Domů Czech Technické problémy & bugy

Ostrovná farma

Na ostrovnej farme mám  úlohu.Maj dva mangové sady úroveň tri a pod tým je znázornené 2/3.Koľko má byť tých sadov?

Komentáře

  • MajaManager (SK1)MajaManager (SK1) SK1 Komentářů: 23
    Píšem ešte raz,zjavne to tu nikto nečíta. Mám  dva mangové sady úrovne tri.Prečo mi potom ukazuje v úlohách na pravo 2/3.?Prosím o odpoveď
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Píšem ešte raz,zjavne to tu nikto nečíta. Mám  dva mangové sady úrovne tri.Prečo mi potom ukazuje v úlohách na pravo 2/3.?Prosím o odpoveď
    Ahoj
    No podle toho co píšeš mají být tři. Pokud je to třetí úkol z druhé kapitoly.
    tady:
    https://crazybigfarm.net/strategy/island_farm_walkthrough.htm

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    ten úkol mi na farmě nevisí a to mám jen 2 mangové na 3 lvl. Tak kde je chyba? Mám pocit, že ten úkol je opravdu jen na 2 sady, bo jinak bych musel dělat 3.

    Májo na fórum se nezlob, to ti může max. něco poradit, ale vyřešit, to nikdy neumělo( a neumí to ani na jiném serveru) .JPF
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    japefi (CZ1) napsal(a):
    ten úkol mi na farmě nevisí a to mám jen 2 mangové na 3 lvl. Tak kde je chyba? Mám pocit, že ten úkol je opravdu jen na 2 sady, bo jinak bych musel dělat 3.

    Májo na fórum se nezlob, to ti může max. něco poradit, ale vyřešit, to nikdy neumělo( a neumí to ani na jiném serveru) .JPF
    Ahoj
    info o chybách, které budou opraveny v aktualizaci hry v pondělí:

    Dočasný tropický ostrov - nesprávný počet plantáží manga v úkolu.
    --------------------------------------------------------------------------------------------

    podle crazybigfarm :
    v kapitole 1 je úkol vlastní 2 mangové sady lvl 2
    v kapitole 2 je úkol vlastni 3 mangové sady lvl 3
Sign In to comment.