Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

...podvod ve farmářské lize...

deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
...omlouvám se všem hráčům, kteří hrají podle jiných pravidel než já... děkuji za pochopení...
Post edited by deda.1 (CZ1) on

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Že by to bylo tím, že začala soutěžit půl hoďky před začátkem spolkovky a jak spolkovka začala, tak její soutěž skončila?
  • deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    upraveno 10.05.2020
    ...omlouvám se všem hráčům, kteří hrají podle jiných pravidel než já... děkuji za pochopení...
    Post edited by deda.1 (CZ1) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Poslala jsem dotaz hned jak jsi mi to napsal na zeď. Odpověď nepřišla. A tým fora....myslím momentálně žádný není.
    Mohla začít soutžit před začátkem Farmářské ligy a spolkovky to je možná ten důvod
  • deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    ...Pexi, díky za odpověď a za snahu...♥
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    deda.1 (CZ1) napsal(a):
    ...Pexi, díky za odpověď a za snahu...♥
    Nemáš zač. Pátrala jsem. V lize se občas taková chyba vyskytne, že si hráč přinese body z poslední soutěže.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    deda.1 (CZ1) napsal(a):
    ...a pohádky si schovej pro děti...!!!
    Klidně Ti povím ještě jednu - není problém nahrát 300 tis bodů za jednu soutěž.
  • deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    upraveno 10.05.2020
    ...omlouvám se všem hráčům, kteří hrají podle jiných pravidel než já... děkuji za pochopení...
    Post edited by deda.1 (CZ1) on
  • mazde (CZ1)mazde (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Pořád chodím a hledám zajíčky čokoládové a vajíčka,udělal si z nás někdo apríl?
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    a já se ptám jak může nějaký spolek nahrát ve vesnické slavnosti 3 miliony bodů za 40 minut ????

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 11.05.2020
    mazde (CZ1) napsal(a):
    Pořád chodím a hledám zajíčky čokoládové a vajíčka,udělal si z nás někdo apríl?
    Velikonoční událost zastavili. Nová verze bude nahraná do hry s pondělní aktualizací a začne po ní.

    henriette (CZ1) napsal(a):
    a já se ptám jak může nějaký spolek nahrát ve vesnické slavnosti 3 miliony bodů za 40 minut ????

    Ahoj
    Prosím screen. 

    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
     nestíhám ...už mají 5 milionů  , za necelou hodku :D   kašlu na to 
  • MyškaLeader (CZ1)MyškaLeader (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Deda1 pokud si zapne ještěrku tak za půl hodiny namlátí tolik soutěží že v pohodě nahraje 300 tisíc mám to vyzkoušené
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    henriette (CZ1) napsal(a):
     nestíhám ...už mají 5 milionů  , za necelou hodku :D   kašlu na to 
    proč si myslíš, že je to nemožné

    asi jde o velký spolek se skladbou farem pro spolkové soutěže - pokud si projdeš plodiny a možnosti jejich výroby, nemělo by tě to zarazit - raději počítej  - zkus třeba ječmen

  • deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    upraveno 10.05.2020
    ...omlouvám se všem hráčům, kteří hrají podle jiných pravidel než já... děkuji za pochopení...
    Post edited by deda.1 (CZ1) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    deda.1 (CZ1) napsal(a):
    ...chtěl bych vědět co je to ta ještěrka... kde a jak se zapíná... prosím o informace... děkuji...
    Ahoj
    Je to jeden ze strojů v garáži. Slouží pro odkládání soutěží okamžitě, třeba s 0.
    Najdeš ji ve složce výrobní zemědělské stroje. Aktivuje se za: certifikáty  na dobu 5 a nebo 30 minut, nebo certifikáty + nářadí na dobu 1:05 hod. , nebo certifikáty+nářadí + zlato na dobu 2:10 hod.
  • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    deda.1 (CZ1) napsal(a):
    ...jak je možné, že v čerstvě zahájené soutěži farmářské ligy naskočilo v tabulce pořadí  hráčce Elis okamžitě 299 tis. bodů bez jediné hry...??? každá hra trvá 30 min. které rozhodně nemohly uběhnout... je to podvod, který mi bere chuť do další hry... děkuji za názor, případně i řešení... děda.1
    Ahoj. Vůbec není problém nahrát tolik bodů. Začne soutěžit 25 minut před začátkem soutěží. Použije ještěrku, takže může během těch 25 minut stihnout třeba 20  soutěží a do každé něco hodí, dohromady to dá dost. A ohledně spolku je to stejné, pokud má např. 70 členů a většina použije stejný postup, získají během chvilky mnoho bodů. Přeji hodně zdaru i nadále a pevné nervy :-)

  • deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    upraveno 11.05.2020
    ...Pexi i Mandrilovi děkuji za odpovědi... ať se vám daří... a přeji pohodové prožití koroVelikonoc zejména ve zdraví a veselé izolaci... :-))

    ....omlouvám se všem hráčům, kteří hrají podle jiných pravidel než já... děkuji za pochopení...

    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    než se rozčilovat a obviňovat cokoliv a kohokoliv tak je potřeba poznat možnosti hry 
    spolkovka - kolik si pouštíš bonusu?, kolik pouští spolek? kolik zlata za předčasné ukončení jsi ochoten utratit? Kolik beden , zrychlení si koupíš z nabídek? A takhle se dá pokračovat.

    smiř se s tím, nejde o podvod jde o peníze, které jsi ochoten utratit, nebo o zlatky co si vysoutěžíš ve hře, většinou o obojí

    příklad z dneška - za 2 min. 27 vteřin nahrál nejmenovaný hráč 504000 jednotek krmiva a odešel na další soutěž  - to je realita, prostě hráči, kteří hrají mistrovskou soutěž, hrají jinak a taky mají jiné odměny.
  • deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    upraveno 10.05.2020
    ...omlouvám se všem hráčům, kteří hrají podle jiných pravidel než já... děkuji za pochopení...
    Post edited by deda.1 (CZ1) on
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    deda.1 (CZ1) napsal(a):
    ...jenže jednotky krmiva nejsou body ze soutěže... stačí vzít kalkulačku a počítat...
    1) vyhledání a spuštění každé hry může trvat až 5 minut...
    2) při opakovaném krmení či sázení, používání zlata či krmiva na okamžitou sklizeň a pak sklizeň samotná trvá nejméně 3 minuty...
    3) společně s předčasným ukončením soutěže a spuštěním hledání další hry trvá tedy jedna hra průměrně 5 minut...
    4) za hodinu jich tedy uhraje maximálně 12 pokud mu štěstí přeje na ty hry, které potřebuje, aby byly vyhledány...
    5) kdyby všechno fungovalo naprosto ideálně (což je utopie) a z každé hry by získal průměrně 15 000 bodů, tak je to za hodinu maximálně 180 000 bodů... 
    6) kdyby to tempo vydržel 3 hodiny v kuse, tak získá maximálně 540 000 bodů a to je vše... rozhodně ne více než milión a více...
    7) ten kdo takovéto hráče obhajuje, je mi k smíchu a podle mne podvádí společně s nimi...  :-)))
    S tím se prostě smiř že takto hraje plno hráčů a nikoho zde neobvinuj že podvádí.Nejdříve si něco o soutěžení zjisti a nastuduj a pak tady tláchej blbosti,a hlavně se uklidni,praskne ti cévka a budeš tahat nohu :-)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    deda.1 (CZ1) napsal(a):
    ...jenže jednotky krmiva nejsou body ze soutěže... stačí vzít kalkulačku a počítat...
    1) vyhledání a spuštění každé hry může trvat až 5 minut...
    2) při opakovaném krmení či sázení, používání zlata či krmiva na okamžitou sklizeň a pak sklizeň samotná trvá nejméně 3 minuty...
    3) společně s předčasným ukončením soutěže a spuštěním hledání další hry trvá tedy jedna hra průměrně 5 minut...
    4) za hodinu jich tedy uhraje maximálně 12 pokud mu štěstí přeje na ty hry, které potřebuje, aby byly vyhledány...
    5) kdyby všechno fungovalo naprosto ideálně (což je utopie) a z každé hry by získal průměrně 15 000 bodů, tak je to za hodinu maximálně 180 000 bodů... 
    6) kdyby to tempo vydržel 3 hodiny v kuse, tak získá maximálně 540 000 bodů a to je vše... rozhodně ne více než milión a více...
    7) ten kdo takovéto hráče obhajuje, je mi k smíchu a podle mne podvádí společně s nimi...  :-)))
    Už jsem Ti to psal, že ta možnost tu je. A Tvoje výpočty nejsou správné. 
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Dedo, máš výpočty, které jsou ti k ničemu
    realita je taková, že vícero hráčů, je schopno bez jakýchkoliv podvodů a problémů uhrát více jak 1 milion bodů za méně než hodinu - stačí se podívat na top50 žebříček
    stačí jim k tomu 3 hry na  krmivo, vejce, mléko
    nemáš představu kolik bodů dostaneš, když sklidíš 200000 a více jednotek čehokoliv
    a sklizeň 3 minuty?? - to je tvůj velký omyl - sklizeň je teď - klikneš na turbosklízeč a je to 
    15000 bodů na soutěž?? - no, to máš před sebou velké prozřen, stačí až budeš dělat Ty průměrně 50000 za soutěž
    než se budeš dále smát a přesvědčovat o podvodech, obviňovat hráče, tak se raději podívej na farmy hráčů z top50 a začni počítat jejich možnosti - jen holé výkony na plodiny, vejce, mléko 
    snad Ti to otevře oči
  • deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    upraveno 12.05.2020
    ...ještě jednou se všem omlouvám a děkuji za vysvětlení... ano, otevřelo mi to oči, ale zároveň i vzalo hodně chuti do dalších soutěží... hrát soutěže za peníze nechci a ani si to nemůžu dovolit... to se dám raději na karban, až otevřou hospody... tam mají všichni stejnou šanci... ať se vám daří... děda.1
    Post edited by deda.1 (CZ1) on
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    chyba, když se necháš odradit - jistě je možné s tím seknout, ale zároveň je to výzva - ono asi už nejde o samotné soutěže, ale zajímavější začíná být účast ve spolku a soutěžit s jediným možným protihráčem - GGS
    způsob jakým se snaží ždímat hráče o peníze a schopnost spolků, hráčů čelit nesmyslným úkazům, které se objevují  je mnohdy daleko zajímavější součást hry. JPF


Sign In to comment.