Domů Otázky ke hře Návody od hráčů

Vesnická slavnost - září 2018

13»

Komentáře

• japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 478
    tentokráte dostal, ale předminulou ji nedostal celý spolek a trvalo 4 dny než se to s podporou přes anglické fórum vykomunikovalo. 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
    upraveno 27.05.2020
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    odměny z uzavřené události- dostal někdo?????

Ahoj
    Jak je to s odměnami? Máš nebo ne?

japefi (CZ1) napsal(a):
    tentokráte dostal, ale předminulou ji nedostal celý spolek a trvalo 4 dny než se to s podporou přes anglické fórum vykomunikovalo. 
    Ahoj
    Jak to myslíš s podporou přes anglické forum?

edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (Pomocník) on
    pexi @ cs 1
  • Pethy (CZ1)Pethy (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Miirka (CZ1) napsal(a):

Ahoj

Jaké odměny. o ničem nevím. Ale pro mě by byla odměna, kdyby mi šly sbírat vejce.
    upraveno 09.04.2020
    Pethy (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Miirka (CZ1) napsal(a):

Ahoj

Jaké odměny. o ničem nevím. Ale pro mě by byla odměna, kdyby mi šly sbírat vejce.
    Je tohle vlákno o sbírání vajec?

Nevím co ti nejde ale zkus obvyklé kroky: vymazat historii prohlížeče, případně otevřít hru v anonymním okně nebo v jiném prohlížeči?
    pexi @ cs 1
    pexi (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    tak , že jsme to řešili na anglickém fóru s jejich moderátorem - my a ještě jeden maďarský spolek - můžeš se na to vlákno podívat , je to tam zaznamenané

japefi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    tak , že jsme to řešili na anglickém fóru s jejich moderátorem - my a ještě jeden maďarský spolek - můžeš se na to vlákno podívat , je to tam zaznamenané

Aha. V pohodě, nemusím se dívat. Jen jsem si říkala, jak s podporou přes forum,no. Promiň
    pexi @ cs 1
    problémy
     - 3-tí vesnickou nejdou řádně otevírat stránky 64-68 - jejich načtení je normálním způsobem téměř nemožné
     - po ukončení výzvy zůstává viset stav v pravém okně a nejde spustit výzva nová - musí být proveden restart (okno se vynuluje a je možno vyhledanou výzvu spustit.
    - při dlouhé výzvě se nenačítají získané body  při opakované sklizni - pro načtení stavu je nutno hru restartovat

závěr - totální nasr-tost - nesmyslné vylepšení ukazatele stavu výzvy zvýraznilo nedostatky hry a přidalo další chyby - asi dárek k mezinárodnímu dni dětí - ale my už nejsme děti a spousta hráčů si platí nějakou tu službu spojenou s BF 
    a ne, nebudu to psát na podporu, bo se mi to nechce překládat

dobrou hru v mezích normálnosti - kde je ta mez u GGS teda fakt netuším, na to , že je to německá firma, tak asi jen podle sídla, bo tohle by se nemělo stávat ani soudruhům z NDR, natož ze SRN
    bo není diskuse k aktualizaci z 1.8.2020 tykající se změn ve Vesnické slavnosti, vyjádřím se zde

skončila další vesnická slavnost - 4-tá v podobě, které se nedá rozumět

- to co z této dobré spolkové soutěže autor vytvořil za poslední 4 hry je totální paskvil
    v předcházející verzi bylo rozvrstvení výzev vcelku přijatelné - s převahou ultrakrátkých výzev, středně dlouhé výzvy a ultra dlouhé

v dnešním podání jde o nesmysl - 90%  !!!!!!! všech výzev je na 13 hodin !!!!!!!!!!!
    od stránky 38 do konce je ultra dlouhých bezmála 100% !!!!!!!

omlouvám se, ale pokud se autor nezbláznil, tak se něco pokazilo v systému robota, který dostal zřejmě nesmyslné zadání

výsledek nepřinese GGS kýžený výsledek - menší a slabší spolky hrají z povinnosti, nebo vůbec a velké jen z povinnosti
    závěr -
    - autor naprosto degradoval hráče na úroveň klikajících robotů
    - vynuloval možnosti pro aktivitu v menších spolcích, které zvolením vhodné strategie a zvýšením úsilí hráčů mohly alespoň nějak ovlivnit svůj výsledek
    - a utrácet zlato za tuhle variantu - proč???? - ke zlepšení výsledku to nevede

byť se výše omlouvám, tak si přesto myslím, že tato spolková hra v dnešní podobě je nesmysl a soudný autor by ji nespustil

Petr

• PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 674
    japefi (CZ1) napsal(a):
    bo není diskuse k aktualizaci z 1.8.2020 tykající se změn ve Vesnické slavnosti, vyjádřím se zde

skončila další vesnická slavnost - 4-tá v podobě, které se nedá rozumět

- to co z této dobré spolkové soutěže autor vytvořil za poslední 4 hry je totální paskvil
    v předcházející verzi bylo rozvrstvení výzev vcelku přijatelné - s převahou ultrakrátkých výzev, středně dlouhé výzvy a ultra dlouhé

v dnešním podání jde o nesmysl - 90%  !!!!!!! všech výzev je na 13 hodin !!!!!!!!!!!
    od stránky 38 do konce je ultra dlouhých bezmála 100% !!!!!!!

omlouvám se, ale pokud se autor nezbláznil, tak se něco pokazilo v systému robota, který dostal zřejmě nesmyslné zadání

výsledek nepřinese GGS kýžený výsledek - menší a slabší spolky hrají z povinnosti, nebo vůbec a velké jen z povinnosti
    závěr -
    - autor naprosto degradoval hráče na úroveň klikajících robotů
    - vynuloval možnosti pro aktivitu v menších spolcích, které zvolením vhodné strategie a zvýšením úsilí hráčů mohly alespoň nějak ovlivnit svůj výsledek
    - a utrácet zlato za tuhle variantu - proč???? - ke zlepšení výsledku to nevede

byť se výše omlouvám, tak si přesto myslím, že tato spolková hra v dnešní podobě je nesmysl a soudný autor by ji nespustil

Petr

Děkuji, bylo předáno. Tenhle problém je hlášený.
  • aerovodochody (CZ1)aerovodochody (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    ahoj, 
    chtěl bych se zeptat, kdysi jsem tady někde narazil na návod na vesnické slavnosti, hlavně na počítání času žolíků, ale nedaří se mi to zpět dohledat, nenapsal by mi někdo odkaz?

předem díky
    ahoj, 
    chtěl bych se zeptat, kdysi jsem tady někde narazil na návod na vesnické slavnosti, hlavně na počítání času žolíků, ale nedaří se mi to zpět dohledat, nenapsal by mi někdo odkaz?

předem díky
    Ahoj
    Tady něco najdeš:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/184079/vesnicka-slavnost-zari-2018
    ale je už to dost staré a ve vesnické slavnosti jsou změny tak pozor.
    Návod od Minease je jedinečný a není to ojedinělá práce z jeho pera. Ano ve vesnické jsou od té doby 2 podstané změny - jedna se týká změny ve spolkových odměnách - ta je už staršího data a druhá je aktuálně stará 4 VF a psal jsem o ní výše.

bohužel se GGS neodhodlalo k narovnání poměru výzev , naopak dále snížila počet krátkých a střednědobých výzev
    takže pokud jsme si dříve dělali bžundu, jak museli být IT technici pod vlivem, tak se evidentně tato vlastnost přenesla na zadavatele pokynů pro robota, který chrlí stovky výzev v délce trvání 13 hodin a méně a méně kratších výzev - nezbývá než čekat, až GGS zjistí, že tenhle model 3.0 je ještě hloupější než předcházející 2.0
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Návod od Minease je jedinečný a není to ojedinělá práce z jeho pera. Ano ve vesnické jsou od té doby 2 podstané změny - jedna se týká změny ve spolkových odměnách - ta je už staršího data a druhá je aktuálně stará 4 VF a psal jsem o ní výše.

bohužel se GGS neodhodlalo k narovnání poměru výzev , naopak dále snížila počet krátkých a střednědobých výzev
    takže pokud jsme si dříve dělali bžundu, jak museli být IT technici pod vlivem, tak se evidentně tato vlastnost přenesla na zadavatele pokynů pro robota, který chrlí stovky výzev v délce trvání 13 hodin a méně a méně kratších výzev - nezbývá než čekat, až GGS zjistí, že tenhle model 3.0 je ještě hloupější než předcházející 2.0
    Ahoj
    Vím, že je návod od Minease výborný a jeho další věci taky. Jen jsem napsala, že už jsou nějaké změny.
    Co se týká snížení krátkých a střednědobých výzev - tato chyba ještě není opravená, tým o ní ví a bude se tím zabývat. 

Sign In to comment.