Domů Czech Otázky ke hře Návody od hráčů

Park radostí (zatím jen základní poznatky)

2»

Komentáře

  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Bax Banny (CZ1) napsal(a):
    Můžete mi prosím prozradit jak poznám který stánek má jakou úroveň?Opravdu se v tom vůbec nevyznám.Budu asi potřebovat návod pro blbce.Opravdu to nechápu...předem děkuji.
    Stánky nemají úrovně. Jestli myslíš, kolik z něj dostaneš bodů, je to jednoduše součet základního příjmu a spropitného, tedy toho, co máš z těch 3 věcí dole označené zeleně. 
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Tu povolenku jsem nějak nepochopila....

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Tu povolenku jsem nějak nepochopila....

    Pátrala jsem. A jsem z toho trochu zmatená. Ale je tam asi limit na prodej, dají se koupit jen 2 licence. Za událost. Uvidíme až to někdo otestuje. 
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Tu povolenku jsem nějak nepochopila....

    Pátrala jsem. A jsem z toho trochu zmatená. Ale je tam asi limit na prodej, dají se koupit jen 2 licence. Za událost. Uvidíme až to někdo otestuje. 
    Jojo,je to tak.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Jakože jedna za 12000, druhá za 24000 a obě následně po koupi zešednou a nepůjdou už dále koupit?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    No vypadá to tak, ale možná to bude chyba. Uvidí se zítra co odpoví.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Jakože jedna za 12000, druhá za 24000 a obě následně po koupi zešednou a nepůjdou už dále koupit?
    Aby si jich někdo nekoupil náhodou moc hodně,tak proto :smiley:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Tak, je to jen limit na nákup licencí, koupí se jedna za 12 000 lístků, pak se může koupit další ale už za dvojnásobek a tím jsi dosáhl limit. Obě budou šedé. Není to chba.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jj, jednu jsem koupila za 12k a zešedla, můžu šetřit na druhou :D
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    To isté je aj v prípade nákupu stavebných žetónov. 50ks a dosť. A aj žetóny do kolesa šťastia sú limitované (nie som si istá, ale asi to bolo tiež len 50ks a dosť). Časti ozdobných predmetov-na limit som nenarazila.
Sign In to comment.