Domů Czech Technické problémy & bugy

Problémy s otevřením beden a jejich ztráta

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze co mne dnes naštvalo.
«1

Komentáře

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    s koncem čínského horoskopu mi zmizela většina beden ze skladu, včetně zlatých, ubylo mi 12 žetonů

    asi proto, že přes vyskakující chybové hlášky jsem restartoval asi po 20-té hru, bo nešlo vybrat odměny, otevřít bedny, hrát kolo na sladké, ....

    jsem velmi zklamaný( velmi, velmi mírně řečeno) 


  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    opět konec soutěže a FL a opět problémy s otevřením beden a jejich ztráta po restartu hry

    přišel jsem o 19 beden a krabic různé hodnoty, navíc se mi nepřičetlo 5 zlatých beden z celosvět. mistrovství

    co na to říci - snad jen - je to v ř.ti.


  • FunnyJana1 (CZ1)FunnyJana1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    po soutěži odměn bednami které nešli otevřít a pak zmizeli
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    FunnyJana1 (CZ1) napsal(a):
    po soutěži odměn bednami které nešli otevřít a pak zmizeli
    Ahoj
    Vyzkoušej jiný prohlížeč...pokud to nefunguje a bedny jsou pryč piš na podporu
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    japefi (CZ1) napsal(a):
    opět konec soutěže a FL a opět problémy s otevřením beden a jejich ztráta po restartu hry

    přišel jsem o 19 beden a krabic různé hodnoty, navíc se mi nepřičetlo 5 zlatých beden z celosvět. mistrovství

    co na to říci - snad jen - je to v ř.ti.


    Ahoj
    Tak to je mi líto
    Pokud nic nefunguje, piš na podporu
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    I mě se to stalo odměny z beden jsou fuč. Je to hrozný poslední dobou žádná radost ze hry.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    FunnyJana1 (CZ1) napsal(a):
    po soutěži odměn bednami které nešli otevřít a pak zmizeli
    Dle mne to byly bedny, které byly navíc, proto nešly otevřít a po restartu zmizely.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    FunnyJana1 (CZ1) napsal(a):
    po soutěži odměn bednami které nešli otevřít a pak zmizeli
    Dle mne to byly bedny, které byly navíc, proto nešly otevřít a po restartu zmizely.
    Ano Bobby je to tak. Jenže tomu lidi nevěří. Jsou to bedny navíc, je to grafická chyba, prostě jich to zobrazí více než máš mít. No a co není nejde otevřít a po restartu zmizí. 
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Ten problém je jinde, i když souvisí

    po 2 negativních zkušenostech jsem tentokráte otevřel všechny bedny před ukončením rybího sila, FL, sladké farmy
    po ukončení soutěží jsem měl odkazy v horním slotu na nevyzvednuté odměny, ale ZÁROVEŇ jsem měl již připsané bedny v meziskladu

    ty jsem otevřel, pak jsem šel vyzvednout odměny, kdy byly také bedny 

    ovšem ty se do meziskladu nepřipsaly

    takže problém je na straně GGS a nedej jehova, abych měl nevyzvednuté bedny třeba ze spolkovky, bo jakmile začnou chybové hlášky při otevírání a restartuji hru, smaže se vše

    udržet přehled je takřka nemožné, při prvním případu jsem přišel o bedny ze spolkovky a svět. mistrovství, v druhém jsem si sepsal před otevíráním dostupné bedny v meziskladu a po otevření a po nuceném restartu - ztráta 19 beden

    je to prostě špatně nastavené, pokud to ukládání odměn udělalo GGS pro problémy s ostrovními farmami a bonusem po skončení a začátku, pro využití klobouků - ok, to je funkční a dobré, ale ostatní věci již tak dobré nejsou
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 16.02.2020
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Ten problém je jinde, i když souvisí

    po 2 negativních zkušenostech jsem tentokráte otevřel všechny bedny před ukončením rybího sila, FL, sladké farmy
    po ukončení soutěží jsem měl odkazy v horním slotu na nevyzvednuté odměny, ale ZÁROVEŇ jsem měl již připsané bedny v meziskladu

    ty jsem otevřel, pak jsem šel vyzvednout odměny, kdy byly také bedny 

    ovšem ty se do meziskladu nepřipsaly

    takže problém je na straně GGS a nedej jehova, abych měl nevyzvednuté bedny třeba ze spolkovky, bo jakmile začnou chybové hlášky při otevírání a restartuji hru, smaže se vše

    udržet přehled je takřka nemožné, při prvním případu jsem přišel o bedny ze spolkovky a svět. mistrovství, v druhém jsem si sepsal před otevíráním dostupné bedny v meziskladu a po otevření a po nuceném restartu - ztráta 19 beden

    je to prostě špatně nastavené, pokud to ukládání odměn udělalo GGS pro problémy s ostrovními farmami a bonusem po skončení a začátku, pro využití klobouků - ok, to je funkční a dobré, ale ostatní věci již tak dobré nejsou
    Ahoj
    Pokud to víš 100% piš na podporu. Předám tvůj post. Já jsem si bedny hlídala, co jsem dostala sedělo a to jsem otevřela, pak se mi nějaké bedny objevily (nebyly v přehledu) a ty otevřít nešly a nikde nebyla taková odměna k vyhrání.
    Takže pokud to víš 100% piš na podporu ať se s tím něco udělá (doufejme).
    A bedny se ti připíšou do meziskladu hned, ne až otevřeš hlášení o odměně
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573

    A bedny se ti připíšou do meziskladu hned, ne až otevřeš hlášení o odměně

    a to je ten problém, pak jsou tam 2x, 

    a ten slot na hlášení odměn ztrácí naprosto smysl pro hlášení něčeho, co už proběhlo??????

    JPF
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 18.02.2020
    pexi (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Ten problém je jinde, i když souvisí

    po 2 negativních zkušenostech jsem tentokráte otevřel všechny bedny před ukončením rybího sila, FL, sladké farmy
    po ukončení soutěží jsem měl odkazy v horním slotu na nevyzvednuté odměny, ale ZÁROVEŇ jsem měl již připsané bedny v meziskladu

    ty jsem otevřel, pak jsem šel vyzvednout odměny, kdy byly také bedny 

    ovšem ty se do meziskladu nepřipsaly

    takže problém je na straně GGS a nedej jehova, abych měl nevyzvednuté bedny třeba ze spolkovky, bo jakmile začnou chybové hlášky při otevírání a restartuji hru, smaže se vše

    udržet přehled je takřka nemožné, při prvním případu jsem přišel o bedny ze spolkovky a svět. mistrovství, v druhém jsem si sepsal před otevíráním dostupné bedny v meziskladu a po otevření a po nuceném restartu - ztráta 19 beden

    je to prostě špatně nastavené, pokud to ukládání odměn udělalo GGS pro problémy s ostrovními farmami a bonusem po skončení a začátku, pro využití klobouků - ok, to je funkční a dobré, ale ostatní věci již tak dobré nejsou
    Ahoj
    Pokud to víš 100% piš na podporu. Předám tvůj post. Já jsem si bedny hlídala, co jsem dostala sedělo a to jsem otevřela, pak se mi nějaké bedny objevily (nebyly v přehledu) a ty otevřít nešly a nikde nebyla taková odměna k vyhrání.
    Takže pokud to víš 100% piš na podporu ať se s tím něco udělá (doufejme).
    A bedny se ti připíšou do meziskladu hned, ne až otevřeš hlášení o odměně
    @japefi (CZ1) ahoj
    mám odpověď

    ok, stejný starý problém: krabice (a další odměny se objevují dvakrát (nebo vícekrát), hráči mohou získat každou odměnu pouze jednou. Vše ostatní zmizí, protože by tam nikdy nemělo být).
    FYI jorge našel chybu, že všechny odměny za aktivitu v podstatě z jakékoli události se objevují vícekrát, když získáte několik odměn najednou. tento problém by měl být vyřešen příští aktualizac
  • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
    nedaju sa mi zase otvárat truhly .stale pise eror.obnovila som stranku a truhly su preč.taže žiadna odmena.a to uz viac x sa mi stalo
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    5,2, s koncem čínského horoskopu mi zmizela většina beden ze skladu, včetně zlatých, ubylo mi 12 žetonů

    13.2.  japefi (CZ1) napsal(a):
    opět konec soutěže a FL a opět problémy s otevřením beden a jejich ztráta po restartu hry

    přišel jsem o 19 beden a krabic různé hodnoty, navíc se mi nepřičetlo 5 zlatých beden z celosvět. mistrovství
    6,3. konec spolkovky, farmářské ligy a tím jsem přišel o 20 beden a truhel, včetně zlaté i krabice se zlatým motivem

    tohle asi není v pořádku
  • Potvora (SK1)Potvora (SK1) SK1 Komentářů: 4
    U mňa podobne, taktiež sa mi najprv niektoré truhlice otvorili, ale po obnovení hry mi potom zmizlo kopec truhlíc :(
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Erika999 (SK1) napsal(a):
    nedaju sa mi zase otvárat truhly .stale pise eror.obnovila som stranku a truhly su preč.taže žiadna odmena.a to uz viac x sa mi stalo
    japefi (CZ1) napsal(a):
    5,2, s koncem čínského horoskopu mi zmizela většina beden ze skladu, včetně zlatých, ubylo mi 12 žetonů

    13.2.  japefi (CZ1) napsal(a):
    opět konec soutěže a FL a opět problémy s otevřením beden a jejich ztráta po restartu hry

    přišel jsem o 19 beden a krabic různé hodnoty, navíc se mi nepřičetlo 5 zlatých beden z celosvět. mistrovství
    6,3. konec spolkovky, farmářské ligy a tím jsem přišel o 20 beden a truhel, včetně zlaté i krabice se zlatým motivem

    tohle asi není v pořádku
    Potvora (SK1) napsal(a):
    U mňa podobne, taktiež sa mi najprv niektoré truhlice otvorili, ale po obnovení hry mi potom zmizlo kopec truhlíc :(
    Ahoj
    Ohledně beden pište na podporu, pokud máte chybu
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    no už jsem napsal, ale v nápravu nedoufám, je nesmírně otravné, dnes jsem nestihl otevřít před koncem spolkovky -  bedny z ostrovní, dodatkové UFO, kulináře a jsou fuč - čert vem spolkovku i tu FL, ale to ostatní mne štve, navíc stříbrné z MS

    dnes to není dobrý den
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ohledně beden pište na podporu, pokud máte chybu
    A nejsem sám, minimálně další 4 hráči ze spolku mají ten samý problém.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    japefi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ohledně beden pište na podporu, pokud máte chybu
    A nejsem sám, minimálně další 4 hráči ze spolku mají ten samý problém.
    Než napíšete na podporu udělejte restart hry, možná radši se screnem a vyčistit. Pořád je možné že to je chyba zobrazení
    Udělala jsem to: na CZ zůstal počet beden stejný a šly otevřít normálně, na mezinárodním jsem před tím měla problém a po restartu byly pryč 4 zelené bedny, které předtím nešly otevřít = chyba zobrazení
  • Potvora (SK1)Potvora (SK1) SK1 Komentářů: 4
    Ako tu čítam, Empire nie je jediná hra, ktorú GGS totálne babre. Ale díky za tip, skúsim napísať, možno to pomôže :smile:
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    pexi (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ohledně beden pište na podporu, pokud máte chybu
    A nejsem sám, minimálně další 4 hráči ze spolku mají ten samý problém.
    Než napíšete na podporu udělejte restart hry, možná radši se screnem a vyčistit. Pořád je možné že to je chyba zobrazení
    Udělala jsem to: na CZ zůstal počet beden stejný a šly otevřít normálně, na mezinárodním jsem před tím měla problém a po restartu byly pryč 4 zelené bedny, které předtím nešly otevřít = chyba zobrazení
    problém je, že ty bedny zmizí po restartu, jediná obrana byla, otevřít bedny před ukončením spolkovky, lépe FL

    tam to fungovalo, jakmile mi zůstala nějaká bedna z jiných událostí, tak nastal problém
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    japefi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ohledně beden pište na podporu, pokud máte chybu
    A nejsem sám, minimálně další 4 hráči ze spolku mají ten samý problém.
    Než napíšete na podporu udělejte restart hry, možná radši se screnem a vyčistit. Pořád je možné že to je chyba zobrazení
    Udělala jsem to: na CZ zůstal počet beden stejný a šly otevřít normálně, na mezinárodním jsem před tím měla problém a po restartu byly pryč 4 zelené bedny, které předtím nešly otevřít = chyba zobrazení
    problém je, že ty bedny zmizí po restartu, jediná obrana byla, otevřít bedny před ukončením spolkovky, lépe FL

    tam to fungovalo, jakmile mi zůstala nějaká bedna z jiných událostí, tak nastal problém
    No tak to všechno napiš na podporu i se screenama před a po restartu. Popiš to tam. Doufám to nějak půjde vyřešit. Držím palce.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Štve mne, že je čtvrtek, NĚKOLIK D N Í po skončení Vesnické slavnosti a náš spolek stále nemá ceny za 2. místo v diamantové lize.

    štve mne, že GGS není schopen pochopit, že opakující se ztráta beden( u mne už celkem 50) při ukončení FL a nějaké soutěže nebude jen v zobrazení, když jich zmizí tolik, takže mizí i bedny a truhly z ostatních soutěží, nadstaveb, atd.

    Štve mne to a končím s předplatným.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    ztráta beden - tak to už řeším počtvrté - psal jsem na podporu - pořád stejně myslí si, že je to špatným zobrazením - no není - opět jsem dnes začal otevírat bedny a už se mi objevila hláška - neplatné ID = po restartu tam ty bedny nebudou

    jen si to sepíšu - kolik a jaké - zatím jsem za minulé případy přišel o min. 50 beden
    co hlásili spoluhráči, tak je to ztráta do 20-ti beden

    něco je špatně GGS a nic s tím neděláte
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    tak jsem to sepsal a je to přesně 20 beden a krabic včetně krabice se zlatým mot.(FL) , zlaté taj. bedny( nadstavba týd. soutěže), bronzová taj. bedna ( ostrovní farma) zelené krabice, oranžové, fialové, stříbrná taj. bedna, tajemná bedna(včetně těch z dobrodruha)

    co na to říci - je to v řiti - a to jsem slušný - první případ byl na počátku ÚNORA 2020 - dnes je duben a nic se neděje - pak nemají být hráči naštvaní


  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    japefi (CZ1) napsal(a):
    tak jsem to sepsal a je to přesně 20 beden a krabic včetně krabice se zlatým mot.(FL) , zlaté taj. bedny( nadstavba týd. soutěže), bronzová taj. bedna ( ostrovní farma) zelené krabice, oranžové, fialové, stříbrná taj. bedna, tajemná bedna(včetně těch z dobrodruha)

    co na to říci - je to v řiti - a to jsem slušný - první případ byl na počátku ÚNORA 2020 - dnes je duben a nic se neděje - pak nemají být hráči naštvaní


    Ahoj
    Tak to mě mrzí. U mě ale všechny bedny sedí a pokud se objeví chybová hláška je to opravdu chyba zobrazení a dostala jsem těch beden více(graficky) než můžu otevřít, nebo už jsem je otevřela ale pořád tam na obrázku byly.
    No každopádně jsem to znovu poslala. Ale pokud ti odpověděla podpora, že to je chyba zobrazení, hmm, tak asi je. Vidí pohyby na účtech, co jsi dostala a udělal.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    @japefi (CZ1) zkus jestli ty bedny hážou chybu i v jiném prohlížeči a dej vědět prosím
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Štve mě,že po aktualizaci mě jde hra jenom na snové farmě. Na ostatních  nejde nic uklidit,vyměnit,zaset atd.
    To už není normální. Několikrát jsem restaroval PC,zkoušel jiné prohližeče,ale nic npomáhá. Umí někdo poradit co s tím???? Dky.
Sign In to comment.