Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Záchrana zlatých rybek

13

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    VinnyV (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, chci se zeptat jestli je normální, že mám 74 zlatých rybek a připisuje se mi je 68 bodů? Díky za odpověď.
    Ahoj, ano, je. Čím více máš rybek, tím se poměr snižuje, pro každé další navýšení rychlosti získávání bodů potřebuješ více a více rybek.
  • moja5 (CZ1)moja5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Dobrý večer. Po skončení události se ani jedna ryba nepřesunula do jezírka na spolkové vesnici. Je tam prázdno. Přitom jsem měl asi 31 rybek. a ostatní členové spolku si všimli také, že tam žádné ryby nejsou. Snad se podaří tuto drobnost vyřešit :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    moja5 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer. Po skončení události se ani jedna ryba nepřesunula do jezírka na spolkové vesnici. Je tam prázdno. Přitom jsem měl asi 31 rybek. a ostatní členové spolku si všimli také, že tam žádné ryby nejsou. Snad se podaří tuto drobnost vyřešit :)
    Ahoj, v zásadě nezáleží na počtu rybek na konci, ale na počtu nasbíraných bodů za celý spolek. Pokud jich totiž bylo málo a pro jezírko jste nedostali žádný bod spokojenosti, rybky se tam nepřesunou.

    Pokud jste všichni měli jen takhle málo ryb, tak to bude tím. V události se jedná o ten spodní ukazatel:


  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Dobrý večer...musí chytat všichni farmáři ze spolku, aby po skončení události byly rybky v jezírku? 
    Jde o to, že máme jezírko a nemáme rybky. Mám farmáře, který chytal rybky a má na dekoraci i vesnickou spokojenost...
    Já se na rybky tentokrát vykašlala...
    Děkuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kacirek (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer...musí chytat všichni farmáři ze spolku, aby po skončení události byly rybky v jezírku? 
    Jde o to, že máme jezírko a nemáme rybky. Mám farmáře, který chytal rybky a má na dekoraci i vesnickou spokojenost...
    Já se na rybky tentokrát vykašlala...
    Děkuji
    Ahoj, nemusí chytat všichni, ale rybky se tam přesunou, jen když dosáhnete alespoň na 1 vesnický bod spokojenosti pro jezírko hodnoty dekorace s tím nesouvisí. Viz příspěvek nad tvým - je třeba mít alespoň jednou naplněný ten spodní ukazatel, tam se počítá postup všech členů dohromady.
  • Kara132 (CZ1)Kara132 (CZ1) Komentářů: 8
    Tak mě by třeba zajímalo,kde jsou návnady z minulé hry.Vzhledem k tomu,že byly poskytnuty jako kompenzace,tak jsem očekávala,že mi zůstanou.No,nic......pomalu 100 návnad někde v háji.Takže na zlatunky kašlu .
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 07.03.2018
    Kara132 (CZ1) napsal(a):
    Tak mě by třeba zajímalo,kde jsou návnady z minulé hry.Vzhledem k tomu,že byly poskytnuty jako kompenzace,tak jsem očekávala,že mi zůstanou.No,nic......pomalu 100 návnad někde v háji.Takže na zlatunky kašlu .
    Ahoj.
    Na konci události se nepoužité návnady, blechy a krmení pro rybky v akváriu automaticky vymění za rybářské XP
  • Kara132 (CZ1)Kara132 (CZ1) Komentářů: 8
    Ano,dříve blechy zmizely.Teď mi zůstaly.Návnady byly jako kompenzace,tak ty by měli dle mého názoru zůstat.To by pak měli mizet i dekorky a podobné kompenzace ve hře.Ty také zůstanou.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Kara132 (CZ1) napsal(a):
    Ano,dříve blechy zmizely.Teď mi zůstaly.Návnady byly jako kompenzace,tak ty by měli dle mého názoru zůstat.To by pak měli mizet i dekorky a podobné kompenzace ve hře.Ty také zůstanou.
    Mě blechy nezůstaly, ta událost je tak nastavená, že nespotřebované blechy, návnady a vločkové krmení se na konci smění za rybářské XP, to by ji museli předělat. Je tak nastavená aby všichni začínali od nuly pokaždé. Pokud se kompenzace nevyužila v té jedné události dopadla taky tak. Dekorace je něco jiného.
  • mirka1011 (SK1)mirka1011 (SK1) Komentářů: 1
    upraveno 09.03.2018
    Ahojte není som si istá, ale je možné aby mi mizli miliony dolárov kvôli tomu, že nestíhame vyrábať broky do jazierka? Mám pocit, že skoro vždy keď tam idem zberať mi zmiznú 2 milióny, za dnešok som už prišla tušim o nejakých 20 melónov a inak si to neviem vysvetliť, kedže som nič veľké nestavala.

    Teraz mame dosť brokov v jazierku a zase mi zmizli 2 miliony, takže brokmi to nebude. Není to chyba aktualizácie????

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    mirka1011 (SK1) napsal(a):
    Ahojte není som si istá, ale je možné aby mi mizli miliony dolárov kvôli tomu, že nestíhame vyrábať broky do jazierka? Mám pocit, že skoro vždy keď tam idem zberať mi zmiznú 2 milióny, za dnešok som už prišla tušim o nejakých 20 melónov a inak si to neviem vysvetliť, kedže som nič veľké nestavala.

    Teraz mame dosť brokov v jazierku a zase mi zmizli 2 miliony, takže brokmi to nebude. Není to chyba aktualizácie????

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    S rybkami to nijak nesouvisí. Ohledně ztráty dolarů kontaktuj podporu, pouze oni mohou pohyby na tvém účtu prověřit.
  • Kara132 (CZ1)Kara132 (CZ1) Komentářů: 8
    Ahoj.No,jak říkám,mě blechy zůstaly.

  • simx (CZ1)simx (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    black-.-angel napsal(a):
    mirka1011 (SK1) napsal(a):
    Ahojte není som si istá, ale je možné aby mi mizli miliony dolárov kvôli tomu, že nestíhame vyrábať broky do jazierka? Mám pocit, že skoro vždy keď tam idem zberať mi zmiznú 2 milióny, za dnešok som už prišla tušim o nejakých 20 melónov a inak si to neviem vysvetliť, kedže som nič veľké nestavala.

    Teraz mame dosť brokov v jazierku a zase mi zmizli 2 miliony, takže brokmi to nebude. Není to chyba aktualizácie????

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    S rybkami to nijak nesouvisí. Ohledně ztráty dolarů kontaktuj podporu, pouze oni mohou pohyby na tvém účtu prověřit.
    Nemůže to souviset s lovem zlatých rybek? Když pošleš olega lovit zlaté rybky, stojí ta první možnost něco kolem 2 miliónů.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    simx (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    mirka1011 (SK1) napsal(a):
    Ahojte není som si istá, ale je možné aby mi mizli miliony dolárov kvôli tomu, že nestíhame vyrábať broky do jazierka? Mám pocit, že skoro vždy keď tam idem zberať mi zmiznú 2 milióny, za dnešok som už prišla tušim o nejakých 20 melónov a inak si to neviem vysvetliť, kedže som nič veľké nestavala.

    Teraz mame dosť brokov v jazierku a zase mi zmizli 2 miliony, takže brokmi to nebude. Není to chyba aktualizácie????

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    S rybkami to nijak nesouvisí. Ohledně ztráty dolarů kontaktuj podporu, pouze oni mohou pohyby na tvém účtu prověřit.
    Nemůže to souviset s lovem zlatých rybek? Když pošleš olega lovit zlaté rybky, stojí ta první možnost něco kolem 2 miliónů.
    Částka v dolarech se liší dle levelu hráče.
  • dadulka59 (CZ1)dadulka59 (CZ1) Komentářů: 29
    Prosím, mám spoustu nástrah na zlaté rybky. Nevím jak a kde je použít. Ani jsem nenašla skladové množství. :-(
    Myslela jsem, že je nachytám na udici, ale v obchodě s nástrahami nejsou a zlaté rybky taky neplavou na žádné farmě. Děkuji
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    dadulka59 (CZ1) napsal(a):
    Prosím, mám spoustu nástrah na zlaté rybky. Nevím jak a kde je použít. Ani jsem nenašla skladové množství. :-(
    Myslela jsem, že je nachytám na udici, ale v obchodě s nástrahami nejsou a zlaté rybky taky neplavou na žádné farmě. Děkuji
    klikni na Olega pak na rybařsky kufrik ,nahoře maš navnady tam budou i na zlatou rybku
  • vybehzlesa (CZ1)vybehzlesa (CZ1) Komentářů: 13
    upraveno 18.06.2018
    Ahoj, získal jsem odměnu 590 krmiva pro zlaté ryby, myslel jsem, že se přičte k mému krmivu, mám ho ještě na 8 hodin, soutěž končí za cca 19 hodin. Už bych nemusel vyrábět. Odškrtnutá je, už se blíží další odměna, ale krmivo nikde. Vyrobil jsem tedy 1 pytlík a hodil do akvárka, v domnění, že se něco pohne, ale nic. Kde to krmení mám hledat ? Nebo je to dar - nedar ? 
    Díky za radu.

    P.S.
    Na podporu psát nebudu, jednak neumím cizí jazyk a druhak mi nejde o život :)

    Omlouvám se, chybička se vloudila, nevyhrál jsem tentokrát vločky ale granule do jezírka . Tam jsem ty granule ted našel. 

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Manfromstars (CZ1)Manfromstars (CZ1) Komentářů: 8
    tak taky přidám u nás ve spolku nedostaly konečné odměny zlatých rybek tak jak nakoupit krmení když nejsou ???? a to ještě ani ze spolkové stabilní výkon truhličky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    tak taky přidám u nás ve spolku nedostaly konečné odměny zlatých rybek tak jak nakoupit krmení když nejsou ???? a to ještě ani ze spolkové stabilní výkon truhličky
    Jaké konečné odměny? Jaký nákup krmení? A co znamená "ani ze spolkové stabilní výkon truhličky"?

    K první větě - pokud jde o to, že se rybky nepřesunuly do jezírka, tak jste jako spolek nasbírali málo bodů, je třeba dosáhnout alespoň na 1 nový vesnický bod pro jezírko, tj. ten ukazatel dole:


  • Phill Coulson (CZ1)Phill Coulson (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Zdravím, rád bych se vás zeptal, jak vlastně fungují zlaté rybky. Myslel jsem si, že za každou chycenou rybku vám to přidává jeden bod/sec. ale i když mám 89 rybek, přidává mi to jen 75/sec. Pokud je to maximu, pak nechápu, proč bych je měl dále lovit... jen by žrali krmivo. Pokud někdo ví, jak to je, tak mi to prosím napište, díky.

    Phill Coulson
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Do určitého počtu (necelých 70) přidává každá rybka jeden bod, potom se počet rybek potřebných k získání dalšího bodu za sekundu postupně zvyšuje, ale nevím o tom, že by bylo vyloženě stanovené maximum. Kromě toho za každou rybu dostáváš 25 000 bodů už při ulovení. 
  • Phill Coulson (CZ1)Phill Coulson (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Ok, díky.
  • Phill Coulson (CZ1)Phill Coulson (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Zdravím, rád bych se zeptal, jestli po ukončení této akce zmizí všechny věci související s ní, nebo jestli zůstanou do příští akce (týká se to: Krmive pro rybky, nástrahy na rybky a blechy).
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Zdravím, rád bych se zeptal, jestli po ukončení této akce zmizí všechny věci související s ní, nebo jestli zůstanou do příští akce (týká se to: Krmive pro rybky, nástrahy na rybky a blechy).
    Ahoj.
    Všechno bude vyměněno za rybářské body zkušenosti. Všichni začnou další událost od nuly. Nic nezůstane.
    Je už tady o tom psáno.
  • Phill Coulson (CZ1)Phill Coulson (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Ok, díky moc.
  • janina2 (CZ1)janina2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    akce zachrana zlatych rybek,nepřipisuje mi to odměny.proč.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    janina2 (CZ1) napsal(a):
    akce zachrana zlatych rybek,nepřipisuje mi to odměny.proč.
    Ahoj
    Odměny se připusují když ulovíš zlaté rybky nebo sklidíš krmivo do akvária
  • janina2 (CZ1)janina2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    zlate rybky
    ahoj nepřipisuje mi odměny za zlaté rybky.proč.
Sign In to comment.