Domů Czech Technické problémy & bugy

Pomalý chod hry

mimithea (CZ1)mimithea (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
upraveno 28.08.2022 v Technické problémy & bugy
Ahojky nejde mi sbírat ani sadit na farmě 3 minuty jsem sadila 7 políček :-(( Moooc pomalé
Post edited by Panda on
«13

Komentáře

  • radoslav (CZ1)radoslav (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    ahoj taky mi nefunguje farma jakmile naskocilo hledani vajec hned se cela farma zpomalila a nejen me i vice hracum z naseho spolku
  • vendy2211 (CZ1)vendy2211 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Po aktualizaci se nedá hrát,hra je zpomalená,seká se...
  • lusy9 (CZ1)lusy9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    radoslav (CZ1) napsal(a):
    ahoj taky mi nefunguje farma jakmile naskocilo hledani vajec hned se cela farma zpomalila a nejen me i vice hracum z naseho spolku
    Stejné u našeho spolku.
  • mirijam (CZ1)mirijam (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,137
    Ahojky,přidávám se k ostatním,kterým hra nejede.
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    ahojte, ani mne...
  • libor86 (CZ1)libor86 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Mám stejný problém- po aktualizaci to je strašně pomalé
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj i já se přidávám.Nedá se to hrát,pomalé,pořád se seká,nic nefunguje normálně.Hlavně že jsou přidané nějaké blbosti na koňské farmě.Kdyby raději nechali to,co už je a funkční
  • tomas001 (CZ1)tomas001 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Jsem na tom stejně jak vy, doufám, že už to někdo řeší, protože za tohohle stavu se ta hra prostě nedá hrát.
    čau
  • BohunkaPr (CZ1)BohunkaPr (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    hrát se nedá, je to pomalé

  • Míla24 (CZ1)Míla24 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    I já se přidávám. Hra se ukrutně zpomalila. Jestli to takhle půjde dál, tak ta vajíčka budeme hledat do příštích velikonoc
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Mě jde hrát jen na snové farmě. Vejce uklidit nejdou,výměna,setí sklizení nejde ani otevřít,natož hrát.Ale debilové z GGS jsou v klidu.
  • Veverka73 (CZ1)Veverka73 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    ahoj, hra vůbec nejde , ale vůbec , tomuhle se ani pomalé sbírání říci nedá.... spustila  jsem vesnickou výzvu a... začala ,vlastně ani nezačala ... takže to můžu dneska vypnout a čekat jestli tohle vůbec spraví :)  Opravdu tohle jsem snad ještě neviděla :)  zase něco pos...li  a to chtějí abychom kupovali zlatky !
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    já se též přidávám , hra jde velice pomalu ,  jen jsem se přihlásila  nic víc 

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj lidi
    Ví se o tom, problém je nahlášený. Prosím o trpělivost.
  • mimithea (CZ1)mimithea (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Děkuji doufám že to za chvíli zpraví hrajem výzvu a body utíkají..Prakticky nejde nic jen psát na chatu a to je celkem pro soutěž zbytečné:-( Max povzbuzovat hráče. Za jak dlouho to opraví ? Můžem počítat s tím že ještě dnes ? Děkuji
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    mimithea (CZ1) napsal(a):
    Děkuji doufám že to za chvíli zpraví hrajem výzvu a body utíkají..Prakticky nejde nic jen psát na chatu a to je celkem pro soutěž zbytečné:-( Max povzbuzovat hráče. Za jak dlouho to opraví ? Můžem počítat s tím že ještě dnes ? Děkuji
    Ahoj
    To bohužel nevím. Je mi líto. 
  • mimithea (CZ1)mimithea (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Mě taky :-( Doufám že dají alespoň dobrou kompenzaci 
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    Také jsem naštvaná, člověk přitáhne po 10hodinové šichtě...a chce se odreagovat, orazit si....a místo toho se leda vzteknout, ...nejde nic...nejde pořádně sebrat, nejde sázet vše to trvá šíleně dlouho, prakticky nejde psát zprávy, vajíčka vlastně nesesbírám, nejde prakticky sunout farmu a tudíž už je to v...., protože za ten den mi jich bude chybět moc atd...a to jede vesnická ...do toho se to prostě nedá, ryby...taky to nejede...takže tam též člověk přijde o body...a místo odreagování ...jen vztek...ráno pohoda a pak se udělá úúúúúúžasná aktualizace a po ní nefunguje nic!!!'!!!!
  • Lidunka.JGuest (CZ1)Lidunka.JGuest (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Polovině spolku Avatar nejde na farmě nic..Prosím co nejdříve to opravte.Děkuji
  • zajko4 (SK1)zajko4 (SK1) SK1 Komentářů: 6
    Tiež sa pridávam,v tomto stave sa to nedá hrať.
  • alenatom (CZ1)alenatom (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Vidím, že je nás tu hodně, co místo radosti ze hry jsou pěkně otrávení...
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    ahoj připojuji se k ostatnim , hra je hodně zpomalená , nedá se soutěžit , ani jine akce. co stim ?
  • Pethy (CZ1)Pethy (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Ahojky, je to opravdu hrozné. Hraji přes 7 let, ale tohle je síla. Navíc se mi ani nezobrazují hledané vejce. Není tam vůbec nic. Zaplatím zlatky, a stejně je nenajdu. To se mi ještě nestalo.
  • sova11 (CZ1)sova11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    vendy2211 (CZ1) napsal(a):
    Po aktualizaci se nedá hrát,hra je zpomalená,seká se...

  • sova11 (CZ1)sova11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahojky připojuji se k ostatní nedá se hrát, to jsem ještě nezažila, vše se seká...
  • radka1507 (CZ1)radka1507 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    já už taky psala ,to se nedá :( plno akcí spuštěných ,ty koně mi příjdou zbytečný ,chodím hrát pro odreagování ale poslední dobou je to hra, kde když jeden den nejsem,tak pak  nevím co mám dělat dřív :(  jak se říká "někdy je méně více"  fakt šílený 
  • zajko4 (SK1)zajko4 (SK1) SK1 Komentářů: 6
    aj mne pripadá,že je tých súťaží naraz zbytočne veľa
Sign In to comment.