Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Dnes je 2.3.2020 a je po aktualizaci ,jenže ne vše funguje jak by mělo .

Mám problém na farmě sladkostí .Nejde mi dostat se do stodoly abych mohl prodat vyrobené zboží .Možná je to jen chyba u mě ,možná je to chyba v nedokončené aktualizaci .Jedná se mi o to ,že potřebuji prodat výrobu ,abych měl odměny do hry ,na další výrobu .Nabízí mi to jen stabilní farmy ,kde je možnost prodeje i nákupu .ale není tam možnost dostat se na sezonní farmu .Doufám že je to jen nedokončená aktualizace ,že není chyba jinde .S díky Váš farmář Daniel-1  

Další odpovědi

  • Mohu tě podpořit. U mně to taky nejde, nelze to ani nalézt a nejde to ani na ostatních farmách. Nejde ani dokoupit suroviny na tržiště:(((((((
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Mohu tě podpořit. U mně to taky nejde, nelze to ani nalézt a nejde to ani na ostatních farmách. Nejde ani dokoupit suroviny na tržiště:(((((((
    Ahoj
    Stodola normálně funguje, na sladké farmě byla dnes ráno opravená. Je potřeba restart farmy aba to fungovalo.
    Jinak ve stodole jde prodávat, kupovat pokud si zaškrtneš rozšířené zobrazení vpravo nahoře.
  • ilona Triskova (CZ1)ilona Triskova (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Děkuji za radu, ale ráno mně to tam neukazovalo žádnou možnost jen stav ve skladu. Díky
  • Daniel-1 (CZ1)Daniel-1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    už mám opět vše v pořádku .hra běží jak má ,jak se říká (a kole se točí dál)

Sign In to comment.