Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

198112

Komentáře

  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Při navracení ze snové farmy na hlavní farmu,vše spadne a musím se znova přihlásit. To už snad není normální. Co to má za účel,jsem nepochopil.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    přišly spolkovky a hrůza hra se seká ale problémy všude sekne se mi turbo zešedne a nejde mi, již 4x jsem restartovala
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 13.02.2020
    štve mne, že výkon hry šel k ledu, že vývojáři se jaksi zapomněli, a sníh na farmy nám dali až teď, kdy už pomalu přichází jaro. Štvou mne ty otravné vykřičníky, a že jich za plotem i nad farmou svítí!!!! to se někdo asi vyžívá.
    Štve mne, že nejde sebrat bublinový dárek od pěšců, co se courají farmou.
    Štve mne (a nejen mě), že často nejde na poprvé zasít nebo sebrat nebo pohnojit (a to nemám starý ntb, ale nový, výkonný s dobrou pamětí...)
    Štvou mne ty absolutně zbytečné praporky, které mi oznamují, jakým hnojivem jsem hnojila - je vidět, že pánové vývojáři tu hru nehrají :-(. 
    Štve mne ona další absolutně zbytečná funkce na klikanou - ta ikona, kde si člověk může vyzvednout odměny - pozitivum je, že zmizelo pár vyskakovacích oken.
    Štve mne, že na cukrové farmě není vidět stánek bazaru (či výhodných nabídek nebo jak se to nazývá), protože to zakrývají ony úchvatné kolečka s nabídkami a vykřičníky :-(.
    A takových negativ, a nesmyslů za poslední dobu je....
    Post edited by chytrák (CZ1) on
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ty vykřičníky beru jako přijatelné zlo, které odbouralo množství vyskakovacích oken.
    Výhodné nabídky, které otravovaly a odměny ve spolkovce - zvlášť ze začátku přerušovaly sklizeň, výsadbu atd každou chvilku - to vše bych celkem přijal, jen kdyby to měli lépe připravené a nenaflákali do toho množství chyb, které hru ničí.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 16.02.2020
    Tak nám  skončilo RTP. Fajn, ale nodorazily odměny za umístění(8 místo), tzn ceroš nikde(ani po obnovení hry). 6 jsem měl a 6 jich mám nadále.Děkuji za nic.
    PS: Problem je v tom, že dříve vypadly odměny viditelně na hlaní budově, dnes se automaticky ukládají do inventářů, aniž by byl přehled, navíc možná i dříve, než je akce ukončena. Navíc se nezobrazuje ani v upozorněních na nevyzvednuté výhry.

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Tak nám  skončilo RTP. Fajn, ale nodorazily odměny za umístění(8 místo), tzn ceroš nikde(ani po obnovení hry). 6 jsem měl a 6 jich mám nadále.Děkuji za nic.
    PS: Problem je v tom, že dříve vypadly odměny viditelně na hlaní budově, dnes se automaticky ukládají do inventářů, aniž by byl přehled, navíc možná i dříve, než je akce ukončena. Navíc se nezobrazuje ani v upozorněních na nevyzvednuté výhry.

    Ahoj
    Pokud nemáš odměny ani po vyčistění historie nebo v jiném prohlížeči piš na podporu.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    :-) jasně, stěžovat si na lampárně a v googlovštině, na to nervy nemám. Jsem chtěl upozornit, že s odměnami se dějí podivné věci, bedny z farmářské ligy dorazily až teď. Stížností na nedoražení odměn tu není zrovna málo(a mám ten dojen, že se to většinou týká pořadí v něčem.
    A sakryš ať se vrátí správce farmy, stodolí táhlo se škube, dorazit na konec(pekárenské výrobky a obchod)přes veškerý balast) je na zatnutí zubů. Natož rychle zjistit, kolik si můžu dovolit vyrobit hnojiv, aby mi stodola nevyletěla do luftu. Barevné rozdělení podle produktů na nic. Celá tato stodolí záležitost mi hodně připomíná, když přerovnávám skříň s oblečením( kuš toto není tričko ale trenýrky, a ty mám kde?, jo pod mikinama, a kde mám hromádku s tričkama, jestli tam nemám náhodou přihozený další trenýrky?, no jo, jsou tam, tak která hromádka byla původně na trička?). A pak to ukočíš shrnutím na jednu hromadu a do té skříně to narveš, hlaně že se to tam vleze, a až budu něco hledat, tak to někde bude.(hlavně se nedostat do časového presu :-D)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    :-) jasně, stěžovat si na lampárně a v googlovštině, na to nervy nemám. Jsem chtěl upozornit, že s odměnami se dějí podivné věci, bedny z farmářské ligy dorazily až teď. Stížností na nedoražení odměn tu není zrovna málo(a mám ten dojen, že se to většinou týká pořadí v něčem.
    A sakryš ať se vrátí správce farmy, stodolí táhlo se škube, dorazit na konec(pekárenské výrobky a obchod)přes veškerý balast) je na zatnutí zubů. Natož rychle zjistit, kolik si můžu dovolit vyrobit hnojiv, aby mi stodola nevyletěla do luftu. Barevné rozdělení podle produktů na nic. Celá tato stodolí záležitost mi hodně připomíná, když přerovnávám skříň s oblečením( kuš toto není tričko ale trenýrky, a ty mám kde?, jo pod mikinama, a kde mám hromádku s tričkama, jestli tam nemám náhodou přihozený další trenýrky?, no jo, jsou tam, tak která hromádka byla původně na trička?). A pak to ukočíš shrnutím na jednu hromadu a do té skříně to narveš, hlaně že se to tam vleze, a až budu něco hledat, tak to někde bude.(hlavně se nedostat do časového presu :-D)
    No ano stodolu kritizují všichni a je to nahlášené. Že se děje něco s odměnama myslím ví taky, předminulou spolkovku polákům za ni vůbec nedorazily odměny. ....
    Pokud ale něco nemáš, nic jiného než podpora ti nezbyde.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    už to tady asi zaznělo mockrát: co se to poslední dny stalo s výkonem a stabilitou hry? Nejde sbírat, nejde nic...pořád dokola jen restarutuju hru ::(
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Takže po nedávnej aktualizácii máme správu stodoly už aj na dočasnej farme. To ma dnes naštvalo, ale prežijem. Čo ma však potešilo je novinka v rybolove, kde zaviedli novú funkciu ,,súprava,,. Konečne už nemusím po jednom presúvať rybárov ako blbec.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    no myslela jsem že přidají lodě  nebo oblasti ,takže nic moc
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 07.05.2020
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Takže po nedávnej aktualizácii máme správu stodoly už aj na dočasnej farme. To ma dnes naštvalo, ale prežijem. Čo ma však potešilo je novinka v rybolove, kde zaviedli novú funkciu ,,súprava,,. Konečne už nemusím po jednom presúvať rybárov ako blbec.
    Pokud tam dáváš stále stejnou posádku, tak možná ano, kdyby byl stále stejný počet ryb v lovišti. Proč ale dávat třeba 6 Royů tam, kde stačí 4? Škoda peněz. Ale po "výborné" aktualizaci se doplňování posádek a vůbec celé moře se hrozně zpomalilo.


    18.02.2020 16:31
    A následuje oprava opravy.
    To už je fakt jako - odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem sliboval.
    Hrozná hovádka pekelná - boží se nedá říci.
    A o5 mi v tu dobu končí silo - se pos.ru.


    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • už mě pěkně se... s těma udržbama, to si to nemůžou udělat zítra až skončí silo a než začnou spolkovky,tam mají času habaděj na udržbu, dělají všechno proto aby lidi naštvali apřestali hrát tuto hru
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Tak máme spolkovku, zrychlení ze sila, chuť si zahrát o stále stejné ceny a co??? 

    spadnul server, to tak tipuji

    uvidíme, ale potěšujících zpráv, aktualizací od Nového roku se fakt nedostává
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    si dělají srandu ne, zase u spolkovek, že mě to překvapuje  ty jejich výpadky
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Máme spolkovku a už to nejde.Před chvílí jsem k tomu sedla,zaplatila si zvýšení na odměny a hrát nejde a všechno,co jsem si zaplatila je pryč.To se vám zase něco povedlo,díky.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573

    Vím, že se to nemá - pomlouvat, ale paradoxně když tahle hra přináší jednu černou labuť za druhou - jinak si neustále zhroucení hry neumím vysvětlit Poslali do éteru karneval a spadnul server.

    Super týden. Nenudíme se. Najít způsob jak obstojně hrát vyžaduje poměrně velké úsilí, což se na první setkání opravdu nezdá.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Už to spravují.
  • jinrichfrydek (CZ1)jinrichfrydek (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    Ahoj 
    Dotaz co vlastně opravují,já když něco opravím tak to funguje :D
    Ale tady se pořád opravuje a pořád to je horší.Nechci věřit že to je v pohodě,kritiku nesnáší nikdo  ale tady je to supr bordel.
    Potom dostanu jako omluvu  pár blbostí .

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Spadl nám server. Restartovali servery. Už to funguje
  • anickaJ (SK1)anickaJ (SK1) SK1 Komentářů: 21
    tak mna dnes nastvalo,ze po aktualizacii poobede  dali v ms v sutaziach hnoj,kde stacilo nazberat len 20 kusov,ale to trvalo len chvilu,uz nech nerobia z nas hlupakov,lebo mna uz tie ms nebavia,nech vymyslia nieco uz konecne nove
  • HipBabka (CZ1)HipBabka (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    upraveno 07.05.2020
    co mne naštvalo?Nemůžu spouštět výzvu,píše mi to,že jen vedoucí nebo zástupce.

    už je to v pořádku


    edit: sloučení příspěvků

    Post edited by pexi (CZ1) on
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Nenaštvalo mě to, to už se téhle hře nikdy nepodaří, ale tematicky to patří sem. :lol:

    Tuší někdo, který matematický GGS génius šáhl do nastavení počtu mlíka v kontraktech na trhu? A proč to udělal? Kontrakt jsem plnil několik let, objemy byly celkem konzistentní, v běžném kontraktu bývalo řádově desítky tisíc mlíka, někdy vyšší desítky, někdy nižší, jak který kontrakt. I tak ale mlíko rozhodně nebylo artiklem, se kterým by byl problém, nebo na který by moje kontrakty dlouho čekaly. Pár dní zpátky místo toho začaly chodit kontrakty, kde je mlíka úplně směšný počet, v řádu nižších jednotek tisíc (1000, 1500, 2000 mlíka). Ostatní produkty zůstávají na stejných hodnotách. Který blb to vymyslel?

    Kontrakty ve stylu 50000 prasat (to než seberu, zabere to den až dva den), 140000 jablek (taky poctivé dva dny) a k tomu 1500 mlíka (dva kravíny). Si dělají srandu z nás? Místo aby konečně spravili rybí trh, tak místo toho začnou prasit i ten jakž takž fungující normální? :lol: A za takový šlendrián jim má někdo platit? :lol:

  • HipBabka (CZ1)HipBabka (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    tak chyba,beru zpět,ve vesnické slavnosti,šla spustit jen 1 výzva a jinak opět nic,takže medajle žádné nebudou,super,naco se snažit
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    HipBabka (CZ1) napsal(a):
    co mne naštvalo?Nemůžu spouštět výzvu,píše mi to,že jen vedoucí nebo zástupce.
    Opravdu mohou spouštět jen vedoucí či zástupci. Ostatní až po uplynutí určitého času, od poslední výzvy. Teď to nevím z hlavy, ale snad po půl hoďce.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    HipBabka (CZ1) napsal(a):
    co mne naštvalo?Nemůžu spouštět výzvu,píše mi to,že jen vedoucí nebo zástupce.
    Opravdu mohou spouštět jen vedoucí či zástupci. Ostatní až po uplynutí určitého času, od poslední výzvy. Teď to nevím z hlavy, ale snad po půl hoďce.
    hmm myslím 10 nebo 20 minut, zapomněla jsem to. No jo, hlava děravá.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Teď jsem se přihlásil do hry a co nevidím...?! Devět, slovy DEVĚT akčních nabídek v jedné řadě, podle mého odhadu ještě cca "pět kousků" a leze mi to z obrazovky na stůl...  :lol::rage:
Sign In to comment.