Domů Czech Technické problémy & bugy

problémy ve hře

Dobrý den,jakmile přepnu na snovou farmu,tak potom po přechodu na základní farmy se mi začne hra sekat.Je to skoro nehratejné. Co s tím

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    novajska (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,jakmile přepnu na snovou farmu,tak potom po přechodu na základní farmy se mi začne hra sekat.Je to skoro nehratejné. Co s tím
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížení nebo jiný prohlížeč. Možná to na čas pomůže.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Je pondělí pryč a hra je stále na dvě věci. Neskutečně pomalá a na prd.
  • mamka Eva (CZ1)mamka Eva (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Je pondělí pryč a hra je stále na dvě věci. Neskutečně pomalá a na prd.
    Tak ji nehraj
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    mamka Eva (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Je pondělí pryč a hra je stále na dvě věci. Neskutečně pomalá a na prd.
    Tak ji nehraj
    Jojo - logická odpověď. :-)))
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Taky mám velké problémy se hrou po té velké aktualizaci. Nic nefunguje jak by mělo. Objevují se stalé chyby. Hra je zpomalená ,seká se než jse načte farma dlouho to trvá a nebo zustane zelená. Pořád vyskakuje nějaký eror, bedny s odměnamy se zaseknou tak ani nevím jestli se mi to připsalo. Skoro je to nehratelné. Co ještě fungovalo tak ted je vše rozhašené. Hlavně že jse pořád přidávají nové věci když přestává fungovat to co bylo zatím funkční. Stodola je opravdu děs stará byla lepší, jen to vše zdržuje a komplikuje samotné hraní. Vraťte tuto aktualizaci zpět ,moc se nepovedla.
  • Daniel59 (SK1)Daniel59 (SK1) SK1 Komentářů: 15
    Opravdu úchvatná aktualizace
    1. hra už je skoro nehratelná a laguje i na novém počitači
    2. vykřičníky na horní liště působí otřesně
    3. posbírat farmu trvá z důvodů lagu dvakrát tak dlouho - někdy je třeba kliknout i třikrát na jedno pole
    4. padající sníh ?? na co ??
    5. tabulky s info o hnojivu na polích ?? na co ??
    6. neustálé změny - stodola - a podobně ?? na co ??
    7. animace zasazení plodiny - na co ??
    8. přeskakování mezi farmama - děs, když se nahraje namísto farmy jen zelené pole
    .. byl jsem tu když zrušili gurmán a museli jsme ho stavit znovu, byl jsem tu i při každé další aktualizaci ale tahle poslední aktualizace je fakt asi poslední hřebík do rakve.

  • MajaManager (SK1)MajaManager (SK1) SK1 Komentářů: 23
    Prečo naraz spúšťate toľko súťaží? Môže sa to robiť v priebehu dvoch dní.Vôbec sa nedá hrať.je to strašne pomalé.
  • SLÁVKA17 (CZ1)SLÁVKA17 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahojky!! Mám problémy už 3 týdny a na nevím co dělat.Nemohu sklízet mlýny sila a komposty pořád mi to píše error v té tabulce.Nemůže mi někdo prosím poradit??Děkuji za pomoc
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 27.02.2020
    SLÁVKA17 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky!! Mám problémy už 3 týdny a na nevím co dělat.Nemohu sklízet mlýny sila a komposty pořád mi to píše error v té tabulce.Nemůže mi někdo prosím poradit??Děkuji za pomoc
    Ahoj
    Nezbourala jsi na farmě náhodou kočku?

    P.S. stačilo napsat vše sem, na co další vlákno?
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 28.02.2020
    Tak tohle byla zase podpásovka v TP. Po doběhnutí rychlé vojtěžky se pás měl posunout na pampelišky. Místo toho se hra hryzla, po obnovení hry se vše posunulo až na další v pořadí, jasmín, se kterým jsem počítal až ráno. Šráky si kvůli tomu nestrhám a TP hážu do kýblu. Práci čest.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A máme tu další nehlášené odpojení hry. Nechci slyšet, jak spoluhráč porušuje slušnou mluvu, neb právě rozjel SS a je v kýblu. To se fakt pěkně soutěží.
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    co se to děje nejde nic ve hře vše se mi stratilo i aktivovaný balíček za 88kč 
  • obsik (CZ1)obsik (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Po nečekané aktualizaci nejde vůbec sklízet.Sklizení jednoho trvá tak 5sek.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Myslím si, že jsem slušně vychovaný člověk a Angel mne trochu vycepovala, ale ať už jdou do prdele.
    To se prostě hrát nedá.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    tak teď už je to k smíchu, opět se něco děje a nejde se připojit- no dobře, jsou i jiné věci k zábavě
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Nj, kvůli oznámení nové leprichózmí akce, (a máme další výpadek, fujtajbl) se zavaří všechny servery. Děkujeme za aktuální iformace a vypnutí jako projev souhlasu.
  • Lenka (CZ1)Lenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    upraveno 10.03.2020
    Opět vypadává hra.Při sklízení vůbec nereaguje.A při přecházení z farmy na farmu taky nereaguje.

  • MajaManager (SK1)MajaManager (SK1) SK1 Komentářů: 23
    Na Rybárskej farme som nakúpila 8400 chladiacich boxov pre pramicu . za zhruba 220 000 000 dolárov. Chcela som zadať množstvo 36 ks ale kurzor mi nereagoval,keď som viackrát stlačila enter stala sa tá chyba.Ani by som to nespomínala ,ale tiež sa mi nedá písať na Chat.potom stadiaľ neviem odísť,musím zrušiť hru. Ešte nemám na farme s.Patrika .Kedy začne? Alebo je to tiež chyba u mňa?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 11.03.2020
    Na Rybárskej farme som nakúpila 8400 chladiacich boxov pre pramicu . za zhruba 220 000 000 dolárov. Chcela som zadať množstvo 36 ks ale kurzor mi nereagoval,keď som viackrát stlačila enter stala sa tá chyba.Ani by som to nespomínala ,ale tiež sa mi nedá písať na Chat.potom stadiaľ neviem odísť,musím zrušiť hru. Ešte nemám na farme s.Patrika .Kedy začne? Alebo je to tiež chyba u mňa?
    Ahoj
    Akce Sv. Patrik byla už 2x zastavená protože hodně zpomalovala hru. 
    Jinak na ty potíže zkus vymazat historii prohlížeče nebo jiný prohlížeč.
  • Hanny69hanny (CZ1)Hanny69hanny (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Z Pekařství mi zmizly veškeré zásoby, a když tam něco převezu, tak to taky zmizne. Nevěděl by někdo co s tím?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Z Pekařství mi zmizly veškeré zásoby, a když tam něco převezu, tak to taky zmizne. Nevěděl by někdo co s tím?
    Ahoj
    Zkus aktualizaci stránky (tlačítko F5), pokud nebude změna vyčisti historii prohlížení a počítač od smetí, přídadně zkus jiný prohlížeč. Jestli nic nezabere musíš psát na podporu.
  • Hanny69hanny (CZ1)Hanny69hanny (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Díky, pomohlo vyčištění prohlížeče, Už je to OK. Díky.
Sign In to comment.