Domů Czech Technické problémy & bugy

Chyby a neúplnost ve hře

Dobrý den. Dnes při soutěžení při sklizni jsem si aktivovala za zlaťáky, abych nemusela čekat až sklidím maximum sklizně uvedené v mysy a mohla mysy ukončit a začít novou. Vůbec se mi to neukázalo, ale v odečetlo mi to zlaťáky a aktivovalo mi to, že mohu toto použít zas za 17 hodin. Pak mi zmizela i celá soutěž pro spolky, no a za a moje aktivace za bonusy vyšla na prázdno. Skončila jsem ve spolku na 2. místě, mohla jsem být první a tak jsem s toho celkem otrávena. Utratila jsem spousty zlaťáku za nic.  Doufám, že se vše vysvětlí. S pozdravem Dana168

Komentáře

  • babicka50 (CZ1)babicka50 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Dobrý den při přihlášení do hry jsem zjistila že mi ze skladu zmizely všechny suroviny a navíc nelze sklízet jen prodávat. Děkuji za info babicka50
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    babicka50 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den při přihlášení do hry jsem zjistila že mi ze skladu zmizely všechny suroviny a navíc nelze sklízet jen prodávat. Děkuji za info babicka50
    Ahoj
    Zkus se odhlásit a znovu přihlásit, to na zmizelé suroviny většinou zabírá. Pokud ne tak vymazat historii prohlížení.
  • šamanka (CZ1)šamanka (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    dobrý den, prosím o info proč se cca každých 5-10 min. ukončí spojení se serverem. Trvá to již 2 dny. Děkuji za odpověď. Beková
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    šamanka (CZ1) napsal(a):
    dobrý den, prosím o info proč se cca každých 5-10 min. ukončí spojení se serverem. Trvá to již 2 dny. Děkuji za odpověď. Beková
    Ahoj. Memůžeš mít třeba slabší signál wifi ?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    šamanka (CZ1) napsal(a):
    dobrý den, prosím o info proč se cca každých 5-10 min. ukončí spojení se serverem. Trvá to již 2 dny. Děkuji za odpověď. Beková
    Ahoj
    Je to nahlášené.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Že se hra po posledním grafickém update zpomalila je neodikskutovatelné. Hlavně načítání jednotlivých farem, rybářská oblast je na tom asi nejhůře, stejně jako otvírání vyhraných beden(jsem jich měl asi 16, různých druhů a vypil jsem u toho velký kafe.
    Dále bych chtěl upozonit na kulišárnu při Rudých růžích. Jsem se přesunul pomocí záložek na jinou farmu, kde jsem ještě nebyl. Nápovědu zadara si nechávám až na konec hry a lup, po přesunu byla hned použita, aniž bych si ji vyžádal a to ještě tam, kdy by balonek našel i slepej. Takže doporučuji přesouvat se pomocí normální farmářské záložky vlevo, neb si nejsem jist, zda si to nevezme příště i za zlaťáky.
    Opět žádám o vrácení správce farmy, v tomhle stodolovém maglazju navíc s posunem vpravo je k zlosti neco dohledat. Stránky se záložkami pro jednotlivé komodity byly daleko přehlednější.
  • gruml (CZ1)gruml (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Po poslední aktualizaci mám problémy vybírat hotovou produkci.Musím minimálně dvakrát kliknout než se vybere.To dříve nebylo a nedělá to jenom hlavní farma ale i na dalších.
  • šamanka (CZ1)šamanka (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Ahoj, mám přesně takový problém, a když nejde sklidit vůbec, tak se přeruší spojení a to je skoro pořád. Ta hra se strašně zhoršila, nevím co ti vývojáři pořád vymýšlí za bejkárny, ale aby ji vylepšili aby to fungovalo to ne.
  • šamanka (CZ1)šamanka (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    No a teď to nefunguje vůbec, IP adresa nenalezena. Proboha radši to zrušte úplně !!!!!!!!!

  • Dana168 (CZ1)Dana168 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahoj. No už po 2 se mi nenačetli zlaťáky z truhly, tak to mě opravdu štve. 600 zlatých v háji. Udělejte si tam trochu pořádek. Dana168
  • jitka8 (CZ1)jitka8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    dobrý den ,již podruhé jsem dala vylepšit ubytovací blok na hlavní farmě , po ukončení procesu diamanty zmizely, ale blok zůstal nerozšířen, moje snaha zbytečná Jitka8
  • Dana168 (CZ1)Dana168 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahojky, včera jsem psala že se mi nenačetli zlaťáky z truhly a dnes se mi zas nenačetli žetony co jsem si vytočila na kole štěstí a je to už po několikáté. Asi s tím nikdo nic neudělá. Nevím proč se to poslední dobou stává pořád dokola, tak co s tím. Dana168
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Dana168 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, včera jsem psala že se mi nenačetli zlaťáky z truhly a dnes se mi zas nenačetli žetony co jsem si vytočila na kole štěstí a je to už po několikáté. Asi s tím nikdo nic neudělá. Nevím proč se to poslední dobou stává pořád dokola, tak co s tím. Dana168
    Ahoj
    Pokud jsi něco nedostala obrať se na podporu.

  • červenka (INT1)červenka (INT1) INT1 Komentářů: 92
    Zdravím, hraji na mezinárodním serveru a po aktualizaci se mi při přihlašování automaticky nabízí server český, přestože mám nastaveno zapamatování přihlašovacích údajů. No na farmu se dostanu, když si server přepíšu. Ale bohužel při přechodu na snovou se tam ten český server zase nějak automaticky nacpe, a to už nikde přepsat nejde. Nedostanu se tedy na snovou farmu. Dík za nahlášení chyby.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Ahojte, chcem sa spýtať ako je možné, že sa niektorým hráčom pripočítalo 5 mil. runových kameňov, keď dočasnú farmu ani nespustili? Nastalo to po dnešnej aktualizácii. Je to chyba alebo možno kompenzácia za niečo?

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Není to poprvé.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Ahojte, chcem sa spýtať ako je možné, že sa niektorým hráčom pripočítalo 5 mil. runových kameňov, keď dočasnú farmu ani nespustili? Nastalo to po dnešnej aktualizácii. Je to chyba alebo možno kompenzácia za niečo?

    Ahoj
    Myslím, že to je jen ta stará chyba na dočasce. Ale zeptala jsem se na to. Až bude odpověď dám to sem.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    červenka (INT1) napsal(a):
    Zdravím, hraji na mezinárodním serveru a po aktualizaci se mi při přihlašování automaticky nabízí server český, přestože mám nastaveno zapamatování přihlašovacích údajů. No na farmu se dostanu, když si server přepíšu. Ale bohužel při přechodu na snovou se tam ten český server zase nějak automaticky nacpe, a to už nikde přepsat nejde. Nedostanu se tedy na snovou farmu. Dík za nahlášení chyby.
    Ahoj @červenka (INT1)
    Včera odpoledne byla právě kvůli tomu oprava, už by to mělo fungovat normálně.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Ahojte, chcem sa spýtať ako je možné, že sa niektorým hráčom pripočítalo 5 mil. runových kameňov, keď dočasnú farmu ani nespustili? Nastalo to po dnešnej aktualizácii. Je to chyba alebo možno kompenzácia za niečo?

    Ahoj
    Myslím, že to je jen ta stará chyba na dočasce. Ale zeptala jsem se na to. Až bude odpověď dám to sem.
    Ahoj @Sariona (SK1)
    Je to chyba, bylo předáno.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    @Sariona (SK1)
    další co mi ohledně runových kamenů poslali:
    mohli otevřít žluté bedny bývá tam někdy milion run
    nebo se přihlásili po 30 dnech a déle do hry a dostali odměnu za minulou zimní farmu
    nebo mohli koupit bedny v oblíbených nabídkách
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Po té velké aktualizaci nejdou prodávat přebytky kamenů a jílu rovnou z pole za vesnické dolary. Nabízí to jenom prodej za normální. Dříve tam bylo na výběr ze dvou kolonek.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Po té velké aktualizaci nejdou prodávat přebytky kamenů a jílu rovnou z pole za vesnické dolary. Nabízí to jenom prodej za normální. Dříve tam bylo na výběr ze dvou kolonek.
    Ahoj
    Přebytek kamenů, jílu a písku musíš prodat ze stodoly nebo použít ve vesnici. Pokud jich máš více než je limit skladiště z polí ani nepadají. To už je ale dlouho a bylo na to odpovězeno, že tak přesně to má fungovat.
    Pokud máš přebytek remízkových rostlin nabízí to při prodeji rovnou z pole obě ceny (dolary i za vesnické dolary). Zkus vyčistit historii, nebo jiný prohlížeč. Pokud to nebude fungovat musíš psát na podporu.
  • Balu (SK1)Balu (SK1) SK1 Komentářů: 1
    Ahojte, 

    kde a mi dnes stratila tá rýchlo budujúca farma? Ráno tam všetko bolo a teraz vôbec nič. 
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    Balu (SK1) napsal(a):
    Ahojte, 

    kde a mi dnes stratila tá rýchlo budujúca farma? Ráno tam všetko bolo a teraz vôbec nič. 
    kdybys sis všimnul , tak byla pouze na 14 dnů alias 2 týdny
Sign In to comment.