Domů Czech Technické problémy & bugy

spolek

láska je láska (CZ1)láska je láska (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
upraveno 05.03.2020 v Technické problémy & bugy
ahoj , spolek  lose control   nabírá pouze tyto  hráče o jiné nemáme zájem  :OOP
                                                                                      KŘP
                                                                                       SPJ
                                                                                          kriminálka
                                                                                          PMJ
                                                                                                 DI
                                                                                                URNA
                                                                                                    GIBS
                                                                                                           HZS
                                                                                                                   SKPV
                                                                                                                 ÚO
s pozdravem : por Mgr. Andrea Michalcová
 



Post edited by láska je láska (CZ1) on

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ještě jsi toho dost vynechal, ale chápem :-)))
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    možná by stačila jenom ...urna   :smiley:

  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Ještě jsi toho dost vynechal, ale chápem :-)))
    je toho hodně ,  a navíc by se sem všechno nevešlo .

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jj - jenom k nám jsi se snažil pod hodně nickama. Jen stále nevím, proč Tě důchodci tak lákají :-)))

  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    nu ten kdo mne nejvíc štve tak ty prudím :-)))
  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    upraveno 05.03.2020
    neboj mám i jiné  velké farmy , které mám schované ruzně po spolkách jen to nedávám najevo .prap
  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    ostatní velké farmy mám  všude rozházené  po spolkách  akorát  o tom nikdo neví že jsou mé.-)))
  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    když bych chtěl tak  mám v  celku 75 velkých  farem
     a pak pár malejch
  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    když ,bych chtěl tak  mám v  celku 75 velkých  farem  různě ve spolkách dané a jsou aktivní
    ,ale ty  ještě nikdo zatím  nerozluštil  a ani nerozluští    :-)))
     
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jj - nakradl jsi toho dost.
  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    to mám pouze tady   nepočítám do toho ruský a německý servr
  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    a  máš k tomu korektní důkaz že krádež
  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    Kamaráde, uvědom si ,že  doba komunismu  již dávno neni, kdy jsi mohl práskat koho chceš bez důkazu
     bohužel  nemáš ani jeden korektní  důkaz že jsem něco odcizil , a tak to  co tu někteří píšou neni pravda
    ( že jsem něco ukradl) a je vidět jak    někteří jsou tak hloupý až to bolí  že věří blafům co tu kdo píše
    ,když už někoho chceš soudit musíš  o tom mít  korektní důkazy  abys mohl někoho  obvinit
    , tak  radši si běž  honit  své  ego na někoho jiného
    velice jsi mne pobavil  jak jsi k smíchu
    s pozdravem .prap
  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    ještě si vymysli  další pěkné pohádky at se pobavím  nad takovým trapným ubožákem
  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    good stenly2 už taky ze sebe přestal dělat vtipného  namachrovaného frajírka
    a pokud už něco proti někomu máš  tak mu to řekni do očí i s korektníma důkazama
     tohle co  předvádiš  je namachrovaný  směšný ubožák  a navíc studuji na policejní akademii  a máme tam práva , a tak tím tvým  pomlouváním mne neoblbneš   machýrku
    neboj se časem na takové debílky  dojde řada
  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    tyhle skvělé lživé pohádky co tu povídáš    , tak si to ofotím a ,až budeš mít problémy  s pčr  tak jim to doložím

  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    a bohužel já  mám všechny zprávy od těch co jsu dotal jejich farmy oskenované  a uložené ,  a  pokud  stále nevěříš doložím to

  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    všechny tvoje , good senlyho 2 a i dalších frajírků a    frajérek   mám  ty vaše směšné  obvinení oskenované vytisklé a  založené  v šanonu

  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    s takovýma debilama co si dokazují jaký to jsou hovada  a dáváš to najevo a nejen ty
      se nemá cenu bavit
    omlouvám se za disfemismus  ale pro tebe mírný název nechci použít
  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    upraveno 06.03.2020
    těma pomluvama na mne  němáš to od nikoho ověřene  zcela vymyšlené  a ubližuješ   sám sobě  , tak bud tak hodnej  a starej o co máš a né o ostatní  akorát dokazuješ jak jsi hloupej  a  tuším že takovej debil jako  ty má pouze střední školu  ,a pokud bych se mýlil a měl bys vysokou  školu  tak jsi to uplatil nevěřím tomu ,že takové
    debílci mají  vysoké vzdělání


  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
     a byl bych  velice rád , když by jsi  se hodil do klidu  a začal si vše ověřovat než něco vypustíš z huby ven 
     radím ti ted dobře : přestan a začni se chovat jak máš jinak  pak poznáš co dokážu a bude ti to nepříjemné


  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    a bud tak laskav a nepiš mne  na žádné vlákna
  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    neboj se   rozhodně nejsi jedinný machr ,který  umí dobře lživě pomlouvát
    a myslí si tím že si pomuže , ba naopak  je z tebe vetší  dement  než jsi byl
  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    mysly si o mne co chceš , ale nepiš tu  to co neni pravda , tož se jedná o křivé obvinění
  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    upraveno 06.03.2020
     upozornění pro   učastníky   diskuze zloděj

    (1) Kdo, byť i z nedbalosti, neoprávněně zveřejní, sdělí, zpřístupní, jinak zpracovává nebo si přisvojí osobní údaje, které byly o jiném shromážděné v souvislosti s výkonem veřejné moci, a způsobí tím vážnou újmu na právech nebo oprávněných zájmech osoby, jíž se osobní údaje týkají, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti.

    (2) Stejně bude potrestán, kdo, byť i z nedbalosti, poruší státem uloženou nebo uznanou povinnost mlčenlivosti tím, že neoprávněně zveřejní, sdělí nebo zpřístupní třetí osobě osobní údaje získané v souvislosti s výkonem svého povolání, zaměstnání nebo funkce, a způsobí tím vážnou újmu na právech nebo oprávněných zájmech osoby, jíž se osobní údaje týkají.

    (3) Odnětím svobody na jeden rok až pět let, peněžitým trestem nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán,

    a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 jako člen organizované skupiny,

    b) spáchá-li takový čin tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem,

    c) způsobí-li takovým činem značnou škodu, nebo

    d) spáchá-li takový čin v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného značný prospěch.

    (4) Odnětím svobody na tři léta až osm let bude pachatel potrestán,

    a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2 škodu velkého rozsahu, nebo

    b) spáchá-li takový čin v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného prospěch velkého rozsahu.

    (1) Kdo jinému způsobí vážnou újmu na právech tím, že

    a) uvede někoho v omyl, nebo

    b) využije něčího omylu,

    bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.

    (2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán,

    a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 jinému značnou újmu na právech,

    b) získá-li takovým činem pro sebe nebo pro jiného značný prospěch, nebo

    c) vydává-li se při takovém činu za úřední osobu.

    (3) Odnětím svobody na šest měsíců až pět let bude pachatel potrestán,

    a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 jinému újmu na právech velkého rozsahu, nebo

    b) získá-li takovým činem pro sebe nebo pro jiného prospěch velkého rozsahu.

    (1) Kdo úmyslně poruší tajemství

    a) uzavřeného listu nebo jiné písemnosti při poskytování poštovní služby nebo přepravované jinou dopravní službou nebo dopravním zařízením,

    b) datové, textové, hlasové, zvukové či obrazové zprávy posílané prostřednictvím sítě elektronických komunikací a přiřaditelné k identifikovanému účastníku nebo uživateli, který zprávu přijímá, nebo

    c) neveřejného přenosu počítačových dat do počítačového systému, z něj nebo v jeho rámci, včetně elektromagnetického vyzařování z počítačového systému, přenášejícího taková počítačová data,

    bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.

    (2) Stejně bude potrestán, kdo v úmyslu způsobit jinému škodu nebo opatřit sobě nebo jinému neoprávněný prospěch

    a) prozradí tajemství, o němž se dozvěděl z písemnosti, telegramu, telefonního hovoru nebo přenosu prostřednictvím sítě elektronických komunikací, který nebyl určen jemu, nebo

    b) takového tajemství využije.

    (3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán,

    a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 jako člen organizované skupiny,

    b) spáchá-li takový čin ze zavrženíhodné pohnutky,

    c) způsobí-li takovým činem značnou škodu, nebo

    d) spáchá-li takový čin v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného značný prospěch.

    (4) Odnětím svobody na jeden rok až pět let nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán,

    a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 jako úřední osoba,

    b) způsobí-li takovým činem škodu velkého rozsahu, nebo

    c) spáchá-li takový čin v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného prospěch velkého rozsahu.

    (5) Zaměstnanec provozovatele poštovních služeb, telekomunikační služby nebo počítačového systému anebo kdokoli jiný vykonávající komunikační činnosti, který

    a) spáchá čin uvedený v odstavci 1 nebo 2,

    b) jinému úmyslně umožní spáchat takový čin, nebo

    c) pozmění nebo potlačí písemnost obsaženou v poštovní zásilce nebo dopravovanou dopravním zařízením anebo zprávu podanou neveřejným přenosem počítačových dat, telefonicky, telegraficky nebo jiným podobným způsobem,

    bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let, peněžitým trestem nebo zákazem činnosti.

    (6) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán,

    a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 5 škodu velkého rozsahu, nebo

    b) spáchá-li takový čin v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného prospěch velkého rozsahu.

    (1) Kdo neoprávněně poruší tajemství listiny nebo jiné písemnosti, fotografie, filmu nebo jiného záznamu, počítačových dat anebo jiného dokumentu uchovávaného v soukromí jiného tím, že je zveřejní, zpřístupní třetí osobě nebo je jiným způsobem použije, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok, zákazem činnosti nebo propadnutím věci.

    (2) Odnětím svobody až na dvě léta, zákazem činnosti nebo propadnutím věci bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného majetkový nebo jiný prospěch, způsobit jinému škodu nebo jinou vážnou újmu, anebo ohrozit jeho společenskou vážnost.

    (3) Odnětím svobody na šest měsíců až pět let nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán,

    a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny,

    b) spáchá-li takový čin vůči jinému pro jeho skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že je skutečně nebo domněle bez vyznání,

    c) způsobí-li takovým činem značnou škodu, nebo

    d) spáchá-li takový čin v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného značný prospěch.

    (4) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,

    a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 škodu velkého rozsahu, nebo

    b) spáchá-li takový čin v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného prospěch velkého rozsahu.

    (1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

    (2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

    prap .Rulíšek
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    Pexi prosím Tě smaž to vlákno,jinak si tady bude psát po celou dobu co mu dali vycházky z Bohnic
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    to je jako strašné ,může už s tím někdo něco udělat
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    bedru (CZ1) napsal(a):
    to je jako strašné ,může už s tím někdo něco udělat
    je mi toho dítěte docela líto,ale už to chce fakt něco dělat ,celé forum zasírá svou tupostí
Tato diskuze je zavřená.