Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

199112

Komentáře

  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    tohle mne opravdu naštvalo = když jsem konečně dnes dokončila koňský turnaj se získáním odměny vzhledu nějaké budovy na farmě a vybrala jsem si vzhled zasněžené zahradnictví - které mám postavené na gurmánské farmě mi tento vzhled nefunguje teda jsem odměnu vlastně nedostala  - jestli to zahradnictví mám zbourat a postavit znova na hlavní farmě = to nevím , ale určitě to neudělám a vzhled je teda v háji slušně řečeno
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Zahradnictví na HF, GF a KF má jiný vzhled už v základu a odměnu lze bohužel uplatnit jen na HF. Taky jsem se už vypekl minule, neb na GF mám zasněženej koutek a tam by se hodilo. Když už někdo vymejšlí nové vzhledy, tak by měly být uplatněny všechny možnosti. Taky bych si přál třeba asijské osly, nebo osly volného výběhu. A nikde nic.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    škoda , že na gurmánku taky občas nějaký vzhled nevymyslí
  • Vesnickou si můžou strčit za klobouk byla před spolkovkama at si ji jedou sami už je otravná nevím proč nemůže být jen silo
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Vesnickou si můžou strčit za klobouk byla před spolkovkama at si ji jedou sami už je otravná nevím proč nemůže být jen silo
    Ahoj
    Protože pro někoho je třeba zase otravné to silo  :). takže je více událostí. Každý si může vybrat co hrát naplno a co ne.
  • A ve vesnické zůstali body z minula, tak to zase bude nespravedlivé, my v platinové je tam máme první má 13 milionů bodů.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 06.03.2020
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    A ve vesnické zůstali body z minula, tak to zase bude nespravedlivé, my v platinové je tam máme první má 13 milionů bodů.
    Ahoj
    U nás to není. Prosím dej sem snímek obrazovky abych to mohla poslat.
    Pardon. Nepoužívám oči. Taky to máme. Posílám. Dejte sem obrázek
  • Bohužel já obrázek nedám, protože to neumím jsem starší a ještě jsem to nedělala.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Bohužel já obrázek nedám, protože to neumím jsem starší a ještě jsem to nedělala.
    V pořádku, už to je nahlášené
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj,spustila jsem si akci těžce pracujících a až teď zjistila,že se mi získané body vůbec nenačítají do Farmářské.Mám už kolem deseti tisíc a ve farmářské pořád nula.Poradí mi někdo co s tím?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,spustila jsem si akci těžce pracujících a až teď zjistila,že se mi získané body vůbec nenačítají do Farmářské.Mám už kolem deseti tisíc a ve farmářské pořád nula.Poradí mi někdo co s tím?
    Ahoj
    Dnes byla současně puštěná Akce těžce pracujících a Vesnická slavnost. Do Farmářské ligy se teď počítají body pouze z Vesnické slavnosti. Platí to jen pro události dnes pustěné.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Pexi díky,už jsem to taky zjistila.To teda moc nevychytali,teď teprve můžu tady pořádně napsat co mě dnes naštvalo.A to dost ...
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Dost mne štve, že se mi při doplňování do pekárny stále objevuje tato hláška. Po odkliknutí je vše v pořádku, ale to zbytečné odklikávání je unavující.

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Odměny za vesnickou nejsou - no budeme čekat a neštve nás to.

    Pexi dostala možnost manipulace s příspěvky a vlákny? To to GGS trvalo, než na to přišlo.


  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Odměny za vesnickou nejsou - no budeme čekat a neštve nás to.

    Pexi dostala možnost manipulace s příspěvky a vlákny? To to GGS trvalo, než na to přišlo.


    Ahoj
    Nemáte odměny? Nám přišlo všechno. Nemá je celý spolek nebo jenom někdo? Vyčistěte historii, zkuste jiný prohlížeč, třeba to zabere, dej vědět.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    nemá to celý spolek - obvyklé procedury proběhli 

    co jsem kouknul na EN fórum, tak je tam taky stížnost, ale asi to není plošně
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 07.05.2020
    japefi (CZ1) napsal(a):
    nemá to celý spolek - obvyklé procedury proběhli 

    co jsem kouknul na EN fórum, tak je tam taky stížnost, ale asi to není plošně
    Dobře, pošlu to dál. Uvidíme co odpoví. Dám vám vědět.

    pexi (CZ1) napsal(a):
    Dobře, pošlu to dál. Uvidíme co odpoví. Dám vám vědět.
    @japefi (CZ1) ohledně odměn z Vesnické slavnosti máte psát na podporu

    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ta spolkovka mne tedy hooodně naštvala. Nebyla avízovaná dopředu zkříženáma hnátama, tak jsem ráno ještě vše hodil do výzvy, kde stejně odměny za nic nestály.
    Tu hru znechucují čím dál tím víc. Třeba to moře je naprosto strašné.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Ta spolkovka mne tedy hooodně naštvala. Nebyla avízovaná dopředu zkříženáma hnátama, tak jsem ráno ještě vše hodil do výzvy, kde stejně odměny za nic nestály.
    Tu hru znechucují čím dál tím víc. Třeba to moře je naprosto strašné.
    Ahoj
    Ruce tam skočily za nějakou dobu po skončení Vesnické slavnosti. Ale nejdříve ukazovaly start za 24 hodin. Pak se podívám a je tam 40 minut O_O.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Právě, že jsem je neviděl. Šel jsem si od hry odpočinout a teď příjdu a spolkovka. Posílaj tu hru čím dál, tím víc do háje.
    Nebýt holek ve spolku, tak už jsem v pryč.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    pexi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    nemá to celý spolek - obvyklé procedury proběhli 

    co jsem kouknul na EN fórum, tak je tam taky stížnost, ale asi to není plošně
    Dobře, pošlu to dál. Uvidíme co odpoví. Dám vám vědět.
    @japefi (CZ1) ohledně odměn z Vesnické slavnosti máte psát na podporu
    na podporu jsme psali cca 11:15

    to vypadá (bez)nadějně
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    japefi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    nemá to celý spolek - obvyklé procedury proběhli 

    co jsem kouknul na EN fórum, tak je tam taky stížnost, ale asi to není plošně
    Dobře, pošlu to dál. Uvidíme co odpoví. Dám vám vědět.
    @japefi (CZ1) ohledně odměn z Vesnické slavnosti máte psát na podporu
    na podporu jsme psali cca 11:15

    to vypadá (bez)nadějně
    Ale no ták, neházej flintu do žita.
    Přece víš, že podpora není tak rychlá. Vydržte.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    upraveno 07.05.2020
    jj, napíšeme znovu, díval jsem se na EN fórum , jsem v tom s nějakým maďarským spolkem

    jen u nás začínají brblat, že proč zrovna UW - minule to bylo taky s problémy a ze 4 VS je to potřetí



    10.03.2020 09:32
    Nevím jak to vyjádřit slušně, ono se to nedá - odměny za Vesnickou slavnost z posledních 4 událostí dostal 2 spolek se zpožděním hodin, za včera ukončenou slavnost je nedostal do teď.

    Jako - jak to máme vysvětlit hráčům, kteří hrají, aby spolek stihl nahrát spolkové odměny v nesmyslně zkráceném čase a pak musí na odměny čekat????? A to jsme asi jediný spolek na CZ serveru. 

    Přeji ostatním spolkům, aby je nepotkalo to co UNSERWORLD, ale GGS je naprosto neseriózní firma a pokud si naši hráči začínají velmi rozmýšlet, zda něco platit, tak určitě nejsou sami, jak vyznívá z příspěvků na EN fóru.


    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 10.03.2020
    Tak nán zkončila rybářská TP. A jako obyčejně, jeden ceroš došel za body ve věži s dost velkým zpožděním(cca po 2h po obnovení hry), hlavně že se ukázal v uporoznění na odměny, ceroš za umístění(cca 6 místo) a dekorka po ukončení akce nikde. Dopisováním s lampárnou se nic nevyřeší, předpokládám, že na tom nejsem sám a na vyúčtování odměn zase budeme čekat,jak už bývá zvykem.
    PS: Mohly by už taky něco udělat s těma rádoby stodolama, kdy ten nepřehlednej binec,kdy se krmiva míchaj mezi prasatama,krávama a slepicama a není ani porovnán podle toho, komu je určen. Znovu lobuji za navrácení správce farmy.
    Kočka má už 30 měsíců a neumí nic jiného, než vlézt do bedny. Taky pěkně nedotažený projekt, hlavně že musely bejt srdíčka, a to podle typu farmy, který se nacpaly do odměn. Jako dekorka na nic a jedna tlapa mne nevytrhne. Mám chuť koupit širokou izolepu a vyzkoušet v praxi jeden známý pokus(chudák Mícouš).
    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Fakt z nás dělaj blbce - Farmářská liga začíná už DNES s Akcí těžce pracujících rybářů! Další akce budou následovat během trvání ligové sezóny.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Fakt z nás dělaj blbce - Farmářská liga začíná už DNES s Akcí těžce pracujících rybářů! Další akce budou následovat během trvání ligové sezóny.
    a navíc měla být dle věstníku "rybí verze", ale běží obyčejná verze. Asi se něco nepovedlo

    A k tomu zelenému neřádovi: OPĚT NENÍ VIDĚT ŠKODÍK!!! Ale asi je zbytečné se nad tím zlobit, protože to "opravili" do této podoby, a už nevrátili. Ostatně jako vše v poslední době "vylepšili". Jen je otázka, pro koho je to lepší.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Něco k Zelenokabátníkovi. Ráno jsem ho na potřetí nenašel vůbec, ani oblíbená místa na střechách na GF, ani utopenej ve fontánce, ani zašitej pod lavičkou apod.(za ty leta už vím, kam koukat). A teď na KF něco podobného, že se bude válet na kapotě jsem fakt nečekal. Též bych uvítal, aby se postížená místa zobrazovala zeleným smogem, jak bývalo zvykem. U těch,co mají na sobě nějaký dárek a svítí sami o sobě, je to nepostřehnutelné ani náhodou.
    Zvětšeno 150x, zobrazení mřížky. Mít tam nějakou polnost ke sklizení, tak ho nikdo nenajde.

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    V poslední aktualizaci došlo pravděpodobně ke změně algoritmu pro výhry koní, jinak si nedokážu vysvětlit, že jsem začal výrazně více prohrávat s lvl o 30-50 bodů nižších, což se poslední 2-3 sezóny nedělo, tam byl výsledek více odpovídající úrovni koní.
    Jinak by mne zajímalo, zda se GGS vyplatí pouštět vesnickou slavnost, rybí silo, park nesmyslné radosti v jeden čas- výsledek byl, že jsem 2 události zazdil. Tak nevím, jestli si tohle GGS přeje. Beru to jako jasný vzkaz abych hrál méně a méně.

    Chci se zeptat, proč není vlákno k poslední aktualizaci, bývalo to pravidlem.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    japefi (CZ1) napsal(a):
    V poslední aktualizaci došlo pravděpodobně ke změně algoritmu pro výhry koní, jinak si nedokážu vysvětlit, že jsem začal výrazně více prohrávat s lvl o 30-50 bodů nižších, což se poslední 2-3 sezóny nedělo, tam byl výsledek více odpovídající úrovni koní.
    Jinak by mne zajímalo, zda se GGS vyplatí pouštět vesnickou slavnost, rybí silo, park nesmyslné radosti v jeden čas- výsledek byl, že jsem 2 události zazdil. Tak nevím, jestli si tohle GGS přeje. Beru to jako jasný vzkaz abych hrál méně a méně.

    Chci se zeptat, proč není vlákno k poslední aktualizaci, bývalo to pravidlem.
    Ahoj
    To myslíš ke koním. Dobře vytvořím, jen nevím, jestli to k něčemu bude. Na tvůj dotaz se zeptám. Až se něco dozvím napíšu. Nestíhám, pardon. Vlákno bude v otázkách ke hře.
Sign In to comment.