Domů Czech Otázky ke hře

diskuse k aktualizaci 18.2.2020 - Farmáři také rybaří

pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
upraveno 18.02.2020 v Otázky ke hře

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Celé moře se po aktualizaci hrozně zpomalilo.
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Celé moře se po aktualizaci hrozně zpomalilo.
    myslím že nejen moře ale komplet všechno
  • Leontína5 (CZ1)Leontína5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    to máte pravdu ale to moře je opravdu pomalé to je účel?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Účel ne - šikovnost (čti blbost) německých ajťáků 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Celé moře se po aktualizaci hrozně zpomalilo.
    stanley485 (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Celé moře se po aktualizaci hrozně zpomalilo.
    myslím že nejen moře ale komplet všechno
    Leontína5 (CZ1) napsal(a):
    to máte pravdu ale to moře je opravdu pomalé to je účel?
    Ahoj
    Ptala jsem se na to. Nedá udělat nic jiného než vyčistit historii
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 19.02.2020
    Jsem čistil historii po každém naložení lodě a nic - je to jejich neschopnost.
    Začalo to přesně po včerejší aktualizaci.
    Psal jsem na podporu i do "názorů" a za klobouk si to nedaj.
  • deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    ...je to katastrofa... co aktualizace - to nové problémy... a čím dál větší... vyčištění PC nepomáhá, takže jsem přestal posílat lodě na moře... vypadá to, že brzy přestanu hrát úplně... diletanti by neměli spravovat servery...
  • deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    ...normální rychlostí jdou na moře vypravit cca první dvě lodě... pak stačí přepnout na jinou svoji farmu a hned se zase vrátit zpět na moře... pak jdou opět normální rychlostí vypravit na lov další dvě lodě a tento postup stále opakovat... funguje to... 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ano, také jsem zjistil, že to tak jde. ALE - PROČ to mám dělat, když programátoři GGS stojí za dvě věci? To je to samé, jako věčně čistit historii.
  • Lynx (CZ1)Lynx (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    I já můžu potvrdit, že hra se mi strašně zpomalila. Čistit historii pořád dokola a hlavně nyní příliš často, to mě nebaví, zrovna jako rejdit sem tam z farmy na farmu, abych na jiné farmě byla rychlejší. Ta hra je čím dál pomalejší, chybovější, občas rozkliknu některou z výroben (klasicky třeba palírnu) a nereaguje mi myš na nic, co se v budově ukáže. Musím vypnout a znovu zapnout nabídku, a tak bych mohla pokračovat do nekonečna... Nejsou avizovaná vylepšení vždy opravdu vylepšení, spíš naopak. Navrhuji, ať si ty nepotřebné serepetičky vezmou zpět a vrátí hře její původní rychlost.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    pexi, díky, co pro nás děláš, ale humři v kontraktech mne teď z moře zajímají nejméně. To moře je teď prakticky nehratelné. Než naložím lodě, tak mne přejde chuť hrát. To samé je s kurzorem, který se nemění v tlapku a vím prd, kolik času je do sklizně.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    pexi, díky, co pro nás děláš, ale humři v kontraktech mne teď z moře zajímají nejméně. To moře je teď prakticky nehratelné. Než naložím lodě, tak mne přejde chuť hrát. To samé je s kurzorem, který se nemění v tlapku a vím prd, kolik času je do sklizně.
    No, posílala jsem co tady píšete o zpomalení moře a hry. Odpověď jsem tady dala. Čistit historii.
    Nic jiného. Vím, že to je otrava. Snad časem výkon zlepší. Skoro po každé aktualizaci jsou s tím potíže.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jj - to samé mi napsal nějaký Bruce z podpory. Tak jsem mu o čištění napsal svoje a už neodpověděl. :-)))
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    deda.1 (CZ1) napsal(a):
    ...normální rychlostí jdou na moře vypravit cca první dvě lodě... pak stačí přepnout na jinou svoji farmu a hned se zase vrátit zpět na moře... pak jdou opět normální rychlostí vypravit na lov další dvě lodě a tento postup stále opakovat... funguje to... 
    to mi taky tak přijde - je to sice otravné, ale funkční
    ještě také jde využít nastavení lodě a jen je upravit po načtení 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    To dělám a když naplním cca pátou, tak si jdu uvařit kafe, než se uráčí dostat na loviště :-)))
Sign In to comment.