Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci: "Podkova pro tebe" - ????? 2020

«13

Komentáře

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 06.04.2020
    První dojem? Chybí kompletně popisky u všeho, pařezy vypadají jak rozházená koňská mrva a je jich příliš moc,. Děkujeme o další zbytečné rozšření platidel. I podle videonávodu, příliš složité a nepřehledné. Rozšíření koňského trhu zbytečné, když jsou k dspozici jen 3 tréningové dráhy a hromadění koňů ve stáji je na nic,natož nějaký přehled co a kde bude kůň ,a kterej, trenovat. Takže zase vyjeli s nedodělkem, s tím jsem počítal, jasně že zítřejší koňská liga ukáže další chyby a půjde do háje.
  • dani123 (CZ1)dani123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    Je to anglicky, nerozumím tomu.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    dani123 (CZ1) napsal(a):
    Je to anglicky, nerozumím tomu.
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížení, možná to zabere. Anglicky jsem měla jen to první okno, další úkoly jsou česky ale v přípravě na turnaj to je pomíchané.
    Zkus prosím vyčistit historii prohlížení a dej vědět
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 06.04.2020
    Ahoj lidi

    Některé chovné efekty vypadají, že se po aktualizaci změnily. Je to ale jen chyba v zobrazení.
    Momentálně tým pracuje na opravě. Oprava bude spuštěna dnes.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Oprava byla provedena.
    Je nutné se znovu přihlásit do hry.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 06.04.2020
    pexi (CZ1) napsal(a):
    dani123 (CZ1) napsal(a):
    Je to anglicky, nerozumím tomu.
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížení, možná to zabere. Anglicky jsem měla jen to první okno, další úkoly jsou česky ale v přípravě na turnaj to je pomíchané.
    Zkus prosím vyčistit historii prohlížení a dej vědět
    Trénink stále v angličtině. Díky chybějícím popiskům na stromech a stáncích není vůbec přehled o tom, co se kde má nebo bude dělat. Trénink jedu po staru, nakonec je to stejně šuma fuk.
    PS: Jelikož to dodělat a opravit časově stejně nestihnou, měli koňskou sezonu posunout alespoň o týden. Tady by se taky hodila nějaká karanténa, jelikož to zavání kulhavkou, slintavkou a vozhřivkou, které mohou postihnout i hráče v tomto nezdravém herním prostedí.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 20.05.2020
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    dani123 (CZ1) napsal(a):
    Je to anglicky, nerozumím tomu.
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížení, možná to zabere. Anglicky jsem měla jen to první okno, další úkoly jsou česky ale v přípravě na turnaj to je pomíchané.
    Zkus prosím vyčistit historii prohlížení a dej vědět
    Trénink stále v angličtině. Díky chybějícím popiskům na stromech a stáncích není vůbec přehled o tom, co se kde má nebo bude dělat. Trénink jedu po staru, nakonec je to stejně šuma fuk.
    PS: Jelikož to dodělat a opravit časově stejně nestihnou, měli koňskou sezonu posunout alespoň o týden. Tady by se taky hodila nějaká karanténa, jelikož to zavání kulhavkou, slintavkou a vozhřivkou, které mohou postihnout i hráče v tomto nezdravém herním prostedí.
    Klidně se dá trénovat postaru, popisy chybí, vím, pracuji na překladu průvodce ale trvá mi to, počkejte prosím nějaký čas

    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Trénink stále v angličtině. Díky chybějícím popiskům na stromech a stáncích není vůbec přehled o tom, co se kde má nebo bude dělat. Trénink jedu po staru, nakonec je to stejně šuma fuk.
    PS: Jelikož to dodělat a opravit časově stejně nestihnou, měli koňskou sezonu posunout alespoň o týden. Tady by se taky hodila nějaká karanténa, jelikož to zavání kulhavkou, slintavkou a vozhřivkou, které mohou postihnout i hráče v tomto nezdravém herním prostedí.
    Vyčistil jsi historii prohlížení? Je to důležité aby se načetla nejnovější verze hry a koně jsou pak česky.
    Je potřeba vyčistit historii prohlížení nebo se přihlásit do hry přes anonymní okno.
    Takže to udělejte.
    verze hry musí být tady ta: IXML2812|7:42-31/3, je to vidět při přihlášení nebo když rozkliknete ve hře tu ikonku s vykřičníkem (tu bublinu sdělte nám svůj názor)
    Pokud to i po tomhle bude v angličtině musíte napsat na podporu.
    Tak do práce, udělejte to

    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tak k češtinu jsem se dostal, stejně je to totálchaos, prťavé ikonky. "Děkuji",  za předčasné zahájení sezony. A je to zase o nákupu za zlatky,pro mne za mne, ať to odjezdí na houni a v dřevácích.A jak jsem řval, že nejsem rybář, tak přidávám NEJSEM KOŇÁK, ale Farmář. Jdu raději sbírat vajca. I tak díky pexi. U movitej se to určitě ujme,.
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Pěkný den,,,no nic moc jako ,,,,,,,
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    ahojte zbierám nájdené vajcia, ale mi ich nepripisuje, vyčistila som historiu aj reštartovala a nič,,,,
  • mamka Eva (CZ1)mamka Eva (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    ahoj, tak já se ani nedostala k žádnému návodu,videu. Kde to najdu ?
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 06.04.2020
    mamka Eva (CZ1) napsal(a):
    ahoj, tak já se ani nedostala k žádnému návodu,videu. Kde to najdu ?

    V ofic. vláknu(viz odkat první příspěvek s linkem zde ), Vyhledat příspěvek Nová aktualizace - Podkova pro tebe.Je tam "jako" obrázek-není označen k přehrání (nad včelkou), a klik a jsi na YouTube.

  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Takže na doporučenie som vymazala históriu a pomohlo to. Chýbajúce popisky už nechýbajú a všetko mám v SJ. Dík :blush:
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 06.04.2020
    Jsem zvědav, kdy opraví tu chybu při volbě koní. Pořád se mi ze zvoleného koně pro závodění, přepíná na herku, která je teprve ve vývinu a musí ještě hodně trenovat. Tak je i chyba u zobrazování koní(jejich jmenech)Lumík(zatržený v přípravě) má asi roušku, a tím pádem vypadá jako Hašlerka. Nebo bůh ví co, a čert aby se v tom vyznal, o grafické chybě se mluvilo už před před pěknou řádkou měsíců a oni to opětovně zanesou do updatu a navíc ještě to přepíná na jiného koně. Prosím pěkně a smutně koukám, až to slavnostně opraví, aby tato zkutečnost byla velkým písmem uvedena na vědomí.


    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Asi se nás rozhodli umlátit čísly. :lol: Mám pro ně ovšem blbou zprávu. Klikám (pokud se mi vůbec chtít) jak doposud a bambilion nových čísel mě nezajímá. Jestli si někdo myslí, že budu analyzovat dvacet překážek a zkoumat, jesli ji kůň proběhne za 8,7 nebo 9,6 sekundy a má přitom 23,42% nebo 24,12% šanci, že zaváhá... to fakt ne. :lol:
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Mimochodem - veganská houbová kůže... to už se svět úplně zbláznil? :lol:
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Asi se nás rozhodli umlátit čísly. :lol: Mám pro ně ovšem blbou zprávu. Klikám (pokud se mi vůbec chtít) jak doposud a bambilion nových čísel mě nezajímá. Jestli si někdo myslí, že budu analyzovat dvacet překážek a zkoumat, jesli ji kůň proběhne za 8,7 nebo 9,6 sekundy a má přitom 23,42% nebo 24,12% šanci, že zaváhá... to fakt ne. :lol:
    Jsem na tom stejně :-)))). Mám hru pro zábavu a nechystám se k maturitě z matematiky a tudíž nemám potřebu si trénovat mozeček věčným počítáním :-))). Nutno ale podotknout, že jsou mezi námi hráči, které právě toto baví, kteří mají propočítáno snad vše co je v této hře možné a ti si alespoň přijdou na své :-))). Možnost , v pustině koňského ranče, budovat jakési budovy, je příjemná změna. Do budoucna nevím jestli je využiji, ale koňský ranč už alespoň nebude vypadat jako bohem zapomenutá země :-))))
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 08.04.2020
    BF asi chce suplovat Učitelku. Já mám čísel plný zuby, a nakonec stejně platí původní algoritmus, že dostaneš na sedinku od herky. Tak na co něco počítat, strkat si sedla a bůh ví co na sebe. Komplikovanost pouze maskuje, co tady už dávno je,.
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Pro mne za mne, ať to odjezdí na houni a v dřevácích.A jak jsem řval, že nejsem rybář, tak přidávám NEJSEM KOŇÁK, ale Farmář. Jdu raději sbírat vajca. I tak díky pexi. U movitej se to určitě ujme,.
    Postavil jsem nějaké baráky a narazil na další nedomyšlenost. Když už posbíráte nějaké produkty nebo úrodu, tak se špracnete na malém skladu a musíte to prodat za pár halířů. Logická by byla možnost přesunout výrobu jinam, a tím pádem uvolnit skladové zásoby. Jinak tento systém přesunu se mi líbí, ale ztrácí účlnnost, neb se k němu bez prodeje přebytků nedostanete. Dále také chybí možnost řízeného pozastavení výroby, protože to běží pořád dál i po přesunutí => další přebytek k ničemu. Na postavení sedlárny mi chybí 15tis odznaků, a mezi tím  budou ostatní sklady plné, takže stromový sběr můžu akorát prodat a výroba se zastaví. Záměr chválihodný, ale opět nedořešená věc. Tak za prvé bych zvětšil sklady, i když stromy rodí pomalu, nerad bych prodával třeba ibišek, když ten strom je tady jen  jeden,.
    Pěstování nových stromů, no dobrý,ale cena přemrštěná a výsledek nejistý. Movití jistě ocení dalších 10 korkovníků, ale žádnou břízu. Za vynaložené prostředky bych rád vypěstoval strom, který bych potřeboval a ne investovat do pochybných semen. Jestli to má být osvěžení herní zábavy, to bych fakt neřekl.
    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • alenka04 (CZ1)alenka04 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    Dobry den tak nevím jestli je chyba u mne ale konečně jsem se s koníkem doškrabala do stříbra a ejhle bodíky si ce mám ale tam je šedivo a odměny nikde má to taky někdo nebo jen já?hezký den 
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    ahoj, aj ja to tak mám...
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Nutno ale podotknout, že jsou mezi námi hráči, které právě toto baví, kteří mají propočítáno snad vše co je v této hře možné a ti si alespoň přijdou na své :-))).
    Chudáci tihle lidi, jestli nemají v životě nic lepšího na práci... :disappointed:

    Mimochodem, další dobrý fejk je zelná fajfka upozorňující na sklizeň na farmě. Přijdu tam, fajfka zmizí a nic ke sklizení. Další funkce, která nás má donutit zbytečně víc a víc klikat? :-D
  • Mischa1 (CZ1)Mischa1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    Nutno ale podotknout, že jsou mezi námi hráči, které právě toto baví, kteří mají propočítáno snad vše co je v této hře možné a ti si alespoň přijdou na své :-))).
    Chudáci tihle lidi, jestli nemají v životě nic lepšího na práci... :disappointed:

    Mimochodem, další dobrý fejk je zelná fajfka upozorňující na sklizeň na farmě. Přijdu tam, fajfka zmizí a nic ke sklizení. Další funkce, která nás má donutit zbytečně víc a víc klikat? :-D
    No, nevím, koho můžou bavit dostihy, které se hodí spíš na halloween. Kdyby to šlo aspoň vypnout, ale bohužel. Myslím, že tenhle závod dojedu a přestane pro mě existovat.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 08.04.2020
    alenka04 (CZ1) napsal(a):
    Dobry den tak nevím jestli je chyba u mne ale konečně jsem se s koníkem doškrabala do stříbra a ejhle bodíky si ce mám ale tam je šedivo a odměny nikde má to taky někdo nebo jen já?hezký den 
    Ahoj
    posuň se na konec (dolů) těmi šipkami co jsou po pravé straně v okně s odměnami ve stříbrné lize, body i odměna tam jsou (odměna je 250 000 dolarů).
  • alenka04 (CZ1)alenka04 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    Děkuji tak to mne vážně nenapadlo oni tam přidali že?Přeji hezký den
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 09.04.2020
    Ahoj
    Jenom vám chci říct, se změnou koníků změnili i přístup do koňské sezony.
    Nyní je Końská sezona dostupná od lvl 60, závody proti postavám BigFarm jsou dostupné.

    polské forum, odpověď moda na dotaz:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4253834/#Comment_4253834
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    No a jak jsem předpokládal, výroba stojí, a to včetně sedlárny. Materiálu je hafol, pořád plný sklady, stále mne to nutí něco prodat ža pár šušníků, neco ani nesklízím ze stromů. Autora vzniku tohohle Patern noster bych s modlitbou strčil do zdvihacího zařízení a nechal bych ho tam protáčet alespoň do konce nouzového stavu.
    Nepochopil jsem, co s přebytečnými sedly atd., prodat se nedají, umísťování techto předmětů na koně je nepřehledné a inventáře mají plné taky. A jak bývá dobrým zvykem, dají se akorát zahodit. Ty desetiny vteřin navíc to fakt nevytrhnou a celý tento nesmyslný koloběh je tu jen proto, aby se asi něco dělo. Nenašel jsem ani kolik sedel atd. (myslím číslo, tak je např u dekorek) mám k dosazení maximální kapacity použitelných předmětů.. Koně se sedlají v dopravníku místo, logičtěji, ve stáji, aby jsme dloubo hloubali nad počtem překážet a jakejch, abychom si náhodou nevzali blbý škorně a nezapomněli na dečku, Tady bych chtěl poznamenat, že se už toliko nejedná o prvek strategie,,ale RPG, kdy už jsem vylepšování koně díky sedla zažil, a když jsem šel na kostlivce, tak si vezal na ně meč a zbroj proti nemrtvým. Čísla u postavy jsou pak přehledná a dalí se lehce srovnat. Tady je to totální chaos, a končí to, že tento předmět nelze použít  a šup zase do pro přípravy na turnaj, místo toho, aby se zeleně ornačovaly bonusy přímo u překážek a kůň by se dal lehčeji nastavit. Opravdu houni pod zadek a mokasíny, jdu raděli lovit bizony.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Pozorně jsem při pročetl návod. Z něho jsem pochopil, ža vybavení koně se má po závodu zmenšit za jejich použití v turnaji. Asi chybka, protože nejsem schopen vyrobit nové za ty použité.Stále hlásí plnej inventář. Dále jsem nepochopil jaký je rozdíl pro rychlé a dobré sedlo(stejná překážka, stejný bonus a minimální rozdíl surovin při výrobě(čili nepodstatné).
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Pozorně jsem při pročetl návod. Z něho jsem pochopil, ža vybavení koně se má po závodu zmenšit za jejich použití v turnaji. Asi chybka, protože nejsem schopen vyrobit nové za ty použité.Stále hlásí plnej inventář. Dále jsem nepochopil jaký je rozdíl pro rychlé a dobré sedlo(stejná překážka, stejný bonus a minimální rozdíl surovin při výrobě(čili nepodstatné).
    Ahoj
    Zrovna jsem to vyzkoušela v dostizích u sedel, funguje to u mě normálně. Sedla se spotřebovaly a dají se vyrobit další.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 10.04.2020
    Fakt jsem z toho tumpachovej, jsem dnes nevyrobil ani jednu věc. Navíc u zvolenéího koně se kterým závodím mi nejsou ani prohodit věci, stále hlásí, že už mám vybráno. Pozice pro vybavavení mne však pořád posílá do dílny. Přitom přes větve a bahno jezdím pořád.No nic udělám sekáč a všechno znova, i když si ani nesem jistej, zda to vyhození akceptuje, ale vzhledem k tomu, že jsem nic nevyrobil tak asi ne.
    PS:možná to fumguje u sedel ale ne u ostatních pčedmětů.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Fakt jsem z toho tumpachovej, jsem dnes nevyrobil ani jednu věc. Navíc u zvolenéího koně se kterým závodím mi nejsou ani prohodit věci, stále hlásí, že už mám vybráno. Pozice pro vybavavení mne však pořád posílá do dílny. Přitom přes větve a bahno jezdím pořád.No nic udělám sekáč a všechno znova, i když si ani nesem jistej, zda to vyhození akceptuje, ale vzhledem k tomu, že jsem nic nevyrobil tak asi ne.
    Ahoj
    Možná zkus aktualizovat a nebo spíše vyčistit historii prohlížení.
Sign In to comment.