Domů Czech Otázky ke hře

Tematické události - volba obtížnosti

1235»

Komentáře

  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Dnes jsem měl při výběru obtížnosti u Havaje nové tlačítko "Stable boy". Ještě bylo zamčené. To bude nějaká další obtížnost?
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 28.06.2017
    Emis-cz (CZ1) napsal(a):
    Dnes jsem měl při výběru obtížnosti u Havaje nové tlačítko "Stable boy". Ještě bylo zamčené. To bude nějaká další obtížnost?
    To spíš bude nějaká chyba. Tuším pod tím byla úroveň 10-20. Stable boy, to je vlastně náš podkoní, ne? Ta nejjednodušší úroveň.

    Jinak ten nápis NOPE přes to pobavil  :)
  • Vahorka (CZ1)Vahorka (CZ1) CZ1 Komentářů: 73
    upraveno 28.06.2017
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Emis-cz (CZ1) napsal(a):
    Dnes jsem měl při výběru obtížnosti u Havaje nové tlačítko "Stable boy". Ještě bylo zamčené. To bude nějaká další obtížnost?
    To spíš bude nějaká chyba. Tuším pod tím byla úroveň 10-20. Stable boy, to je vlastně náš podkoní, ne? Ta nejjednodušší úroveň.

    Jinak ten nápis NOPE přes to pobavil  :)
    Pri přihlášení do hry se objevuje tabulka, co bude nového. Tam se o nové obtížnosti píše , taky o chystanem novem koňském turnaji. Tak to asi chybka nebude.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jako vždy, tato informace bude v oficiálním oznámení. Bohužel se nedopatřením do pár událostí dostaly informace budoucí :D Zatím tato úroveň není ve hře.
  • mnika (CZ1)mnika (CZ1) Komentářů: 7
    Ahoj,předem se omlouvám pokud opakuji dotaz po někom ale nenašla jsem odpověď.
    Jsem v 92 levlu a doposud se mi nepodařilo splnit ani jednou kompletně úkol a prý proto si nemohu snížit obtížnost,ráda hraju ,mám ráda úkoly,soutěže,snažím se co to dá ,ale nemohu tu být pořád,chodím do práce a mám rodinu ,ale úkol prostě nedám,vždy se dostanu k poslednímu z bodů v úkolu ale pozdě...nejde ta obtížnost pořešit jinak??děkuji Mnika
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    mnika (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,předem se omlouvám pokud opakuji dotaz po někom ale nenašla jsem odpověď.
    Jsem v 92 levlu a doposud se mi nepodařilo splnit ani jednou kompletně úkol a prý proto si nemohu snížit obtížnost,ráda hraju ,mám ráda úkoly,soutěže,snažím se co to dá ,ale nemohu tu být pořád,chodím do práce a mám rodinu ,ale úkol prostě nedám,vždy se dostanu k poslednímu z bodů v úkolu ale pozdě...nejde ta obtížnost pořešit jinak??děkuji Mnika
    Ahoj
    Nejde, musíš nejdříve dokončit akci ve 3, obtížnosti a teprve pak si můžeš obtížnost volit. Netrap se tím, to mořilo hodně hráčů. Někdo, kdo je málo na farmě to nedá a tak sbírají odměny za jednotlivé úkoly.
    Je to ale otázka vybavenosti farmy a plánování. Takže nezoufej, podívej se co potřebuješ vylepšit, udělej to a vymysli si taktiku. Dá se to zvládnout i když není moc času pokud si můžeš na farmu odskočit.
  • vendysek (CZ1)vendysek (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Chtěla bych se zeptat. Dneska začala tematická akce hurá do přírody, minulou akci jsem ji splnila v 3. obtížnosti a dnes už jsme měla dostat na výběr obtížnost akce. Na obtížnost se mě to nezeptalo a znovu mám akci plnit v 3. obtížnost. Dekoraci Tábor se dvěma skútry mám.
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Já mám pocit, že to musíš opakovat 3x, ale jistá si nejsem.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    vendysek (CZ1) napsal(a):
    Chtěla bych se zeptat. Dneska začala tematická akce hurá do přírody, minulou akci jsem ji splnila v 3. obtížnosti a dnes už jsme měla dostat na výběr obtížnost akce. Na obtížnost se mě to nezeptalo a znovu mám akci plnit v 3. obtížnost. Dekoraci Tábor se dvěma skútry mám.
    Ahoj
    Obtížnost 3 má dva podstupně. Od lvl 36 do  lvl 46 a pak musíš udělat obtížnost 3. v lvl 47 a teprve pak máš možnost volby obtížnosti u příští akce Hurá do přírody.
  • vendysek (CZ1)vendysek (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Aha to jsem nevěděla, děkuji za radu :)
  • vendysek (CZ1)vendysek (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    chtěla bych se zeptat, když v tematické události dokončím nejtěžší 7. obtížnost, tak když příště si zvolím třeba 4. obtížnost, a pak příště zase budu chtít 7. obtížnost, budu muset zase popořadě splnit i znovu 5. a 6. obtížnost? 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    vendysek (CZ1) napsal(a):
    chtěla bych se zeptat, když v tematické události dokončím nejtěžší 7. obtížnost, tak když příště si zvolím třeba 4. obtížnost, a pak příště zase budu chtít 7. obtížnost, budu muset zase popořadě splnit i znovu 5. a 6. obtížnost? 
    Ahoj. Ne, nebudeš.
Sign In to comment.