Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci - Lednová magie

pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
Post edited by Panda on
«13

Komentáře

  • deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    ...ta dnešní aktualizace (3.2.2020) stojí úplně za ho... se vám vůbec nepovedla... zboží ze stodoly nejde prodat a stejně tak zboží z  farmy sladkostí... očekávám opravu co nejdříve... vaštvanej senior...
  • deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    ...stodola nacpaná zbožím na maximum, které nejde prodat je k ničemu... a prodávat výpěstky z každého políčka zvlášť je úmorná zdržovačka... zkrátka nesmysl...
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    deda.1 (CZ1) napsal(a):
    ...stodola nacpaná zbožím na maximum, které nejde prodat je k ničemu... a prodávat výpěstky z každého políčka zvlášť je úmorná zdržovačka... zkrátka nesmysl...
    jde prodat, jen musíš ve stodole zakliknout políčko rozšiřené zobrazení
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    nezakládejte další vlákno, pište to do diskuzi k aktualizaci
  • fifapes (CZ1)fifapes (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    nezakládejte další vlákno, pište to do diskuzi k aktualizaci
    Mohl bys, prosím, dát odkaz na tu diskuzi k aktualizaci?
    Kromě tohoto vlákna nic nenalezeno.
  • majda_ (CZ1)majda_ (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    Už jsem se ptala, ale farma sladkostí není nikde, kdy se to opraví.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    fifapes (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    nezakládejte další vlákno, pište to do diskuzi k aktualizaci
    Mohl bys, prosím, dát odkaz na tu diskuzi k aktualizaci?
    Kromě tohoto vlákna nic nenalezeno.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/202063/otazky-a-odpovedi-diskuse-k-aktualizaci-lednova-magie

    stačí číst
  • deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    ...diskuzi k aktualizaci jsem nikde nenašel... za radu, jak prodat zboží ze stodoly děkuji... ale kde najdu zboží z farmy sladkostí...??? to ta nová univerzální stodola vůbec neobsahuje... celou hru stále jen zbytečně komplikujete, namísto abyste usnadňovali...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    deda.1 (CZ1) napsal(a):
    ...diskuzi k aktualizaci jsem nikde nenašel... za radu, jak prodat zboží ze stodoly děkuji... ale kde najdu zboží z farmy sladkostí...??? to ta nová univerzální stodola vůbec neobsahuje... celou hru stále jen zbytečně komplikujete, namísto abyste usnadňovali...
    Ahoj
    Je to chyba po aktualizaci, zítra ráno je plánovaná oprava
  • majda_ (CZ1)majda_ (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    Tak to je sice hezký, ale tím pádem nesplníme dnes úkol prodej ovocné potěšení. Super, to se povedlo. Ta stodola je nepřehledná, všechno pohromadě, Nejsem stěžovatel, ale toto už je i na mě moc.
  • deda.1 (CZ1)deda.1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 26

    • bedru CZ1bedru (CZ1) Komentářů: 421
      deda.1 (CZ1) napsal(a):
      ...stodola nacpaná zbožím na maximum, které nejde prodat je k ničemu... a prodávat výpěstky z každého políčka zvlášť je úmorná zdržovačka... zkrátka nesmysl...
      jde prodat, jen musíš ve stodole zakliknout políčko rozšiřené zobrazení

      ...hledat zboží v rozšířeném zobrazení je zdlouhavé a nebaví mne... za stejnou dobu ho prodám i postupně z každého záhonu nebo stromu samostatně... než se to opraví, dám si pauzu...
  • Burgán (CZ1)Burgán (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Co se to děje je to čím dál horší,už nemůžeme na sladké farmě prodávat vyrobky?
    co teda s nimi,farmáři jsou naštvaní a začínají se odhlašovat,že si najdou jinou hru.
    Kde jsou ty časy,kdy se začínalo.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Burgán (CZ1) napsal(a):
    Co se to děje je to čím dál horší,už nemůžeme na sladké farmě prodávat vyrobky?
    co teda s nimi,farmáři jsou naštvaní a začínají se odhlašovat,že si najdou jinou hru.
    Kde jsou ty časy,kdy se začínalo.
    je to nahlášená chyba po aktualizaci, ráno bude oprava
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Daniel-1 (CZ1) napsal(a):
    Mám problém na farmě sladkostí .Nejde mi dostat se do stodoly abych mohl prodat vyrobené zboží .Možná je to jen chyba u mě ,možná je to chyba v nedokončené aktualizaci .Jedná se mi o to ,že potřebuji prodat výrobu ,abych měl odměny do hry ,na další výrobu .Nabízí mi to jen stabilní farmy ,kde je možnost prodeje i nákupu .ale není tam možnost dostat se na sezonní farmu .Doufám že je to jen nedokončená aktualizace ,že není chyba jinde .S díky Váš farmář Daniel-1  
    Ahoj
    Je to chyba po dnešní aktualizaci. Na zítřek 8:30 (může se změnit) je naplánovaná oprava.
  • fifapes (CZ1)fifapes (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    pexi (CZ1) napsal(a):
    fifapes (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    nezakládejte další vlákno, pište to do diskuzi k aktualizaci
    Mohl bys, prosím, dát odkaz na tu diskuzi k aktualizaci?
    Kromě tohoto vlákna nic nenalezeno.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/202063/otazky-a-odpovedi-diskuse-k-aktualizaci-lednova-magie

    stačí číst
    Pexi, nic proti tobě. Já četla, ale od jisté doby se takovéto zprávy nedostávají do úvodu (jak dříve bývalo běžné). Pak se není co divit, že každý vleze na fórum, koukne na úvod a když "nic" nevidí, tak si založí vlastní vlákno.
    A fakt jsem se snažila, najít diskuzi k nové aktualizaci, ale stejně se mi to nepovedlo.
  • fifapes (CZ1)fifapes (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Koukám, že nejsem jediná, kdo nemůže najít diskuzi k poslední  aktualizaci. :wink:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    fifapes (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    fifapes (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    nezakládejte další vlákno, pište to do diskuzi k aktualizaci
    Mohl bys, prosím, dát odkaz na tu diskuzi k aktualizaci?
    Kromě tohoto vlákna nic nenalezeno.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/202063/otazky-a-odpovedi-diskuse-k-aktualizaci-lednova-magie

    stačí číst
    Pexi, nic proti tobě. Já četla, ale od jisté doby se takovéto zprávy nedostávají do úvodu (jak dříve bývalo běžné). Pak se není co divit, že každý vleze na fórum, koukne na úvod a když "nic" nevidí, tak si založí vlastní vlákno.
    A fakt jsem se snažila, najít diskuzi k nové aktualizaci, ale stejně se mi to nepovedlo.
    V pohodě, nejsou nahoře a ve správné sekci protože to nemůžu udělat. Forum mě vykoplo, nejsem pomocník.
    Takže, je lepší trochu číst a porozhlídnout se tady. Pokud to tak udělá každý už nenajdeme nic, nemáme moderátora. Musíme se snažit všichni.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Dost těžké tu diskuzi vůbec najít.Jinak aktualizace příšerná,ve stodole je nemožné se vyznat a už vůbec ne něco rychle najít,když potřebuješ něco prodat,nebo koupit.Co mi ale vadí nejvíce je to,že celá hra je zpomalená,seká se.Tohle se tedy vůbec nepovedlo,odradíte zase další hráče to je fakt škoda
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    fifapes (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    fifapes (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    nezakládejte další vlákno, pište to do diskuzi k aktualizaci
    Mohl bys, prosím, dát odkaz na tu diskuzi k aktualizaci?
    Kromě tohoto vlákna nic nenalezeno.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/202063/otazky-a-odpovedi-diskuse-k-aktualizaci-lednova-magie

    stačí číst
    Pexi, nic proti tobě. Já četla, ale od jisté doby se takovéto zprávy nedostávají do úvodu (jak dříve bývalo běžné). Pak se není co divit, že každý vleze na fórum, koukne na úvod a když "nic" nevidí, tak si založí vlastní vlákno.
    A fakt jsem se snažila, najít diskuzi k nové aktualizaci, ale stejně se mi to nepovedlo.
    Nic proti Tobě, ale na téma aktualizace či sladké farmy je tu asi sedm vláken. První, kdo píše, tak založí vlákno. Druhému se nechce nic hledat a založí vlákno. Pak je tu tak hroznej bordel, že nenalezneš správné vlákno a založí se další.
    Přitom stačí jen koukat na datum u vláken a jít si přečíst ty s datem dnešním (hodinou). 
    A jednou dojde k tomu, že se v tom nevyzná už nikdo a pexi nám s tím praští a budeme vědět úplné prd. Takhle aby se zbláznila, pokud chce na všech těch ZBYTEČNÝCH vláknech odpovědět.
    Prostě se naučit číst.
    A nejen dnes.
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Nevidím co mám na poli,kolik prasat,mléka atd, a atd.Soudruzi z GGS by potřebovali řádně nakopat do pr..le!!!

    Debilové je pro ně velice slušné slovo, Všem berou chuť vůbec ještě pokračovat ve hře.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    název - lednová magie v únoru??? - to samo o sobě je nonsence - souhlasím, že se z toho nastal chaos

    k věci - oprava stodoly sladké farmy - bude dnes - snad to bude fungovat

    co dál nejde
    - nejde uložit přejmenování koně
    - vyslání koně na pastvinu = zamrzne dialogové okno(šedivě) - nutný restart hry
    - nefunguje odpočet příjezdu, odjezdu lodi dobrodruha

    jestli to už někdo někam psal, tak sorry jako, ale fakt se nedá stíhat všechno číst a hledat 

    a tentokráte to jde na vrub GGS

    aktualizace je z větší části špatná ( těch dobrých věcí je zoufale málo)



  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    "Dnes"  - včera bylo jen 3.2.2020 - když už je to nové vlákno
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Pexi píše - dnes v 8:30 ( hodina se může změnit) je plánovaná oprava.
    Má být opraven: - sklad na sladké farmě
                               - vykřičníky na ikonách nabídek se budou objevovat jen v případě nových nabídek

    Tak snad to bude
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    A navíc nebudou žádné ohňostroje... asi kvůli těm opravám?
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    ohínkůvstroj už dnes byl v 5,17 hod. místního času
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 04.02.2020
    Ahoj lidi
    Oprava už proběhla, je nutné restartovat hru.
    Funguje stodola na sladké (stará) v nových dočaskách už bude nová
    dobrodruhův člun má časomíru
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Takže ohňostroje jsou, ale nedávají je na Tweet... bezva, to bude teda pročekanej den :-) Ještě že už ta zlatá krysa končí.
Sign In to comment.