Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

vesnická slavnost

Nemůžu se dostat do vesnické slavnosti, když klinknu na odkaz vlevo, tak se mi zatáhne pryč, na slavnost v nabídce taky ne, nezobrazuje se mi sbírané suroviny, nedostanu se do ligy....

Komentáře

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,729
    montacek (CZ1) napsal(a):
    Nemůžu se dostat do vesnické slavnosti, když klinknu na odkaz vlevo, tak se mi zatáhne pryč, na slavnost v nabídce taky ne, nezobrazuje se mi sbírané suroviny, nedostanu se do ligy....
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížení, anonymní okno nebo jiný prohlížeč jestli tam akce nefunguje.
    pexi @ cs 1
  • montacek (CZ1)montacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    děkuji za radu, vyčistila jsem historii a je to v poho. Moc dík

• japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 435
    pexi (CZ1) napsal(a):
    montacek (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížení, anonymní okno nebo jiný prohlížeč jestli tam akce nefunguje.
    a dodej - nezakládej nové vlákno -  pod stejným názvem již založeno je, stačilo vyhledat a přidat
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    odměny z uzavřené události- dostal někdo?????

• Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,149
    Ano
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
    tentokráte dostal, ale předminulou ji nedostal celý spolek a trvalo 4 dny než se to s podporou přes anglické fórum vykomunikovalo. 
    upraveno 27.05.2020
    Miirka (CZ1) napsal(a):

Ahoj
    Jak je to s odměnami? Máš nebo ne?

japefi (CZ1) napsal(a):
    tentokráte dostal, ale předminulou ji nedostal celý spolek a trvalo 4 dny než se to s podporou přes anglické fórum vykomunikovalo. 
    Ahoj
    Jak to myslíš s podporou přes anglické forum?

edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (Pomocník) on
    pexi @ cs 1
  • Pethy (CZ1)Pethy (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Miirka (CZ1) napsal(a):

Ahoj

Jaké odměny. o ničem nevím. Ale pro mě by byla odměna, kdyby mi šly sbírat vejce.
    upraveno 09.04.2020
    Pethy (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Miirka (CZ1) napsal(a):

Ahoj

Jaké odměny. o ničem nevím. Ale pro mě by byla odměna, kdyby mi šly sbírat vejce.
    Je tohle vlákno o sbírání vajec?

Nevím co ti nejde ale zkus obvyklé kroky: vymazat historii prohlížeče, případně otevřít hru v anonymním okně nebo v jiném prohlížeči?
    pexi @ cs 1
    pexi (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    tak , že jsme to řešili na anglickém fóru s jejich moderátorem - my a ještě jeden maďarský spolek - můžeš se na to vlákno podívat , je to tam zaznamenané

japefi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    tak , že jsme to řešili na anglickém fóru s jejich moderátorem - my a ještě jeden maďarský spolek - můžeš se na to vlákno podívat , je to tam zaznamenané

Aha. V pohodě, nemusím se dívat. Jen jsem si říkala, jak s podporou přes forum,no. Promiň
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.