Domů Czech Technické problémy & bugy

Problémy s hrou při události Den svatého Patrika 2020

SystemSystem Komentářů: 106,969
upraveno 06.04.2020 v Technické problémy & bugy
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze co mne dnes naštvalo.

Komentáře

  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Nejde se přihlásit do hry
  • jinrichfrydek (CZ1)jinrichfrydek (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    utíká nám mega bonus,to doufám  vrátí.Za ten jejich bordel  nikdo nemůže.Realný peníze chtějí tak se ukážou borci.
  • malá matka (CZ1)malá matka (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    Také se nemůžu  přihlásit do hry. Snová farma jde bez problému. Ale ani hráči ze Slovenska nemůžou na hru..na snové to řešíme.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Už to jede,ale je to vše strašně pomalé.Nejde sklízet.Je to tím tanukim...
  • jinrichfrydek (CZ1)jinrichfrydek (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    to si asi dělají srandu.Nejde hrát ale hlavně že tam máme další kravinu.


  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    to si asi dělají srandu.Nejde hrát ale hlavně že tam máme další kravinu.


    Když byl tanuki,tak to tak bylo vždycky.Ty pole,z čeho to padá,to brzdí.Je to asi přetížený a nestíhá to prostě.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    to si asi dělají srandu.Nejde hrát ale hlavně že tam máme další kravinu.


    Když byl tanuki,tak to tak bylo vždycky.Ty pole,z čeho to padá,to brzdí.Je to asi přetížený a nestíhá to prostě.
    což, ale GGS neomlouvá - hráči si něco platí a GGS jim neposkytuje dohodnutou službu - běžně se tomu říká podvod
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    Po dnešní aktualizaci se zase GGS vyznamenala, kdyby nešli pole tak to pochopím, ale za 12 minut jsem nebyla schopna sklidit ani jeden kačák, takže at už jdou k šípkům. Jsem tak naštvaná že se k tomu dál nebudu vyjadřovat......
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Hele, oni si z ná ještě dělají srandu - ptají se " Jak to jde, farmáři" odpovím - na h-vno a dnes dvojnásobné

    fakt mne dnes nakrkli a ještě s námi budou komunikovat z podpory přes EN fórum, podvodníci to jsou, nic jiného

  • jinrichfrydek (CZ1)jinrichfrydek (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    musíš je chválit šmejdy jinak dostaneš blokaci :D
  • Veverka73 (CZ1)Veverka73 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
     Taktéž , už třikrát .... spustím si soutěž,bonus zaplacený a ono to nejde tak a pak znovu a opět. Jako že by mi někdo ten bonus mohl vrátit:) to oni chtějí od nás peníze a pak něco pos..ou . 
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Prečo riešia nové grafické prvky.. ked ani v starom režime im to nestíhalo. Nehovoriac o trvalých chybách pri zapínaní udalostí a súťaží. Načo mi je super okrúhlá a farebná repa, ked ju oberiem na 3 pokus?
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    japefi (CZ1) napsal(a):
    to si asi dělají srandu.Nejde hrát ale hlavně že tam máme další kravinu.


    Když byl tanuki,tak to tak bylo vždycky.Ty pole,z čeho to padá,to brzdí.Je to asi přetížený a nestíhá to prostě.
    což, ale GGS neomlouvá - hráči si něco platí a GGS jim neposkytuje dohodnutou službu - běžně se tomu říká podvod
    Já jen říkám,jak to je.A že je to tak každou akci s tanukim.Měli by to nějak řešit,ale asi jim je to jedno,když to v klidu pouštějí furt,..
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    musíš je chválit šmejdy jinak dostaneš blokaci :D
    mám za to, že jsem klidný člověk, ale zcela určitě, to dnes tak není

    - blokaci by měli dostat z GGS - ať to radši zavřou, než se platící hráči začnou dožadovat peněz zpět
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    japefi (CZ1) napsal(a):
    to si asi dělají srandu.Nejde hrát ale hlavně že tam máme další kravinu.


    Když byl tanuki,tak to tak bylo vždycky.Ty pole,z čeho to padá,to brzdí.Je to asi přetížený a nestíhá to prostě.
    což, ale GGS neomlouvá - hráči si něco platí a GGS jim neposkytuje dohodnutou službu - běžně se tomu říká podvod
    Já jen říkám,jak to je.A že je to tak každou akci s tanukim.Měli by to nějak řešit,ale asi jim je to jedno,když to v klidu pouštějí furt,..
    Dokud budou tací, kteří ve hře nechávají polovinu výplaty, tak je nic nenutí dělat.
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Už je nejvyšší čas,aby soudruhy z GGS někdo řádně nakopal do pr.ele!!! Hra se nedá vůbec hrát,ale je zajímá
    jak sebrat co nejvíc reálných peněz za nákup zlatek a nic jiného. Nacpat tam všechno možné najednou,aby jim to sypalo,ale výsledek je to,že nejde vůbec nic.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    No žádné hledání se nekonalo, vyfasoval jsem noru za nic, asi nějkaká podivná kompenzace za totálkiks.(ověšemže poznámka, zda si nechci dokoupit ostatní odměry za zlaté je k popukání aneb drzost nezná mezí).
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    tak patrik je znovu a znovu je odezva na sklizení 1 pole 3-5 sec, Myslím, že se zbláznili
  • jinrichfrydek (CZ1)jinrichfrydek (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    koukám opět zelený parchant a jsme zas v řiti,Vykopal bych je
  • radoslav (CZ1)radoslav (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    zase vubec nic nefunguje 
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    teda ten zelenej skřet jim dává řádně na frak :smiley:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj lidi
    Vydržte, opravují to, snaží se s tím něco udělat.
  • jinrichfrydek (CZ1)jinrichfrydek (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    ahoj,to už dělají trochu dlouho ))  A lidi to štve, A  oni žijí z nás  .
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Hlavně, že ho ukončí a chtěli by 150 tis zl - šmejdi
Sign In to comment.