Domů Czech Technické problémy & bugy

technický problém

Dobrý den,
nejde mě na farmách sklízet produkty.
Prosím o nápravu již jsem několikrát restartovala,ale problém trvá.
Děkuji
«1345

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Dobrý den,
    nejde mě na farmách sklízet produkty.
    Prosím o nápravu již jsem několikrát restartovala,ale problém trvá.
    Děkuji
    Dobrý den.
    Možná pomůže vyčistit historii v prohlížeči, pokud ne, vyzkoušet jiný prohlížeč. Pokud nic nepomůže, bude třeba napsat na podporu.
  • Andrejčička (CZ1)Andrejčička (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Dobrý den,nezobrazujou se mi hráči ve farmářské lize,děkuji.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 16.03.2020
    Opět - vymazat historii - jiný prohlížeč.
  • Belfego (CZ1)Belfego (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    Dobry den , bugnuli se mi ukoly z Olegem - rybarem , nemohu pokracovat s plnenim ukolu - konkretne ( je toho tolik k uceni )
    zadam vas o pomoc , dekuji a preji prijemny den
  • Karel Havelka (CZ1)Karel Havelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 47
    upraveno 21.03.2020
    Belfego (CZ1) napsal(a):
    Dobry den , bugnuli se mi ukoly z Olegem - rybarem , nemohu pokracovat s plnenim ukolu - konkretne ( je toho tolik k uceni )
    zadam vas o pomoc , dekuji a preji prijemny den

    dobrý den , stačí dát restart hry  a mělo by to jít
    jinak nezakládej zbytečně nová vlákna
    s pozdravem:prap F.R
  • anička 62 (CZ1)anička 62 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Ahoj  veškeré zásoby se mně stratili,co to má znamenat ?Ani lod nemohu poslat mám prázdné zásobniky
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    anička 62 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj  veškeré zásoby se mně stratili,co to má znamenat ?Ani lod nemohu poslat mám prázdné zásobniky
    Ahoj
    Znovu se přihlas do hry, pokud nepomůže tak vyčisti historii prohlížeče.
  • Potvora (SK1)Potvora (SK1) SK1 Komentářů: 4
    Neviem či je to technický problém, ale po obnovení hry sa mi zmenil jazyk na angličtinu. Sám od seba, na nič som neklikala :smiley:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Potvora (SK1) napsal(a):
    Neviem či je to technický problém, ale po obnovení hry sa mi zmenil jazyk na angličtinu. Sám od seba, na nič som neklikala :smiley:
    Ahoj
    Zkontroluj si nastavení při přihlášení ( vlajku) pokud je vše v pořádku, zkus restart hry, vymazání historie v prohlížeči i několikrát. Mělo by se to vrátit na slovenštinu.
  • Potvora (SK1)Potvora (SK1) SK1 Komentářů: 4
    Máš pravdu, vlajka sa nejak prehodila na anglickú a server na medzinárodný. Ale nerozumiem ako :smile:

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Taková hnida ve věži dekorek. Konečně jsem se dostal k tomu, abych umístil Karnevalovou královnu na plac. Ve věži se ale nezobrazuje(píšu o tom po víc jak týdnu).
               
    Žeby problém pro zrcadlový obraz dekorky při umístění? Ale fujky                                                   

  • Adamek2009 (CZ1)Adamek2009 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Dobrý den,na hlavní farmě měla být tydenní tématická akce.Aktualizace byla ale pořád tam není,nevíte proč?

    Děkuji.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Taková hnida ve věži dekorek. Konečně jsem se dostal k tomu, abych umístil Karnevalovou královnu na plac. Ve věži se ale nezobrazuje(píšu o tom po víc jak týdnu).
               
    Žeby problém pro zrcadlový obraz dekorky při umístění? Ale fujky                                                   

    Ahoj
    Možná to je chyba, možná má být ve věži dekorka z jiné akce než z koní?
    Až budu vědět více napíšu.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Adamek2009 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,na hlavní farmě měla být tydenní tématická akce.Aktualizace byla ale pořád tam není,nevíte proč?

    Děkuji.
    Dobrý den
    Po aktualizaci dnes začne velikonoční událost - hledání vajíček.

    Kdy začne nějaká týdenní událost se neví, musíme čekat.
  • Adamek2009 (CZ1)Adamek2009 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Jaká je chyba,proč není týdenní událost je přece jasné kdy bude.

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Adamek2009 (CZ1) napsal(a):
    Jaká je chyba,proč není týdenní událost je přece jasné kdy bude.

    Není žádná chyba.
    Dnes pustí hledání vajíček. A někdy pustí týdenní událost (jako je Pohádka, Havaj a podobně) kdy to ale bude to ví jen GGS. Nevíme časy a data událostí. Musíme čekat.
  • radka1507 (CZ1)radka1507 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    hezký večer snažím se posbírat farmu ale je to nekonečný příběh ,chvilku hraji a pak se to sekne a je to zpomalený .i na dalším  prohlížeči a historii vymazanou,ale nepomohlo:(
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    radka1507 (CZ1) napsal(a):
    hezký večer snažím se posbírat farmu ale je to nekonečný příběh ,chvilku hraji a pak se to sekne a je to zpomalený .i na dalším  prohlížeči a historii vymazanou,ale nepomohlo:(
    Ahoj
    Bohužel, má to hodně lidí. Problém je nahlášený. Snad to brzy opraví. Více nevím.
  • aranka3 (CZ1)aranka3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    nejde sklízet vše se seká začalo to po vajíčkách,utíkají soutěže tak s tím něco dělejte
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    aranka3 (CZ1) napsal(a):
    nejde sklízet vše se seká začalo to po vajíčkách,utíkají soutěže tak s tím něco dělejte
    Pomalý chod na farmě
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Taková hnida ve věži dekorek. Konečně jsem se dostal k tomu, abych umístil Karnevalovou královnu na plac. Ve věži se ale nezobrazuje(píšu o tom po víc jak týdnu).
               
    Žeby problém pro zrcadlový obraz dekorky při umístění? Ale fujky                                                   

    Já mám tu "nehezkou bábu" správně a do věže se jí taky nechce :-)))
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Hlásím, že nne dnes dožralo maximálně, že výrobky ze spolkové vesnice, které se daly prodat buď za vesnické dolary nebo dolary, přestalo fungovat. Jelikož kovona je dost nevyužitá, makal jsem na termoskách a flakonech s tím, že když budu potřebovat finanční injekci, tak je prodám. Bohužel je už možno jen za vesnické dolary. Tak vám pěkně děkuji Bohužel jsem nepostřehl, kdy to upravovali, jestli s tím zmršeným skladem, nebo mi corona leze na mozek, ale asi bych se do toho nepouštěl, kdyby to před tím nefungovalo.
  • LeaderLucipuk7 (CZ1)LeaderLucipuk7 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    ahoj me nejdou sklizet vajicka uz 3 den dekuji za odpoved
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    mě funguje vše 
  • Arex (CZ1)Arex (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    ahoj me nejdou sklizet vajicka uz 3 den dekuji za odpoved
    Mam uplne stejny problem.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Dobrý den.Už se to zase seká a nejdou sklidit nalezená vajíčka.Už by to vážně mohli dát do pořádku,jinak je celá soutěž i ničem.S malými přestávkami to trvá už třetí den
  • daniela24 (CZ1)daniela24 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    proč je vše v anglickém jazyce na konské farmě, děkuji

  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    mám ten samý problém vajíčka sklízím hodinu stačí kliknout na traktůrek = najdi poschovávaná vejce a už se hra sekne nemluvím o sklízení vajec na farmách = jakmile najdu vajíčko a kliknu na ně tak čekám 5 minut než mi vajíčko pomalu odpluje a můžu posunout farmou abych hledala další je to otravný - už jsem o tom psala i v tématu co mne dneska naštvalo a místo aby se to zlepšilo je to stále horší -- má cenu sem vůbec něco psát 

    moc by mne zajímalo proč skončila česká technická podpora - asi jsme si moc ztěžovali ??
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    daniela24 (CZ1) napsal(a):
    proč je vše v anglickém jazyce na konské farmě, děkuji

    Ahoj
    Koně jsou v češtině, musíš ale vymazat historii prohlížení nebo pustit hru v anonymním okně aby se načetla nejnovější verze hry. 
    Verze hry musí být tady ta: IXML2812|7:42-31/3, je to vidět při přihlášení nebo když rozkliknete ve hře tu ikonku s vykřičníkem (tu bublinu sdělte nám svůj názor)
    Pokud to i po tomhle bude v angličtině musíte napsat na podporu.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Prosím tě taky to mám v angličtině ale jen něco a nevím čemu říkáš anonimní okno. Už jsem zkusila vše a nic,verzi tam mám starou a nevím co stím. Díky za odpověď.
Sign In to comment.