Domů Technické problémy & bugy

VÝPADKY

Vypadává hra.Chci posbírat úrodu,klikám a nereaguje.Posléze hra padá a je nutno se připojit znovu.Dnes už několikrát.

Komentáře

• Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,161
    Zase zbytečné vlákno. Nestačí Ti toto? - problémy ve hře
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • Lenka (CZ1)Lenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Bobby2,díky za odkaz. 
  • luckk (CZ1)luckk (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    Lenka (CZ1) napsal(a):
    Vypadává hra.Chci posbírat úrodu,klikám a nereaguje.Posléze hra padá a je nutno se připojit znovu.Dnes už několikrát.

nezakládej zbytečná vlákna
    s pozdravem   . npor.Filip  Provecho Rulíšek 
                                                    instagram :Filip .provecho169145
                                                           twitter : nico santos
                                                           snapchat : npor .Filip
                                                          linkedin: filip provecho rulišek

Jsem policista👮🏻‍♂️, přišel jsem vás zatknout. Porušili jste zákon, já ho nenapsal. Nemusím s ním souhlasit, ale musím ho ctít. Můžete mne prosit, slibovat, nebo se ve mě snažit vyvolat soucit, nic z toho mi nezabrání, abych vás vsadil do zamřížované cely. Když budete utíkat🏃, já taky, když budete bojovat🤼, já taky, když na mě vystřelíte🔫, vystřelím taky. Podle zákona to nemůžu nechat být. Já jsem následek, jsem nezaplacený účet, jsem osud s odznakem a pistolí.👮🏻‍♂️ Ale za odznakem mám srdce❤️ jako vy. Krvácím, přemýšlím, miluji. Ano, i mne můžou zabít, a i když jsem sám, mám tisíce bratrů a sester, stejných jako já. Položili by za mě život a já za ně taky. Stojíme na stráži společně, tenká modrá linie➖ Chráníme kořist před predátory, hodné před zlými ….my jsme Policie!” s pozdravem npor.Filip Provecho Rulíšek

Sign In to comment.