zlatého týdne potrvá od 24. dubna do 1. května a nabídne skvělé akce na zlaťáky, farmářské předměty, dekorace a mnoho dalšího. A pokud by to pro vás nebylo dostatečně zlaté, v průběhu výprodeje se bude několikrát konat i 150% Prime Time!

  A když mluvíme o nabídce Prime Time, pokud čekáte na výhodnou nabídku, tak nenajdete lepší, než je právě 150% Prime Time, který se koná už dnes!

  Mí drazí farmáři, doufám, že jsem vás naladila na nadcházející akci a výprodej. Pokud ano, užijte si Výprodej Zlatého týdne, který začíná právě dnes!

  Lilly z Big Farm

  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  Ahoj lidi

  Soutěž pro spolky farmářů začne dnes 14:30, návěstí pro soutěž spolků farmářů se neobjeví.
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  Ahoj všichni
  Jak už víte je problém po aktualizaci. Chyba bude opravena, musí ale odstavit server. Oprava má začít po 13 hodině.
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  Ahoj farmáři
  Jsme si vědomi problému týkajícího se budov ISO událostí, které nejsou po aktualizaci 29. dubna 2020 na parkovacích místech pro některé hráče viditelné.
  Abychom problém vyřešili, museli jsme restartovat postižené servery a restartování serverů resetovalo průběh události Japonský zlatý týden. Připravujeme kompenzační balíček pro postižené hráče a budeme vás informovat později, jakmile budou podrobnosti k dispozici.
  Děkujeme za vaši podporu a omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.
  Váš BigFarm tým
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807

  Oslavte Zlatý týden s Tanukim

  Akce japonsk Zlat tden

  Milí farmáři,

  jarní vánek nám napovídá, že již brzy v Japonsku začne jedna z jejich nejoblíbenějších částí roku – „Zlatý týden“, který dorazí i do Big Farm!

  Na oslavu japonského Zlatého týdne se bude konat každoroční akce Zlatý týden. Začínáme dnes, přímo na vašich farmách!

  Tanuki, rošťácký japonský mýval, se už chystá na vaše farmy a přinese vám malý dárek. Pokaždé, když Tanukiho najdete, budete mít šanci vyhrát dárek, například ZLAŤÁKY, nebo se můžete těšit na malý rošťácký kousek provedený jedné z budov na vaší farmě.

  Tanuki

  Každý farmář získá za účast v akci jako odměnu dekoraci v japonském stylu. Vzhled a hodnota dekorace bude záviset na množství květů a zapečetěných květů, které budete mít v držení na konci akce. Nachystali jsme pro vás i hodnotné odměny za postup a 50 odměn za aktivitu!

  Odmny za postup v akci

  Nezmeškejte všechny tyto fantastické odměny z akce Zlatý týden!

  Lilly z Big Farm

  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  upraveno 29.04.2020

  aktualizace 29.4.2020 Nic nepropásněte

  Ahoj zemědělci!

  Čas plyne opravdu rychle a přestože od poslední aktualizace uběhlo jen několik dní, dnes se objeví další část nových produktů! Díky této aktualizaci objevíte mnoho nových a zajímavých změn.

  Sejde z očí, sejde z mysli!

  Bude přidána nová pozice na pravé straně dialogového okna: odměny, dárky a zprávy na poslední chvíli. Zde si můžete prohlédnout posledních 100 zpráv, které dříve po přečtení zmizely.

  Nabídka měsíce!

  V této roční době svítí slunce stále silněji, takže díky naší nabídce měsíce budete mít možnost přidat na své farmy trochu chladu. Představujeme vám Arabskou fontánu. Nenechte si ujít tuto horkou nabídku!

                                                     
                                      velikost 5x5, spokojenost 115, vesnická spokojenost 15, hodnota 8

  Oblíbené nabídky mnohem lépe!

  U oblíbených nabídek jsme provedli několik vylepšení. To znamená, že obchod s oblíbenými nabídkami bude nyní obsahovat ještě více vašich oblíbených nabídek!  Získejte více výhod ze Spolkového Prime Time!
  Budou provedeny drobné změny v dialogovém okně Spolkového Prime Time tak, aby spolky získaly další zlato při každém nákupu, který provedou!

  Opravy chyb
  Níže jsou uvedeny některé z hlavních chyb, které byly v této aktualizaci opraveny:

  Při stavbě nebo modernizaci se objeví Matyldina zemědělská akademie - objeví se kód chyby 6.
  Snový svět - Zemědělské stroje - V dialogovém okně je zobrazená nesprávná cena ve zlatě za nástroje 
  Úkoly - Zahájení výroby krmiva pro slepice se zobrazuje ve francouzštině.
  Spolek - Projekty - Text je zobrazen ve francouzštině
  Vodárenská věž - hodnota zisku je zobrazena jako dvojnásobná
  Událost Japonský Zlatý týden - obrázek odměny ukazuje +2 místo +1.
             
  Šťastné farmaření!

  Tessa z Big Farm
  Post edited by pexi (CZ1) on
  pexi @ cs 1
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
  29.4.2020 odškodní postiženým hráčům, kompenzační balíček.

  Detaily kompenzace vypadají takto:
  250 x krmení z mořských řas
  250 x hnojivo z mořských řas
  25 x humus z mořských řas
  12 x žeton pro kolo štěstí
  pexi @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.