Domů Czech Technické problémy & bugy

Vesnická slavnost - chyby a potíže

2

Komentáře

  • vendysek (CZ1)vendysek (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Ahoj dneska začala akce vesnická slavnost, ještě jsem ji nezačala hrát a už můj spolek tam má nahrané body. Jsem ve stříbrné lize. Je to chyba a zatím akci dělat nemám, až se to vyřeší? Abych to teď neplnila zbytečně
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    vendysek (CZ1) napsal(a):
    Ahoj dneska začala akce vesnická slavnost, ještě jsem ji nezačala hrát a už můj spolek tam má nahrané body. Jsem ve stříbrné lize. Je to chyba a zatím akci dělat nemám, až se to vyřeší? Abych to teď neplnila zbytečně
    Ano, je to chyba. je to nahlášené. Ale jestli s tím něco udělají netuším. Je na vás jak se rozhodnete. Ale z Vesnické slavnosti se body počítají do Farmářské ligy pokud vám jde o ně.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    vendysek (CZ1) napsal(a):
    Ahoj dneska začala akce vesnická slavnost, ještě jsem ji nezačala hrát a už můj spolek tam má nahrané body. Jsem ve stříbrné lize. Je to chyba a zatím akci dělat nemám, až se to vyřeší? Abych to teď neplnila zbytečně
    Normálně hrej.Ty body se ti budou přičítat k těm,co ti tam zůstaly od minula.To se třeba ani řešit nebude a zůstane to tak.Pochybuju,že to budou schopni nějak mazat a navíc to zůstalo jen některým spolkům a některým ne.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    vendysek (CZ1) napsal(a):
    Ahoj dneska začala akce vesnická slavnost, ještě jsem ji nezačala hrát a už můj spolek tam má nahrané body. Jsem ve stříbrné lize. Je to chyba a zatím akci dělat nemám, až se to vyřeší? Abych to teď neplnila zbytečně
    Normálně hrej.Ty body se ti budou přičítat k těm,co ti tam zůstaly od minula.To se třeba ani řešit nebude a zůstane to tak.Pochybuju,že to budou schopni nějak mazat a navíc to zůstalo jen některým spolkům a některým ne.
    Jo, přesně tak. Myslím, že s tím neudělají nic
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Hráčka keegan2 má problémy s časomírou slavnosti - čistila, aktualizovala, měnila prohlížeč a nic. Není to poprvé u ní.

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Hráčka keegan2 má problémy s časomírou slavnosti - čistila, aktualizovala, měnila prohlížeč a nic. Není to poprvé u ní.

    Ahoj, předala jsem to.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Děkuji :-))

  • montacek (CZ1)montacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Nemůžu se dostat do vesnické slavnosti, když klinknu na odkaz vlevo, tak se mi zatáhne pryč, na slavnost v nabídce taky ne, nezobrazuje se mi sbírané suroviny, nedostanu se do ligy....
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    montacek (CZ1) napsal(a):
    Nemůžu se dostat do vesnické slavnosti, když klinknu na odkaz vlevo, tak se mi zatáhne pryč, na slavnost v nabídce taky ne, nezobrazuje se mi sbírané suroviny, nedostanu se do ligy....
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížení, anonymní okno nebo jiný prohlížeč jestli tam akce nefunguje.
  • montacek (CZ1)montacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    děkuji za radu, vyčistila jsem historii a je to v poho. Moc dík

  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    odměny z uzavřené události- dostal někdo?????

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ano
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    tentokráte dostal, ale předminulou ji nedostal celý spolek a trvalo 4 dny než se to s podporou přes anglické fórum vykomunikovalo. 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 27.05.2020
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    odměny z uzavřené události- dostal někdo?????

    Ahoj
    Jak je to s odměnami? Máš nebo ne?

    japefi (CZ1) napsal(a):
    tentokráte dostal, ale předminulou ji nedostal celý spolek a trvalo 4 dny než se to s podporou přes anglické fórum vykomunikovalo. 
    Ahoj
    Jak to myslíš s podporou přes anglické forum?

    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (Pomocník) on
  • Pethy (CZ1)Pethy (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    odměny z uzavřené události- dostal někdo?????

    Ahoj
    Jak je to s odměnami? Máš nebo ne?

    Jaké odměny. o ničem nevím. Ale pro mě by byla odměna, kdyby mi šly sbírat vejce.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 09.04.2020
    Pethy (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    odměny z uzavřené události- dostal někdo?????

    Ahoj
    Jak je to s odměnami? Máš nebo ne?

    Jaké odměny. o ničem nevím. Ale pro mě by byla odměna, kdyby mi šly sbírat vejce.
    Je tohle vlákno o sbírání vajec?

    Nevím co ti nejde ale zkus obvyklé kroky: vymazat historii prohlížeče, případně otevřít hru v anonymním okně nebo v jiném prohlížeči?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    japefi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    tentokráte dostal, ale předminulou ji nedostal celý spolek a trvalo 4 dny než se to s podporou přes anglické fórum vykomunikovalo. 
    Ahoj
    Jak to myslíš s podporou přes anglické forum?
    tak , že jsme to řešili na anglickém fóru s jejich moderátorem - my a ještě jeden maďarský spolek - můžeš se na to vlákno podívat , je to tam zaznamenané

    Aha. V pohodě, nemusím se dívat. Jen jsem si říkala, jak s podporou přes forum,no. Promiň
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    problémy
     - 3-tí vesnickou nejdou řádně otevírat stránky 64-68 - jejich načtení je normálním způsobem téměř nemožné
     - po ukončení výzvy zůstává viset stav v pravém okně a nejde spustit výzva nová - musí být proveden restart (okno se vynuluje a je možno vyhledanou výzvu spustit.
    - při dlouhé výzvě se nenačítají získané body  při opakované sklizni - pro načtení stavu je nutno hru restartovat

    závěr - totální nasr-tost - nesmyslné vylepšení ukazatele stavu výzvy zvýraznilo nedostatky hry a přidalo další chyby - asi dárek k mezinárodnímu dni dětí - ale my už nejsme děti a spousta hráčů si platí nějakou tu službu spojenou s BF 
    a ne, nebudu to psát na podporu, bo se mi to nechce překládat

    dobrou hru v mezích normálnosti - kde je ta mez u GGS teda fakt netuším, na to , že je to německá firma, tak asi jen podle sídla, bo tohle by se nemělo stávat ani soudruhům z NDR, natož ze SRN
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    bo není diskuse k aktualizaci z 1.8.2020 tykající se změn ve Vesnické slavnosti, vyjádřím se zde

    skončila další vesnická slavnost - 4-tá v podobě, které se nedá rozumět

    - to co z této dobré spolkové soutěže autor vytvořil za poslední 4 hry je totální paskvil
    v předcházející verzi bylo rozvrstvení výzev vcelku přijatelné - s převahou ultrakrátkých výzev, středně dlouhé výzvy a ultra dlouhé

    v dnešním podání jde o nesmysl - 90%  !!!!!!! všech výzev je na 13 hodin !!!!!!!!!!!
    od stránky 38 do konce je ultra dlouhých bezmála 100% !!!!!!!

    omlouvám se, ale pokud se autor nezbláznil, tak se něco pokazilo v systému robota, který dostal zřejmě nesmyslné zadání

    výsledek nepřinese GGS kýžený výsledek - menší a slabší spolky hrají z povinnosti, nebo vůbec a velké jen z povinnosti
    závěr -
    - autor naprosto degradoval hráče na úroveň klikajících robotů
    - vynuloval možnosti pro aktivitu v menších spolcích, které zvolením vhodné strategie a zvýšením úsilí hráčů mohly alespoň nějak ovlivnit svůj výsledek
    - a utrácet zlato za tuhle variantu - proč???? - ke zlepšení výsledku to nevede

    byť se výše omlouvám, tak si přesto myslím, že tato spolková hra v dnešní podobě je nesmysl a soudný autor by ji nespustil

    Petr

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    bo není diskuse k aktualizaci z 1.8.2020 tykající se změn ve Vesnické slavnosti, vyjádřím se zde

    skončila další vesnická slavnost - 4-tá v podobě, které se nedá rozumět

    - to co z této dobré spolkové soutěže autor vytvořil za poslední 4 hry je totální paskvil
    v předcházející verzi bylo rozvrstvení výzev vcelku přijatelné - s převahou ultrakrátkých výzev, středně dlouhé výzvy a ultra dlouhé

    v dnešním podání jde o nesmysl - 90%  !!!!!!! všech výzev je na 13 hodin !!!!!!!!!!!
    od stránky 38 do konce je ultra dlouhých bezmála 100% !!!!!!!

    omlouvám se, ale pokud se autor nezbláznil, tak se něco pokazilo v systému robota, který dostal zřejmě nesmyslné zadání

    výsledek nepřinese GGS kýžený výsledek - menší a slabší spolky hrají z povinnosti, nebo vůbec a velké jen z povinnosti
    závěr -
    - autor naprosto degradoval hráče na úroveň klikajících robotů
    - vynuloval možnosti pro aktivitu v menších spolcích, které zvolením vhodné strategie a zvýšením úsilí hráčů mohly alespoň nějak ovlivnit svůj výsledek
    - a utrácet zlato za tuhle variantu - proč???? - ke zlepšení výsledku to nevede

    byť se výše omlouvám, tak si přesto myslím, že tato spolková hra v dnešní podobě je nesmysl a soudný autor by ji nespustil

    Petr

    Děkuji, bylo předáno. Tenhle problém je hlášený.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Návod od Minease je jedinečný a není to ojedinělá práce z jeho pera. Ano ve vesnické jsou od té doby 2 podstané změny - jedna se týká změny ve spolkových odměnách - ta je už staršího data a druhá je aktuálně stará 4 VF a psal jsem o ní výše.

    bohužel se GGS neodhodlalo k narovnání poměru výzev , naopak dále snížila počet krátkých a střednědobých výzev
    takže pokud jsme si dříve dělali bžundu, jak museli být IT technici pod vlivem, tak se evidentně tato vlastnost přenesla na zadavatele pokynů pro robota, který chrlí stovky výzev v délce trvání 13 hodin a méně a méně kratších výzev - nezbývá než čekat, až GGS zjistí, že tenhle model 3.0 je ještě hloupější než předcházející 2.0
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Návod od Minease je jedinečný a není to ojedinělá práce z jeho pera. Ano ve vesnické jsou od té doby 2 podstané změny - jedna se týká změny ve spolkových odměnách - ta je už staršího data a druhá je aktuálně stará 4 VF a psal jsem o ní výše.

    bohužel se GGS neodhodlalo k narovnání poměru výzev , naopak dále snížila počet krátkých a střednědobých výzev
    takže pokud jsme si dříve dělali bžundu, jak museli být IT technici pod vlivem, tak se evidentně tato vlastnost přenesla na zadavatele pokynů pro robota, který chrlí stovky výzev v délce trvání 13 hodin a méně a méně kratších výzev - nezbývá než čekat, až GGS zjistí, že tenhle model 3.0 je ještě hloupější než předcházející 2.0
    Ahoj
    Vím, že je návod od Minease výborný a jeho další věci taky. Jen jsem napsala, že už jsou nějaké změny.
    Co se týká snížení krátkých a střednědobých výzev - tato chyba ještě není opravená, tým o ní ví a bude se tím zabývat. 


  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    proč došlo ke změně rozdělení spolků v diamantové divizi??

    v platinové jsou minimálně 2 skupiny a v diamantové je jen jedna?? 

    výsledek - spolky vesnickou přestaly hrát, neb odměny jsou tak tristní, že se ani nevyplatí o ně soutěžit

    pohled na konec žebříčku přinese veselý pohled, neb 8 spolků má na kontě 0000, doufajíc, že spadnou níže, kde mají při příští VF šanci na odměnu za 1.místo mezi spolky  

    ještě v srpnu bylo více skupin, kde i slabší spolky měly jednou za čas možnost dosáhnout na slušnější odměnu

    změna přišla bez ohlášení s výsledkem, že VF nebaví již skoro nikoho
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    nejde si nevšimnout změny odměn za tvrdou práci ve spolkové soutěži zvané Vesnická slavnost
    - nejde o způsob změny - měnit odměny uprostřed rozehrané hry je opravdu zvláštní
    - jde o výsledek změny
    pokud si pamatuji, tak jde o 4 úpravu odměn od počátku této soutěže a pokud bylo v první versi o co hrát (povolenky), v dalších už méně, ale zlaté bedny, nebyly k zahození, tak aktuální sortiment odměn je naprostý výsměch - pravděpodobně došlo vysypání odměn z beden a ve finále je v páté stovce 1 (slovy jedna) zlatá bedna - jinak směšné odměny fialového a mraky různých, jinak běžně dostupných odměn - prakticky tedy zůstala 1 dobrá dekorka a 1 zlatá bedna
    zajímalo by mne jestli si autoři zkusili někdy nahrát 500.000.000 bodů, i kdyby v původní delší versi VF
    že jim není divné, že 99% ze všech spolků nahrají když hodně tak nějaké desítky miliónů bodů
    že se neptají, proč tomu tak je 
    - bo prostě není o co hrát !!!!!
    - odměny za tvrdou práci jsou skoro stejné jako za podporu výzvy
    - odměna za umístění spolků je řekněme zajímavá do 3-tího místa, ale dostat 1 kurník za 4-té a další místo opravdu za nahrání nějakého většího množství bodů nestojí naprosto nikomu

    odpověď na otázku, proč v diamantové lize je jen jedna skupina, jsem nedostal a neočekávám, že se v GGS někdo zamyslí nad výsledkem, který způsobili další změnou pravidel hry - tentokráte ve VF



  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    proč došlo ke změně rozdělení spolků v diamantové divizi??

    v platinové jsou minimálně 2 skupiny a v diamantové je jen jedna?? 

    výsledek - spolky vesnickou přestaly hrát, neb odměny jsou tak tristní, že se ani nevyplatí o ně soutěžit

    pohled na konec žebříčku přinese veselý pohled, neb 8 spolků má na kontě 0000, doufajíc, že spadnou níže, kde mají při příští VF šanci na odměnu za 1.místo mezi spolky  

    ještě v srpnu bylo více skupin, kde i slabší spolky měly jednou za čas možnost dosáhnout na slušnější odměnu

    změna přišla bez ohlášení s výsledkem, že VF nebaví již skoro nikoho
    Ahoj.
    Ještě jsem nedostala odpověď. Zítra se zeptám znovu, i na ty odměny.
    Panda
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Panda napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    proč došlo ke změně rozdělení spolků v diamantové divizi??

    v platinové jsou minimálně 2 skupiny a v diamantové je jen jedna?? 

    výsledek - spolky vesnickou přestaly hrát, neb odměny jsou tak tristní, že se ani nevyplatí o ně soutěžit

    pohled na konec žebříčku přinese veselý pohled, neb 8 spolků má na kontě 0000, doufajíc, že spadnou níže, kde mají při příští VF šanci na odměnu za 1.místo mezi spolky  

    ještě v srpnu bylo více skupin, kde i slabší spolky měly jednou za čas možnost dosáhnout na slušnější odměnu

    změna přišla bez ohlášení s výsledkem, že VF nebaví již skoro nikoho
    Ahoj.
    Ještě jsem nedostala odpověď. Zítra se zeptám znovu, i na ty odměny.
    Panda
    @japefi
    Zatím nemám žádnou odpověď. Chvíli to potrvá. Jakmile se něco dozvím napíši to sem.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj
    @japefi (CZ1)

    Dostala jsem odpověď na tento tvůj dotaz:
     
    proč došlo ke změně rozdělení spolků v diamantové divizi??
    v platinové jsou minimálně 2 skupiny a v diamantové je jen jedna?? 
    výsledek - spolky vesnickou přestaly hrát, neb odměny jsou tak tristní, že se ani nevyplatí o ně soutěžit
    pohled na konec žebříčku přinese veselý pohled, neb 8 spolků má na kontě 0000, doufajíc, že spadnou níže, kde mají při příští VF šanci na odměnu za 1.místo mezi spolky  
    ještě v srpnu bylo více skupin, kde i slabší spolky měly jednou za čas možnost dosáhnout na slušnější odměnu
    změna přišla bez ohlášení s výsledkem, že VF nebaví již skoro nikoho

    Odpověď:

    Je to zamýšlené chování. Počet družstev patřících do divize (např. diamantové) klesl pod určitý počet. Proto systém sloučí dvě skupiny v divizi do jedné.


    Panda
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Je to zamýšlené chování. Počet družstev patřících do divize (např. diamantové) klesl pod určitý počet. Proto systém sloučí dvě skupiny v divizi 
    Děkuji za odpověď s odůvodněním, která jsem dostal již před 3.týdny, nezávisle na GGS

    Co je podstatné - změnu dělá systém - který tuhle situaci způsobil= nemá smysl se nad tím pozastavovat, bo systém není nastaven tak, aby hru činil dostupnější a zajímavější pro nové, ale i pokročilé hráče. Proto je jisté, že úpadek bude pokračovat, neb s touto hrou končí více hráčů, než ji hrát začíná. Škoda.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Vesnická skončila- některé provedené změny prospěly, ale důvod proč ji hrát se moc nezlepšil.

    Ok, prodloužil se čas na hru, je možno nahrát více bodů, výrazná obměna odměn za tvrdou práci lehce pomohla s motivací hráčů, ale celkové je to stále o ničem.

    Jde o motivaci spolků, ne jen jednotlivých hráčů ve spolku. Je to stejný problém jako u dalších spolkových soutěží - odměny za umístění spolků jsou od 4-tého místa o ničem. V dalších spolkových hrách je to od 6-tého podobné.

    Logiku nelze najít, neb odměnit 75 hráčů x 5-7 spolků v lepším případě kurníkem je prostě naprosto nemotivujícím prvkem. Představa, že hráči mimo TOP 3-5 spolky budou utrácet zlatky za umístění pro zisk kurníku, který nepotřebují, je naprosto iluzorní a vyvstává otázka, zda si je GGS tohoto handicapu vědomo. Asi je, ale vzhlédlo se v prodejních nabídkách, přičemž zapomnělo na základní atribut obchodního vztahu - na nabídku musí být poptávka a tu se tento rok daří úspěšně v této hře eliminovat. Tak uvidíme co přinese Mikuláš, Ježíšek a Silvestr za změny :).
    Pořád je naděje, že když GGS dokázalo rozprostřít lehce smysluplně odměny pro spolky u letadla, dokáže změnit i předpotopní úvahu o odměnách pro spolky i u spolkovky, vesnické, sila, beerfestu atd.

    Přeji všem hráčům pěkný prosinec a parádního Silvestra.

    P.


  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Vesnická skončila - opět provedené změny v odměnách - zmizely zlaté kytky na 250 mega, které byly jediným smyslem hry pro spolky od 4- tého místa.

    Takže v odměnách za tvrdou práci jsou 3 dekorky a spousta, spousta, ještě jednou spousta odměn, které padají stejně z různých beden. Tedy naprosto k ničemu.
    V nejvyšší divizi je pořád jedna skupina a největší souboj se odehrává paradoxně na konci - tím je souboj o to, který spolek udrží na kontě 0000, aby spadl do příští vesnické o patro níže a následným postupem si došel pro louku. 
    Je to těžko pochopitelné, ale pokud GGS nevadí, že vesnickou nehraje takové množství spolků, neb odměňování je naprostým výsměchem, tak se s tím asi nedá nic dělat. Výsledkem je, že více a více hráčů si bere po dobu vesnické volno, zahraje si rybí silo, na pár dnů se vybodne na rozvoj farmy. Co to přináší za zisky GGS lze těžko odhadovat, ale první 3 spolky nejsou motivovány k soutěživosti, neb je ostatní překonat ani nechtějí. Podle mne tratí jak GGS, tak hráči, kteří hrát chtějí, ale nemají o co, případně o odměny, které jim v rozvoji farem nepomohou.
    Lze si zvyknout na nelogické kroky, ale nelze chtít po hráčích aby je akceptovali, pokud jim hra nepřináší motivaci.
    Závěr je jediný - vesnická slavnost byla dobrá a zajímavá spolková soutěž, která dokázala motivovat hráče ve spolku k větší útratě zlatek, využití fialáků, nákupu zlatek nejen pro sebe, ale pro lepší výsledek spolku. 
    Vesnická slavnost v aktuální podobě je mrtvá spolková hra - škoda.

Sign In to comment.