Domů Czech Technické problémy & bugy

Velikonoční vajíčka

Mám problém se zobrazením velikonočních vajíček. Na hlavní farmě byla pro přeskočení na jinou "již nikdy nebyla spatřena" zjevně je zajíček krkoun :D , ani po vypnutí znovu zapnutí hry, po restartu i vypnutí a zapnutí PC. Kde je problém? Díky za možné řešení.

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Pročíst forum a nezakládat zbytečně vlákna.
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Zbytečne,,,,,,za ty odměny to nestojí ,,,,,,
  • Arex (CZ1)Arex (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Matulinka (CZ1) napsal(a):
    Mám problém se zobrazením velikonočních vajíček. Na hlavní farmě byla pro přeskočení na jinou "již nikdy nebyla spatřena" zjevně je zajíček krkoun :D , ani po vypnutí znovu zapnutí hry, po restartu i vypnutí a zapnutí PC. Kde je problém? Díky za možné řešení.
    ja mam uplne stejnej problem.
    A rada od Bobyho precist forum a nezakladat zbytecna vlakna nevim no.ja zadne takove vlakno nenasel kde by se psalo otm ze vejce byla spatrena jen na hlavni farme a na zadne jine ne.takhle clovek nema zadnou sanci dostat se nakonec odmen.ja treba mam ze vcerejska 6 a za dnesek z hlavni jen 4 a tim padem se sberem koncim ponevac se to neda splnit.
  • milukon (CZ1)milukon (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Od začátku hry se mi vůbec vajíčka neobjevují. Nikdy dříve jsem něměla problém.  Je chyba na mé straně? Děkuji mockrát.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    milukon (CZ1) napsal(a):
    Od začátku hry se mi vůbec vajíčka neobjevují. Nikdy dříve jsem něměla problém.  Je chyba na mé straně? Děkuji mockrát.
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížení, případně otevřít hru v anonymním okně nebo v jiném prohlížeči. Pokud se vajíčka neobjeví tak asi zbývá podpora.
    Tentokrát se navá vajíčka objevují denně ve 13 hodin odpoledne.
  • Kkabelka (CZ1)Kkabelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Do 13.20 ani na jedné farmě nejsou vajíčka! To se udělá plno soutěží,ale žádná zábava to tu poslední dobou není.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Kkabelka (CZ1) napsal(a):
    Do 13.20 ani na jedné farmě nejsou vajíčka! To se udělá plno soutěží,ale žádná zábava to tu poslední dobou není.
    Ahoj
    To je mi líto. Letos je to s hledáním vajíček špatné. Nezbývá než zkusit obvyklé věci jako čištění historie, anonymní okno nebo jiný prohlížeč. Někdy to zabere. Opravovali to ale nedaří se. 
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    děkuji za poslední cenu v hledání vajíček - moc pěkná dekorace v inventáři , ale bohužel jen v inventáři protože mi nejde ten zajíček z inventáře použít nikde na jakékoli farmě inventář mi v stále svítí s upozorněním , že tam mám novou dekoraci , ale bohužel nedá se s tím nic dělat  = vyčistila jsem počítač i restartovala a není to nic platné 
    tak se budu chodit na tu krásnou dekoraci chodit koukat do meziskladu v inventáři - prima :'(
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    děkuji za poslední cenu v hledání vajíček - moc pěkná dekorace v inventáři , ale bohužel jen v inventáři protože mi nejde ten zajíček z inventáře použít nikde na jakékoli farmě inventář mi v stále svítí s upozorněním , že tam mám novou dekoraci , ale bohužel nedá se s tím nic dělat  = vyčistila jsem počítač i restartovala a není to nic platné 
    tak se budu chodit na tu krásnou dekoraci chodit koukat do meziskladu v inventáři - prima :'(
    Ahoj
    Pokud jsi vymazala historii prohlížení, zkus to ještě a nebo pusť hru v anonymním okně nebo zkus jiný prohlížeč.Poslala jsem dotaz na tvůj problém. Zkus to a dej vědět. 
  • Taktéž mám zajíčka jen v inventáři a je u něj napsáno pohodlné sáně a zajíček mi vymazal všechny dekorky v inventáři, vše už jsem zkusila a je to pořád stejné,že si toho zajíčka nestrčili za klobouk, už nebudu spouštět žádné nové události a asi se s touto hrou brzy rozloučím.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Taktéž mám zajíčka jen v inventáři a je u něj napsáno pohodlné sáně a zajíček mi vymazal všechny dekorky v inventáři, vše už jsem zkusila a je to pořád stejné,že si toho zajíčka nestrčili za klobouk, už nebudu spouštět žádné nové události a asi se s touto hrou brzy rozloučím.
    Ahoj
    To mě mrzí. Tak vydržte, posílám to dále.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Ohledně potíží s dekorací z Velikonoční události. Je to hlášený problém, GGS na tom pracuje, takže musíme počkat co řeknou.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    děkuji za poslední cenu v hledání vajíček - moc pěkná dekorace v inventáři , ale bohužel jen v inventáři protože mi nejde ten zajíček z inventáře použít nikde na jakékoli farmě inventář mi v stále svítí s upozorněním , že tam mám novou dekoraci , ale bohužel nedá se s tím nic dělat  = vyčistila jsem počítač i restartovala a není to nic platné 
    tak se budu chodit na tu krásnou dekoraci chodit koukat do meziskladu v inventáři - prima :'(
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Taktéž mám zajíčka jen v inventáři a je u něj napsáno pohodlné sáně a zajíček mi vymazal všechny dekorky v inventáři, vše už jsem zkusila a je to pořád stejné,že si toho zajíčka nestrčili za klobouk, už nebudu spouštět žádné nové události a asi se s touto hrou brzy rozloučím.
    Ahoj
    Je potřeba vymazat historii prohlížeče. Udělejte to. Někdy to samé udělá CTRL+F5 můžete to zkusit, to vyčistí jen věci ze stránky bigfarm ne z ostatních web. stránek.
    Takže to udělejte, je potřeba vyčistit historii prohlížení v prohlížeči. A dejte sem vědět
Sign In to comment.