Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

1100112

Komentáře

  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj,já bych se taky připojila k dotazu ohledně koňské sezony.Mám stejný problém,poslední dobou prohrávám neustále se všemi,kteří soutěží s podstatně horšími.Normálně dříve jsem byla schopná se dostat aspoň k diamantové lize .Sice na začátek,ale šlo to.To momentálně vůbec není možné,pořád jen prohráno a to přesto,že soutěžím s koněm,který má chovnou hodnotu 3 a prohrávám i s koněm 30.40.dokonce jsem prohrála i s nulou.Už mě to fakt docela štve a ptám se,proč vlastně máme ty koně nějak vylepšovat,když je to stejně jak sázka do loterie.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,já bych se taky připojila k dotazu ohledně koňské sezony.Mám stejný problém,poslední dobou prohrávám neustále se všemi,kteří soutěží s podstatně horšími.Normálně dříve jsem byla schopná se dostat aspoň k diamantové lize .Sice na začátek,ale šlo to.To momentálně vůbec není možné,pořád jen prohráno a to přesto,že soutěžím s koněm,který má chovnou hodnotu 3 a prohrávám i s koněm 30.40.dokonce jsem prohrála i s nulou.Už mě to fakt docela štve a ptám se,proč vlastně máme ty koně nějak vylepšovat,když je to stejně jak sázka do loterie.
    diamantovou nedávám, ale do platinové jsem se dostal běžně , otázkou bylo jestli skončím v 3-tí, 4-té úrovni, po aktualizaci je to jen loterie a prohra s koněm s úrovní 0 je výsměch této hře

    Pexi děkuji za založení vlákna a asi si musíme zvyknout, že to bude pravidlem, psát nářky do vlákna k proběhlé aktualizaci
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Soudruzi z GGS opět zabodovali. Už by je měl opravdu někdo nakopat pořádně do pr..le!!  Na co šláhnou to dojebou!!!
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jako si dělají srandu ne, pustí akci velikonoční vejce , já posbírám všechny a pak to zase zruší hahaha
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 04.04.2020
    Jo koně šly nějak podivně do háje. Ale teď jsem se naštval kvůli sbírání vajec, kdy jsem začal a najednou je všechno fuč i se stánkem. Díky za pomarněný sběr a ušlý čas.
    PS: A taky se někdo porejpal v lovištík. Jedny mečouni za 4 dny, když mi stojí dodávy na nich je pěknej opruz. A začalo to už při RTP, kdy jsem na lososy prakticky vůbec nemel nárok a pokračuje to tak dál.


  • Taky jsem se divila,že vejce berou pryč,já už je měla sebraný a chtěla si vyzvednout odměnu a když jsem na ni klikla tak jsem nic nedostala.Mají všechno s chybama,tak to sem nemají dávat.
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Přesně tak ,,,co to má znamenat zase,,,,,,at si to nechaj za ty odměny to nestoji ani ,,
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 04.04.2020
    Rozklad v přímém přenosu...

    Mimochodem, všimli jste si, že už druhý den neodstartovala týdenní událost na hlavní farmě? To tady taky několik let nebylo...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Rozklad v přímém přenosu...

    Mimochodem, všimli jste si, že už druhý den neodstartovala týdenní událost na hlavní farmě? To tady taky několik let nebylo...
    Ahoj
    Týdenní událost dnes nezačne. Včera začala na gurmě Kulinářská kampaň. Psali o tom u poláků
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 07.05.2020
    Čím dál větší čurbes v odměnách, za segment Farmářské ligy.  V odměnách jsem měl prázdno, skočil čas ve Farmářské lize a naskočily odměny, 4 druhy beden. Fajn . Otevřel jsem 2 oranžové a dál to nešlo. Obnovení hry.
    A zelený a zlatý bedny zmizly a zůstali mi 2 Magický. Pěkně děkuji za tyhle dary nedary. Vypadá to na nějaký halo efekt s ostanímy odměnami v lize. Nic se neopravuje, hlavně že se máme "těšit" na další zmršenou koňskou ligu(to zase bude výtvor), a to ještě s lítáním k nějakému pěstování nějakých pomocných předmětů.A o nových chybách ani nemluvím, protože tady nic nemůže od začátku funkogovat .Tak počítám s tím, že koni půjdou, stejně jako snovej svět, do háje, protože se to už vůbec nebude rozumně časově stíhat.


    05.04.2020 11:19
    A ještě jedna věc k zlost. Když se objeví kolo štěstí, zmizne šrotovačka. Fak dobrá věc, zvláště když při točení inkasujete kvasntum opapouchovaných želvích altánků a máte bednu plnou. Tak to můžete zase vyhazovat. Nechápu, proč při těch různých kolech "štěstí" prostě ta babizna nemůže být přítomna. Tak vám opět děkuji za dary nedary, které můžete(stejne jako lodě) bez užitku vyhazovat.
    (plná bedna a do škarpy letělo 7 altánů, 9 želv a 4 papouši,točil bych dál, žetony mám,, ale jestli altánek stojí 800zlatejch, tak to by jednoho piclo, když za něj nemám možnost vyinkasovat ani pár dílků)

    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    A ještě jedna věc k zlost. Když se objeví kolo štěstí, zmizne šrotovačka. Fak dobrá věc, zvláště když při točení inkasujete kvasntum opapouchovaných želvích altánků a máte bednu plnou. Tak to můžete zase vyhazovat. Nechápu, proč při těch různých kolech "štěstí" prostě ta babizna nemůže být přítomna. Tak vám opět děkuji za dary nedary, které můžete(stejne jako lodě) bez užitku vyhazovat.
    Ahoj
    No nevím, nemusíš ty dekorace vyhodit, můžeš je v údolí nebo na farmách zbourat a dostaneš dolary, tak aspoň nějaký užitek z toho je. To samé u lodí pokud máš volné místo na boření a nebo je skladuj do vánoc, na točení o dekorky.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    pexi (CZ1) napsal(a):
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    A ještě jedna věc k zlost. Když se objeví kolo štěstí, zmizne šrotovačka. Fak dobrá věc, zvláště když při točení inkasujete kvasntum opapouchovaných želvích altánků a máte bednu plnou. Tak to můžete zase vyhazovat. Nechápu, proč při těch různých kolech "štěstí" prostě ta babizna nemůže být přítomna. Tak vám opět děkuji za dary nedary, které můžete(stejne jako lodě) bez užitku vyhazovat.
    Ahoj
    No nevím, nemusíš ty dekorace vyhodit, můžeš je v údolí nebo na farmách zbourat a dostaneš dolary, tak aspoň nějaký užitek z toho je. To samé u lodí pokud máš volné místo na boření a nebo je skladuj do vánoc, na točení o dekorky.
    To vím, problém je, že pak si člověk nevšimne, že má plnej inventář, dojde nějaká dekorka nečekaně z akce, ale už se neukáže rozhraní pro vyhození nějaké dekorky. A je fuč. Jistě, v údolí sem posledně dělal pořádek a byl jsem tam hodinu, než se pobouralo, co mělo. Prioritní jsou ale dílky, abych mohl zvedat dekorky, které požadují více ja 10tis dílků, tak šušním, kde můžu. Uživatelsky nedořešeno a znovu říkám, proč jsou lodě řazeny do dekorek. O vánocích mi jich vzal cca jen pět, pak zatuhly a nevnutil jsem další ani boha. Takže zase chyba.

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Teď mě tak štve, že pořád píšete věci do nesprávných vláken. Asi to je marné. To mě naštvalo opravdu dost.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    PŘEDEM SE OMLOUVÁM, nenašla jsem správné vlákno. 
    MÁM, DOTAZ, který se týká sběru, a to těch "utajených" předmětů. Co to má být? Prošla jsem všechny tři uvedené, a nic se nesebralo, či neukázalo.... tak nevím. Děkuji za odpovědi a trpělivost.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    PŘEDEM SE OMLOUVÁM, nenašla jsem správné vlákno. 
    MÁM, DOTAZ, který se týká sběru, a to těch "utajených" předmětů. Co to má být? Prošla jsem všechny tři uvedené, a nic se nesebralo, či neukázalo.... tak nevím. Děkuji za odpovědi a trpělivost.
    Ahoj. Sběru čeho? Hledají se akorát vejce. Nevím co jiného myslíš.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    pexi (CZ1) napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    PŘEDEM SE OMLOUVÁM, nenašla jsem správné vlákno. 
    MÁM, DOTAZ, který se týká sběru, a to těch "utajených" předmětů. Co to má být? Prošla jsem všechny tři uvedené, a nic se nesebralo, či neukázalo.... tak nevím. Děkuji za odpovědi a trpělivost.
    Ahoj. Sběru čeho? Hledají se akorát vejce. Nevím co jiného myslíš.
    no je to v tom uvítacím okně: cituji: "A teď něco o části Čokoládového tajemství, která se týká hledání. Někde na vaší hlavní farmě, koňské farmě a vesnici spolku farmářů se nachází jisté předměty, které musíte najít. Budou se měnit každý den, takže dávejte pozor. Pokud bude vaše hledání úspěšné, budete bohatě odměněni. "
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    upraveno 07.05.2020
    a do háje zelenýho  - dalo by se to říci i jinak  opravdu príííma vylepšení hry tak teď už nefunguje nic nedá se sbírat nic -  ani posouvat farma a o hledání vajíček nemluvím to se zase aktualizace povedla opravdu jak jsem už tady jednou psala  =  aktualizace a vylepšení = nehratelná tato hra 
    opravdu k popukání a na mrtvici tohle mne opravdu štve nemluvím o tom , že sotva jsem ráno spustila výzvu ještě jsem ji nestačila dodělat a byla aktualizace to nemohou aktualizace udělat v jiný čas ? hlášenou dopředu ?? myslím dát nějaký oznámení dopředu , že se v tomto čase a tento den bude aktualizovat a měla by to být aktualizace co téhle hře opravdu něco přinese poslední dobou je to velký průšvih nechci být neslušná
    když se potom akce nepovede tak nám dají trošku nějakého hnojiva v bedýnkách a je to odbytý opravdu mne to hrozně ........ štve ........

    edit: odstranění prázdných řádků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 07.05.2020
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    a do háje zelenýho  - dalo by se to říci i jinak  opravdu príííma vylepšení hry tak teď už nefunguje nic nedá se sbírat nic -  ani posouvat farma a o hledání vajíček nemluvím to se zase aktualizace povedla opravdu jak jsem už tady jednou psala  =  aktualizace a vylepšení = nehratelná tato hra 
    opravdu k popukání a na mrtvici tohle mne opravdu štve nemluvím o tom , že sotva jsem ráno spustila výzvu ještě jsem ji nestačila dodělat a byla aktualizace to nemohou aktualizace udělat v jiný čas ? hlášenou dopředu ?? myslím dát nějaký oznámení dopředu , že se v tomto čase a tento den bude aktualizovat a měla by to být aktualizace co téhle hře opravdu něco přinese poslední dobou je to velký průšvih nechci být neslušná
    když se potom akce nepovede tak nám dají trošku nějakého hnojiva v bedýnkách a je to odbytý opravdu mne to hrozně ........ štve ........

    Ahoj
    Aktualizace ohlášená byla, bylo napsáno, že ji plánují na dnes v 9 hodin a asi na 30 minut.Je to v Moderátorském věstníku, tady
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4252008/#Comment_4252008

    A po aktualizaci hra celkem šla, zpomalilo se to až když pustili hledání vajec a snovou farmu do toho všeho. To si ale myslím já, může to být jinak.

    chytrák (CZ1) napsal(a):
    no je to v tom uvítacím okně: cituji: "A teď něco o části Čokoládového tajemství, která se týká hledání. Někde na vaší hlavní farmě, koňské farmě a vesnici spolku farmářů se nachází jisté předměty, které musíte najít. Budou se měnit každý den, takže dávejte pozor. Pokud bude vaše hledání úspěšné, budete bohatě odměněni. "
    Aha
    No myslím, že to je ten nový způsob komunikace co zavedli. 

    Myslím, že tím prostě myslí hledání vajec. Ale dobře zeptám se na to. A dám ti vědět.

    pexi (CZ1) napsal(a):
    Aha
    No myslím, že to je ten nový způsob komunikace co zavedli. 

    Myslím, že tím prostě myslí hledání vajec. Ale dobře zeptám se na to. A dám ti vědět.
    Podívej, tohle napsali v emailu co posílají k velikonoční akci:
    "....A teď něco o části Čokoládového tajemství, která se týká hledání. Někde na tvé farmě se skrývají barevná velikonoční vajíčka, které musíš najít. Místa se každý den mění, takže dávej pozor. Když bude hledání úspěšné, bude tvá tvrdá dřina bohatě odměněna!...."

    Post edited by pexi (CZ1) on
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    pexi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    PŘEDEM SE OMLOUVÁM, nenašla jsem správné vlákno. 
    MÁM, DOTAZ, který se týká sběru, a to těch "utajených" předmětů. Co to má být? Prošla jsem všechny tři uvedené, a nic se nesebralo, či neukázalo.... tak nevím. Děkuji za odpovědi a trpělivost.
    Ahoj. Sběru čeho? Hledají se akorát vejce. Nevím co jiného myslíš.
    no je to v tom uvítacím okně: cituji: "A teď něco o části Čokoládového tajemství, která se týká hledání. Někde na vaší hlavní farmě, koňské farmě a vesnici spolku farmářů se nachází jisté předměty, které musíte najít. Budou se měnit každý den, takže dávejte pozor. Pokud bude vaše hledání úspěšné, budete bohatě odměněni. "
    Aha
    No myslím, že to je ten nový způsob komunikace co zavedli. 

    Myslím, že tím prostě myslí hledání vajec. Ale dobře zeptám se na to. A dám ti vědět.
    Podívej, tohle napsali v emailu co posílají k velikonoční akci:
    "....A teď něco o části Čokoládového tajemství, která se týká hledání. Někde na tvé farmě se skrývají barevná velikonoční vajíčka, které musíš najít. Místa se každý den mění, takže dávej pozor. Když bude hledání úspěšné, bude tvá tvrdá dřina bohatě odměněna!...."
    moc děkuji za tvůj čas i energii. Toto mi uniklo... Přeji všem hodně úspěchů ..... M
  • jarozde (CZ1)jarozde (CZ1) CZ1 Komentářů: 42
    co mne dnes nadzvedlo ze židle je odpočet do spolkovky,už by si měli uvědomit ,že takto pokračovat je dost nemožné,mám toho plné zuby po 7 letech uvažuji o ukončení  této hry
  • PEGAS6 (CZ1)PEGAS6 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    co mne dnes naštvalo a nejen dnes , ale pokaždé když se hledají vajíčka , sladkosti nebo houby, tak nikdy na farmách nejsou současně všechny a objevují se tam postupně.Nechápu proč a už mě to nebaví ,abych seděla u hry celý den a znovu a znovu hledala ,každý nemá čas u hry sedět celý den.Již několikrát jsem si i dokonce ofocovala obrazovku abych se utvrdila o tom , že vajíčko které na určitém místě opravdu nebylo , tak po zmáčknutí nápovědy se tam najednou objevilo.Je tu  Podvod jen aby lidi stále mačkali další a další nápovědy ,které ovšem stojí zlatáky a to oni potřebují.A  navíc upřímně , ty odměny stejně za to úsilí  a čas vůbec nestojí.
  • Pethy (CZ1)Pethy (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    PEGAS6 (CZ1) napsal(a):
    co mne dnes naštvalo a nejen dnes , ale pokaždé když se hledají vajíčka , sladkosti nebo houby, tak nikdy na farmách nejsou současně všechny a objevují se tam postupně.Nechápu proč a už mě to nebaví ,abych seděla u hry celý den a znovu a znovu hledala ,každý nemá čas u hry sedět celý den.Již několikrát jsem si i dokonce ofocovala obrazovku abych se utvrdila o tom , že vajíčko které na určitém místě opravdu nebylo , tak po zmáčknutí nápovědy se tam najednou objevilo.Je tu  Podvod jen aby lidi stále mačkali další a další nápovědy ,které ovšem stojí zlatáky a to oni potřebují.A  navíc upřímně , ty odměny stejně za to úsilí  a čas vůbec nestojí.

    Taky se musím přidat, a tahle aktualizace se teda vůbec nepovedla. Pokud zkušební hry, zkouší na špičkových počítačích, tak to asi jde dobře. Nemám starý počítač, hledaná vejce najdu, ale neseberu. A je to pomalé. Nejsem vůbec spokojená.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    PEGAS6 (CZ1) napsal(a):
    co mne dnes naštvalo a nejen dnes , ale pokaždé když se hledají vajíčka , sladkosti nebo houby, tak nikdy na farmách nejsou současně všechny a objevují se tam postupně.Nechápu proč a už mě to nebaví ,abych seděla u hry celý den a znovu a znovu hledala ,každý nemá čas u hry sedět celý den.Již několikrát jsem si i dokonce ofocovala obrazovku abych se utvrdila o tom , že vajíčko které na určitém místě opravdu nebylo , tak po zmáčknutí nápovědy se tam najednou objevilo.Je tu  Podvod jen aby lidi stále mačkali další a další nápovědy ,které ovšem stojí zlatáky a to oni potřebují.A  navíc upřímně , ty odměny stejně za to úsilí  a čas vůbec nestojí.
    Jo to známe.Pufff a najednou je tam, i když jsi tam byl na tom samým place 3x.A tak kroužíš po mapě jako slepej kondor, různé zvětšení,celá nebo normální obrazovka, přepínání na jinou lokaci. A čas utíká. Dnes jsem si taky pohrál z jedním vajcem přes půl hodiny než udělalo pufff na stromě, kterej jsem několikrát prolezl.

  • ludmila66699 (CZ1)ludmila66699 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    tak jsem sesbírala veškerou čokoládu a vejce,ale dekorky mi nejde postavit,a ještě k tomu většina dekorek ze skladu zmizela:((((
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    tak jsem sesbírala veškerou čokoládu a vejce,ale dekorky mi nejde postavit,a ještě k tomu většina dekorek ze skladu zmizela:((((
    Ahoj
    Je to chyba o které ví. Má pomoct vyčistit historii + cookies v prohlížeči. Udělej to a dej vědět. Je tady už o tom psáno. 
  • ludmila66699 (CZ1)ludmila66699 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    tak už je vše v poho
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tak nv, jestli se mám  smát nebo plakat, když začly padat normální povolenky k těžbě ze mlýna a laboratoře, nacpaly se do odměn (TP) a jak se říká v jednom starým vtipu, bojím se otevřít konzervu(ledičku, skříň atd.).
    Toaletní papír a vytapetováno mám, do vánoc daleko. Co tak třeba výměna 100ks za jeden certifikát na zlato by nebyla ? Pro většinu zase dar nedar, pokud by se neotevřely alespoň další dva doly, pokud by někdo potřeboval dolary a zkrátit by se čas těžby.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A tak tu máme zase čekačku pro zahájení SS. Vše nachystáno pro sklizeň, stan nikde. Nv, kdo ji tam nastavuje budík.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Taky už jsem si nafackoval. Po dlouhé době jsem začal dříve, že bude nějaký bodík a prdlajs.  :D
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    už si musime zvykat)) ach jo
Sign In to comment.