Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

stížnost

Dnes skončilo silo kde jsem byl na 1 místě a opět nebyly ceny jako byly v silu dané . Místo výběrového kachního výběhu TRAPNÁ zasněžená stodola kterou už mám . A tato situace se nestala poprvé kdy jsou napsané ceny a místo nich jsou dávane uplně jiné a nesmyslné !!!!

Komentáře

  • tonda74 (CZ1)tonda74 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Dnes skončilo silo kde jsem se umístil na 5 místě a mezi výhrami měl být výběrový kachní výběh a místo toho jsem dostal zasněženou stodolu kterou už mám a nechci ji !!! Tato situace se mi stala už  jednou že byly darované výhry uplně jiné než byly avizované !!!! 
  • Karolisek (CZ1)Karolisek (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Dobrý den,dnes jsem si koupila za sříbrné mince mistrovství podzimní kravín. Mince mi zmizely,ale vzhled na kravín nemám.. 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nekoupila sis kravín, ale vzhled. Zkus se podívat do kruhové nabídky, když klikneš na kravín (prázdný) pod kbelíkem s barvou.
    Popř restartuj prohlížeč a vymaž historii.

  • Karolisek (CZ1)Karolisek (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Pod kbelíkem právě není..:-(  Už jsem jich kupovala dost,ale tohle je poprvé,co jsem ho nedostala..
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Karolisek (CZ1) napsal(a):
    Pod kbelíkem právě není..:-(  Už jsem jich kupovala dost,ale tohle je poprvé,co jsem ho nedostala..
    Pokud ho nemáš a nepomohl restart, vymazání historie nebo jiný prohlížeč tak napiš na podporu.
  • Coborka (SK1)Coborka (SK1) SK1 Komentářů: 46
    Dnes sa skončila Tesina farma snov a tak ma napadlo načo som na nej drela ako sprostá, keď som nič moc za to nedostala. Škoda času
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Coborka (SK1) napsal(a):
    Dnes sa skončila Tesina farma snov a tak ma napadlo načo som na nej drela ako sprostá, keď som nič moc za to nedostala. Škoda času
    Ahoj
    Nepřipsali ti diamanty?
  • Sabina 2 (CZ1)Sabina 2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Dobrý den, omylem jsem si zablokovala heslo pro přístup k druhé farmě. Psala jsem na Podporu a bylo mi oznámeno, že se to vyřizuje. Je to už několik dní a žádná odpověď jak se dostat k jinému heslu mi nepřichází. Urgovala jsem to už 3x a nic se neděje. Je ještě nějaká naděje, že se na farmu dostanu? Děkuji za odpověď.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tady ne. Stále jen podpora.
  • Nevím proč sem cpou svatýho Patrika když už to zase nejede jen ho sem dali už se to zasekává nejde sbírat ani zasít at už jdou do háje.
  • alenka04 (CZ1)alenka04 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    upraveno 06.09.2020
    Dobry den .Tak nevím jestli má cenu se honit na spolkové .Tak jsme se snažily aby jsme se dostaly zpět do stříbrné ligy což se nám povedlo byly jsme v žebříčku 1 a přesto jsme zase v bronzové:-)přeji hezký den

    omlouvám se kdybych to uměla smazat udělám to ted jsem pochopila že když začínáme znovu od začátku tak je to se vším všudy 

    edit: sloučení příspěvků, Panda
    Post edited by Panda on
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Máme dlhodobý problém s jedným hráčom..žial meno nemôže sem napísať..samozrejme sme žiadali podporu,aby ho konečne zablokovali,lebo neustále na nás útočí..má minimálne 5-6 fariem, stále si založí nový účet...samozrejme podpora napísala diplomatickú odpoveď ale nič nevyriešil..nie naše spoločenstvo je 1. ,ktorému robí nepríjemnosti...prečo sa nedá po podaní rôznych dôkazov takého hráča konečne zablokovať??
  • Karel Havelka (CZ1)Karel Havelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 47
    cicamica71 (SK1) napsal(a):
    Máme dlhodobý problém s jedným hráčom..žial meno nemôže sem napísať..samozrejme sme žiadali podporu,aby ho konečne zablokovali,lebo neustále na nás útočí..má minimálne 5-6 fariem, stále si založí nový účet...samozrejme podpora napísala diplomatickú odpoveď ale nič nevyriešil..nie naše spoločenstvo je 1. ,ktorému robí nepríjemnosti...prečo sa nedá po podaní rôznych dôkazov takého hráča konečne zablokovať??
    Bonum Vesperum ,  tak si ho dejte do ignoru
     pokud nemáte k tomu korektní  informace  dle ip adres atd  tak s tím  nikdo nic neudělá
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    luckk (CZ1) napsal(a):
    cicamica71 (SK1) napsal(a):
    Máme dlhodobý problém s jedným hráčom..žial meno nemôže sem napísať..samozrejme sme žiadali podporu,aby ho konečne zablokovali,lebo neustále na nás útočí..má minimálne 5-6 fariem, stále si založí nový účet...samozrejme podpora napísala diplomatickú odpoveď ale nič nevyriešil..nie naše spoločenstvo je 1. ,ktorému robí nepríjemnosti...prečo sa nedá po podaní rôznych dôkazov takého hráča konečne zablokovať??
    Bonum Vesperum ,  tak si ho dejte do ignoru
     pokud nemáte k tomu korektní  informace  dle ip adres atd  tak s tím  nikdo nic neudělá
    Ak denne niekto vytvorý nový účet, stále nové farmy dávame do ignoru..ale to nie je riešenie...a ip adresu nie je našou úlohou vypátrať..
  • bobi6 (CZ1)bobi6 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj,koupila jsem si rustikální pole za 400 zlaťáků, pole nemám a zlaťáky taky ne:/
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bobi6 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,koupila jsem si rustikální pole za 400 zlaťáků, pole nemám a zlaťáky taky ne:/
    Ahoj
    Myslím, že jsi koupila rustikální vzhled na pole. Je na normální a na úrodné. Takže hledej v kruhové nabídce u sklizeného pole, ta ikona s kyblíkem barvy. Tam by měl být. Pokud není, vyčisti historii, zkus anonymní okno nebo jiný prohlížeč. Pokud ani tak nebude musíš psát na podporu.
Sign In to comment.